Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) molnarpeter válasza LadyLorien (#500) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Állatbarát vagyok, és de ennyire? :D Kávé? Nem élek ilyen szerekkel. :)
500 hsz, grat :)

Mp

[ Szerkesztve ]

(#502) LadyLorien válasza molnarpeter (#501) üzenetére


LadyLorien
tag

Régen én is azt mondtam, hogy ááá sose fogok kávézni, mert nem tetszett az íze, de tejjel megiszom, sőt, sokszor kell is, hogy beindítsa a napom, mert egyébként a filmekben lévő zombikat lealáznám. :DDD (Nem is beszélve arról, hogy ilyen hidegben nagyon jólesik az embernek egy bögre forró kávé :K )

:U Óóó, én voltam az 500. hozzászóló? :Y :B

[ Szerkesztve ]

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#503) Geri Bátyó válasza LadyLorien (#498) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Te nyertél, de csak 10 perccel! :D

Viszont én már letudtam egy munkát!

Amúgy meg Jó reggelt mindenkinek!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#504) LadyLorien válasza Geri Bátyó (#503) üzenetére


LadyLorien
tag

Jó reggelt Geri! :D

Lassan nekem is mennem kell készülődni a dolgomra. :( Lehet, hogy majd telefonról benézek, de nem ígérek semmit. Legyen szép napotok, ha esetleg nem lennék már...

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#505) Geri Bátyó válasza LadyLorien (#504) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Szép napot neked is!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#506) aggleány


aggleány
addikt

Jó reggelit mindenkinek!

LadyLorien

Tudom, hogy kicsit megkéstem, de azért még elfogadnám azt a kávét. :K

Ha nem szereted a kávé ízét, tegyél bele kakaót, úgy sokkal elviselhetőbb. Szorítani fogok egész nap, csak majd írj, ha abbahagyhatom. :K

(#507) Geri Bátyó válasza aggleány (#506) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Kávét kakaóval elrontani? :((( :P

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#508) LadyLorien válasza Geri Bátyó (#507) üzenetére


LadyLorien
tag

Miért? Nesquick kakaóval baromi finom :B Régen azzal ittam :D

aggleány: Hálám üldözzön és fuss előle, amíg bírsz. :DDD Haladok végre, bár szerintem az ünnepek alatti munkát nem fogom megúszni. :( Még jó, hogy interneten ilyen sok mindent el lehet intézni és nem kell minden miatt berohangálnom 20 km-re a városba. :U

[ Szerkesztve ]

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#509) aggleány válasza LadyLorien (#508) üzenetére


aggleány
addikt

Én is Nesquickkel szeretem. :K Szerintem megoldod. Elvégre is a cicmiccel is kell foglalkozni, egyebeket is intézni kell, csak összejön minden. Úgy szokott, ha már nem számít rá az ember. :K

Geri Bátyó

Arról nem tehetek, hogy ízléstelen vagy, és nem tudod, hogy milyen a finom kávé. :P

(#510) Geri Bátyó válasza aggleány (#509) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Tudom, hogy milyen a finom kávé! Régen én is tudtam olyat főzni, csak tönkrement a jó kávéfőzőm. A mostani meg vacak és olyan kávét is produkál!

A jó kávé erős, de ugyanakkor lágy és selymes, de ezt csak az veszi észre, aki a kávét önmagáért szereti olyannak, amilyen. Bármivel megváltoztatni hiba, mert az csak elrontja. Talán elsőre szokatlan, de idővel már nem is tudod máshogyan elképzelni, mert a jót könnyű megszokni.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#511) aggleány válasza Geri Bátyó (#510) üzenetére


aggleány
addikt

Én is tudom, hogy milyen a finom kávé. Kávé + kakaó + tej + cukor. Ennyire egyszerű. :K

(#512) Geri Bátyó válasza aggleány (#511) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Tévedsz, de nem baj! :N

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#513) aggleány válasza Geri Bátyó (#512) üzenetére


aggleány
addikt

Ittál Te már egyáltalán kávét? :F

(#514) Geri Bátyó válasza aggleány (#513) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Kóstolgatom, kóstolgatom és egyre jobban tetszik! :K

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#515) ferensz


ferensz
senior tag

Szép jó napot mindenkinek!

