Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Olyan szivesen megnézném a Barométert. Megmutatná itt valaki ezt? :U

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#52) vakablak93 válasza mad823 (#49) üzenetére


vakablak93
őstag

+1 életemben nem volt még ilyen stabil telefonom mint ez a kicsi.

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#53) milkabrams


milkabrams
őstag

Amit látok, hogy ez egy mezei droidos telefon, nem értem itt mit esznek rajta annyira.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#54) oszi666 válasza Linkin1994 (#27) üzenetére


oszi666
őstag

szerintem ez az apple teljesítményéhez képest harmat gyenge, és nem a Samsungról vagy a xiaomiról van szó, amiknél tényleg rengeteg telefon van, hanem évi 2-ről.
Kezdek elidenegedni az androidtól, lehet kipróbálok következőre egy iphonet

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#55) devast válasza milkabrams (#53) üzenetére


devast
addikt

Azt, hogy olcsóbb pénzért kapsz csúcsminőségű kamerás képességeket, amit a többi gyártó mind a csúcskategóriás készülékének tart fent horror áron. Tény, hogy a magyar 300k-s ár nevetséges, de megjelenéskor alzán volt az 270k is, és szerintem ha megoldódik a hiány lesz az 250-260k körül is. Én pl nem játszom a telefonon, nem zavar, hogy lassabb a töltés, úgyis éjszaka töltöm, viszont imádom a tiszta androidot, a normális és hosszú sw supportot, és a nagyszerű kamerát. Egyszerűen elegem lett abból, hogy minden gyártó csak a csúcskészülékét supportálja, és a középkat bugos, gagyi kamerával, hisz minek foglalkozzon vele, már megvetted, a haszna megvan, lehet kiadni a következőt.

(#56) Tewe013 válasza milkabrams (#53) üzenetére


Tewe013
őstag

230kért egyik legjobb kamera a piacon, 3 év azonnali főverzió update, 5 év azonnali security update, bloatware mentes szoftver, jó akksi, jó kijelző. Én ennyit. :DDD

(#57) stickermajom válasza devast (#55) üzenetére


stickermajom
addikt

+1

Elhoztam asszonynak egy Realme-t kipróbálni, sok év Nexus/Pixel után megdöbbentett a sok bloatware rajta. :D

(#58) MC Pite válasza stickermajom (#40) üzenetére


MC Pite
veterán

Nem fog; nem Nich auf Lager, hanem Nich mehr verfügbar. Kb szombattól nincs.
A hatos rendelések meg megint sz...nak.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#59) stickermajom válasza MC Pite (#58) üzenetére


stickermajom
addikt

:(

Akkor meg kell várnia a következő a-s modellt, mást nem érdemes venni úgysem.

(#60) Schuler888


Schuler888
senior tag

Kar erte nagyon. Amig meg csak elozetes pletykak aztan specik es renderek voltak ugy voltam vele ez lesz az elso pixel ami (kulonosen) ajanlott lehet, a csuf veg meg egy gyenge tetszett, senkinek nem ajanlanam utoirattal :( nah akkor megint talan majd jovore

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#61) Wesiz válasza Point invent (#47) üzenetére


Wesiz
tag

elég erős kijelentés. mármint nem kétlem hogy neked volt egy ilyennel tapasztalatod, de ez alapján kijelenteni hogy csak akkor vegye ha szereti ha lefagy és túlmelegedik mintha ez valami általános típushiba lenne, hát...
nekem most egy éves, iszonyú stabil, nemhogy le nem fagyott soha de egy akadása nem volt, melegedés terén pedig mindig meglep hogy mennyire nem melegszik. hozzáteszem, én soha nem játszottam rajta, hírolvasás social media, böngészés stb azaz nem vagyok egy olyan aki nagyon megizzasztja a telóját, de még gyorstöltésnél se melegszik.
persze lehet mondani hogy én voltam szerencsés de benne vagyok magyar és külföldi pixel csoportokban is, soha nem hallottam ilyenről hogy túlmelegedne vagy lefagyna (wtf) szóval inkább te fogtál ki egy rossz vételt, miért nem éltél a garanciával?

