Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) aggleány válasza Chaser (#799) üzenetére


aggleány
addikt

Az én "szülői" szemem mondhatja a kutyára, hogy szörny, de más nem. :N

Azon én is eléggé megdöbbentem nemrég, hogy mennyire nincs tartás az emberekben, de ez nem csak a nőkre vonatkozik. Mellesleg ez nem csak a tartáson múlik, hanem azon is, hogy vannak érzések vagy nincsenek.

Hihi, jó kis versike! :C Lehet benne valami.

Akkor én nem vagyok szexőrült, mert soha nem álcáztam magam szende szűzlánynak. :U

[ Szerkesztve ]

(#802) Chaser válasza aggleány (#801) üzenetére


Chaser
titán

Szörny-szörny-szörny ;]
1ébként van benne valami amit mondasz, amikor 4 felé kavartam bennem se volt túl sok tartás. De amikor helyzet van akkor helyzet van:D Sok hülye picsa után kellett olyan is. Már kinőttem, megbántam, igaz se volt:)
Versike? Dalos:)
Monokinis lányok...ha véletlen komolyabbnak gondolnék egy nőt:)
California...ha véletlen szerelmes lennék:) ilyenkor gyorsan visszemegyek az előzőre:D
Mi lett veled...ha látom a régi haverokat mekkora papucsok lettek velem ellentétben :U ;)
Lemezlovag...ha buli van:)
Normális vagyok...ha valaki normálisabbnak gondolná magát nálam:)
Bringakirály...hogy soha ne felejtsek el gyereknek maradni:)
Őszinte barátság..amikor sz@r van a levesben, na ilyen még nem volt:)
Vidéki zene vidéki srácoktól...hogy emlékezzek szinte olyan jó haverokkal az idiótákon röhögni mintha csajjal lennék:)
Lányok nélkül...bizony volt ilyen is:D:)
A srácok azok mások...ha úgy adódna hogy egy csaj többnek gondolja magát nálam:)

"Ha felteszel egy hülye kérdést, hülye választ fogsz hallani
Remélem, hogy megérted és nem kell kétszer mondani
A bevásárlás és a főzés egy cseppet sem érdekel
A barátnődet nézzed inkább, a nadrágomon mit figyel..."
:D :C

szerk: Aki nem álcázza magát olyannal nem foglalkozok, nincs benne kihívás...:)

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#803) aggleány válasza Chaser (#802) üzenetére


aggleány
addikt

Nagyon bátor vagy, hogy leszörnyezel egy harcikutyát! Na nem baj, egyszer bemutatom neked, aztán majd leshetsz! Egyenesen torokra támad, úgy szoktattam. ;]

Valahogy én is úgy vagyok vele, hogy ne adja túl könnyen magát az a pasi. Akkor annyit is ér. Bár, ha érzésekről van szó, akkor meg ne tiltakozzon, mert az teljesen más tészta. :D

Ezeket a dalos cuccokat csak este tudom meghallgatni, mert az összes főnökömet itt eszi a fene. :W

Egyszer én is feltettem egy hülye kérdést. Egy fickó már több hónapja próbálkozott randira hívni, de sosem akartam menni. Egyik nap úgy gondoltam, hogy most már eléggé kíváncsi vagyok rá, próbáljuk meg azt a randit. Felhívtam, egy óra múlva találkoztunk. Hozott dudvát is, csokit is, nagy csillogó szemeket is. Nagyon hevesen udvarolt, én meg megkérdeztem, hogy ha már így igyekszik, akkor árulja már el, hogy mikor volt nővel. Megkérdezte, hogy tényleg érdekel? Mondtam, hogy igen. Az órájára nézett, majd azt mondta, hogy 1 óra 48 perce. Na azóta csak olyasmit kérdezek, amire tényleg kíváncsi is vagyok. :DDD

Belegondoltam, hogy mit művelnék a barátnőmmel, ha a pasimat kezdené nézegetni. Aztán rájöttem, hogy semmit, mert ha tényleg a barátnőm, akkor nem tesz ilyet. :N

Már ne is haragudj (tudom, nem haragszol), de az hülyeség, hogy aki nem álcázza magát, abban nincs kihívás. Az a kihívás, amikor valaki távolságtartónak és hűvösnek látszik, sőt, kiderül, hogy tényleg az, aztán mégis a közelébe enged. Amikor a hosszú idő alatt felépített és berögződött dolgokon tudsz túllépni, vagy segíthetsz a másiknak abban, hogy túl tudjon lenni rajta, ha akar. Az kihívás. Ha csak megjátszotta az egészet, akkor viszont soha nem is volt kihívás, csak egy silány szerep.

