Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Ez így kevés.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2) laci1892 válasza Plazmacucci (#1) üzenetére


laci1892
senior tag

Főleg ennyi pénzért.

Mondjuk kamara épp nem rossz, de a hardver árához képest valóban karcsú.

(#3) mad823 válasza laci1892 (#2) üzenetére


mad823
őstag

Minden nézőpont kérdése. 650€. Ja, hogy szar a forint, ez nem a google hibája. Meg a 27% ÁFA sem. De németországban 27€/hó 2 évre, a store-ból. Ez nem csak a német, de a hazai fizuhoz mérten is elég jó ár.

[ Szerkesztve ]

(#4) laci1892 válasza mad823 (#3) üzenetére


laci1892
senior tag

Igen csak a konkurens márka telefonjai euróban is kedvezőbb áron elérhető, ha a nemzetközi piacot nézed.. A forint ebből a szempontból most irreleváns így

(#5) UnA válasza laci1892 (#4) üzenetére


UnA
Korrektor

Melyik a "konkurens márka"?

(#6) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Vegyél hozzá töltőt,mert más adapterekkel nem kommunikál stb. Na meg nem a 30wat se egy nagy dolog.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#7) Emericus Max


Emericus Max
tag

Vártam ezt a tesztet, de csalódás ez a telefon :F
Ez a töltő dolog meg a seggemig lekarmol minden gyártónál, aki nem ad alapból töltőt...
Az azért durva, hogy nem ad a Google töltőt és rádugod egy másik telefon töltőjére, de meg se moccan a dolog. Legalább akkor menne minden olyan töltővel, aminek type-C csatija van és kész. Ez a legkevesebb. :((( :W :F

Minden évben gondolkozom, hogy jó lenne kipróbálni a Google referencia mobilját, de minden évben elmegy a kedvem. Jövőre már nem is gondolok majd rá és akkor nem ér csalódás...

Nálam ez egy tetszett plecsnit se érne, más mobilok sokkal kevesebb bakival se kapják meg a plecsnit...

(#8) kbyte1024 válasza Emericus Max (#7) üzenetére


kbyte1024
addikt

Gusztustalan lehúzás az egész.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#9) t72killer válasza Plazmacucci (#1) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog (1)

A telefon jó, csak az ára... Értemén, hogy a csúcstelók már lassan páréves használt autó árában mennek. De érdemes belegondolni, hogy ennek kb feléből már ki lehet fogni egy 2évig használható középtelót és a pénz másik feléből 2év után vesz újabbat az ember.

#3: 600€-ért vettem anno a korabeli csúcs s7edge-emet, ami egyébként még mindíg kiszolgál. Ez nem csúcstelefon, ráadásul még töltőt is vegyek hozzá, nonszensz... 400EUR alatt rakás telefon található, ami mindennapi használatra tökéletesen elég, és még ez a töltős szerencsétlenkedés sincs.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#10) cirx válasza kbyte1024 (#8) üzenetére


cirx
senior tag

mint minden. ez hajtja a világot! ha mindenki puszira adna mindent, összeomlana ez az egész sz@r, amit mi csak gazdaságnak hívunk! :B

[ Szerkesztve ]

S23 GREEN

(#11) ArsenalF válasza Emericus Max (#7) üzenetére


ArsenalF
aktív tag

Ezt honnan veszitek? Bármire dugom mindenhonnan tölt.

(#12) Linkin1994 válasza kbyte1024 (#6) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Az a 30w inkább 21 :DDD
[link]

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#13) cirx válasza ArsenalF (#11) üzenetére


cirx
senior tag

nem jól értelmezték a szakik! tölt, csak a gyorstöltéshez nehéz kompatibilis adaptert találni. :)

S23 GREEN

(#14) #16820480 válasza t72killer (#9) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ez a legtöbb tekintetben megállja a helyét, de például ha a fotózás szempont, akkor sajnos a két középkategóriás együttvéve sem fog olyan képet lőni :( Talán majd a P6a jövőre.

(#15) TaylorPro


TaylorPro
addikt

237 ezer FR-ért vettem Német Google Store-ban. Nem itthon kell megvenni. A lehetőség mindenkinek adott. Nekem 80 ezerben van az ajándék füles eladásával.

Pixel 8 Hazel

(#16) t72killer válasza cirx (#10) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog (1)

Az embernek ki kell találnia, mit ad fel. A gugli szuperhosszú supportot ad - de ennek úgy megkéri az árát, mintha kb 2-3év múlva egyébként is cserélnéd a telót.

