Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42) gamek!ller válasza Kalandor (#31) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Így van. Figy. Ha nem lettem volna már 30* UA-ban, neki se mernék vágni. Így viszont, hogy tudom mire kell számítani, nem véletlenül írtam azt amit. Csak összehasonlításképpen..: Én már nyaraltam is az említett országban. 14 napot voltam kint az egész családommal és egy egész házat béreltünk a Tiszaparton. Naponta 300 forint volt az egész ház halastóval, mindennel. Összesen a 14 nap 50.000 forint volt kajával, mindennel együtt 5 személyre, de akkor úgy éltünk 2 hétig mint az istenek. Minden nap étteremben kajáltunk délben - este.

Határon igaz volt amikor szívattak mert nem a mi nevünkön volt az autó, egyszer elkobozták keresztanyám összes készpénzét meg egyéb ilyen finomságok, de sosem adtunk nekik egy kopeket sem.

Egyszer megállított minket a rendőr. Ránézett apámra, azt mondta Ön ivott. 3.000 forint. Odaadtuk, további jó utat. Ez a 18 év alatt egyszer fordult elő. Születésemtől kezdve járok ki.

Az határon az a kis sajtpapír amiről beszélsz a voucher. Csak halkan mondom: Senki le sem szarja, hogy az illető mit ír rá. Saját szememmel láttam amikor odaadtam a határőrnek, hogy megtelt a zsebe és szép komótosan belevágta a kukába..

Sőt. Egyszer elfelejtettem az Ungvári címet amit be szoktunk írni. A csávó ráütött a hasára és beírt engem egy szálloda 182.-es szobájába. Hazatérés után megnéztük, hogy a szálloda amit beírt 20 éve nem is üzemel.. Szóval nem számít, ha pedig mégis számítana, akkor sincs gond, mert ha megyünk, úgyis beszélek előtte a kijev-i rokonokkal és beírja a csapat az ő címüket.

Pénz: A vonat ára 21,500ft oda vissza + hálókocsi ami 15euró.
A kaja nem hiszem el, hogy nem jön ki fejenként 5-10.000 forintból.. Ide tartozik még: Amikor 3-4 havonta kimegyünk, 10.000 forintot szoktunk beváltani. Akkor élünk ott 3-4 napig és úgy jövünk haza, hogy a kocsi csomagtartója tele van csokival, túróval, az áthozható mennyiség szeszes itallal, sörrel.
A jatt ha nagyon akar adni valaki: Tudom, hogy a határon 200 forintot szoktak belecsúsztatni az útlevélbe, rendőr csak autósokat sz.patja, de tegyük fel, hogy minket is fog. Legyen 5.000 forint.
Idegenvezetés: 10-20euró. Sajnos enélkül nem is lehet bemenni a zónába.
Szállás legyen mondjuk fejenként 1 napra sokat mondok 6-7.000 forint..

Ha ezt összeszámoljuk, akkor a végösszeg nagyon körülbelül (az eurót 300-ba számoltam): 55,000 forint. Azért mondtam hogy 50-60k környéke.

(#25) pr1mzejEE: :R

(#30) ABE: Remélem én is. :U

(#37) LadyLorien: Rendben, téged is beírlak talán-hoz. Amúgy útlevél max 1 hét alatt kész.

(#40) proof88: Ok!

(#36) hdman: Ok!

(#34) Dany007: Be lehet menni ha jól tudom, de ahogy olvastam a több mint 11.000 lakást már fosztogatók meglátogatták.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.