Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Természetesen az építő jellegű kritikákat várjuk, de kezdők vagyunk ilyen téren, így álljatok hozzá a témához kérle titeket. Köszönöm szépen.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#2) MasterMark válasza oriic (#1) üzenetére


MasterMark
titán

Ki volt aki kitalálta?

Switch Tax

(#3) Def26


Def26
félisten

Hiányolom a csúnya szavakat. :D Eddig kb. olyan mint egy langyos xbox live party beszélgetés(15 perc). Sztem egész hallgatható, kialakul ez. Amúgy Ti live -on is együtt nyomjátok vagy még szoknotok kell egymást.

Később úgy is csinálhatnátok, hogy pl, közösen toltok egy játékot.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4) oriic válasza MasterMark (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

ldave

(#3) Def26

Ismeretlenek voltunk eddig egymás előtt. A közös játék felejtős, lévén különböző platformokon játszunk. A jövőben a csapatban lesznek fix tagok, és hívunk majd be új embereket is, akár minden hónapban mást. De ez persze a fogadtadtástól függ. A dolog teljesen új volt nekem, szóval azért a hangomon hallható az idegesség. :)

Live-Die-Respawn

(#5) Def26 válasza oriic (#4) üzenetére


Def26
félisten

Hát baszki, én nem hallom rajtad. Faszán viszed a fővonalat, témákat dobsz be. Az mondjuk biztos rossz lehet, hogy nem mindenről lehet beszélni, és vissza kell fogni magatokat.

Én pl. 20 perceket tartanám reálisnak, és az aktívan szólna egy komolyabb témáról.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#6) mrhitoshi válasza Def26 (#5) üzenetére


mrhitoshi
veterán

20 perc ? Kb arra lenne elég számomra, hogy bemutassam a témát. :DDD

PS4

(#7) ldave válasza Def26 (#5) üzenetére


ldave
félisten

Hát igen, kicsit hosszú lett ez elsőre, de a folytatásban (ha lesz) igyekszünk majd 1 óra körül tartani a felvétel hosszát, szerintem az lenne az ideális.

(#2) MasterMark: Ez a kérdés úgy hat, mintha rosszat csináltam volna :DDD

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#8) Def26


Def26
félisten

Halo 4: 10 percet játszottam vele, aztán eladtam. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#9) MasterMark válasza ldave (#7) üzenetére


MasterMark
titán

Nem semmi ilyesmi csak kiváncsi voltam kitől jött az ötlet, mert szeretem az ilyen podcastokat. :)

más: Amúgy spoileres lett, vagy szóltok előtte?
Mert ha itt az előző kommentet, akkor a Halo 4-ről is volt szó? Amiről semmit nem akarok tudni. :D

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#10) Def26 válasza MasterMark (#9) üzenetére


Def26
félisten

Hát csak annyi, hogy Oric elcseppen tőle. :D Amúgy semmi spoiler, csak megjegyezte.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#11) ldave válasza MasterMark (#9) üzenetére


ldave
félisten

Halo 4 terén nem, Mass Effect 3-al kapcsoltban beszéltünk kicsit a végéről, az picit spoileres lehet, ha még valaki nem játszotta végig.

A Slime draws near! Command?

(#12) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Cöh, szar a böngészőm, nekem a dropbox lejátsza :D Le akarom tölteni, hogy mobilró' halgassam.

Következőbe benne leszek :)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13) Nova96


Nova96
őstag

Hú, ez nagyon ötletes és szerettem az ilyet.
Szóval, szerintem csináljátok. :K És sok sikert.

(#14) MasterMark válasza ldave (#11) üzenetére


MasterMark
titán

Na igen, az a másik amiről nem akrok tudni semmit. (Meg a Skyrim.) De akkor majd azokat átteker. :R

Switch Tax

(#15) oriic válasza Def26 (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De ez köztudott rólam. :DDD

Live-Die-Respawn

(#16) Def26 válasza oriic (#15) üzenetére


Def26
félisten

Igen tudom, csak azért írtam, hogy kb. ennyit volt a lényeg a halo 4 -ből. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#17) Physicist03


Physicist03
senior tag

Véleményem szerint ez egy nagyon jó kezdeményezés, 30 perce hallgatom, eddig jó :K

(#18) Low Noise


Low Noise
senior tag

Van ebben a kezdeményezésben fantázia, de nekem jobban átjönne, ha lenne kép is, nem kellenek nagy díszletek elég egy asztal amit körül ültök.

