Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Mr X válasza aggleány (#49) üzenetére


Mr X
veterán

Nem iphone mellett érvel, WP7 mellett. :DDD

(#52) gomsadi# válasza Blindmouse (#48) üzenetére


gomsadi#
tag

a lényeg nem ment át:

Igaz, a safariban nyílik meg egy akármilyen videó, de iOS-re vannak franko downloaderek, amik bármit lementenek! Innentől kezdve egy file transfert tudó programon keresztül - persze iTunesban - leszedem a gépre, az utókornak. ezt wp7 alatt egyelőre nem csinálod meg. ez a lényeg. de nem csak videóról, bármiről legyen szó! nekem ez fontos. ezért nem vált be wp7.

ezzel nem fikázom a rendszert, de amit nem tud, azt nem tudja(ugye, androidnál lehetetlen nincs például, ott szimplán sd kártyára mentés azt csókolom).

[ Szerkesztve ]

Have a Lot of Fun!!

(#53) aggleány válasza Mr X (#51) üzenetére


aggleány
addikt

Jujujj, csúnyán benéztem a dolgot. :B

Blindmouse

Az iPhone-os mondat sztornó, elnéztem, bocs. :R

(#54) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

schön, nagyon korrekt mindkét oldalról, asszem véleményként ezentúl ezt a cikket fogom mutogatni...nagyon egyetértünk.

nem küldöd be címlaposra?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#55) gomsadi# válasza Mr.Csizmás (#54) üzenetére


gomsadi#
tag

Eléggé kényes a téma, szerintem nem engednék, ráadásul - szerintem - nem olyan minőségű.

Have a Lot of Fun!!

(#56) tDr1v3r válasza aggleány (#49) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Igen, az első pillanattól bálványként kell imádni az iPhone-t, mert ha nem teszed akkor sztivdzsopsz meg timkúk rád küldi a zombihadseregét...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#57) aggleány válasza tDr1v3r (#56) üzenetére


aggleány
addikt

Ez az egy bajom van az ájfonnal. Ha nem kellene ölni amiatt, ha nekem olyan van, másnak meg nincs, még az is lehet, hogy kipróbálnám. :DDD

(#58) m@xsys válasza gomsadi# (#55) üzenetére


m@xsys
senior tag

Látva az iOS 5-ot, ezek után vennél még iPhone-t ???

(#59) Lenry


Lenry
félisten

AppStore-ral. nem -val.

egyébként jó cikk, tetszik, hogy a pozitívumok mellett a negatívumokat is felsorolod és körüljárod :R

de én maradok a Blade-nél. szeretem a buherálhatóságát.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#60) tDr1v3r válasza aggleány (#57) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Pedig semmi baj sincs vele. :B Felületet nem cserélhetsz legálisan, ellenben jól megválogatott és minőségi az alkalmazásboltja (kb ez a problémám az Androiddal), nem mellesleg a telefonok rendszerint gyorsak, ellenben egynehány régebbi Android-os csúcsmodellel.

Inkább a hazai mentalitással van a gond, meg a sok haterrel aki divatból (vagy/inkább azért, mert nincs rá pénze) fikázza az Apple-t, elhordja mindennek... én speciel sokkal nagyobb bajt látok ott, nem ok nélkül utálják az almások a droidosokat.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#61) aggleány válasza tDr1v3r (#60) üzenetére


aggleány
addikt

Egy szóval sem mondtam, hogy bármi baj lenne az almával. :N Ezt már a múltkor is megbeszéltük. :K Több helyről is hallottam, hogy jó a boltja, el is hiszem, hiszen olyanok írták, akik ismerik, én pedig nem ismerem. Nekem az almások hozzáállásával van bajom. Persze tisztelet a kivételnek, de nagyon ritkán hallottam olyat, hogy egy almafongazdi ne szólta volna le a másik akármilyen telefonját.