(#62) Hallosz


Hallosz
senior tag

Véleményem szerint jó cucc, kifejezett alternatíva a Samu és kínai dömping mellett.
De a mérete kissé túlzott. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

Mert lakni, muszáj.

(#63) vacs


vacs
veterán

A dupla koppos felébresztést és lezárást tudja?

(^)(>.<)(^)

(#64) t72killer válasza Tewe013 (#56) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog (1)

Ezek jól hangzanak, de:

- r=1 usert mennyire zavarja manapság a "bloatware"? rábökök az appra ami kell, működik, csá.

- jó kamera persze fontos, de mekkora is a valós, gyakorlati különbség pl egy x éves p30pro-hoz, samu a52-höz képest? Egy idő után elkérkezik az ember az "elég jó" szinthez, aztán ha igazi szintlépés kell spéci feladatra, akkor beszerez egy FF milcet...

- frissítés: szuperjó dolog persze, de: ekkora felár kiperkálása helyett vehetek egy olcsóbb telót, amit 3év után kukázok. Nem mellesleg, most egy 5éves csamcsungot nyúzok, a jelek szerint senki se törte még fel a telót. Persze nem egy életbiztosítás egész éveket biztonsági frissítés nélkül úszni, de ha az ember nem saját maga invitálja a bajt, elég kicsi annak az esélye, hogy remote meghackeljenek.

Szó se róla, nekem is nagyon szimpatikus csomag, de én max 150kHUF cash-t szánnék végösszegben (kedvezmények levonása, ajándékok eladása után) erre, de inkább kevesebbet. Most úgy tűnik, 260£ környékén tudok venni egy samu a52s 5g-t, ami 112kFt. Gyengébb teló? Igen. Bőven kiszolgál 3 évig? Igen. Innentől kezdve nem látom be, miért is parkolnék +100eFt-ot telefonban...

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#65) janika1988 válasza Schuler888 (#60) üzenetére


janika1988
tag

Amíg a szaros alzás 300k-s árat veszik figyelembe, addig ne remélj jobb plecsnit. 235e ft-os árral ez legalább egy ajánlott lenne (és ez hivatalos, ÁFÁ-s ár). Még a bugokkal is (amit nyilván javítanak havonta).

Pixel 8 eladó

(#66) MC Pite válasza t72killer (#64) üzenetére


MC Pite
veterán

Mi van? A52? :D Ezmosthogy? Akkor lehet redmi akármi is.
Az hogy te mennyit szánsz rá (én se szánok rá többet) attól árkategóriájában miért ne lenne jó teló? Nem valószínű hogy megérted/fontos neked; dde akkor ne fikázd szvsz. Én szeretem ha valami normális képet csinál, ami natuális. És akijelző is színhelyes, nem csak a fos és fosabb között választhatok (céges A41-em), túlszaturált túltolt képek készítése mellett.

Megvan a célközönsége, és bár nekem túl nagy és drága megértem aki ezt választja.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#67) Tewe013 válasza t72killer (#64) üzenetére


Tewe013
őstag

Én értem, h a te szempontodból ez nem jobb egy A52-nél, de szerintem egy lapon sem lehet említeni a 2-t, akkora a különbség.

(#68) Tewe013 válasza vacs (#63) üzenetére


Tewe013
őstag

Koppos felébresztés van, lezárás nincs.

(#69) Szergely83


Szergely83
tag

Pár hete váltottam a kiöregedő Samsung Galaxy Note 8-ról és baromi elégedett vagyok. Stabil, gyors, baromi jó a kamerája. Töltés sebessége teljesen rendben van, ha csak 70-80%-ig akarom feltölteni, akkor az azért elég gyors és ennyi töltöttséggel már simán átvészelhető egy nap.
Melegedéssel szintén nem volt problémám, Note 8 sokkal jobban forrósodott, mint ez.

Akksi kicsit csalódás volt, de a legutóbbi patch mintha javított volna rajta, nap végén általában 50% felett marad az akksi, ha előtte este teljesen feltöltöttem - ez a patch előtt nem volt jellemző.
Ujjlenyomat olvasó szintén nem az erőssége, bár ez is javult a legutóbbi patch óta. Még így is sokkal jobb egy hátlapi leolvasónál, kényelmesen feloldható anélkül, hogy kézbe kéne venni.

