Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sirpi


Sirpi
senior tag

Azért durva, hogy XBox-on ez egy 3000 forintos játék, amikor PC-n az Artifex Mundi kb. 2 havonta vágja hozzá az emberhez 10-12 játékát összesen 1 dollárért. Jelenleg pl. ez érhető el (a Grim Legends nincs benne, de a többi is nagyon jó).

És ugyan $4-os áron látszik a bundle, de happy hour alatt $1.15-ért be lehetett szerezni.

[ Szerkesztve ]

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#2) interstate76 válasza Sirpi (#1) üzenetére


interstate76
addikt

Ez régóta így van: a játékok külön-külön drágábbak konzolra, mint PC-re. Ugyanakkor 60 ezer Ft-ért tudsz venni használt, de még garis Xbox One-t, és ennyiért esélyed sincs olyan PC-t vásárolni, amin minden jelenlegi és még jó ideig a jövőbeli játékok is elfutnak. A konzolon persze rosszabb a felbontás és kisebb az fps, mint egy bivaly PC-n, ez is tény.

Szubjektív dolog, de én teljesen jól elvagyok a Gold előfizu és az EA Access mellé járó játékokkal. Utóbbiak összesen 15-16 ezer Ft-ba kerültek 1 évre - ennél jobb ajánlat semmilyen platformon nem létezik, ha a havi 4 Gold játék és az EA Access-ben elérhető sok game közül legalább 3-4 bejön. De azért olyan laptopot vettem munkára, amiben van egy Intel HD 4400-as GPU, hogy ha elő szeretnék venni 1-2 régi fps-t, vagy kaland-, esetleg stratégiai játékokhoz támad kedvem, akkor se legyek bajban.

A lényeg: szerintem nem lehet eldönteni, melyik platform az olcsóbb, mert teljesen felhasználófüggő.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.