(#19) oriic válasza Low Noise (#18) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Későbbiekben lehet róla szó szerintem, amennyiben a résztvevők egy városban élnek. Most azért lett így megoldva mert a résztvevők nem egy helyen élnek. Talán csak ldave és én vagyunk Pestiek.

Live-Die-Respawn

(#20) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Olyan ez a logo mint a PS3 Move kontroller, én azt hittem arról szól a hír. Csak szólok. Persze utána el is olvastam. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#21) .LnB válasza Mister_X (#12) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Basszus eszembe sem jutott volna, hogy letöltsem és úgy hallgassam meg. Mindig nézem, az ilyen podcasteket, hogy érdekelnek de most nincs ennyi időm. Melóba simán meg tudnám hallgatni, thx a tippet :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#22) oriic válasza .LnB (#20) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az egy teljesen alap Podcast logo. :D

(#12) Mister_X

Jobb egérgomb mentés másként. :)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#23) .LnB válasza oriic (#22) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most mond, hogy nem hasonlít?! :D
Na és kicsit hunyorítva?? :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#24) Mister_X válasza .LnB (#20) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Köhmm tizenegyker... khm.
Na, márciusi podcastet mikor vesszük fel, péntek? :DDD

Ezt a hárman összeülünk egy GamePod!TV-re, nem rossz ötlet.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#25) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Az ötlet jó, a megvalósítás elsőre nem is rossz. Van jövője ennek. Szerintem.
Amúgy ha tartalmasan, és jól ki van fejtve a téma, akkor lehet akár hosszabb is, persze ha ezt te is így gondoljátok. Pl végighallgattam egy olyan 2 órás podcastet, amiben majdnem másfél órán kersztül pofáztak a DieHard5-ről :DDD :D Szóval nopara :U

Amúgy ez a meghívott vendégekkel ez mégis hogy? A hangsúlyom itt a vendégen van. Úgy vendég hogy a gamer világból valaki, vagy valamelyik topic fanboya? ;] :D

All→M8

(#26) .LnB válasza Mister_X (#24) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez csak tipp de mi van a 11kerbe elmegyógyintézet? :D Nem vagyok "nagyfalusi" nem tudom :)
Ha nem az van akkor nemértem :N

Letöltöttem, holnap meghallgatom önöket, benneteket, tikteket :D
Na pihenek...

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#27) ldave válasza callmeakos (#25) üzenetére


ldave
félisten

Fanboi-ok előnyben :) Majd keresünk egy PC-st, hogy meséljen a PS3-ről és egy Xbox-ost, hogy dicsőítse a Radeonokat :)

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#28) oriic válasza callmeakos (#25) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Amúgy ez a meghívott vendégekkel ez mégis hogy? A hangsúlyom itt a vendégen van.

Különböző gamerekre gondolok. Aztán később esetleg ha benne lenne a dologban akkor akár Vistaboy-t, akár Zsoccc-ot, vagy bárkit aki a PH lapcsaládon fennt van.

Majd szólok Abu-nak toljon már nekünk egy előadást a netxtben xbox-ról. 2 óra nyers technikai adatnak örülhettek majd. :DDD ;]

Live-Die-Respawn

(#29) callmeakos válasza ldave (#27) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Akkor én máris alkalmas lennék sztem a PC párt képviselője ként, az XBOXos térfél elemzésére, mert a Crysis3at boxon toltam és........ ;] ;] :DDD

(#28) orichalcos
Ember legyen a talpán, aki érteni fogja érteni fogja annak a mondandónak minden szavát :DDD

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#30) mdv


mdv
csendes tag

én már így is sokallom a sok agyrák konzol hírt, nemhogy még hallgassam is. az ötletet magát támogatom, csak értelmes témákat kéne keríteni.