Szerintem is mentalitással van baj, és nem is igazán szeretek ilyen témában vitatkozni senkivel, mert általában elfajulnak a dolgok. Én azt nem értem, hogy ha én elismerem, hogy az almafon jó, mert azt mondják a tulajok, akkor ők miért nem hajlandóak elismerni azt, hogy nekem meg az én droidom jó. Persze, tudom, hogy vannak elég vacak, alsó kategóriás androidos telók, de az azért elég vicces volt, amikor egy másik fórumban valaki úgy dícsérgette az iPhone 4-et, hogy egy elavult, alsó kategóriás androidos telóval hasonlította össze. Az iPhone csúcskategória, úgy korrekt, ha egy másik csúcskategóriás kütyüvel kerül összehasonlításra. Össze lehet hasonlítani egy kis Polski és egy RX8-as gyorsulását is, csak ugye az egyikben Wankel motor van, ami egy kicsivel komolyabb teljesítményű, mint ami a másikban van.

Itthon sajnos én is sok olyat látok, aki azért utálja a másikat, mert annak van valamije, amit ő is szeretne. Elég sokáig én sem mertem írni, hogy nekem milyen telóm van, de már nem érdekel. Ha valaki azért utál, mert nekem drága telefonom van, akkor utáljon. Majd elsírom magam, ha ráérek. :DDD

Most majd jól mutogathatnak ránk, hogy miért nem harapjuk át egymás torkát - nem így szoktak társalkodni ebben a témában. :N

Szerintem nem vagyunk off-topik, hiszen az iPhone-ról és az Androidról van szó.

(#62) k. válasza aggleány (#61) üzenetére


k.
őstag

Én például SE X10ről váltottam szifon 4re.
Mellbevágó élmény volt azután ezt használni. Gyorsabb, kényelmesebb, szebb.
Jött egy ideig nekem is az android fikázás, hogy igyszar úgyszar. Aztán kijött a 2.3-illetve, kinvolt az régóta, csak megnyomkodtam pár olyannal szerelt telót- és igen, az már jó lett. Sok android fikázó azért fikázza a cuccot, mert A a tulaja bizonyítani akarja, hogy ő olcsóbban megkapta azt amit a szifon tud, és az aki azt vette az hülye, B azért mert a régebbi-kissé lassúcska- rendszerrel telót próbált.
Próbáltam WP7et. Ha most kellene teló a szifonon kívül, tutira olyat vennék. Írtóra bejött a cucc, nagyon pöpec, egyedi, igazán innovatív.
Ennek ellenére továbbra is szifont fogok venni, mert számomra az tetszik :)

Tudod igazából sokszor az idegesít, hogy android felhasználók-bocs, hogy kiemelem, de wp7est nem láttok annyit trollkodni- odajönnek egy apple cucc topikjába, és nekiállnak fikázni. Én gyakorlatilag be sem tettem a lábam még Galaxy S és tsai topicokba-talán 1* ?- ők pedig rendszeresen ilyen helyekre járnak.

A másik pedig, hogy sznob idiótának nézik az embert, pusztán egy tárgy miatt. Főleg, mert ez a tárgy drága. A converse/apple/armani és tsai márkák nálunk sokak szemét csípik, mert hát ugye drágák, és xy cucc olcsóbban nyut hasonló dolgot. És ugye akinek arra nem futja, az inkább fikázik, minthogy eszébe jusson, hogy lehet majd késöbb előteremteni.

(#63) Mr X válasza k. (#62) üzenetére


Mr X
veterán

CSak egy megjegyzés, anélkül, hogy konkrét személyre utalnék vele. Az értelmesebbje nem azért nézi sznobnak az iphone tulajokat, mert az van nekik, hanem azért, mert ehhez egy irritáló felsőbbrendű hozzáállás társul.

(#64) Mr.Csizmás válasza k. (#62) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

szeretem amikor az i tulajok ugy viselkednek, mintha ok lennenek a felsobbrendu arjak, mi meg az alja szolganepek (= akiknek nincs i cucc)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#65) k. válasza Mr.Csizmás (#64) üzenetére


k.
őstag

Másik tábor is viselkedik igy, max az nem böki az ember csőrét :D

Aki felsőbbrendűnek képzeli magát, az nem egy cucctól fogja. Ha pedig igen, akkor egy lúzer :D

(#66) Mr.Csizmás válasza k. (#65) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

rasszizmus :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#67) k. válasza Mr.Csizmás (#66) üzenetére


k.
őstag

Egy barna macska ne osszon véleményt errefele!!!!!444444NÉGYNÉGY :O ;]

(#68) Mr.Csizmás válasza k. (#67) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

az a sok kaffe miatt van ;] :P

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#69) aggleány válasza k. (#62) üzenetére


aggleány
addikt

Igen, az X10 elég lassúcska a mostani komolyabb telókhoz képest. :K Nekem nagyon bejön az androidban a widgetezés, meg hogy akárhol rápakolhatok zenét, filmet és már nézhetem is. A WP7 nem tetszik, nemrég megnéztem alaposaban egy olyan telót.