#14: nem néztem bele mélységeiben, de pl a samu a52 család (sima, 5g, s) elég jól sikerült.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#17) mirtex


mirtex
csendes tag

Ahogy előttem is írták, 650€ volt németben, és járt hozzá egy Bose 700, amit 80-ért simán el lehet adni, így 160 körül volt a teló végső ára, ami szerintem nagyon jó.
A töltő hiánya engem nem zavar, tele vagyok töltővel, külön is vettem, hogy rendes USB-PD töltésem legyen, illetve a laptop is USB-C, szépen tölti a telefont 80%-ig, utána kicsit belassul.
Van pár szoftveres hülyesége neki sajnos, de szerintem szép lassan fogják javítani őket. 2 napja jött egy nagy csomag rá, az pár bug-ot kijavított.
Szerintem jó telefon ez, külföldről jó áron be lehetett szerezni, gyári android meg 3 évig jön rá

Siemens M35 -> Siemens ST60 -> Sony Ericsson W810 -> Sony Ericsson Aino -> Nokia 3110 -> Sony Ericsson Arc S -> Nexus 4 -> Nexus 5x -> HTC U11+ -> Pixel 6 || Nokia 6220 Classic -> Nokia E52

(#18) batis88


batis88
csendes tag

Aki már rendelkezik ilyen telefonnal, tudna egy feedback-et adni arról, hogy mi a helyzet a VoLTE, VoWifi támogatással? Azt olvastam, hogy ezzel azokban az országokban, ahol nincs hivatalos google forgalmazás, ott nem igazan támogatja a telefon ezeket a szolgáltatásokat...

(#19) cirx válasza batis88 (#18) üzenetére


cirx
senior tag

Idézet a telekom oldaláról:


"VoWiFi-képes mobilkészülék
Wi-Fi Hanghívás kizárólag olyan készülékeken működik, melyeken támogatott az adott technológia. (Szükség lehet a készülék szoftverfrissítésére.) A Telekom hálózata kizárólag a Telekom készülék portfóliójában található eszköz típusok esetén támogatja a Wi-Fi Hanghívást."


Tehát a telcsi még ha támogatja is, a telekom nem foglalkozik az üggyel. Nem is baj ha néhanapján kapnak egy kis nyaklevest büntetés formájában. Mondjuk ezt is rajtunk vasalják be, szal ennek is mi isszuk a levét. És taps! :C

S23 GREEN

(#20) vilmose33


vilmose33
őstag

Köszi a a tesztet.

A jövő most van

(#21) Tewe013


Tewe013
őstag

160k-t nekem megért. :D A Sorta Seafoam meg egy nagyon jól eltalált szín, kár h nem matt.

(#22) nordo


nordo
tag

Sajnos nem lett ez annyira erős mint vártam, ráadásul a p30 pro-m szerintem még mindig jobb, úgyhogy marad még 1 kicsit.

(#23) nordo válasza TaylorPro (#15) üzenetére


nordo
tag

Kinek tudtad eladni 157 ezerért a fülest?

[ Szerkesztve ]

(#24) hemaka


hemaka
nagyúr

Varom, hogy ennek a szerianak most mi kinja lesz.

(#25) bigrock válasza hemaka (#24) üzenetére


bigrock
addikt

(#26) oszi666


oszi666
őstag

Sziasztok nekem ez nem vilagos, most ot ev termektamogatas mit jelent? Ot evnyi android foverzio frissitest, vagy ahogy en tudom, harom evnyi android frissites es ot ev biztonaagi frissites?

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#27) Linkin1994 válasza oszi666 (#26) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Pontosan
3 főverzió és 5 év sec patch

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#28) Plazmacucci válasza bigrock (#25) üzenetére


Plazmacucci
félisten

:D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#29) #27070592


#27070592
törölt tag

Egész tűrhető telefon lenne, 5" méretben és egy nagyszenzoros kamerával, UWA kamera nélkül.
De ezért a pénzért.. inkább iPhone13 mini..

(#30) mad823 válasza bigrock (#25) üzenetére


mad823
őstag

És ezt kb. mindet javították is azóta.

