Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Jó helyen jársz az Eszközkezelőben, csak nem eltávolítani kell, hanem tiltani. Addig marad tiltva, amíg nem engedélyezed újra. Nekem a pendrive-omat látta a gép cd-rom-ként is, és így oldottam meg. Azóta is így van. ;)

Rip and tear

(#2) Thome


Thome
addikt

Nálam ilyen gond nem volt.
Rádugtam, telepítettem, SIM-et beütöttem, hawaii (akarom mondani huawei)... :U

(#3) gortyn


gortyn
csendes tag

Köszi a segítséget!
Zolaash, egyébként próbáltam úgy is, hogy tiltottam, de akkor is azt írta ki a voda kapcsolatkezelő programja, hogy " Nincs kapcsolat", amint eltávolítottam újra csatlakozott. De valami biztos van, mert pl az én gépemre(melós gép, elég régi) rádugtam, akkor nem volt probléma. Még az oprendszerre vagy valamely komponensére gyanakszom én, hogy félre ismeri az eszközt. Valószínűleg befolyásolja a SP(nem Sanyi Pityu :DDD ) verziója is.
Minden esetre most megoldottnak tűnik a gond. ;)

(#4) Zolaash válasza gortyn (#3) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Végül is hogy oldódott meg?

Rip and tear

(#5) gortyn válasza Zolaash (#4) üzenetére


gortyn
csendes tag

Nem tudom , hogy mitől,de megoldódott. a Főnökség kérésére próbálkoztam újra az én gépemen, meglepetésemre ment. Egy másik laptopon szintén működött. Valószínű a központban lehetett valami autentikációs probléma okozhatta a folytonos hibát. Mindig azt írta ki hogy " Nincs hálózat".. Eltelt egy hétvége, újra próbálkoztam vele a hét elején és lám, jó lett.. Igazándiból semmit nem csináltam máshogy, mint a legelején. Lehetséges, hogy a program újbóli felrakása orvosolta, erre tudok még tippelni. Viszont a hozzá vásárolt kis Huawei Wlan router nagyon profi eszköz és mindössze egyszeri 1000 forint ellenében kaptuk. Így , hogy már működik a net, elég jó statokat mutatott a speedtest.net mérésén. Lefelé 5mbps felfelé pedig 1,5 mbps sebességet produkált, ami szerintem nem olyan rossz.
Szóval az igazi válasz a kérdésedre: Nem tudom ! :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.