Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) Geri Bátyó válasza Verus (#1549) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Talán tényleg kell némi érettség ahhoz, hogy feltűnjön: aki figyelmes, az nem feltétlenül egy nyúlbéla (vagy ahogy egy ismerősöm mondaná, műanyagmikulás :DDD ). Attól, hogy egy hímnemű odafigyel a nőre és neadjisten mondjuk házimunkát is végez, még lehet férfi! :K

aggleány: Alapvetően nincs azzal gond, ha valaki bizonyosságot akar szerezni a másik fél érzéseivel kapcsolatban! Hogyha tudatosan mondogatnád neki, az kicsit szerintem durva lenne, de tudatlanul nem vészes, főleg, ha ezt meg is beszéltétek!

Nem is tartom magam papucsnak! Hogyha szeretek valakit, akkor szívesen teljesítem a kívánságait, de azért van egy határ!

Időnként tényleg jó, ha az ember lepasszolhatja az irányítás "felelősségét", de csak akkor, ha a döntés neki sincs ellenére, ahogy tulajdonképpen te is írtad, úgyhogy ebben egyetértünk! :K

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#1552) Timocicu válasza Verus (#1547) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Örülök neki, hogy rátaláltál! :K

" akivel együtt élek, neki ez az első ilyen jellegű "megmérettetése", így rám hagyatkozik, mert szeretné jól csinálni"

Ilyesmi a felállás nálunk is. :K Igaz, már kezdi bontogatni a szárnyait ... :B
Bár mi már közel 2,5 éve élvezzük egymás társaságát, átéltünk jót és kevésbé kellemes helyzeteket is ( rosszakaró anyós jutott ;] ), mindeközben ugye megszületett szerelmünk gyümölcse is :K

Én benne találtam meg a számomra igazi Férfit. Szeret ( úgy ahogy és amilyen vagyok ), én viszont szeretem. Mindent meg tudunk beszélni. Elfogadjuk egymás hóbortjait. Tudjuk mikor kell hagyni kicsit a másikat a saját gondolataival, így nagyon ritkán van konfliktus. Bár Aki azt mondja Náluk soha sincs, az szerintem nem valós.

Én szívesen olvasom soraidat bárhol! Sajnálom, hogy egy jó időre nem hallottunk egymás felől, de mindent be lehet pótolni. ;)

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#1553) aggleány válasza Verus (#1549) üzenetére


aggleány
addikt

+1 :K

Geri Bátyó

Neked is +1 :C

(#1554) molnarpeter


molnarpeter
nagyúr

Micsoda kommentgyártás folyik itt, amíg én filmeztem egyet... Meg aludtam... Meg felkeltem... :B Mentségemre legyen, én is betegeskedek még.

Mp

(#1555) Verus válasza Timocicu (#1552) üzenetére


Verus
senior tag

Kommunikáció, te mondtad ki :) Ez a legeslegfontosabb dolog egy kapcsolatban! Ha ez nincs meg, kapcsolat sincs, csak két ember egymás mellett. A konfliktusok meg kellenek, nem is az elcsépelt mondatért, mert édes a békülés, hanem azért, mert egy-egy vita/veszekedés után talán a másik olyan gondolataival is találkozunk ugyan egy nyersebb formában, amivel egyébként nem vagy nem ilyen mélységben. Igenis kell néhány összezördülés.

Háááát el voltam tűnve picit, de igyekszem "visszatérni" :)

Geri Bátyó: Ez pontosan így van :) Én szeretem, ha néha elmosogat :D

Őőőőő és ha esetleg lenne ötletetek itt, azt szívesen fogadnám és éke a linkért :U [link]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#1556) Timocicu válasza Verus (#1549) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Dettó! Ez csak is jó! :K

A nők is és a férfiak is egyaránt igénylik, hogy irányítsák őket, még ha ezt nem is képesek bevallani.

Teljesen igazat adok! Azért mert akaratán kívül, általában azért a nő irányít, szeretjük mi is , ha bennünket is irányít a férfi, nem nekünk kell mindent megszervezni, stb ... mert ez is jelzi, hogy odafigyel ránk, foglalkozik velünk. :K

Geri Bátyó:

Attól, hogy egy hímnemű odafigyel a nőre és neadjisten mondjuk házimunkát is végez, még lehet férfi!

Ez így van! :K Egy porszívózó, mosogató férfi még szexi is lehet! ;]

aggleány: Én is így látom! :K

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#1557) Verus válasza Timocicu (#1556) üzenetére


Verus
senior tag

Én a figyelem kérdést mindeddig másképp láttam. Most lett fogalmam arról igazán mit is jelent ez. Lehet azért, mert eddig elcseszett kapcsolataim voltak? :F Mostanában az a furcsa érzés kerülget, hogy félek attól, hogy elveszíthetem, pedig nincs rá okom :) Fura, de egyben jó és új érzés ez most.