(#804) Chaser válasza aggleány (#803) üzenetére


Chaser
titán

Kezem erős, szívem bátor, én vagyok a terminátor ;] Sztem én lassan koccolok erről a fórumról, nagyon nem olyan mint régen volt, ha az aprót szétbarmolják nem sok keresnivalóm lesz itt. Ph talira se fogok menni és harci vérebet se látok:)

Én semmit nem viszek randira:) Rájöttem teljesen felesleges. 2x vittem eddig, először túl későn:D másodszor meg egy ótvar nagy ribancnak. Mondjuk nem túlzottan álcázta magát mégis kihívás lett, egészen addig amíg meg nem tudtam rajtam kívül még hány pasinak:D

A távolságtartókkal az a baj hogy defektesek :U Valahol, valamiért azok lettek és nem tudták feldolgozni. Amivel igazából nincs is baj, de túl sok ilyenhez volt szerencsém. Nekem is voltak zűrjeim de fel tudtam dolgozni, ilyen jó zenéknek meg véletleneknek köszönhetően:) Sőt másnak is tudok segíteni de már nem akarok, valahogy vonzom a defektes csajokat. Vagy minden csaj az csak elsőre nem látszik, nem tudom...

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#805) aggleány válasza Chaser (#804) üzenetére


aggleány
addikt

Azt én is észrevettem, hogy nem olyan, mint régen volt, de azért még mindig van egy pár emberke, akik miatt érdemes maradni. Ha pedig nem látod a harcikutyát, azt egy életen át bánni fogod. :K

Érdekes, randira én is csak magamat szoktam volt vinni, amíg jártam effélére. :DDD

Na csak ne defektesezd le a távolságtartókat, én is az vagyok. :((( Ettől eltekintve nem vagyok defektes, nem szereztem javíthatatlan sérüléseket, mindössze meguntam azt, hogy folyamatosan aranyoskodjak, legyek kedves, mosolyogjak szépen, és ha lehet, akkor ne adjam önmagam, mert abban a pillanatban, ahogy kiderül, hogy egy nőneműnek kissé ironikus humora van, netán cinikus mer lenni, akkor a hímneműek farkafelvágva menekülőre fogják. Jujujj, agya van, futáááááás!!! :DDD

Nem hiszem, hogy mindenki defektes lenne, de szerintem már mindenki beszerzett ilyen-olyan sérüléseket, és van, akinek nagyon nehezen megy a feldolgozás. Az a legrosszabb, aki nem is tudja, hogy van feldolgoznivalója, mert inkább eltemeti magát. Egy darabig én is ezt csináltam, de nem érdemes.

(#806) Geri Bátyó válasza Chaser (#804) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Aggleányal értek egyet! A távolságtartók nem feltétlenül defektesek! Valahol persze azok, de "csak" meg kell találniuk azt, aki által, vagy aki miatt ki tudnak lábalni abból a sz@rból, ami az évek során felgyűlt bennük.
Abban is egyetértek vele, hogy ez az igazi kihívás és ez az, ami igazán izgalmas tud lenni. Nagyon nehéz, de minden apró lépés egy újabb sikerélmény, amiben korábban nem igazán volt részünk.

Amúgy örülök, hogy ismét köztünk vagy, de annak nem örülnék, ha lelépnél innen! :N

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#807) aggleány válasza Geri Bátyó (#806) üzenetére


aggleány
addikt

Hihi, naná, hogy velem értesz egyet, amikor már régen megbeszéltük, hogy mindketten azok vagyunk. :DDD