A kamerával nem tudok betelni, egészen elképesztő, hogy a ~4s-ig készülő nightmode képek kézzel tartva, bemozduló alannyal (kutya) is tud egészen éles képet lőni! Videó szintén remek, baromi jó a stabilizáció, este/betérben is nagyon jó felvételt készít.

(#70) Zsottix


Zsottix
újonc

Németországból rokon küldte el nekem az elsők között. Szumma 233 rugó volt az akkori árfolyam mellett. Kaptam hozzá egy Bose 700 fejhallgatót. Azóta is akciók vannak, különböző ajándékokkal, uszkve 100 rugós értékben. A google storeban vettem, tehát teljesen biztonságosan.
Tapasztalatok:
- Előre mondom, hogy egyáltalán nem játszom vele.
- Szokásos napi rutinhasználat: 30-60 perc beszélgetés, fél-1 óra zoom vagy teams, fél óra böngészés, néhány videó, jó sok üzenetváltás, 5-10 gmail olvasás és írás, 1-2 óra spoty, fél óra navigálás, néhány fotó vagy videó készítés.
- Reggel max 1 óra töltés, utána indulok. Este lefekvéskor 40% körül.
Imádom! Több, mint 1 hónapja használom. Játék közben lehet, hogy van melegedés, én soha nem tapasztaltam ilyet. Semmi lassulás, fluid működés. Különleges design, minőségi összeszerelés. Kicsit nehéz.
Fontos: én a 90 Hz-t kikapcsoltam, mert semmi különbséget nem vettem észre. Az 5G-t is kikapcsoltam, mert eddig minden, amit netről töltöttem teljesen folyamatos volt.
Persze, ha majd lesz valami egyéb tapasztalatom, akkor visszakapcsolom, és akkor az akksi idő is bánja, ez egyértelmű. Kijelző fényereje adaptív automatikus.
Az értékes ajándékkal együtt nekem ez abszolút kivételes ajánlat és lehetőség volt.

(#71) marcarc válasza Zsottix (#70) üzenetére


marcarc
senior tag

Nekem speciel fáj nézni már a 60hz-es kijelzőt. A 90->120 valóban nem észrevehető de a 60->90hz azért látványos.

(#72) vacs válasza marcarc (#71) üzenetére


vacs
veterán

A 26 éves párom se vett észre semmi különbséget 60 és 90 Hz között (oneplus telefonon)! :D

(^)(>.<)(^)

(#73) giroud199


giroud199
aktív tag

Megint a gyenge uzemido.... :W
Hát a tensor finoman szólva sem váltotta meg a világot, ez így kevés.... :U

>>iPhone15&13ProMax<<

(#74) Ricardo válasza Szergely83 (#69) üzenetére


Ricardo
félisten

"hogy a ~4s-ig készülő nightmode képek kézzel tartva,"

4S- záridőt kitartasz kézzel? :N

(#75) Szergely83 válasza Ricardo (#74) üzenetére


Szergely83
tag

Dehogy! Gondolom itt nem a záridő 4s, hanem képek sorozatából állítja össze valami magic algoritmussal. Mégha ki is lenne tartva a ~4s "záridő", minden más ami picit is bemozdul brutál homályos lenne. Erős szoftveres processzálás kell legyen mögötte.

(#76) Polarstar válasza Zsottix (#70) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Mesélj már erről a Barométerről, ami benne van. (Ahogy írják, a felszerelés eltérő lehet)

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#77) Tewe013 válasza Polarstar (#76) üzenetére


Tewe013
őstag

Mit szeretnél róla tudni? Működik:

(#78) Ricardo válasza Szergely83 (#75) üzenetére


Ricardo
félisten

"Gondolom itt nem a záridő 4s, hanem képek sorozatából állítja össze valami magic algoritmussal."

A Night Sight mode pedig pont így működik. Kitolja a záridőt, akár percekre is.

"Mégha ki is lenne tartva a ~4s "záridő", minden más ami picit is bemozdul brutál homályos lenne. "

Tudom.