Hm, na igen, szexi is lehet, pláne ha nincs sok ruha rajta ;]

Egyébként meg tök érdekes az emberek viselkedését "tanulmányozni", most ez a "szórakozásom". Mivel nap mint nap emberekkel kell foglalkoznom a munkám miatt, így bőven van erre lehetőségem. Nagyon érdekes kiből mit vált ki egy-egy jól irányzott kérdés/mondat és mennyi felsőbbrendű érzés gyülemlett fel az emberekben manapság...

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#1558) Timocicu válasza Verus (#1557) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Mert ránk jellemzően, csak a másikkal foglalkoztunk, már az elején elrontottuk a dolgot, mert csak adtunk és adtunk ...
Ez egy idő után, már a " volt párunknak " természetessé vált, sőt el is várta.
Aztán a jelek szerint , az új kapcsolatban kicsit átmentünk " önzőbe " ( talán nem ez rá a legjobb szó, de valami olyasmi ), természetesen csak bizonyos határokon belül.

Végre ránk is talált az igazi, Akivel úgy érzi az ember lánya, hogy érte érdemes adni, mert viszonzásra talál, megkapja azt, amire vágyik, akivel és aki mellett képes lenne az egész Életét leélni, mert tudja, hogy számíthat rá, mellette áll " jóban - rosszban" ! :K

Háááát el voltam tűnve picit, de igyekszem "visszatérni"

Csak úgy, mint én. :)

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#1559) dedike


dedike
addikt

Hmm..hmm..látom sokak feje felett ott köröz a szerelmi válság...

Jó szerencsét!

(#1560) Timocicu válasza dedike (#1559) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Éppen, hogy :N

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#1561) dedike válasza dedike (#1559) üzenetére


dedike
addikt

...de egyelőre megmaradt tudat alatt....

Jó szerencsét!

(#1562) Geri Bátyó válasza dedike (#1561) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Épp csak hárman mondták, hogy most minden rendben van e téren és boldogok!

Lehet, hogy megártott neked valami fronthatás? ;]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#1563) dedike válasza Geri Bátyó (#1562) üzenetére


dedike
addikt

Én úgy vagyok vele, ha már valaki arról beszél mennyire boldog, meg jó neki, akkor ott valami hiba van... lehet gonosz vagyok, lehet, hogy front, de abban bízom, hogy válik valósággá! :K

Jó szerencsét!

(#1564) Timocicu válasza dedike (#1563) üzenetére


Timocicu
aktív tag

lehet gonosz vagyok, lehet, hogy front

Így sorjában! :P

Ezenkívül, ez nem szép Tőled és még csúnya is ... ;]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#1565) dedike


dedike
addikt

sálálálálá...subidubi... subidubá...ezt olvastátok már? Szerintem...szerintem nem írok ide semmit most, mert mindenkinek a véleménye nagyon érdekel a bejegyzéssel kapcsolatban! :R

Timocicu:

:P :P

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#1566) Timocicu válasza dedike (#1565) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Még nem, de mindjárt megteszem ... :K

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#1567) Geri Bátyó válasza dedike (#1565) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Épp most olvastam, pedig már ki akartam kapcsolni a gépet!

Most viszont megyek! További szép napot mindenkinek!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#1568) dedike válasza Geri Bátyó (#1567) üzenetére


dedike
addikt

Neked is hasonlóakat! Remélem este még visszajössz közénk! :)

Jó szerencsét!

(#1569) Geri Bátyó válasza dedike (#1568) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Na, egye fene idepillantottam, pedig eredetileg nem terveztem, mert éppen jobb dolgom van! ;)

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#1570) dedike válasza Geri Bátyó (#1569) üzenetére


dedike
addikt

Jobb dolog? Nálunk? :Y

Ez kizárt! :DDD

Jó szerencsét!

(#1571) Geri Bátyó válasza dedike (#1570) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Tudod, ez a fránya magánélet! :DDD

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#1572) dedike válasza Geri Bátyó (#1571) üzenetére


dedike
addikt

Gondoltam, hogy valami ilyesmi játszhat be a dologba! :)

Jó szerencsét!

(#1573) aggleány válasza dedike (#1572) üzenetére


aggleány
addikt

Én is megfigyeltem, hogy ez az alak folyton csak magánél. :DDD

(#1574) Geri Bátyó válasza aggleány (#1573) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Naná! Csodálod? :D

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#1575) aggleány válasza Geri Bátyó (#1574) üzenetére


aggleány
addikt

Te magánélsz, én meg társaságilag. :P

(#1576) Geri Bátyó válasza aggleány (#1575) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Társaságilag magánélsz, vagy magánéletileg társaságolsz? Vagy mi van!!?? :F

Amúgy meg jobb reggelt mindenkinek!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#1577) aggleány válasza Geri Bátyó (#1576) üzenetére


aggleány
addikt

Hosszú, majd elmagyarázom, ha lesz rá időm. ;]

(#1578) Geri Bátyó válasza aggleány (#1577) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Ma is sok a munkád igaz?