(#808) Chaser válasza aggleány (#805) üzenetére


Chaser
titán

Jah van pár ember, de velük ph-n kívül is megtaláljuk egymást:)
"Defektes". Én így hívom ha tetszik ha nem:) Nem volt még gond senkit kigyógyítanom ilyenből, kit gyorsan kit lassabban. Kit úgy hogy közben el kellett vesztenem mert szép szóval nem ment a gyógyítás. De megérte az is, én gyorsan túllépek bármin neki meg talán jobb lett az élete. Viszont ebbe már beleuntam. Na igen a futás...így látatlanban is emlékeztetsz valakire:) Lehetett volna a nagy Ő, de könnyebb elkönyvelni vkit hülyének mint megkérdezni. Utána jöttem rá hogy lényegében nagyon leegyszerűsítve csak a bugyit kell ledumálni, mert mióta az eszemet tudom rólam mindig azt gondolták a csajok hogy olyan vagyok, pedig legjobb tudomásom szerint régen nem adtam ilyenre okot. Hát megkapták:) Engem leginkább a kutyám vakart ki anno mikor padlón voltam. Rohadtul utálja a meleget mint én, de jó pár napot velem aludt a szobámban a kis hülye amíg érezte hogy nagy baj van. Na ő tényleg nagy rib@nc:D Még egy éves nem volt mikor bepasizott és sikerült elsőre 8 v 9 kölyköt összehoznia..de mind másképp nézett ki:) Egész biztos ha létezik több élet előző életében ember volt, pont úgy viselkedik. Aki meglátja besz@rik tőle, pedig csak akkor durvul amikor kell:) Pont olyan mint én vagyok, sok hülye nő helyett inkább vele kellett volna többet foglalkoznom :U

Geri Bátyó: Persze hogy vele értesz egyet, én meg persze hogy nem.
Vagy csak nem mondom meg:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#809) aggleány válasza Chaser (#808) üzenetére


aggleány
addikt

Úgy hívod, ahogy akarod. :K Miért vagy olyan, amilyennek gondolnak? Miért nem vagy olyan, amilyen vagy? Néha nem túl könnyű, de a végén rájössz, hogy megéri a fáradságot.

Hát igen, a kutyámban még én sem csalódtam. Szerintem nem is fogok, mert nem várok el tőle semmi olyasmit, amit ne teljesítene önként és boldogan. Nem tennél fel egy képet arról a fenevadról, akit Te kutyádnak nevezel? :K Sok hülye nő/pasi helyett jó választás lehet egy kutyi, de vannak nem hülye nők/pasik is. Csak meg kell találni őket.

(#810) Chaser válasza aggleány (#809) üzenetére


Chaser
titán

Már régen rájöttem sok mindenre. A lényeg: a hiba nem bennem van!:D
kutyus 1, 2, 3, 4

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#811) aggleány válasza Chaser (#810) üzenetére


aggleány
addikt

Szép kutyi! :C Anno, még kisfiú koromban volt a szomszédban egy ónémetjuhász kutty, Kasselnek hívták, nagyon helyes jószág volt.

A hiba tényleg mindig másban van, ebben egyetértünk. :K

(#812) Chaser válasza aggleány (#811) üzenetére


Chaser
titán

Végre valaki aki ért a kutyákhoz :R sokszor megállítottak az utcán vele, 30-40k-ért elviszik vagy adjam oda "tehénnek", volt akit majdnem pofán vertem. Családtaggal nem kereskedünk :N

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#813) aggleány válasza Chaser (#812) üzenetére


aggleány
addikt

Ó, én elég multifunkcionális versenyző vagyok: telefonbuzi, kutyabuzi, autóbuzi, órabuzi stb. Vagy ezeknek a női megfelelője. :D

Én is érdeklődve néztem, amikor egyszer egy hölgy egy 3-4 éves kisgyerekkel odajött a kutyához, és azt mondta, hogy megveszi. Mondtam, hogy inkább cseréljünk: odaadom a kutyát, ha ő ideadja a gyereket. Olyan hisztit rendezett, hogy öröm volt nézni, én meg csodálkoztam, hogy miért gondolja, hogy ha ő nem adja a gyerekét, akkor én odaadom az enyémet. :DDD