Sajnos mindenhol vannak olyanok, akik belekötnek az élő fába is, de én soha nem tettem ilyet, és nem is fogok. Egyszer én is voltam az alma topikban, mert a főnökömnek iPhone-ja van, és valamit elcseszett rajta. Udvariasan köszöntem, leírtam, hogy miért vagyok itt, és az aláírásom miatt olyan szépen elhajtottak, hogy csak úgy húztam a kondenzcsíkot. Én ezt tapasztaltam.

Nem a készülék miatt néznek sznobnak senkit, hanem azért a viselkedésért és stílusért, ami elég sokszor társul vele. Személyesen ismerek több iPhone-gazdit, akik szerint én nulla vagyok, mert nem ájfonom van. Mondjuk ez nem engem minősít, de amikor folyton ezt látja az ember maga körül, akkor hajlamos eleve gyanakvással hozzáállni az iPhone tulajdonosokhoz. Sajnos velem is előfordul, hogy elgurul a gyógyszerem, és kicsit határozottabban szólok vissza, de azért ez nem jellemző.

Abból viszont marhára elegem van, hogy mindenkit csórónak néztek, akinek nem ájfonja van. Ez Rád is vonatkozik, hiszen itt van a hsz-ed alján. Ezt hívják az androidosok annak a lenézésnek, ami eléggé sznob, irritáló és nagyképű dolog. Ezt az én gyomrom sem veszi be, de nem is hiszem, hogy szükség lenne rá. Nekem azért nincs ájfonom, mert nem tetszik. Van egy SGS II-m és egy Xperia Minim. A kettő lazán ér annyit, mint a csudafon, de még a Minit sem adnám oda érte, nemhogy együtt a kettőt, ugyanis nekem nem tetszik az ájfon. Ennyire egyszerű.

Mr X, Mr.Csizmás

Lásd mint fent. :DDD

(#70) Mr X válasza aggleány (#69) üzenetére


Mr X
veterán

É nem kötözködöm, ezért írtam, hogy nem konkrét személyre értem a mondandóm. :)

(#71) aggleány válasza Mr X (#70) üzenetére


aggleány
addikt

Én sem kötözködöm, csak reagáltam. Ne mondd, hogy Te jól tűröd, ha lecsóróznak. :Y

(#72) Mr X válasza aggleány (#71) üzenetére


Mr X
veterán

Nem, én ilyenkor nevetek, mert eszembe jut, mennyi pénzzel sétáltam be a T-hez, mikor telót vettem, aztán egy bléddel meg egy Ace-el jöttem ki. :D

Nem vagyok gazdag, de megvehettem volna helyettük 2db i4-et. Egyszerűen végiggodoltam, és arra jutottam, hogy az én buherálós lelkemnek nagyon hamar unalmas lenne a rendszer. Ez nem leszólás az iOS-re, csak én állandóan mókolok valamit most a Nexus-on is.

[ Szerkesztve ]

(#73) k. válasza aggleány (#69) üzenetére


k.
őstag

Nono, én nem nézek csórónak senkit, mert más mobilja van.
Azt nem szeretem, amikor valaki, vesz egy olcsóbb telót-arra van pénze, az tetszik ect- aztán fogja, és nekiáll osztani az észt, hogy ő az isten, mert fél pénzből okostelót vett, ami isteni és sokkal jobb, mint pl az iphone.
Ismerősömnek WP7es telója van, fele pénzt fizetett érte, mint én a szifonért, és sosem néztem le. De nem is adta elő, hogy ő mennyivel jobb vételt csinált, mint én. Neki az tetszett-szerintem is faja- elmondta higgadtan, aztán ennyi.
Az androidos dolgokat például arra értettem, hogy nem egy Apple tematikájú blogon-említsem itt, szifon.com/Appleblog/handras.hu - nekiállnak osztani az észt az androidot kedvelő emberek, hogy itt a sok bírka, nézzoda. De fordítva egyszer nem láttam, pl én sem járok azóta, hogy eladtam a telót, ilyen helyekre.
Ezt magyarázza meg valaki.
Ezért hajtanak el téged is-nem jó ez sajnos, de szerintem akkor is ez az ok- mert akinek már csak felmerül, hogy Androidos, és ilyen helyen jár, az jön le, hogy azanyját neki, ez idejött szivatni minket.