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#1579) dedike válasza aggleány (#1577) üzenetére


dedike
addikt

Fényképek nincsenek? :U

Jó szerencsét!

(#1580) aggleány válasza Geri Bátyó (#1578) üzenetére


aggleány
addikt

Sok, hogy a macska rúgna bele. :O

dedike

Nem voltam, mivel lebetegedtem, ezért fényképek sincsenek. :(

(#1581) dedike válasza aggleány (#1580) üzenetére


dedike
addikt

Pardon...mi a probléma?

Jó szerencsét!

(#1582) aggleány válasza dedike (#1581) üzenetére


aggleány
addikt

Kérdezted, hogy vannak-e fényképek. Mivel nem voltam ott, nincsenek. :(

(#1583) dedike válasza aggleány (#1582) üzenetére


dedike
addikt

Nem úgy, Teeee! Hanem mi bajod volt? Megfázás, vagy mi? :)

Jó szerencsét!

(#1584) aggleány válasza dedike (#1583) üzenetére


aggleány
addikt

Igen, megfázásféle. Még megvan, de már alakulóban. :K

(#1585) dedike válasza aggleány (#1584) üzenetére


dedike
addikt

Helyes! Jobbulj meg minél hamarabb! :K

Jó szerencsét!

(#1586) Geri Bátyó válasza aggleány (#1584) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Gyógyulj meg, minél hamarabb! :K

Én csütörtök óta dögrováson vagyok, de a tegnapi nap volt eddig a legrosszabb. Ma már jobb egy kicsit.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#1587) aggleány válasza dedike (#1585) üzenetére


aggleány
addikt

+ Geri Bátyó

Rajta vagyok a témán. :K

[ Szerkesztve ]

(#1588) dedike válasza Geri Bátyó (#1586) üzenetére


dedike
addikt

Csak én szedek itt Béres cseppet? :Y :C

(....nem ám... :DDD )

Jó szerencsét!

(#1589) aggleány válasza dedike (#1588) üzenetére


aggleány
addikt

Én kesudiót szedek. :DDD

(#1590) dedike válasza aggleány (#1589) üzenetére


dedike
addikt

Fáról? :DDD

Jó szerencsét!

(#1591) aggleány válasza dedike (#1590) üzenetére


aggleány
addikt

Nem, a kis dobozkából, amiben magamnál hordom, hogy nehogy véletlenül bármikor is kesudióhiányom legyen. :P

(#1592) dedike válasza aggleány (#1591) üzenetére


dedike
addikt

Akkor az már úgy nem természetes... ;]

Jó szerencsét!

(#1593) aggleány válasza dedike (#1592) üzenetére


aggleány
addikt

Ó, dehogynem. Természetesen sós és pörkölt, mert úgy a finom! :DD

(#1594) Dhampir válasza aggleány (#1593) üzenetére


Dhampir
félisten

Te sem Dejón nőttél fel. :D

(#1595) Domxc


Domxc
senior tag

Sziasztok újra!

Aggleány: Hosszas töprengés után, az aláírásomban is olvastható Lumia 800-nál kötöttem ki. Nagyon szeretem. :)

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#1596) aggleány válasza Dhampir (#1594) üzenetére


aggleány
addikt

Hát nem. Azt nem szeretem. :N

Domxc

Szia! Üdv újra itt. :C

Az a lényeg, hogy szereted. Írnál róla pár sort, hogy mégis milyen?

[ Szerkesztve ]

(#1597) Dhampir válasza aggleány (#1596) üzenetére


Dhampir
félisten

+ Gyógyulást!

(#1598) aggleány válasza Dhampir (#1597) üzenetére


aggleány
addikt

Igyekszem. :K Már egész jól állok, csak néha köhécselek, és a láz is távolmaradással tüntet. :C

(#1599) molnarpeter válasza Domxc (#1595) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Applehez nem is illik a droid :D Grat hozzá :C Milyen? Engem is érdekelne :))

Aggleány: jobbulást, én hivatalosan mára gyógyultam ki hasonló betegségből, vmi roxithromycint meg algopyrint ettem :D

mp

(#1600) aggleány válasza molnarpeter (#1599) üzenetére


aggleány
addikt

Már dolgozom a témán. :K Az Algopyrin nekem semmit sem ér, gyengus. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.