(#814) Chaser válasza aggleány (#813) üzenetére


Chaser
titán

Svájcibicska lehettél előző életedben:D
Tavaly valamikor este sétáltunk a döggel, körözgetett egy furgon körülöttünk egy ideje, aztán mögénk is csapódott. Sőt már tavaly előtt volt ez:) Na mondom itt balhé lesz. Kiugrott egy rakat kommandós de a kutya szét akarta őket szedni, fele visszamászott másik fele meg a kocsi oldalához farolt:D Akkor 10 éves volt és még egy csapat kommandóst is megfélemlít ha akar:) volt nyáron egy műtéte a doki nem akarta elhinni hány éves.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#815) aggleány válasza Chaser (#814) üzenetére


aggleány
addikt

Svájcibicska!!! :C :DDD

Az nem semmi teljesítmény! :R Érdekes, az enyémmel még nem történt ilyesmi. :F

(#816) Chaser válasza aggleány (#815) üzenetére


Chaser
titán

Enyém harcos amazon, utálja a kutyákat, roitit is evett már:) Embereket szereti amíg nem veszélyforrásnak érzékeli őket. Vmilyen összeköttetésben van velem az biztos, addig nem akar bántani senkit amíg én úgy látom hogy semleges tényező közeledik. De ha anyámmal lóg neki senkit nem enged a közelébe.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#817) aggleány válasza Chaser (#816) üzenetére


aggleány
addikt

Jó étvágya lehet, ha már rotit is evett. :Y

Akkor valahogy a Te kutyid is olyan típus, hogy kategorizálja az embereket: Te vagy a főnök, anyud pedig a beosztott, vagy az, akire vigyáznia kell. :DD

(#818) Chaser válasza aggleány (#817) üzenetére


Chaser
titán

Mondom hogy vadállat ha kell ;] Gazdája nagy nyugodtan hozta velünk szemben a rotiját, én szóltam neki hogy nem kéne:D Jah én vagyok neki a "főnöke". 2000-ben került hozzánk kóbor kutyaként, mindig kapott enni eltűnt-visszajött. Akkor lehetett olyan fél éves, biztos kivágták egy kocsiból, amelyik kocsinak nagy hangja van mai napig szét akarja szedni. Nevet is ő választotta magának. Mondtam párat, nem volt reakció. Mondom te dög, olyan vagy mint egy hercegnő, Lady jó lesz névnek? Akkor lemancsolt és így lett Lady:) Olyanokat leművelt hogy elmondani is fárasztó, hát nem kellett unatkozni mellette:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#819) aggleány válasza Chaser (#818) üzenetére


aggleány
addikt

Nahát, nem szép dolog rotit ebédelni. :( Nekem az első kutyim volt ilyen utcáról befogadott jószág, de ő sajnos már nem él. Az enyém meg a szakállas embereket nem szerette, biztos egy olyan rakta ki az utcára. :F

Az nem semmi, hogy magának választott nevet! :C

Én nem lennék elég határozott gazdi egy ilyen kutyához, az biztos. Attól viszont rosszul vagyok, amikor idióta hülyegyerekek rángatják egy akármilyen kutya pórázát, anélkül, hogy tudatnák a kutyával, hogy mégis mi a fenét akarnak tőle. :(((

(#820) Chaser válasza aggleány (#819) üzenetére


Chaser
titán

Beszéld meg vele biztos meg fogja hatni:) volt egy bnőm sztem jobban bele volt zúgva a kutyába mint belém:D Ladyt nem kell rángatni, ahogy mozdulok tudja merre megyünk. Baj csak akkor van ha meglát egy másik kutyát, oda se kell néznem, elég a fülét látni ahogy radarozik vmelyik irányba. Nekünk is volt egy másik kutya amit befogadtunk, jobban mondva szomszédtól átpártolt hozzánk:D ha vihar volt atommal se lehetett volna kirobbantani a fotelből amelyikbe épp bele tudott ugrani:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#821) aggleány válasza Chaser (#820) üzenetére


aggleány
addikt

Hát, hogy egy ilyen kutyáért odavolt a női személy, azt tökéletesen megértem. Tényleg nagyon szép vadállat. :K Mi lett a szomszédból elpártolt kutyival? Lady őt is megette? :F

Többektől hallottam én is, hogy a kutyák nem bírják a vihart. Az enyém maximum ugat egy kicsit, ha nagyon dörög az ég, de aztán alszik tovább. :DDD

(#822) Chaser válasza aggleány (#821) üzenetére


Chaser
titán

Ladyt nem hatja meg a vihar se, nem fél semmitől. Viki volt a másik, ő sajnos annyira megbetegedett hogy el kellett altatni, már mozogni se bírt, öreg volt nagyon. Nekem kellett lefogni, rohadt érzés volt azt mondani neki hogy nem lesz semmi baj :( ...

szerk: nem bírtam ki megkönnyeztem megint :U ha _Lady elmegy több kutyám nem lesz...

