Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) TaylorPro válasza Tewe013 (#150) üzenetére


TaylorPro
addikt

11.17-én hagyták jóvá. Január 5-én adták fel. Szóval nem kell parázni.

Pixel 8 Hazel

(#152) hard74 válasza Tewe013 (#150) üzenetére


hard74
senior tag

Tegnap megjött a füles :C
A kupon meg már december 22-én, csak kicsit szétszórt az ismerős aki rendelte nekem a telót.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#153) andrasloke válasza devast (#145) üzenetére


andrasloke
csendes tag

Értesítési led: megértelek, de Samsungon van megoldás android 12-n, talán itt is működik.
Lock screen / Always on display / Show for new notification.
Alapból tehát nem mutat semmit a kijelző, viszont ha bármi jött, AOD működésbe lép és látod, hogy melyik app aktiválta.

(#154) szuladam válasza szuladam (#110) üzenetére


szuladam
aktív tag

A januári update úgy néz ki egy kisebb megváltást hozott. Tegnap jött meg és a munkahelyemen ahol idáig "sosem volt terero " és a 4g sem működött soha most egesznap 4gt mutat és mind a két SIMnek normális hálózata van. Talán eljött a megváltás a súlyos hálózat gondokra :C

(#155) TaylorPro válasza szuladam (#154) üzenetére


TaylorPro
addikt

A Januárival semmi gond.

Pixel 8 Hazel

(#156) V.Zoltán112


V.Zoltán112
tag

[link] Ha valakit érdekel 240-be odaadom. Van egy másikunk, azt megtartjuk, ha valaki ki akarja próbálni a rendszert, akkor azt megnézheti.

(#157) volvoguy


volvoguy
addikt

Sziasztok! Aki korábbi Pixelről váltott 6-osra, a kamerával mennyire vagytok megelégedve? Illetőleg tudom hogy a sima 6-os előlapija ugyanaz a 8mp-es szenzor mint a korábbiakban, de az algoritmus is ugyanaz? ugyanolyan (sajnos azt kell mondjam silány) szelfik lőhetők vele? Vagy ez a "Real Tone" feature dob valamit rajta?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#158) Galaxystar


Galaxystar
csendes tag

Sziasztok! Pixel 6 nem igazán akar működni nálam a Samsung wearable apk-val. Egyből kifagy. Van valakinek tapasztalata?
Köszi

(#159) GAPZC96


GAPZC96
csendes tag

Valószínűleg most sokan le fogtok oltani de állok elébe. A mai nap folyamán került hozzám egy vadi új pixel 6.
Hát nem tudom sokan oda vannak ezért a rendszerért mert hogy milyen flottul működik.
Az lehet de hogy még egy ilyen puritán op.system nincs a világon az biztos.
Az értesítések nem működnek csak egy pöttyel jelzi azt H számmal jelezze eselytelen.
Az ikonok formáját nem lehet módosítani ez a gagyi jellegű kör és ennyi.
A kezdő képernyő elosztása egyszerűen vicc 5x5 4x5 3x3 ennyi
Ahhoz hogy bármit is tudj változtatni egy launchert kell letölteni de 630 euróért nem akarok launchert.
Ennyi erővel egy iPhone-t is vehettem volna kb annyi ezen is a személyre szabhatosag mint az iOS rendszeren.
Persze tudom ezt nem azért veszik H személyre szabható telefonom legyen de ez akkor is vicc.
Igazából 4a után (amiben szintén csalódtam 2 nap után el is adtam ) akartam adni még egy esélyt a pixelnek hátha a 12es droid már személyre szabhatobb. Hát nem meg rosszabb mint a 11es rendszer volt.
Azoknak akik ilyen telefont szeretnének vásárolni remélem egy kicsit segítettem.
Nem szerettem volna senkit megbántani ez csak egy vélemény volt.
UI: 1 napos pixel 6 eladó számlával.

(#160) Zozo0525 válasza GAPZC96 (#159) üzenetére


Zozo0525
őstag

valamit nagyon elnéztél
"A kezdő képernyő elosztása egyszerűen vicc 5x5 4x5 3x3 ennyi"2*2-5*5 bármi lehet....
de te tudod azért ha nem tudsz valamit javaslom kérdezz előtte legyen szép estéd....
ez a topic jobban pörög ha gondolod:
https://prohardver.hu/tema/re_szinte_csak_formasag_bemutatkozott_a_pixel_6_es/friss.html

(#161) Tewe013 válasza GAPZC96 (#159) üzenetére


Tewe013
őstag

Ehhez kár volt megvenni a telefont, ezek egy 2 perces yutub videóból is kiderültek volna, de egyébként 1 perc letölteni egy Novat és minden problémád nem megoldódik, de ha neked egyszerűbb eladni, akkor legyen úgy.

