Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ádám16


Ádám16
addikt

az az innováció még várat magára, hogy egy telefon erősen(!) strapabíró legyen, és szép szvsz..:S

(#2) Valentino K. válasza Ádám16 (#1) üzenetére


Valentino K.
senior tag

Ez alatt mit kell érteni? :F
Bírjon ki egy tankot? Vagy ha kilövöd a napba, akkor se olvadjon el? ;]

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#3) rudymester


rudymester
senior tag

Annyira nem is drága. Van az a réteg, akiknek jó szolgálatot tenne. Nem is értem, hogy a nagy gyártók miért nem gyártanak strapafonokat. Samsungnak van egy-egy modellje, de a Nokia, SE az utóbbi időben nem adott ki ilyent. Ha nem is lehet belőle sok milliót eladni, de ez is egy piaci rés, miért nem használják ki? :F

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#4) Blyan


Blyan
félisten

Mitől luxusmodell? Mert az ára alapján nem az, és nem vagyok sznob, tehát nem panaszkodom, sőt tetszik is.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#5) gerilee


gerilee
aktív tag

Nekem így ránézésre nem tűnik kesztyűben is könnyen kezelhetőnek. Hacsak nem féltégla méretű a telefon. :)

Hülyékkel vitatkozni olyan, mint egy galmbbal sakkozni. Feldönti a bábukat, rász*rik a táblára, majd boldogan ugrál, hogy ő nyert...

(#6) amanoba


amanoba
őstag

A cikk végére vártam a technikai paramétereket, kíváncsi lettem volna...na majd kéőbb.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#7) meroly


meroly
veterán

Egész jónak ígérkezik..... hacsak nem lesz tényleg féltégla.

amanoba: micsoda avatar, gratula :C

Impossible is nothing

(#8) Ádám16 válasza Valentino K. (#2) üzenetére


Ádám16
addikt

azért írtam, h a defy-sek ne támadjanak meg.
erősen strapabíró, mint pl. ez a készülék..

(#9) amanoba válasza meroly (#7) üzenetére


amanoba
őstag

Köszi, mostanában nem forogtunk sokaot egy topicban. :B

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#10) Rickazoid válasza Ádám16 (#1) üzenetére


Rickazoid
addikt

Kinek mi a szép. Ha nem hagyományos telefon lenne, hanem okostelefon, csak jóval nagyobb méretben és persze érintőkijelzővel, az alja sem lenne ennyire lekerekített, csak mint a felső része, akkor ez kifejezetten szép lenne szerintem. Így is szépnek mondanám, ha a fekete példányon a szürke és a narancs helyett sötétvöröst használtak volna, a gomboknál is.
Vajon van aktív zajszűrése?

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#11) AMD Power


AMD Power
titán

Egy picivel lehet nagyobb is a kijelzője.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#12) BoC1ka


BoC1ka
senior tag

nemhinném hogy a fokokkal kéne menőzni...akármelyik telefon kibí + - 50 fokot...

63 ezerből veszek egy rahedli 3ezer forintos telefont aztán egyik begödlik kapom elő a másikat:D

YNWA

(#13) Taki30


Taki30
tag

A strapabírása elég komolyan hangzik.A korábbiak viccesek voltak.Csak egy példa leesett a Samsung b2100 és volt,hogy repedt a kijelző.Persze nem a tizedikről.

(#14) raulicio


raulicio
senior tag

"strapabíró luxusmobil" na ennek mi értelme? a két szegmens annyira távol van egymástól, hogy csak na...

(#15) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Erre kinek van szüksége?De most tényleg :O

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#16) AMD Power válasza raulicio (#14) üzenetére


AMD Power
titán

Hülyeség, de biztos lesz aki megveszi.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#17) Valentino K. válasza raulicio (#14) üzenetére


Valentino K.
senior tag

strapabíró luxus okostelefon? na? :))

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#18) Taki30


Taki30
tag

Itt páran szerintem félre értenek valamit :)
A telefon nem luxus mobil.Csak a gyártó eddig luxus mobilokban utazott.
Szerintem a cikk címe szójáték.

(#19) GALARDO


GALARDO
addikt

Ez nagyon bejön!Vízmániás lettem amióta megvan a Defy. :DDD

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#20) zsirfecske


zsirfecske
addikt

ha tényleg erősen strapa, akkor szerintem szebb mint egy Sonim.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.