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#823) aggleány válasza Chaser (#822) üzenetére


aggleány
addikt

Az nagyon rossz, amikor egy állatkát el kell altatni. Anno volt egy cicám, aki szintén nagyon beteg volt, őt is el kellett altatni. Őt meg én fogtam, nagyon szar érzés. Az előző kutyi meg már járni sem tudott, nagy fájdalmai voltak, őt is el kellett altatni, hogy ne szenvedjen.

Ne mondd, hogy nem lesz soha másik. Ha úgy alakul, hogy lesz másik, azzal nem csalod meg az előző kutyit. Csak megint szeretnél úgy szeretni valakit, ahogy őt szeretted.

Na jó, most nekem is vizes lett a szemem, és amúgy is mennem kell. Este leszek.

(#824) Chaser válasza aggleány (#823) üzenetére


Chaser
titán

Egy ember elvesztése nekem könnyebb mint annak a kutyának volt, pedig nem is az enyém volt. Egy kutya alapvetően jónak születik, csak neveléssel lehet elrontani szándékosan. Volt már sok kutyám, de mióta Lady megvan azóta tudom hogy több nem lesz. Ő is tudja:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#825) Domxc


Domxc
senior tag

Na kinek volt szerencseje tegnap, avagy nem?
Ahogy a nepi szolas tartja, vizkereszt napjan, minden megtortenhet.

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#826) aggleány válasza Chaser (#824) üzenetére


aggleány
addikt

Azért az attól is függ, hogy milyen emberről és milyen kutyáról van szó, de alapvetően a többivel egyetértek.

Domxc

Csak nem Neked? :Y

(#827) Domxc válasza aggleány (#826) üzenetére


Domxc
senior tag

Nem, hal istennek nekem nem. :D

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#828) Chaser válasza Domxc (#825) üzenetére


Chaser
titán

Nekem szerencsém volt...nem bannoltak:)

aggleány: Ne ért egyet, úgy izgalmasabb:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#829) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Jó reggelt mindenkinek!

Látom, nagy kutyálkodás volt! :) Ehhez sajnos nem tudok hozzászólni, mert sosem volt kutyám. 10 éves korom környékén volt egy papagájom, de ennyi. Emiatt nem is tudok ilyen szinten ragaszkodni egy állathoz, mint ti. Nekem ez kicsit furcsa, de ugyanakkor sajnálom is, hogy nem volt ilyesmiben részem.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#830) Chaser válasza Geri Bátyó (#829) üzenetére


Chaser
titán

A kutya félúton van az emberek meg állatok közt, már az értelmesebbje:) Ha nem vigyáz az ember még cekcuális zaklatásnak is kiteheti a kutyus, én pl régebben sokszor abba ébredtem hogy lesmárolt egy szőrös dög:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#831) aggleány válasza Chaser (#828) üzenetére


aggleány
addikt

Ha kivételesen nem írsz hülyeséget, akkor sem érhetek egyet? :F :DDD

Geri Bátyó

Szar ügy. Amíg nem volt kutyád, nem igazán tudhatod, hogy mit jelent az igazi, önzetlen szeretet. Amikor ő úgy néz rád, mint az istenre, attól függetlenül, hogy mennyire hülyén nézel ki éppen. Én elég sok embernél jobban szeretem a lökött kutyámat. Nem ver át, nem hazudik. Soha.

(#832) Geri Bátyó válasza aggleány (#831) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Valamiért nem vagyok meggyőződve arról, hogy tudnék így viszonyulni egy kutyához. Hogyha gyerekkoromban lett volna, biztos más lenne a helyzet, de mostmár nem tudnék másként nézni rá, mint egy állatra.

Chaser: Mázli, hogy nem kan kutyád van! :DDD

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#833) aggleány válasza Geri Bátyó (#832) üzenetére


aggleány
addikt

Emiatt sajnállak, mert ez nagyon jó érzés tud lenni. Főleg egy lakásban tartott kutyához lehet nagyon kötődni, hiszen ő mindig ott van.