(#79) MC Pite válasza Szergely83 (#75) üzenetére


MC Pite
veterán

Kitartani nem is gáz, max a mozgó elemek... [link]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#80) t72killer válasza MC Pite (#66) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog (1)

+#67: a52s 5g, nagyonnem sima a52. 5g, erősebb SoC, mint "apróságok".

A snapi 778G mire nem elég/mire nem lesz elég 2éven belül :F?

No mind1, én elsimerem, hogy a pixel jobb, csak én szimplán nem használnám ki. Egy időben nagyon érdekelt pl a 3.0-ás USB-csatlakozás - mostmár nem, mert rájöttem, hogy amire használnám (milcről nyers fotók-videók leszedése) szimplán nincs akkora adattömeg nálam, hogy ez perdöntő lenne. A jobb kamera kérdéskört meg ugye pont a fentebb említett milc oldja meg. Ami nálam még számít, a vízállóság és mivel nemrég költöztünk a ködös albionba, kifejezetten jól jön az új helyi csatis töltő, amit kedves gugliék kihagytak.

Az SoC-nek meg igazából csak a mezei r=1.5 appokkal kell jól elbírnia, böngésző, mindenféle navigációk (köztük pixelgrafikus csodák is), stb - erre a snapi untig elég lesz nekem.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#81) #96241664 válasza Ricardo (#78) üzenetére


#96241664
törölt tag

"A Night Sight mode pedig pont így működik. Kitolja a záridőt, akár percekre is."

Nem, ahogy Szergely írja, rövid záridős sorozatot készít és azt dolgozza össze, nem pedig egy hosszú expót.

De már a nappali fotózás is erről szól a mobilokban jó pár éve, Google-nél konkrétan a Nexus 5 óta.

(#82) joey04


joey04
titán

Hát ez a pixel széria továbbra sem világmegváltó...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#83) Nomac00


Nomac00
csendes tag

Nekem kicsit több mint 1 hónapja van meg.

Megmondom őszintén először kicsit féltem tőle. Nem vagyok egyik rendszer mellett sem, volt már legalább 12-15 telefonom, mindegyik felsőkategóriás. Plusz 2-3 a felső közép kategóriából.
iPhone és Android teljesen vegyesen.
Ezt eredetileg abszolút második telefonnak szántam.
iPhone 11 Pro van mellette, amit még nem igazán terveztem kispadra ültetni.

A végeredmény az lett, hogy a 11pro-t nem vettem a kezembe legalább egy hete, és akkor is csak azért mert néhány üzenetet máshonnan nem értem el 😁

Igyekszem objektív képet festeni a telefonról.

Sebesség:
Amin meglepődtem, hogy ez a telefon nem hogy nem laggol, hanem a 11 pro egy csigának tűnik mellette. Tudom, van 2 generáció különbség, de ez eddig az Androidra nem volt jellemző😅 És nem csak az elején, hanem miután teljesen belaktam, utána is stabilan hozza ugyanazt a teljesítményt.

Androidos vonalon face to face csak egy Galaxy S21-el vetettük össze. A Pixel egyértelműen fluidabb volt annál is.

Kamera:
Számomra a Pixel lehagyta a konkurenciát a beltéri és éjszakai képekben. Nem sokkal, de jobb a versenytársaknál.
És igen, ez alatt értem szinte az összes jelenleg kapható telefont.

Nappali képekben a 11pro nyilván elvérzik mellette, de itt azért már akad konkurencia is bőven, szóval ezt külön nem emelném ki.

Az astro mód amennyiben nem Pesten vagy, és kicsit is értesz egy Lightroom-hoz, egészen lenyűgöző eredményre képes. De csak tripodról vagy állványról lehet ezt a módot használni!
Maximum 4 perces záridővel.
Érdekelne mire lenne képes 10 perccel 🤔

Egyedül a zoom az ami nem egy egetverő benne, de arra ott van a pro változat, nekem ez nem hiányzott.

Nagyon tetszenek az új kamera feature-ök is (varázsradír stb..)😁
Nem egy photoshop szint.. de cserébe 2 kattintás 🤗
És tényleg jól használható végeredményre képes.

Akksi:
Az első 2 nap valami katasztrófa volt.
Az este végére 5-10% maradt benne. Aztán valami megváltozott, napról napra elkezdett javulni. Most ott tartok, hogy estére általában 60-78% marad benne. Összehasonlítva az S21-ben nálam nagyjából 30% szokott maradni. A 11pro-ban meg nagyjából 25%.