(#74) Mr.Csizmás válasza aggleány (#69) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

en aggleany fanboy vagyok :D anno megtisztelo volt veled talalkozni, igaz arra te jobban emlekszel :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#75) Mr X válasza k. (#73) üzenetére


Mr X
veterán

Azért a korrektség kedvéért jegyezzük meg, hogy a múltkor a blogoutos apple vs droid topicban az iphone tábor is igencsak nekiesett az androidosoknak, pont a "szar az android" és a "csóró androidos" érvekkel.

No offense, nem védem vagy támadom egyik tábort sem, nekem tökmindegy, ki mit használ. Egyik oldalról sem szeretem a fikázást.

(#76) aggleány válasza k. (#73) üzenetére


aggleány
addikt

Rosszul írtam, visszaolvasva tényleg félreérthető lett, bocsi. :B Én a "mindekit csórónak néztek"-et rátok, mint ájfon gazdikra értettem. Nem mindenkire, csak arra, akit illet. Ha Te is úgy gondolod, akkor Rád is. :P

Te is tudod, hogy mindenhol vannak eccerűbb emberkék, és ez sajnos nem pénztárcafüggő. Ha IQ-ar lehetne kocsit venni, nem lenne annyi baleset és bunkó vezető, amennyi most van. A tárgyak megvétele pusztán pénzkérdés. Illetve nem a megvétel, hanem a megvétel lehetősége. Én pl. pontosan tudom, hogy arra, amire nekem kell, tökéletesen felesleges egy SGS II, de akkor is kell. :B

Igen, handrasról én is hallottam, pl. az olyan egyének miatt van meg a vélemény az ájfonosokról.

Azért nem értettem az elhajtást, mert tényleg udvarias voltam, leírtam, hogy nekem droidom van, és nem értek az iPhone-hoz, de a főnökömnek ez és ez a technikai problémája, és légyszi segítsetek. Rögtön többen támadtak, és senki nem próbált védeni. Ez úgy annyira nem jött be.

Mr. Csizmás

Hihihi, aggleány fanboy! :C Ez elég viccesen hangzik. :DD

[ Szerkesztve ]

(#77) k. válasza Mr X (#75) üzenetére


k.
őstag

Az ember gyarló. Nekem is volt, hogy valakire aztmondtam valamiért, hogy csóró, aztán kiderült, hogy fenéket, 2 szintes kertesháza van, meg menő kocsija, csak ruhából tescos szintet használt, mert nem érdekelte.
Szóval persze, elég gáz, hogy teló alapján itél az ember, de tényleg néha én sem tudok másra gondolni. Mert tudod, úton útfélen én már megkaptam, ismerősöktől is, hogy idióta ennyi pénz telefonra, bezzeg én a 25ks akármimmel tudom ugyanazt.
És az összes szifonos ismerösöm megkapta. Azután meg reflexből az esik ugye le, hogy a köcsögje, csak irigy.
Mint mondottam az ember gyarló, és hajlamos hamar ítélkezni.

(#78) Mr X válasza k. (#77) üzenetére


Mr X
veterán

Ezért nem is csinálok ebből elvi kérdést. Kinek mi a szíve vágya, azt használja.

Egyébként van egy elméletem. Érdekelne a véleményetek.

