Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Sok esetben tényleg csak az kéne, 2-3 saller és azonnali nuktatás, ez kétségtelen, de nem lehet minden esetre ezt ráhúzni, nagyon nem. :U

Pl, ahogy feljebb írta valaki, ma már a tanárok nem hivatásból tanítanak.. ezt annó meg is éreztem és most iszom a levét egyébként.. Folyékonyan beszéltem angolul, "neves" gimibe mentem, elfelejtettem... Esti suléiban szerencsére felhoztam magam egy középfokra.. Matek fizika, kémia? dettó. jött a gimi, semmi magyarázás, emlékszem, 9.-ben azért nem buktam meg matekból, mert a tengelyes és középpontos tükrözéshez csak logika kellett, nem kellett elmagyarázni semmit, mert persze azt a mi matektanárunk elfelejtett egyébként.. Aztán persze, ha vlaki egyszer elmondja, hogy mit hva, már megy egyszerűen..

Estin pl azon gondolkodtam, hogy kémiából fogok érettségizni.. :U

De mindegy. midenki gondol amit akar. Biztos el lehet intézni egy ilyen sokrétű dolgot egy egyetemes "akurvaanyádattanuljálmár" felkiáltással, 3 pofonnal és azonnali buktatással. :U

[ Szerkesztve ]

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.