(#31) MasterMark válasza mdv (#30) üzenetére


MasterMark
titán

Mi a gond a konzollal? :F
Magát a játékot nem az határozza meg, hogy van-e konzolra is.

más: Most hallgatom a podcastot, a Halo-t Hélónak kell ejteni. :D

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#32) ldave válasza mdv (#30) üzenetére


ldave
félisten

Szívesen várunk témaötleteket, hogy mire kíváncsi a Gamepod közösség. Azon túl persze, hogy PC-s híreket, mert ez eléggé tág fogalom :)

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#33) Nova96


Nova96
őstag

A végére nagyon bele jöttetek, az eleinte kérdez felelek átcsapott rendes beszélgetésbe amit jó volt hallgatni. :K

(#34) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

Na, sikerült végighallgatnom, nem semmi műsor volt! :C

Pár szót azért ejtenék a részletekről, mert bár kísérleti adás volt, de néhány dologgal nem értettem egyet, szigorúan szvsz. Először magáról az adásról: szerintem túlságosan hosszú. Nem láttam az adásidőt, mert a qt plugin nem írta ki, de sacc <2 órás lehetett. Szerintem elég lenne 1 óra műsoridő is, ahogy már mások is felvetették, a legtöbben a jelenlegi terjedelemben valószínűleg úgysem tudnák egyhuzamban végig hallgatni. Jó ötletnek tartanám aktuálisabb témákat boncolgatni, mondjuk előző havi játékmegjelenéseket, játékipari eseményeket, esetleg időben kötetlenebb gondolatébresztő témákat. Jövőbeni dolgokra, vagy olyan témákra, amiről nincs a résztvevőknek kézzel fogható élménye, csak módjával áldoznék a műsoridőből. Magát a műsoridőt pedig szigorúbban osztanám be a tematikák közt, ahogy az a kereskedelmi adókon szokás, ez a kísérleti adás nekem már túlontúl kötetlennek hatott, sokszor vegyültek a témák egymással. A technika olyan volt, amilyen, ezen úgy is lehet javítani. Egyébként nem érzem szükségét a képi megjelenítésnek, nekem bőven megfelelne így ebben a formában is.

A résztvevőkről: Orichalcos remekül kézben tartotta a műsort, a beszédstílusából ítélve amúgy is egy extrovertált úriember lehet, az ilyen pozícióba pedig pontosan ez kell. Viszont jó párszor tetten érhető, hogy eltűnnek mellőle a többiek, ilyenkor szinte csak őt hallottam monologizálni. Figyelni kellene rá, hogy a többi meghívott nagyobb teret nyerjen, nem is annyira Dave, hanem a másik két - amúgy halkabban is érthető - kolléga bontakozott ki kevésbé. Ezzel a résszel csak az egyensúlytalanság (és részben a technika ördöge) tűnt nekem zavarónak, egyébként teljesen rendben volt. Senki nem hebegett-habogott, mindenki beszédét jól lehetett érteni.

A kísérleti adásról: ahogy fentebb említettem, jó hosszú volt, viszont ahhoz képest nem túl sok témát fedett le, ezekről írnék külön is egy-egy rövid véleményt (a cikkből is ollózok kicsit).

2012: évösszesítés, várt játékok, pozitív negatív csalódások: valószínűleg nem szándékosan, de ez a téma nagyon gyorsan átcsúszott fps-ek tárgyalásába, ráadásul a műsoridő harmadát meg is ette, okozva így némi aránytalanságot az adásban. Nem volt baj maga a téma, csak aránytalanul sok idő ment el rá, azért nem biztos, hogy a hallgatók zömét ennyire érdekli.

2012: WiiU: vélemény, esetleg személyes tapasztalat: ez volt az adás leggyengébb láncszeme, mivel közvetlen tapasztalata nem volt róla senkinek. Akár ki is hagyhattátok volna.