(#834) Wictor válasza aggleány (#831) üzenetére


Wictor
senior tag

Tényleg az ember legjobb barátja. A szomszédnak is van egy Golden Retrievere, Botondnak hívják, elképesztő ragaszkodó állat és nagyon jól ki tudja szűrni, hogy mely' emberek érdemlik meg a szeretetét. Az meg, ahogy néz ránk... Néha azt várja az emberfia, hogy megszólaljon... :D

Ha egyszer lesz rá lehetőségem, beszerzek egy olyan kutyát. Jó házőrző, a lehető leghűségesebb barát és szereti a gyerekeket is.

[ Szerkesztve ]

(#835) Chaser válasza aggleány (#831) üzenetére


Chaser
titán

Én nem írok hülyeséget soha, max a dekódolód nem tud lereagálni megfelelően:) De no para, sokan vannak ezzel így:D
Én nem azért szeretem az enyémet mert istenként nézne rám, pedig szokott. Igazi egyéniség. Mióta megvan csak a baj van vele:D Kertes házban laktunk állandóan meglépett, kergette a bicikliseket, az autókat, mindent ami mozgott. Ha át tudott szökni a szomszédba levadászott mindent amit csak tudott. Sok éve nagy hó volt, akkor is kiszökött. Én meg utána bicajjal. Mindig úgy csinálta hogy legyen köztünk 20-25m távolság, akkor lefeküdt. Ha elindultam ő is:D Km-eken át fogócskáztunk, akkor bement egy fősuli udvarára, de benézte a dolgot. Egy elkerített pályára sikerült bemennie, nem volt kiút. Erősen a határán voltam hogy most nyakon vágom de nagyon. Megindulok felé, ő meg ül a pálya közepén, nézgelődik merre lehetne meglépni. Rájön hogy sehova nem tud menni. Akkor visszanéz rám, már csak pár méterre vagyok, fogja magát és hanyatt vágódik bűnbánó szempár kíséretében :DD kb úgy mint az egyik képen van. A nyakon vágás elmaradt:) Aztán volt olyan hogy egyik útjáról 1kg kenyérrel a szájában jött haza, olyan is hogy egy zacskó tápott hozott - hogy honnan szerezte?:D-, aztán ledobja elém hogy ugyan bontsam már ki:) Szintén télen volt, kimegyek a ház mellé aqzt veszem észre hogy fekszek és nézem az eget. Mi a f@sz?:D Nyáron a dög ásott egy jó nagy gödröt, hó eltakarta én meg elfelejtettem és belecsúsztam. Ha beszed egy kullancsot akkor jön oda és mutatja hogy baj van. Tegnap este egy spánielt akart megenni, ma egy pincsit. Több mint 10 éve velem van és nem tudtam meggyőzni róla hogy ne akarjon kutyát enni :N Van hogy odajön hozzám, büfög egy nagyot aztán rám teszi a lábát:D Szóval vannak zűrjei, de amikor szükség van a jelenlétére akkor ott van és nem hülyül. Ha már nem lesz többé el fogom felejteni mi az a kutya :U

szerk: Meg olyanok, hogy itt voltak húgom gyerekei, egyik 3 éves. Ki akart menni az ajtón ő meg odaállt és nem engedte ki:) Pár órával később meg azt vettük észre a gyerek eltűnt. Hol van? Hát a kutyával alszik:D

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#836) aggleány válasza Wictor (#834) üzenetére


aggleány
addikt

Ismerős. Ha nagyon figyelsz, és értesz a nyelvén, akkor meg fogod érteni, hogy mit mond. Mert mondja, csak nem értjük. Amúgy nem csak a Goldik jó kutyák. Nagyon sok fajta van, aki szereti a gyerekeket. :K Nekem volt egy keverék kutyim, ő csak nagyon kevés embert szeretett, és szépen lassan bebizonyosodott, hogy neki volt igaza.

Chaser

Legyen igazad, nem vitatkozom. De csak azért, mert azt szeretnéd. :DDD

Én sem azért szeretem az enyémet, ahogyan néz. Mindegyikük egyéniség, nincs két egyforma személyiség közöttük.