A wifi, mobilnet, Bluetooth és nfc mindig be van kapcsolva, egyedül az AOD-t nem használom.
Nem tudom hogy ez a Tensor AI magjának az eredménye-e, de nagyon meglepett a dolog.
Bravó Google 👏

Melegedés:
Power user vagyok, de keveset játszom. Így ezzel én nem találkoztam.

Töltés sebessége:
Egy xiaomi sokkal gyorsabban tölt, egyértelműen. Cserébe gyorsabban is merül. Legalábbis a MI 10 rosszabb volt ebből a szempontból. Nekem fontosabb a hosszabb üzemidő mint a gyors töltés, ezt embere válogatja 🤷🏽‍♂️
Ohh, és ha valakit érdekel, vagy csak nem akar utána nézni, iPhone töltővel is lehet használni, nem kell újat venni. Bár az lehet hogy nem megy akkor a gyors töltés.

Súly:
Kicsit nehéz, főleg a 11 pro után, az ugye jóval kisebb jószág 😅 De pár nap alatt megszoktam.

Ujjlenyomat olvasó:
Most már végre használható, főleg az új frissítés óta, de messze el van maradva a konkurenciától.
Annak már örülök, hogy legalább az idegesítő szintről, eljutottunk a most már csak kicsit lassúcska szintre.
Korábban rengeteget tévesztett.

Google Asszisztens:
Siri elbújhat mellette.
Magyarul nem lehet utasítani ezt sem, de a világ legrosszabb akcentusával is megbirkózik. Alkalmazástól, játszott zenéktől, Bluetooth eszközöktől és utazástól függően valóban képes kontextusba helyezni a dolgokat. Appok felett nyílik, nem lép el sehova, és a megnyitott tartalmat is figyelembe veszi minden egyes kérésnél/kérdésnél.
Ez majdnem hibátlanul működik.

Mikor kértem, hogy vezetés közben olvassa fel az üzeneteimet, az angol üzeneteket angolul, a magyarokat magyarul olvasta fel, nálam ez is plusz pont.

Az azonnali fordítás funkciót én 90%-osnak mondanám. Ami meglepett, hogy ez működik magyarról angolra, németre és kínaira is, és persze visszafelé.
Cserébe a hangfelvevő sajnos nem készít magyar átiratot, pedig néhány meetingen nagyon jól jönne 🙏

Azt hogy mikor mit ajánl, tényleg a felhasználási szokásokhoz igazítja. Nem egy beállításra kérdezett már rá, majd automatizálta is, csak azért mert észrevette, hogy sorozatosan ugyanazokat dolgokat hajtom végre.

Billentyűzet:
iOS felhasználókat esetleg érdekli...
A Gboard androidon még mindig jobb mint iOS-en bármi.
Ez az egyetlen olyan dolog ami engem iOS-en halálra idegesít. Egyszerűen nem értem, hogy magyarul miért nem lehet aktiválni azt hogy csúsztatással tudják szavakat írni. Van ugyan másik billentyűzet. Gboard is, Swiftkey is, de iOS-en mindegyik bugos vagy zabálja az akksit.

Szoftverfrissítés:
Az első androidos telefonom ahol végre valódi bugfixek érkeznek a hónap elején😅 És mielőtt jönne valaki azzal, hogy ha nem lenne benne hiba, akkor nem kéne javítani...
iPhone-on és Samsungon is szoktam idegesítő bugokkal találkozni. Új szoftver verzióknál aztán mindig.