2012: Kickstarter éve, Nextgen konzolok, bemutatkozik a Playstation 4: remek ötlet volt a részetekről, hogy elvonatkoztatottabb dolgokról is szót ejtetek a konkrét játékok mellett. A feldobott témák érdekesek voltak, és mivel nem annyira konzol specifikusak (kivétel a PS4 által érintett), az addig háttérben lévő résztvevők is jobban aktivizálódni tudtak, személy szerint ez lett a legsikerültebb rész.

2013-legjobban várt játékai, eddigi tapasztalatok: szubjektív téma, de a tartalomnak megfelelő műsoridőt kapott, lezárásnak nem volt rossz.

Még egyszer gratulálok Nektek az adáshoz, biztos nem csak nekem tetszett, soha rosszabbat legközelebb! ;)

Szerk.: csak most látom, milyen hosszúra sikeredtem, elnézést (ez van, nem tudok röviden írni :U )...

[ Szerkesztve ]

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#35) MasterMark


MasterMark
titán

Én is meghallgattam.
Az intro, és outro csillagos ötös. :))

Jöhet a következő. :)

Switch Tax

(#36) Csöbronit


Csöbronit
tag

Ez teljesen jogos,hogy hosszú volt. Ha havi bontásban csinálnánk -ami a terv ha van rá igény-akkor biztosan nem jönne össze ennyi téma az idő rövidsége miatt, mint most. Még az adás után beszélgettünk és ötletként felmerült,hogy adásonként más-más lenne a műsorvezető,így azok is többet beszélhetnek(ha akarnak) akik azelőtt nem.

Az én hangom valóban halk lett,ennek részben technikai okai vannak(mikrofon minősége) + én egyébként is egy erőteljes vashiányos hangerősséggel beszélek az életben is,nem izgulok el semmit :)

FaZe Clan Member - MLG player

(#37) oriic válasza Dr.F.E.R.I. (#34) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:R

Köszönjük a kritikát az általad említett dolgokra megpróbálunk odafigyelni akkor a jövőben.

Live-Die-Respawn

(#38) MasterMark


MasterMark
titán

Szerintem nem volt hosszú. Tovább is hallgattam volna. :)

Switch Tax

(#39) Mikeee89


Mikeee89
senior tag

Nekem is tetszett bár néha volt amikor vissza-vissza tértetek korábbi témákra (ismételtétek önmagatokat) és talán picit hosszúra is sikeredett. De mint kísérleti adás, megteszi, várom a következőt.

(#40) oriic válasza Mikeee89 (#39) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Amennyiben van igény következő részre, úgy megpróbálunk kb 1 órás részeket összehozni majd.

Live-Die-Respawn

(#41) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Köszönjük az építő kritikákat :R , mi is éreztük utána hogy nagyon első adás volt , lenne mit korrigálni :D .
Sajnos idő hiányában egyből bele csaptunk a közepébe, nem igazán tudtunk felkészülni, vagy egyeztetni....de ezeket lehet javítani a későbbiekben.

Mister_X : várunk szeretettel ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#42) Prof01


Prof01
veterán

Sajnos csak mostanra sikerült meghallgatnom a podcastet.
Tetszett, jó kis adás lett szerintem, bár a mikrofonok gyenge minősége és közöttük a hangerő különbségek elég zavaróak voltak, ezeken lenne mit javítani.

Egyébként hajrá srácok, így tovább! :R

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#43) oriic válasza Prof01 (#42) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Köszi. AZ igazi az lenne ha egy helyiségben lennénk mindannyian. :(

Live-Die-Respawn

(#44) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Jé..meg voltam említve mint ötletgazda :D
Kicsit csalódott voltam hogy nem tudtam erre elmenni, de nagyon kesze kusza volt a "beosztásom" és nem sikerült összehozni.
Mindenesetre ügyesek voltatok srácok..a következőben remélhetőleg már ott lehetek :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#45) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Frissítve a februári podcast hír, beágyazott lejátszó, itunes feed közzétéve. :)

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.