-Androidos akkor fikáz iphone-t, ha valójában arra vágyik (önigazolás)
-Iphone-os akkor fikáz androidot, ha valójában arra vágyik (önigazolás)

Na, milyen? :D

(#79) aggleány válasza Mr X (#78) üzenetére


aggleány
addikt

És ha én nem fikázom egyiket sem, akkor renegát vagyok??? :Y

Amúgy az androidos akkor fikáz iPhone-t, ha olyat szeretne, azt el tudom képzelni, de hogy fordítva? :N

[ Szerkesztve ]

(#80) Mr X válasza aggleány (#79) üzenetére


Mr X
veterán

Bár nem fejtettem ki, de úgy értettem a második felét, hogy az iphone tulaj unja a rendszer kötöttségeit, és esetleg ezért húzna át, csak ezt ciki bevallani, így valójában magát győzködi, hogy az iOS a jobb.

Mielőtt azt hinné valaki, hogy flémet akarok indítani, leírom az első rész kifejtését is:

Az android tulaj, aki vett mondjuk egy x8-at vagy blédet, aztán akad a menü, kevés a tárhely, nem megy a kedvenc 3D játéka, az pedig azért fikázza az iphone-t, mert ezzel magát próbálja megerősíteni abban, hogy mégiscsak jót vett, közben meg vágyik az iphone-ra.

Aki nem fikázza a másikat, legyen bármely oldalon, na azt nevezem értelmes, kultúrált vitapartnernek. :)

(#81) darál0w válasza Mr X (#80) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

jelen! :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#82) Mr X válasza darál0w (#81) üzenetére


Mr X
veterán

Te várj, én sehol nem írtam common troll-ról. ;] :D

Melyik kategóriát képviselnéd? :D

(#83) darál0w válasza Mr X (#82) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

izé...azt az értelmes félét, amelyik nem fikáz.

egyébként meg az android a legjobb! :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#84) aggleány válasza Mr X (#80) üzenetére


aggleány
addikt

Oh, igazán köszönöm a dícséretet! :R :DDD

Így kifejtve már nem csak poénnak jó. Ebbe még nem is gondoltam bele, ha őszinte akarok lenni. :B Valószínűleg azért, mert én soha nem vágytam iPhone-ra, bár mindig kíváncsi voltam rá, hogy mitől annyira nagyon-nagyon. Egy párszor már próbáltam is kideríteni, de eddig nem nagyon sikerült, bár egy nagy ájfon-fan egyszer hasonlókat írt le nekem priviben, teljesen korrekt módon.

Na, majd lesheted, hogy mit kapsz a Blade-tulajoktól, ha idetéved valaki. :U

darál0w

:C

Ehhez az előző "jelen!" felkiáltáshoz nagyon jó az avatarod, még jelentkezel is! :D

[ Szerkesztve ]

(#85) Mr X válasza aggleány (#84) üzenetére


Mr X
veterán

Nekem is az volt az első droidom, ismerem, mit tud. :)

Az a baj, hogy van ,aki megveszi, és azt gondolja, hogy mindennel elbír. Ez majdnem igaz is, de van, ami kifog rajta. Ettől függetlenül szerettem, máig aktív lakója vagyok a penge topicnak. :)

Arról nem is beszélek, hogy itt a fórumon egy olyan közössége van, ami például a Nexus-nál itthon egyszerűen nem létezik.

iphone téma:

Jelenleg is fut egy hirdetésem, hogy váltanék 3GS-re, érdekel, mit tud a rendszer. De azt is tudom, hogy ha váltok is, hamarosan visszatérek droidra, mert nekem kell ez a mozgástér. Ettől függetlenül nem tartom kizártnak, hogy ha már nem fog lekötni a moddolás, akkor nekem is jó választás lehet az iphone. :)

[ Szerkesztve ]

(#86) darál0w válasza aggleány (#84) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

vagy akár az aláírásom is passzol hozzá. :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#87) aggleány válasza Mr X (#85) üzenetére


aggleány
addikt

Nekem sosem volt, bár majdnem lett, mikor megláttam a fehéret. :K

Igen, láttam a topikját, és tényleg nagyon nagy a közösség. Nekem kicsit furcsa, hogy vagy a nagyon jó ár-érték arányú, vagy a nagyon drága telóknak szalad ezerrel a topikja. Az SGS II topikjában előfordul, hogy napi több száz hsz van, egy ideje már nem is tudom követni, de ha nagy ritkán kérdezek valamit, mindig segítenek, bár nem moddolós a kérdés.