A mai itt létem lehet, hogy megint csak tiszavirág életű lesz, mivel ha fizet végre a castingos cég, akkor vonatozhatok fel Pestre. Tegnap Veszprémben voltam drágaszágommal, és anyukámmal, ha lesz időm, majd élménybeszámolok :)

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#516) aggleány válasza ferensz (#515) üzenetére


aggleány
addikt

Szia!

Várjuk az élménybeszámolást! :K

(#517) xdx@ válasza ferensz (#515) üzenetére


xdx@
aktív tag

Kíváncsi vagyok, hogy tetszett Veszprém, mivel én itt élek.

(#518) Geri Bátyó válasza ferensz (#515) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Bizony! Várjuk az élménybeszámolót!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#519) ferensz válasza xdx@ (#517) üzenetére


ferensz
senior tag

Nem először voltam Veszprémben, korábban többször voltam már a kézilabda csapat meccsein, illetve idén tavasszal VEN-en is voltam lent, a menyasszonyom elméletben idén diplomázik, tehát már párszor jártam már feléd.

Szép volt nagyon sötétben is, anyukámmal felmásztunk a várba, onnan le a Benedek hegy végéig, aztán a kolostor romot is megnéztük, utána pedig csak kódorogtunk a városban, szép helyeket keresve. Direkt ilyen bandukolósnak terveztük, a tabot sem használtam megtalálni az über nagyonnagyon király látványosságos helyeket. Simán kóválygás közben is el lehet lenni, hát még mikor az ember pár éves emlékeket idéz fel meglátva az Expresszót tök sötétben. Az biztos, hogy idén még megyünk le egyszer legalább sétafikálni ismételten, de lehet, hogy beveszünk egy szombat esti koncertet is a körútba.

Tényleg, a presszóval van valami, hogy zárva volt tegnap este? Legjobb tudomásom szerint anno hétfőnként is voltak programok, most meg mintha valami kripta lett volna olyan setét volt.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#520) Geri Bátyó válasza ferensz (#519) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Én is szeretem az ilyen cél nélkül sétálgatást. Sosem tudhatod, hogy milyen érdekességbe botlasz bele.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#521) aggleány válasza ferensz (#519) üzenetére


aggleány
addikt

Jól hangzik. :K

Én már nagyon régen voltam Veszprémben, nem is igazán emlékszem rá. :(

(#522) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Jó reggelt mindenkinek!

Meló, meló, meló. Hogyha azt szeretném, hogy pénteken már ne kelljen bejönnöm, akkor bele kell húznom. Időnként azért idepillantok majd! :K

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#523) Chaser


Chaser
titán

Yoooo Reggelt:) Hogy áll a ph találkozósdi?

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#524) Brown ügynök válasza Chaser (#523) üzenetére


Brown ügynök
senior tag

_______ link _________

"hacsak nem jön a jó tündér break utasítás képében..."

(#525) Geri Bátyó válasza Chaser (#523) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

A kezdési időpont még nincs tisztázva, de a többit megtudod a megfelelő helyen (Köszönöm a segítséget Brown ügynök! :R ).

Eljössz?

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#526) Chaser válasza Brown ügynök (#524) üzenetére


Chaser
titán

Ha olvasgatni akarok magamtól is odatalálok :P de van fontosabb olvasgatnivalóm is most...akarok venni egy szinte_tizátort 50k-ig, ez lesz az első, de nem értek hozzájuk, most ezek után olvasgatok nagy erőkkel. Ha tud valaki ajánlani valamit ne tartsa magában :N

szerk: Geri Bátyó: Jó majd du. elolvasom:D

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#527) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Ni má! Hullik a hav! :)

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#528) 7 válasza Geri Bátyó (#527) üzenetére


7
addikt

Végre itt is :K

(#529) Geri Bátyó válasza 7 (#528) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Szeretem a havat, de nem itt a városban. Persze amikor frissen leesik, még itt is szép.

