Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Az Assassin’s Creed sorozat már egy jó ideje egy nagy kalap szar.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#2) mike1334 válasza Pityu. (#1) üzenetére


mike1334
veterán

Pont ez látszik az Origins értékeléseiből/fogadtatásából/eladásaiból... :U

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#3) Jhonny06 válasza mike1334 (#2) üzenetére


Jhonny06
veterán

Az Origins nem sikerült rosszul (bár a jótól messze van, max az AC szintén jó), de amúgy a széria brutálisan gyenge copy-paste, megkockáztatom, hogy még a CoD-ok szintjét is alulmúlja.

(#4) Anaren91


Anaren91
senior tag

Gondolkodtam én is,hogy beszerzem az Originst, de a Horizon óta majdnem minden játék gagyinak tűnik számomra... Minden esetre videók alapján tényleg nem tűnik rossznak, de még várok egy nagy akcióra

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#5) haxiboy válasza Jhonny06 (#3) üzenetére


haxiboy
veterán

Ez főleg azért lehet mert Ubisoft termék. Csinálnak egy előre renderelt "gameplayt", alá írják hogy Actual Engine footage, de a casualoknak az jön le hogy ilyen lesz a játék. És megveszik a grafika miatt. Majd kapnak egy Watchdogsot ami tök nem úgy nézett ki mint a videókon, vagy egy AC-t vagy egy Divisiont....

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#6) mike1334 válasza haxiboy (#5) üzenetére


mike1334
veterán

Aztán kijönnek a tesztek, youtube videók, értékelések és megveszik még pár millióan, hátha az övék majd úgy néz ki, mint a korábbi videón...de tényleg tökre copy-paste..igaz mondjuk, hogy az Originsben pl. a hieroglifák értelmes szöveget adnak ki, nem csak kiscica kiscica majom, hanem tényleges írásjelekkel normális szöveg..de segáz, biztos nem volt benne munka.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#7) haxiboy válasza mike1334 (#6) üzenetére


haxiboy
veterán

Nem azt mondom hogy nincs vele munka, de nagyon meglátszik 1-1 munkán hogy melyik fejlesztőcsapat csinálta.
Azért mert valamit sokan vesznek attól még nem lesz jó.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#8) mike1334 válasza haxiboy (#7) üzenetére


mike1334
veterán

Nemtom...szerintem ahhoz, hogy egy játékról el lehessen dönteni, hogy jó vagy rossz, egész jó kiindulópont az eladási statisztika. Mondjuk ettől még szerinted lehet rossz, de sok más ember szerint meg jó, de gondolom Te sem gondolod úgy, hogy a Te véleményed az abszolút tuti, mindenki más meg nem ért hozzá...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#9) haxiboy válasza mike1334 (#8) üzenetére


haxiboy
veterán

Nyilván a játékok megítélése is elég szubjektív téma. De az eladási statisztika nem mindig tükrözi a játék minőségét.
No Mans Sky???? :U Mire rájöttél hogy egy nagy rakás kaki már volt annyi órád benne hogy ne legyen refund...

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#10) mike1334 válasza haxiboy (#9) üzenetére


mike1334
veterán

De tele volt a net negatív kritikákkal...originsnél nem nagyon láttam ilyet...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#11) robogos10


robogos10
aktív tag

Az Assassin’s Creed 1-2 még jó volt ......

(#12) AMD Power


AMD Power
titán

Ezzel a honappal elgedett vagyok!! :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13) szupermacs


szupermacs
veterán

AC rajongóként nekem tetszik. Most kezdtem el tolni, eddig az összes rész bejött. Talán a 4 volt a leggyengébb eddig. Ajánlom mindenkinek.

(#15) b. válasza Jhonny06 (#3) üzenetére


b.
félisten

Igazából 2 játék komplett rajongótáborát sértetted végig egy mondattal. :DDD Szerintem semelyik sorozattal nincs különösebb gond, Origins jó lett, COD is jó a maga nemében. ha változtatnának rajt az lenne a gond, mert nem azt kapd amit vársz és ez nem biztos, hogy annyira előny manapság.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#16) Jeanne d'Arc válasza Pityu. (#1) üzenetére

Nálam az uccsó rész verte ki a biztosítékot, a második rész volt az igazi.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.