Ha eleve tudod, hogy visszaváltasz droidra, miért akarsz most iPhone-t? Kérdezem én, amikor azon agyaltam nemrég, hogy venni kéne egy iPod-ot, kipróbálni, hogy milyen az alma-fíling. :B

darál0w

Erre nem is gondoltam! :C

(#88) Mr X válasza aggleány (#87) üzenetére


Mr X
veterán

Mert bár volt már a kezemben iphone, más az, ha a sajátod. Érdekelnek a rendszer erősségei és gyengéi, érdekel, mit lehet kihozni belőle, ha nekiesik az ember.

Droiddal is így vagyok. Míóta az lettem, folyamatosan xda-t és modaco-t bújok, hogy valami új, érdekes dolgot találjak, hogy tanuljak. Mindig új dolgokat próbálok ki, és nem zavar, ha emiatt egy nap háromszor rakok fel új romot. Mert minden kísérlettel fejlődöm egy picit. :)

(#89) darál0w válasza Mr X (#88) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

a ~2 honap alatt, ameddig 3G tulaj voltam nekiestem, és kihoztam belőle mindent...bár hogy teljes legyen a kép, ez már az első héten megvolt...onnantol csak használtai tárgy volt.

és akkor jött a képbe a droid...jelenlegi telefonom már több, mint 1 éves, de még mindig mutat ujdonságot...de gondolom ezt neked nem kell magyarázni :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#90) Mr X válasza darál0w (#89) üzenetére


Mr X
veterán

Na pont erre gondoltam, ezért előlegeztem meg magamnak a visszatérést egy estleges váltás esetén. :)

(#91) aggleány válasza Mr X (#88) üzenetére


aggleány
addikt

Értem, így már más. :K

Én hozzád képest mezei kis júzerecske vagyok. :O Nem moddolok, nem pakolok fel romokat, a snassz gyári cuccal használom, és csak az alkalmazásokkal kísérletezgetek. Azért XDA-n én is találtam már pár érdekes dolgot, de inkább csak témákat, billentyűzeteket és launchereket, a többi nekem már túl sok lenne.

darál0w

Ezek szerint ezt megúsztam, Te már kipróbáltad helyettem. :C

[ Szerkesztve ]

(#92) darál0w válasza Mr X (#90) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

én anno symbianrol váltottam...szal' akkor csak az ujdonság varásza volt az, ami a droidra hajtott...de ma már nem mennék vissza IOS-re...lassan telocsere és hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem fordult meg a fejemben megint az iphone...de beugrik a régi emlék és tuti, hogy droid lesz...:D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#93) Mr X válasza aggleány (#91) üzenetére


Mr X
veterán

Én sem értek mélyen a rendszerhez, ahhoz programozói tudás kellene. Eleinte csak romokat cserélgettem, mostanság inkább egy alapot módosítok a magam szájíze szerint. :)

Nem tudom sok mindenről, mit kell csinálni, de ki tudom guglizni, aztán úgy már meg is tanulom. :)

dara:

Nekem is megvolt WinMo6.1, 6.5, UIQ, symbian is. :) Eddig a droid a nyerő. :D

[ Szerkesztve ]

(#94) darál0w válasza aggleány (#91) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

probáld csak ki te is...ugy lesz tiszta a kép...ha máshogy nem, akkor az említett ipod modszerrel :)

(#93) Mr X winmo nekem csak PDAn volt...valahogy nem jött be.

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#95) Mr X válasza darál0w (#94) üzenetére


Mr X
veterán

Egy évig használtam egy Omnia-t WinMo 6.5-tel, nem volt vele gondom, mondjuk nem sok mindent csináltam vele alap dolgokon felül.

Ott is pár hétig ment a folytonos rom cserebere, aztán megmaradtam az OCK Premium-nál, utána nem is került fel rá más.

Android testreszabhatóságának a közelében sem járt.

[ Szerkesztve ]

(#96) darál0w válasza Mr X (#95) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

lehet ezeket is moddolni elég szépen...de valahogy akkor sem kötött le.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#97) k. válasza Mr X (#95) üzenetére


k.
őstag

Én pl ráuntam a moddolásra. Egy időben-2005-2011- én is odavoltam, moddoltam mindent, amit lehet.
Aztán meglett a szifon, és lenevelt róla. Nem azt mondom, törve van, de nem állok neki mindenfélét cserélgetni, szimplán van egy-két cydia-s trükk, ami tetszik és azokat teszem fel.