(#162) csipuka válasza GAPZC96 (#159) üzenetére


csipuka
senior tag

Az IOS-t testre lehet szabni egy masik launcher-rel? Naugye ;]

(#163) GAPZC96


GAPZC96
csendes tag

Írtam hogy nem akarok semmiféle launchert.
Az iPhone sem testreszabható éppen ezért hasonlitottam ezt a telefont az ios-hoz.
Utána néztem több helyen is de sehol nem találtam ikon formák változtatásra megoldást csak ha valami külsős appot töltők le hozzá.
Amúgy, az első mondatom volt: sokaknak nem fog tetszeni az amit írok...
És ha már csak 2 embernek segítek akinek fontos a testreszabhatósag és nem a kijelző időn kattog meg hogy mennyit tud kihozni a telefon akksival , akkor jó ha ezekkel is tisztában van.
Célom nem a vita generalasa, és akit ezek a célpontok nem érdekelnek azoknak jó választás ez a telefon.
De semmi pro és kontra hogy ez meg ez a készülék azért jobb mert...
Egyszerűen le írtam a tapasztalom .

(#164) GAPZC96 válasza Tewe013 (#161) üzenetére


GAPZC96
csendes tag

Ha segítesz nekem 6x4-es kezdő képernyőt létrehozni egy karton bajor sört azonnal postázok neked.

(#165) Zozo0525 válasza GAPZC96 (#163) üzenetére


Zozo0525
őstag

nézd, a stock androidnak az a lényege nincs tele szeméttel pl. ha neked extra kell töltsd le a play áruházból ikonpakkot...... az android nagyon is testreszabható.

(#166) csipuka válasza GAPZC96 (#163) üzenetére


csipuka
senior tag

Az a baj, hogy ez nem segitseg.
Vannak appok, amikkel sajat magadnak teszed kenyelmesse a telot. Azzal, hogy leirod, te nem vagy hajlando erre, az nem segit, hiszen "mindenki" tudja, hogy mas launcher kepes erre, es mukodik. Anno 99cent-ert vettem meg a Novat, es mar a 3. telon hasznalom 6 ev alatt.
Azert IOS-en is letoltesz extra app-ot, mert a gyari imageban nincs benne, nem? Jatek, Messenger, FB, banki app, stb. Nna ilyen a launcher is. Extra feature.
Megegyszer roviden: ha az android gyari app nem tudja, akkor valszeg van helyette ingyenes/fizetos app.
Lehuzni a telot ezert nem elegans. Szerintem.

(#167) Zozo0525 válasza csipuka (#166) üzenetére


Zozo0525
őstag

+1 (erre gondolok én is)

[ Szerkesztve ]

(#168) ghiottone válasza csipuka (#166) üzenetére


ghiottone
nagyúr

+1
Ha a felhasználó kap egy teljesen testre szabható és lényegében nem kötött rendszert, amit a saját igényeire tud szabni a megadott keretek között, akkor valóban fura, hogy hibának rójuk fel egy alapprogram hiányosságait.
Emellett megtudom érteni azt is, hogy más rendszerhez képest (pl.: MIUI, EMUI, One UI) a gyári alaprogramok tényleg fapadosnak tűnhetnek, de nem kényszerít rá a Pixel rendszere, hogy csak a gyárit használhatod.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#169) GAPZC96 válasza ghiottone (#168) üzenetére


GAPZC96
csendes tag

Köszönöm szépen hogy megértetted mi is a bajom ezzel a telefonnal.(Miui-emui stb )
Azoknál semmit nem kell farigcsalni szerkeszteni letölteni.Ott van beállítod ahogy tetszik és kész.
Itt maga a rendszer külsős appokkal nélkül vagy play stor-os appok nélkül semmit nem ad.
De megoldódott a dolog és már el is adtam úgyhogy igazából elnézést ha valakit megsertettem. Nem volt szándékomban a telefont gyalazni, egyszerűen csak leírtam a véleményem. :R

(#170) heathen


heathen
csendes tag

A Pro-ról nem várható teszt?

(#171) rankesz válasza heathen (#170) üzenetére


rankesz
veterán

Kérdeztem Bog-ot, azt írta nem.