Jössz-e sörözni?

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#530) ferensz válasza Geri Bátyó (#529) üzenetére


ferensz
senior tag

Neki mez kell, meg sargarepa :DDD

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#531) Csemike válasza Geri Bátyó (#527) üzenetére


Csemike
csendes tag

Hát, már eléggé mérges voltam, hogy a hó körbehullotta Budapestet... De most azért végre ide is jut. :) (Nincs sapim. :O )

Szerk.: percek kérdése és leáll a BKV. Pedig épp menni akartam a Belvárosba érvényesíteni a diákomat, amit szeptember óta nem tettem meg. :D

[ Szerkesztve ]

(#532) aggleány


aggleány
addikt

Én is szeretem a hótat, főleg, ha megmarad. Meg amikor szép fehér. Nem ronda szürke latyak. :(

(#533) Geri Bátyó válasza Csemike (#531) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Tényleg le fog állni! Ekkora télre nem számítottak! :DDD

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#534) aggleány válasza Csemike (#531) üzenetére


aggleány
addikt

Sajnos egyetértek a kollégával. A BKV nem szokott számítani a hóesésre így december közepe-vége felé, mert ez tökéletes időjárási anomáliának minősül a szemükben. :DDD

(#535) Geri Bátyó válasza aggleány (#534) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Ez pontosan így van! :K :DDD

A hóval kapcsolatban is tökéletesen egyetértünk!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#536) aggleány válasza Geri Bátyó (#535) üzenetére


aggleány
addikt

Én igazából úgy néznék szívesen hóesést, hogy kényelmesen heverkélek a kandalló előtt a mű-jegesmedvebőrön a gerendaházam nappalijában, a kandallóban ropog a tűz, és semmi más fény nem világít a kandallón kívül. Kint már sötét van, de a hópelyhek szinte szikráznak, ahogy kavarogva szállingóznak lefelé. Némelyik egy pillanatra megragad az ablakon, de azután tovarebben.

Nem pedig úgy, hogy itt ülök a munkahelyemen, kinézek, jé, esik a hó. Hogy a fenébe jutok haza, ha a BKV a szokásos szintet hozza? :DDD

(#537) Csemike válasza aggleány (#534) üzenetére


Csemike
csendes tag

Mert "nem számítottunk rá". Ez fog állni majd a közleményben. December végén nem is tudom hogy fordulhat elő hóesés, én is inkább kellemes koranyári időre számítottam. :)

(#538) Geri Bátyó válasza aggleány (#536) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Jól hangzik, de én még tudnám folytatni: Kezemben egy bögre forró csoki (esetleg forralt bor) és lehetőség szerint nem egyedül! (természetesen nem haverokra gondolok)

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#539) aggleány válasza Csemike (#537) üzenetére


aggleány
addikt

Igen, valahogy mindig váratlanul szokta érni őket a hóesés meg a fagy. Tavaly egyszer három órát késett a vonatom, mert nem számítottak rá, hogy be fog fagyni a váltó. Van benne valami, mínusz 10 fokban én sem számítanék ilyesmire. Inkább arra, hogy kitelepülnek a pálmafák. :DDD

Geri Bátyó

Nem értesz Te ehhez. :N A forralt bort nem szeretem, tehát nem kérek. Esetleg a forró csoki jöhet. :DDD Az sem biztos, hogy katasztrófa, ha valami pasasszerűség hozza, de ezt még meg kell gondolnom.

[ Szerkesztve ]

(#540) LadyLorien


LadyLorien
tag

Sziasztok, mi a helyzet erre fele?
Telefonról jelentkezem, még mindig nem vagyok otthon, megy a sütés ezerrel. Bejgli és sajtos kockákból nagy adag már kész van.