(#98) Mr X válasza k. (#97) üzenetére


Mr X
veterán

Pont ezért mondom, hogy ha egyszer beleunok a moddolásba, talán nekem is pont az iphone lesz a nyerő.

(#99) m@xsys válasza aggleány (#87) üzenetére


m@xsys
senior tag

Kedves agglegény! Fehérrel ugyan nem szolgálhatok, de ha van kedved akkor osszefuthatunk és szívesen megmutatom az iOS és az ip4-t, meg ha érdekel akkor viszek egy iPad 2-t is.
Kiprobalhatod, hogy lásd tetszik-e vagy sem.
Mi iOS használok sem vagyunk egyformák, ne ítélje elsőre!
És tényleg vannak olyanok akik az iPhone 4-t beszédre és SMS-re használják LOL :Y

(#100) Mr.Csizmás válasza m@xsys (#99) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ő nőnemű, szóval szerintem javíttasd az első mondatot :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#101) danih


danih
addikt

Olyan, mint Electrolux porszívót használni LG után.
Ha meg a dizsiben akarsz villantani, ájfónt vegyél.

(#102) aggleány válasza m@xsys (#99) üzenetére


aggleány
addikt

Ha rám gondoltál, akkor köszönöm az ajálnlatot, és ha nem nagy gond, akkor élnék is vele.

Tudom, hogy az iPhone gazdik sem egyformák, mint ahogy mi, droidosok sem. Éppen most találtam egy eszméletlenül elszállt android gazdit az egyik fórumban, aki szeneslapáttal osztja az észt, csak az a baj, hogy fel sem fogja, hogy a másik mit mond. Úgy láttam, hogy aki nem bólogat neki mosolyogva, az hülye. :F

Valamikor a jövő héten munka után (kb. 5-től) ráérek, ha az jó lenne Neked.

(#103) danih válasza aggleány (#102) üzenetére


danih
addikt

Kiről van szó, csak nem everman?
Ja, most látom, hogy droidos...

(#104) Mr.Csizmás válasza danih (#103) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

pedig az android szót leszámítva stimmelne is a szöveg ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#105) danih válasza Mr.Csizmás (#104) üzenetére


danih
addikt

Azért írtam, reméltem, hogy valakinek csak leesik :DDD

(#106) aggleány válasza danih (#105) üzenetére


aggleány
addikt

Nem everman, ez egy új versenyző. Szerinte mindenki személyeskedik vele, és különben is... Az volt az első problémája, hogy amikor engem "baby"-nek szólított, megemlítettem, hogy ezt tartogassa másnak, mert engem nem érdekel. Na innentől vagyok egy öncélú, önző, mindig csak panaszkodós, hisztis, sértődős stb. :DDD Hagyjuk, nem érdemes arra, hogy koptassuk miatta az ujjacskánkat. :DDD

Én lemaradtam. :B Nem esett le. :( Lökd le, én is szeretném tudni a nemtudommit. :K

(#107) m@xsys válasza aggleány (#102) üzenetére


m@xsys
senior tag

Igen, rád ;) de elnézést de éjszaka írtam mikor utaztam éppen és nem is olvastam át.
Sorry, de attól még az ajánlat még áll. Többi privibe! Majd keress.

(#108) aggleány válasza m@xsys (#107) üzenetére


aggleány
addikt

Semmi gond, OK, majd írok. :R

(#109) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

Volt droidom, iphone-t teszteltem egy hétig, és a kettő között WM 6.5 volt. Napi 2 órát telefonálok, a droid alapból támogatja a T9-es keresőt (csak ha az adott gyártó külön megcsinálja), így hamar süllyesztőbe került.

Az ios-ben sincsen T9-es kereső, ráadásul BT headset esetén nem kapcsolja ki képernyőt, így az minden beszélgetésnél 1 percig világít (ez a minimális idő ami után kikapcsolja a képernyőt), 6 óra alatt lemerült a 3G. A T9-es keresőt ez sem támogatja.