Olyan veszély nincs, hogy egy másik kutyi rá emlékeztetne, mert annyira különbözőek. Én Arni kutya után gondoltam azt, hogy soha nem lesz másik, de most mégis szeretem ezt a jelenlegi kis hülyét. Az igazsághoz azért hozzátartozik, hogy Arni kutyát jobban szerettem, de ő sokkal okosabb volt, mint ez a mostani kis vakarcs.

(#837) Chaser válasza aggleány (#836) üzenetére


Chaser
titán

Mindig igazam van, kivéve amikor nincs:) Volt sok kutyám, meg sok kutyás ismerősöm van. Stex felügyelő is elbújhat Lady mellett. Vadászni is úgy tud..olyankor olyan mint egy róka és rókalánynak hívom:) De tud medve is lenni, feláll két lábra és olyan hangokat ad mint egy medve meg a fogait is úgy mutogatja :)) Mondom akkor tudtam hogy nem lesz másik utána amikor először megláttam. Az hogy gyönyörű csak egy dolog, de más mint az összes kutya amit ismerek/ismertem.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#838) aggleány válasza Chaser (#837) üzenetére


aggleány
addikt

Elég érdekesen nézhet ki, amikor rókának vagy medvének álcázza magát. :D

Az enyém kellő önkritikával néha elmacskásodik, vagy csak szolidan röfög. Az enyémke is szép. Mármint a saját márkáján belül.

(#839) Chaser válasza aggleány (#838) üzenetére


Chaser
titán

Meg ugye a legtöbb kutya idővel kinövi a kölyökkort, az enyémnek nem sikerült. 12 évesen is pont úgy néz ki meg úgy viselkedik mint mikor először megláttam. azt mondják az embert leginkább az különbözteti meg az állatvilágtól, hogy felnőtt korában is játszik, ellentétben az állatokkal. Lady erre elég erősen rácáfolt:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#840) aggleány válasza Chaser (#839) üzenetére


aggleány
addikt

Igen, én is úgy tudom, hogy a legtöbb kutya kinövi a kölyökkort, de az a gyanúm, hogy az enyém is visszamaradt ilyen szempontból a szellemi fejlődésben, mert pont olyan idiótán tud viselkedni, mint kisfiú korában. :C Az enyémnek már kicsit őszül az álla, de ettől függetlenül ugyanolyan szertelen, mint régen. :K

(#841) Geri Bátyó válasza aggleány (#840) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Erik tényleg eléggé bolondos, de jól áll neki! :K

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#842) aggleány válasza Geri Bátyó (#841) üzenetére


aggleány
addikt

Na azért! :DDD

(#843) Chaser válasza aggleány (#840) üzenetére


Chaser
titán

Vagy épp előrébb állnak a fejlődésben mint a többiek:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#844) aggleány válasza Chaser (#843) üzenetére


aggleány
addikt

Titokban én is inkább így gondolom, de ezt ne áruld el senkinek. Már így is kaptam párszor a pofikámra, hogy élemedett korom ellenére hogy vagyok képes ennyire idétlen lenni. :DD

(#845) Geri Bátyó válasza aggleány (#842) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Mertem volna mást mondani? :DDD

Azt, hogy idétlen vagyok, én is mindig megkapom egy kedves ismerősömtől! :P

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#846) Chaser válasza aggleány (#844) üzenetére


Chaser
titán

Én többek között ez miatt kaptam most "elvárások feletti" értékelést. Eddig baj volt hogy hülye vagyok, de már lefertőztem az összes csajt és ajnároztak a főnöknek :P

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#847) aggleány válasza Geri Bátyó (#845) üzenetére


aggleány
addikt

Ebből is látszik, hogy milyen okos fiú vagy. :DDD Az ismerősödnek meg biztos igaza van. :K

Chaser

Ó, ha egyszer engem is ajnározna valaki a főnöknél, de jó lenne! Álmodik a nyomor. :O

(#848) Chaser válasza aggleány (#847) üzenetére


Chaser
titán

Én sz@rtam rá, biztos ezért volt:) Segíts te is a többieknek jóóóó sokat és majd ajnároznak, vagy nem:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#849) aggleány válasza Chaser (#848) üzenetére


aggleány
addikt

Nekem az nem megy. Nincsenek többiek. Két ügyvéd főnök, plusz én. Ennyi az iroda. :O

(#850) Chaser válasza aggleány (#849) üzenetére


Chaser
titán

Amatőr. Ki kell rúgni őket ;] :D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.