Ma még vár rám egy teszkózás... Talán estére hazajutok, van még pár gravírozni való pohár, egy karácsonyi képeslap megtervezése... 3 digitális portré, ajándék csomagolások, fényképek válogatása, retusálása... Brrr... Sok. :(

Remélem azért, hogy ti jobban álltok, mint én. :DDD

[ Szerkesztve ]

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#541) aggleány válasza LadyLorien (#540) üzenetére


aggleány
addikt

Nem semmi programod van. :Y

Én jobban állok: ma céges ebéd, holnap céges buli hajnalig, pénteken PH-s tali, szombaton baráti ebéd, szombat este csomagbontás, vasárnap rokonlátogatás, hétfőn barátnőzés... :O

Mondjuk legalább az ajándékokat már beszereztem - már amennyit akartam. :K

(#542) Csemike válasza LadyLorien (#540) üzenetére


Csemike
csendes tag

Jobban. No money, no gifts. :D

(#543) LadyLorien válasza aggleány (#541) üzenetére


LadyLorien
tag

Az nem semmi, amikor az ember azt mondja, hogy "Na... Végeztem!", akkor jön rá, hogy még koránt sem, mert jön a rokonlátogatás, ami szerintem megint csak fárasztó dolog... :)
Nekem is 26-án utazás, akkor már nem tudok semmit se csinálni.

Most meg azt érzem, hogy valamit elfelejtettem. Remek :DDD

Csemike: Nekem se került nagy része pénzbe, illetve nem nagy összegek... Inkább a munkaidő sok velük. :)

[ Szerkesztve ]

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#544) aggleány válasza LadyLorien (#543) üzenetére


aggleány
addikt

Nekem könnyebb a rokonlátogatás, mivel nem nagy a rokonság. Szűk család anyám meg kutya meg én, a távolabbi rokonság meg jön Pestre, mert mindenki itt van rajtuk kívül. Úgyhogy én rokonlátogatás címén ülök otthon, és várom, hogy meglátogassanak. :D

(#545) Geri Bátyó válasza aggleány (#539) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Először nem értek hozzá, utána pedig helyeselsz. :P

A karácsonynak én sem kerítek nagy feneket. A két keresztfiam (bár valójában 3 van) kap ajándékot és annyi. 24-én az ex-sógoronmál leszek (mellesleg 21 éve a barátom), 25-26-án Fehérvár: nagymamám, nővéremék, egyéb rokonok.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#546) aggleány válasza Geri Bátyó (#545) üzenetére


aggleány
addikt

Nekem nincs keresztfiam, úgyhogy ezt a részt megúsztam. :K A többit már leírtam. A tied sem rossz program.

Többiek? Ti mit műveltek majd?

(#547) Geri Bátyó válasza aggleány (#546) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Főleg a szombat lesz jó. Igazán jó lesz a társaság! :K

Ez a keresztapaság vicces volt. Mindháromszor beugró voltam! :D

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#548) Chaser


Chaser
titán

Nekem a legjobb...már napok óta nem dolgozok, csak a "köztest". De az csak abból áll hogy írogatok, csomagolok, postára megyek...szóval el lehet viselni:) Ajándékok megvannak, még egyet kéne vennem, de az nem tudom mi legyen:) Rokonlátogatás nem lesz, közvetlen családtagok vannak, anyám meg testvéreim, többiek már nem élnek, aki él távolabbi véletlen arra se vagyok kíváncsi. Utálom a karácsonyt.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#549) aggleány válasza Chaser (#548) üzenetére


aggleány
addikt

Eddig Te nyertél, neked a legkényelmesebb a programod. :C

(#550) Chaser válasza aggleány (#549) üzenetére


Chaser
titán

Jah, alig várom hogy 27-e legyen és újra menni kelljen dolgozni, nekem az lesz az ünnep mikor ennek vége.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.