A WM6.5 alapból támogatja a T9-es keresőt, csak egy kicsit rondácska volt tárcsázó felülete, ezért az Iconsoft Phone Extension - PhonEx 4 programmal tökéletesre változtattam a tárcsázót és millió új funckióval bővült, pl. foglalt esetén a szolgáltató által küldött sms-t is megjelenítette a híváslistában stb... Nagyon profi. Ilyen droidra és ios-re nincsen.

Bada nem támogatja a T9-et, az érintős Symbianok közül pedig csak az S^3 támogatja. WP7-et nem próbáltam.

A tesztelt rendszerek közül WM 6.5 jött be a használhatóság miatt. Ha menőzni akarnék akkor iphone 4, ha buherálni a rendszert akkor droid.

(#110) gomsadi# válasza Pikkolo^^ (#109) üzenetére


gomsadi#
tag

szíved joga! Én is használtam WinMO-t, a maga idejében nem volt az rossz rendszer - más nem is volt a vége felé, ami életben maradt -. Abban egyetértek abban, hogy a droid buherálni kiváló, de az i4 nem csak menőzés miatt vehető meg.

[ Szerkesztve ]

Have a Lot of Fun!!

(#111) Pikkolo^^ válasza gomsadi# (#110) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Elírtam, a droid alapból nem támogatja a T9-es keresőt.

(#112) gomsadi# válasza Pikkolo^^ (#111) üzenetére


gomsadi#
tag

A kontakt listaban?

Have a Lot of Fun!!

(#113) Pikkolo^^ válasza gomsadi# (#112) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Igen.

(#114) gomsadi# válasza Pikkolo^^ (#113) üzenetére


gomsadi#
tag

Ne ertsuk felre egymast: azt hivod t9 keresonek, amikor a kontakt listaban beutsz egy ket betut, es adott nevre ugrik?

Have a Lot of Fun!!

(#115) gomsadi# válasza Pikkolo^^ (#113) üzenetére


gomsadi#
tag

Mert ha ez a gondod: Defy-n most néztem, ha előcsalod a billentyűzete, bizony működik az a fajta keresés amit kérdeztem fentebb...

Have a Lot of Fun!!

(#116) Pikkolo^^ válasza gomsadi# (#115) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Téged szeretnélek hívni , beütöm a 4-6-6-7 gombokat és a gombokon lévő betűkből kiadja azokat a neveket amikre van találat, pl. azt is kidobja akinek a nevében megtalálja azt, hogy "imot" (pl. Timoty). Ezt az alap android nem támogatja, csak ha a gyártó ezt megírja rá.

A Samsung, HTC biztosan és ezek szerint a Motorola is megcsinálja ezt. ZTE-n lehet görgetni.

(#117) gomsadi# válasza Pikkolo^^ (#116) üzenetére


gomsadi#
tag

Ja értem! Nekem motorola és HTC tapasztalatom van, habár volt x10i-m, ott erre nem emlékszem...

Have a Lot of Fun!!

(#118) llaszlo válasza k. (#29) üzenetére


llaszlo
veterán

A szerzőnek:
Nagyon jó és korrekt írás. Tudok egy hasonlót csak ott wines gépről történt a váltás egy iMac-re. Megrögzött winuser volt a "szenvedő" alany. :)

Én már kicsit bánom, hogy nem 3GS-t vettem a Desire helyett. Szeretem ezt a telefont, viszont vannak amik nagyon idegesítenek benne. Az előző telefonomhoz (Pulse) képest megváltás. :) Egy jó ideig még megtartom lehet amíg le nem jár a hűségidő vagy a másik előfizetésemhez veszek majd egyet. minimum 4-est.
A 3GS még simán használható lesz 2-3 évig még akkor is, hogy ha csak iOS5 lesz rajta. A legtöbb app (főleg játéknál lényeg) még simán fut rajta. Mondjuk nekem a led lehet, hogy nagyon hiányozna, mert az igencsak hasznos tud lenni főleg sötétben. :)

(#119) llaszlo válasza llaszlo (#118) üzenetére


llaszlo
veterán

Mikor lesz folytatás? Most mióta is van meg a kicsike?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.