(#172) heathen válasza rankesz (#171) üzenetére


heathen
csendes tag

"De miért?" :)

(#173) blackdog


blackdog
csendes tag

Sziasztok!
Gondolkodom egy Pixel 6 vásárlásán. Megnéztem ezt a tesztet róla: https://www.youtube.com/watch?v=THgSnkO8ce8

Kicsit meglepett, hogy nem lehet eltűntetni a telón alján a google kereső sávot és a tetején az órát. A kérdésem az, hogy azért ugye lehet másik launcher-t rakni rá, ugye?

(ugyanígy meglepett, hogy nincs benne arcfelismerés, hogy az ujjlenyomatolvasóhoz először be kell kapcsolni?...)

(#174) rankesz válasza blackdog (#173) üzenetére


rankesz
veterán

Felteszel egy Novát, azt úgy szabod testre ahogy tetszik, nincs fix elem sehol, stb. Arcfelismerés elvileg jön majd hivatalosan a 6 pro-ra, simára nem olvastam sajnos. De root-al most is megoldhato, nekem pl fent is van

(#175) blackdog válasza rankesz (#174) üzenetére


blackdog
csendes tag

Köszi, na pont a Novat akarom én is :-D!

(#176) WynNyback


WynNyback
tag

Príma telefon öröm használni. Azt kaptam amire számítottam samlangmentes penge telefont. Annak örülnék ha a live transcribe magyarra is működne. Ezt leszámítva minden pöpec.

(#177) blackdog


blackdog
csendes tag

Megint egy láma kérdés, bocs érte:
Az miért van, hogy egyes boltoknál az értékeléseknél írja valaki, hogy dobálja a telefonhívást ezért használhatatlan, mások meg egyszerűen agyondícsérik és semmi ilyesmiről nem írnak?
Ez talán szolgáltató függő? Vagy túl régi simmel próbálkoznak? Esetleg akik írták ezt nem frissítették le a telót és ezt már javította a google? Esetleg egyedi jelenségekről van szó?

(#178) brainticket válasza blackdog (#177) üzenetére


brainticket
aktív tag

Nézz át a másik pixel 6 fórumba itt, senki nem tudja miért, sokan a magyar Telekom hálózatára gyanakodnak, nekem is megszakadnak a hívások pedig vodafonenál vagyok. Én meguntam, rendeltem egy Samsung S22 plust, remélem az nem lesz ilyen hulladék exynossal.
Tegnap jöttem vissza Bécsbe, megint fél óra volt mire hajlandó volt megtalálni az osztrák hálózatot a határ után, még egy telefonom se volt ilyen lassú az ingázásnál.

(#179) rankesz válasza blackdog (#177) üzenetére


rankesz
veterán

Igen, valószínűleg attól függ hogy az adott helyen milyen hálózati eszkozöket a szolgáltató. Yettel-lel a tapasztalataim szerint nincs a felhasználóknak gondja.
Olvass bele az általános pixel 6 topikba, ott napi szinten előkerül a dolog

(#180) blackdog válasza rankesz (#179) üzenetére


blackdog
csendes tag

Köszi!
Hát nem tudom... Nekem is Yettelem van, de azért akkor is, na... Az elmúlt 2 évben vettem rokonságnak és kezelem őket: Xiaomi 11 Lite, Huawei P30 Lite és van a jó öreg HTC U12+-om. Ilyen hibák, mint amikről írnak/írtok, mint ujjlenyomat lassú, dobálja a hívást, ... nincs egyiken sem.
Tanácsatalan lettem, de tudom a döntést nekem kell meghoznom.

(#181) rankesz válasza blackdog (#180) üzenetére


rankesz
veterán

Az ujjlenyomat olvasó sokat gyorsult a frissítések során, nekem 10/10 old ha odateszem az ujjam, annyi hogy meg kell szokni a mozdulatot. Egyébként arcfelismerés xposed modult felrakva (root kell hozzá) már szinte nem is használom, gyorsan felold a pofámra, kb mint egy oneplus 7t gyári megoldása

(#182) blackdog


blackdog
csendes tag

Sziasztok! Tudtok olyan helyet, ahol meg lehet tapizni, nyomkodni egy Pixel 6-ost?

(#183) rankesz válasza blackdog (#182) üzenetére


rankesz
veterán

Alza esetleg, ha pesti vagy.

(#184) blackdog válasza rankesz (#183) üzenetére


blackdog
csendes tag

Igen, ott voltam, megkérdeztem, de azt mondták nincs kiállítási darab.