(#31) TaylorPro válasza nordo (#23) üzenetére


TaylorPro
addikt

Füles 90, most adtak egy másik fülest ajándékba az megint 30 ezerért elmegy, plusz 75Euro levásárolható kreditet amiből megint keresek 30 ezret. Plusz az előző 4a 5G nekem volt 100-ben azt eladtam 135-ért. Költöttem kb 50 ezret most a 6-ra. Mindezt Magyarországról.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#32) kbyte1024 válasza TaylorPro (#31) üzenetére


kbyte1024
addikt

Durva,megy is a listára :DD

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#33) TaylorPro válasza kbyte1024 (#32) üzenetére


TaylorPro
addikt

;]

Pixel 8 Hazel

(#34) vakablak93


vakablak93
őstag

Kövezzetek csak meg de nekem tetszik, ahol én lakom ott csak 650 EUR, ezt nem érzem vészesnek sem, az olyan dolgok mint a stabil rendszer hosszútávú frissítés és meg az olyan Pixeles dolgok mint most például ami ezzel jött az élőfordítás szerintem király dolgok. :)
Sosem gondolkodtam még el korábban felső kategóriás telefonon, ez az első amire azt mondom tetszik.

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#35) mjani1172 válasza TaylorPro (#15) üzenetére


mjani1172
addikt

160 ropiért adtad el az ajándékot? Az komoly.

(#36) MC Pite válasza vakablak93 (#34) üzenetére


MC Pite
veterán

Szerintem is teljesen fasza, csak nekem nagy. A négyát inádom.
A volte meg a telenor meg a google rohadjon meg :DDD

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#37) vakablak93 válasza MC Pite (#36) üzenetére


vakablak93
őstag

Szintén zenész, nekem is 4a-van a mérete miatt voltam anno előrendelő rá, máig imádom, évekig marad is, de ettől még tetszik a 6 :K

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#38) Shyciii


Shyciii
veterán

Azért én azt hiányoltam, hogy bár meg van említve az 5G támogatás, de több helyen olvastam, hogy ettől még nem használja az 5G-t olyan országokban, ahol nincs hivatalos forgalmazás.

(#39) TaylorPro válasza mjani1172 (#35) üzenetére


TaylorPro
addikt

90 a promó füles, 30 ropi a második füles, és 30 ezer forint a jóváírt kreditből. 150. A Pixel 6 meg szerintem baromi jó. Főleg így.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#40) stickermajom válasza MC Pite (#36) üzenetére


stickermajom
addikt

Remélem visszatér a Store-ba, asszonynak nem látok más megoldást, csak egy 4a-t.

(#41) TaylorPro válasza stickermajom (#40) üzenetére


TaylorPro
addikt

Angoloknál még múlt héten volt.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#42) janeszgol


janeszgol
félisten

Nem rossz telcsi így a teszt alapján.

(#43) Ricardo


Ricardo
félisten

Ettől a Tensor chiptől nem vagyok eldőlve. Kicsit gyengébb a konkurens megoldásainál (ez önmagában a jó optimalizáció miatt nem olyan komoly baj), sokat fogyaszt, és még melegszik is.
Élőben eddig egy példányt láttam, és annak a kijelzője világos háttérnél látványosan "szivárványosodott".Olyan hatása volt, mint amikor egy pocsolya tetején olajfolt van.

(#44) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Két Cortex-X1.... Borítékolható volt a melegedés... Kár érte.

@Ricardo: Nem lehet, hogy gyári fólia volt rajta?

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#45) Ricardo válasza Graphics (#44) üzenetére


Ricardo
félisten

Én nem vettem észre, rajta fóliát. Ha volt rajta, akkor nagyon precízen volt feltéve.

(#46) leslien válasza Graphics (#44) üzenetére


leslien
nagyúr

sajnos +1.... :(((

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#47) Point invent válasza stickermajom (#40) üzenetére


Point invent
újonc

Nekem volt. Csak akkor vedd, ha az asszony szereti a merül-fagy-merül-fagy programot... Mondjuk ha nem nagyon használja, dísznek remek.

(#48) kbyte1024 válasza Point invent (#47) üzenetére


kbyte1024
addikt

:C

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#49) mad823 válasza Point invent (#47) üzenetére


mad823
őstag

Nekem meg van, és semmi ilyet nem csinál. Akkor 1:1?

(#50) ArsenalF válasza mad823 (#49) üzenetére


ArsenalF
aktív tag

Nálunk is van az asszonynak semmi ilyesmi baja nincs, imádja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.