Nekem ezek a tapasztalataim eddig. Az árát maximálisan megérte. (260) Jóval drágább telefonokkal is felveszi a versenyt.
Nem hibátlan, de olyan telefont még nem láttam, ami az lett volna 😁

Ui: bocsi a helyesírási hibákért, elég gyorsan és telefonról írtam meg ezt a szösszenetet

[ Szerkesztve ]

(#84) csipuka válasza Nomac00 (#83) üzenetére


csipuka
senior tag

"Mikor kértem, hogy vezetés közben olvassa fel az üzeneteimet, az angol üzeneteket angolul, a magyarokat magyarul olvasta fel, nálam ez is plusz pont."
Ez megakiraly! Mar miota szopok vele. Van app, hogy felolvastassam az uzenetet, de ott mindig megmondtam milyen nyelven olvassa. Magyarul szarul hangzott az angol uzi.
Azoknak akik 2 nyelven is kommunikalnak ez fasza, pl kocsiban.
A telo milyen nyelvre van allitva?
Mar regota fel lehetett ismertetni a translate-val a nyelvet, most hogy tovabbgondoltak es a felolvasas is azzal megy, azert ez attores.
Koszi az infot.
Meg egy indok, hogy ne csak nezegessem, hanem rendeljem is meg :D

(#85) batai15


batai15
félisten

Maga a készülék külsőleg nem tetszik ,viszont a pixel mivolta miatt igen. Volte működik ?

(#86) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Néztem, megtapogattam és nem tetszik a forma. Amúgy meg maga a Pixel-ek igen.
Lehet már normálisan fizetni Google pay-el, mint Apple pay-el,
Magyarországon?

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#87) Polarstar válasza HarleyCustom (#86) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Már lehet. Bár egyik magyar bank ép most fejezte be valami jogi vita miatt.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#88) Nomac00 válasza HarleyCustom (#86) üzenetére


Nomac00
csendes tag

Google pay nálam tökéletesen működik.
Kisebb összegeknél feloldás nélkül is.
Több kártyát is kezel.

[ Szerkesztve ]

(#89) Polarstar válasza Tewe013 (#77) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Köszönöm! Én azért vitatom a jogosultságát a barométernek egy határozottan nem strapa mobilban.
Plusz ugye a sok sok irodistának mi a fenének a légnyomás változást tudni??

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#90) Nomac00 válasza csipuka (#84) üzenetére


Nomac00
csendes tag

A telefon magyarra van állítva, az asszisztens viszont 2 nyelvre.

Az asszisztens által felolvasott üzenetekre csak angolul hajlandó válaszolni. 😟

Viszont ha belekattintasz az üzenetbe, a billentyűzetről ugyanúgy tudsz diktálni magyarul, mint korábban. 🤷🏽‍♂️

(#91) HarleyCustom válasza Nomac00 (#88) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Több kártyát? Meg tudod mondani, melyikeket?
Pixel 4-hez 3-ból 1-et sikerült hozzáadnom.
(OTP, Cib, BB)
csak már arra nem emlékszem, hogy melyiket sikerült a 3 közül
:DDD

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#92) ghiottone válasza HarleyCustom (#91) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Én az OTP-s kártyát bevittem a curve alá és azt utána a Google Payhez. Így müködött rendesen + a wear os órán is jó ez a kombó.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#93) Nomac00 válasza HarleyCustom (#91) üzenetére


Nomac00
csendes tag

Nekem 2 erste van. Egy Visa és egy MasterCard.
Az erste George appon keresztül adtam hozzá az egyiket, a másikat meg közvetlen a Google Pay-en.

[ Szerkesztve ]

(#94) #16820480 válasza Polarstar (#89) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ilyen telefont csak irodisták vehetnek? Irodistának nm lehet olyan hobbija, aminél jól jön? Nem is tudtam.

(#95) Nomac00 válasza #16820480 (#94) üzenetére


Nomac00
csendes tag

+1

(#96) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Viszont az e-sim működött.(Telekom)
Igaz Pixel 4-en, de gondolom ezen is megy.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#97) Polarstar válasza #16820480 (#94) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Nem kell parázni. Teljesen rendben van, hogy tech-demo készülék. Valszeg a kuglinak fontos, hogy erre is felkészüljön majd egy "univerzális" oprendszer.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#98) rankesz válasza HarleyCustom (#91) üzenetére


rankesz
veterán

Nálam revolut és cib van, mostanában a cib az alapértelmezett, be van állítva a ticwatch pro 3 ultrára is

(#99) mad823


mad823
őstag

Google Pay itthon: Erste, Gránit, K&H, CIB, Unicredit jelenleg.

[ Szerkesztve ]

(#100) batai15 válasza mad823 (#99) üzenetére


batai15
félisten

OTP nem?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.