(#185) rankesz válasza blackdog (#184) üzenetére


rankesz
veterán

Akkor esetleg keress egy tulajt a lakóhelyedhez közel

(#186) blackdog válasza rankesz (#185) üzenetére


blackdog
csendes tag

Sajna eddig nem találtam. Két barátom is pixel tulajdonos, mindketten 4-es verziók boldog tulajdonosai és eszük ágában sincs váltani. :)

(#187) Ragnar0203


Ragnar0203
lelkes újonc

Sziasztok!
Telekomos előfizuval még mindig vannak gondok a hívások során?
Nagyon gondolkodok egy pixel 6-os beszerzésén de ez a telekomos mizéria kicsit eltántorít tőle :(((

(#188) brainticket válasza Ragnar0203 (#187) üzenetére


brainticket
aktív tag

nekem a magyar vodafone sim kártyámmal és az osztrák A1-el is vannak hívás gondok bőven, kb használhatatlan a telefon telefonálásra (megbízhatóan)

(#189) marcarc válasza Ragnar0203 (#187) üzenetére


marcarc
senior tag

engedd el, vegyél valami nem béta telefont.

(#190) rankesz válasza marcarc (#189) üzenetére


rankesz
veterán

Ne haragudj, de egy hónappal a kérdező hozzászólásra reagálni nem más mint hangulatkeltés, főleg úgy hogy a legújabb frissítésben a telekomosoknak automatikusan megjelent a volte támogatás
Elhiszem hogy neked anno nem jött be a széria, de tájékozatlanul butaságokat akkor sem kellene ideböfögni

[ Szerkesztve ]

(#191) Ragnar0203 válasza marcarc (#189) üzenetére


Ragnar0203
lelkes újonc

Nem lenne ez béna nekem tetszik csak hát a problémái miatt felejtős lett.
Sajnos a frissítés sem hozott megoldást sok embernek így továbbra se gondolkodok a vásárlásán (sajnos)

(#192) marcarc válasza rankesz (#190) üzenetére


marcarc
senior tag

Még most is ezt a szart használom. Ha bejövök a kapun elmegy a térerő :D tényleg sokat javult a telefon, hogy mostmár telefonálni lehet vele :D csak 7 hónap kellett nekik hozzá. Mi ezen a hangulat keltés?

(#193) Ganzer


Ganzer
aktív tag

[link]
Lehet már otthon is Pixelt szerelni. :)

(#194) Cecevok


Cecevok
tag

Az 5G hogy működik vele itthon? Lett valami változás?
A Pixel 6a érdekel, igaz, hogy még nem releváns számomra, de a jövőállóság miatt érdekelne mi a helyzet vele. Köszi

iPhone 11 Pro / Sony HX99 / Lumix GX800

(#195) bl4ze


bl4ze
veterán

Urak, jelenleg egy 4a 5G-t használok, de lehetőség van cserére, céges telefon keretében.
Láttam, hogy a Pixel 6 itthon elérhető 208K-ért (Mobil Factory)
Kérdésem: aki használja, mennyire van megelégedve vele? Van valaki aki használta a 4a 5G-t is? Ahhoz viszonyítva milyen ? :)
Telekom e-sim és Yettel normál sim lenne benne.
Telekomnál megy az 5G már vagy VoLTE ?
Átlag használattal mennyit bír az akku, vezetékes töltés normálisan működik?

Érdekel minden tapasztalat, vélemény. Szemezek vele, hogy csere de nem minden áron csak ha tényleg megéri, előrelépés 4a 5G-hez képest :) Köszi :R

.:. bl4ze .:.

(#196) bl4ze


bl4ze
veterán

Szeretek veszélyesen élni, megrendeltettem a céggel a Pixel 6-ot.
Tokot milyet, honnan érdemes hozzá rendelni? Köszi.

.:. bl4ze .:.

(#197) sajazo


sajazo
csendes tag

Sziasztok
M.o.-n az 5g, Volte, Vowifi és OTP Gplay vagy GWallet működik?
köszi előre is, ha valaki megírja, miujs ezen a fronton jelenleg :R

(#198) rankesz válasza sajazo (#197) üzenetére


rankesz
veterán

5g csak root-al, illetve a volte 4g is csak telekom simmel
Banki appok és nfc-s fizetés gond nélkül megy

(#199) sajazo válasza rankesz (#198) üzenetére


sajazo
csendes tag

köszönöm rankesz
akkor számomra nem kérdés a váltás innentől
:)

(#200) sharkypeti


sharkypeti
aktív tag

Sziasztok! Magyar szállítási címmel honnan érdemes venni 6 pro - t mostanában?

[ Szerkesztve ]

OnePlus 12

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.