Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Ugyan itt keresek gyári 4870x2 hűtő CSAVAROKAT. Hűtőm van hozzá, de a csavarok nincsenek meg és ezért nem tudom visszarakni az extreme helyére.

(#2) anjani182


anjani182
őstag

Erre úgy rájöttem már 4 éve :DDD

Forever and ever, let's make this last forever.

(#3) EczkE


EczkE
addikt

Nem kell annyit piszkálni a PC-t. :P

Asszem mindenféleképpen!

(#4) albert8 válasza gamek!ller (#1) üzenetére


albert8
addikt

Hűtőt eladod egyedül? :D

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#5) k.


k.
őstag

Hajaj!
Egyébként ps3at akkormár :D

Nincs is jobb, mint notival feküdni az ágyikóban,és pihizni :)
Ha meg játék, akkor szórakozzon a halál, be a lemezt és játék :D

(#6) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

puhányok... :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#7) gamek!ller válasza albert8 (#4) üzenetére


gamek!ller
senior tag

2 hűtőm van a vga-hoz.. Én most vissza akarom tenni a gyárit, mert azon sokkal jobb a VDDC hűtése. Most jelen pillanatban nem tudok játszani a géppel, mert az Extreme VDDC hűtése nem túl jó és állandóan lekapcsol a gép.

(#8) Alex91


Alex91
félisten

Erre de nehez rajonni :D. (Amugy nincs baj vele, csak nem ezen kell jatszani.)

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#9) baluka26 válasza gamek!ller (#7) üzenetére


baluka26
veterán

Egy aftermarket top hűtő nem jobb, mint a szar, gagyi referencia? :Y

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#10) gamek!ller válasza baluka26 (#9) üzenetére


gamek!ller
senior tag

De jobb, sokkal csak a fesz szabályzó bordája rohadt kicsi és ezért ha komolyabb játékkal játszom akkor nem rest felmenni 130°C fölé. Ez gyári hűtővel max 105, mert ott az egész hűtő egyben van, nem külön. Amúgy a magok max 50°C és hangtalan szint kb. Gyárival hangosabb, melegebb, de viszont működik.

Így kb semmi értelme, mert még a gép oldalán is be kellett kapcsolnom egy 120-as ventit, meg még a vga mellé is kellett egy 120-as ventit, hogy 100°C körül legyen a fesz szabályzó.

Amúgy a legnagyobb baj a csavarok. Sajnos ezeknek amik most vannak rajtuk már elég szar a fejük ezért nem lehet meghúzni rendesen, illetve rossz a hővezető szivacs is már és azt sem tudom hol lehet beszerezni.

[ Szerkesztve ]

(#11) koshmar


koshmar
őstag

Egyetértek a blog írójával.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#12) czundermák válasza gamek!ller (#10) üzenetére


czundermák
aktív tag
LOGOUT blog

"illetve rossz a hővezető szivacs is már és azt sem tudom hol lehet beszerezni."

[link]

CPU tálcák és bővítő kártya állványok: http://bit.ly/3tOpQyO

(#13) Sandrew válasza gamek!ller (#10) üzenetére


Sandrew
őstag

Csavard feljebb a ventit.

(#14) gamek!ller válasza czundermák (#12) üzenetére


gamek!ller
senior tag

:R :R Sandrew: 100%-on sem ér annyit, hogy érezhető legyen, el van bújva szélárnyékban a nagy borda alatt.

[ Szerkesztve ]

(#15) Mr.Csizmás válasza gamek!ller (#10) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

5850

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#16) Löncsi


Löncsi
őstag

Sapphire HD4870X2 2Gb + Extreme Accelero HD4870 X2 -> Xbox360 ?

Hangember. :DDD

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#17) baluka26 válasza Mr.Csizmás (#15) üzenetére


baluka26
veterán

Ott a pont.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#18) cskamacska


cskamacska
addikt

Aham szóval beleuntál a gép hobby szintű rendszeres berhelésébe(és ezzel együtt két kézzel való pénzszórásba) és ezt konzolos kényelmeskedéssel pótolnád? :P

A multiplatform címek(esetleg konzol portok ;] ) korában bezony már régen nem kell annyit költeni gépre mint régen, akinek mégis sikerül, az.. megérdemli. :K Jóárasodott garis second hand cuccok+Steam és egyéb bolti akciókban 1-2 ezer forintért fél-egy éves játékok, és máris konzol szinten vagyunk anyagiakban. :R

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#19) .bableWes


.bableWes
őstag

én hála istennek nem vagyok egy nagy gamekiller amivel néha-néha játszok az az 1.6 meg a cod4sp azok futnak szép a többi meg egy kalap szar játék amik ma már kijönnek. nekem legalábbis nem tetszik.
tegnap elökutattam egy kis p1-es gépet, felküldtem rá a win98at és az need for speed 1et toltam rajta 4-5 orát.
gépet meg fejleszteni nem fogok, csak akkor ha ez kidöglik, de akkor szerintem már egy a kor igényeihez kialakitott laptopot fogok venni...

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#20) Kephamos


Kephamos
addikt

Az én félves ~70 ezres félkonfigomon minden fut maxon fullhd-ban. kivéve gta4-et, de az szarul van portolva.
Szal' szerencsére manapság már nem olyan drága a pc, mint 90-es évek végén. Most az okostelefon a menő. Abba kell 3 havonta 5 fizetést beleölni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#21) Tálydi


Tálydi
senior tag

Jól látod, de ha haverokkal szoktál online játszani, akkor bukta, Én is csak ezért nem konzolozok, tudom, hogy ott is van erre lehetőség, de akkor sem ugyan az. Mellesleg PC-n szebbek a játékok(felbontás).

Eeeeh, what’s up, doc?

(#22) Иван


Иван
őstag

Miért kéne havonta venni új dolgot? 3 éve nem volt a gépemben semmi mozgás, egy fityinget nem költöttem hardverre és ugyanolyan vagyok, mint más 18 éves :D

Előző gépem 5 évig ment minden nélkül. Apámé 8. Problem?

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#23) Sandrew válasza Kephamos (#20) üzenetére


Sandrew
őstag

Diavetitessel esetleg. BC2. Metro 2033. Crysis 2. Maffia 2 Gondolom 35+ fps-el megy...

(#24) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Ha értesz hozzá, akkor kompatibilis lesz minden mindennel. Költeni is lehet rá okosan, ha van eszed.

(#25) Kephamos válasza Sandrew (#23) üzenetére


Kephamos
addikt

BC2 tökéletese, Crysis2 tökéletes, Mafia tökéletes. 50+ FPS mind. Metrót nem próbáltam.

(#26) albert8 válasza Kephamos (#25) üzenetére


albert8
addikt

De nem mind 1 hogy 1024-be vagy 1920-ba :DDD

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#27) Nordic


Nordic
Közösségépítő

ÉN nem értek egyet veled. Alig 1,5 éves a konfigom, és nem mondhatom elavultnak. _Azért mert jön ki a sok új cucc, nem kell feltétlen nekik ugrani. Ami az adatlapomon szerepel sem mai darab, mégis elég mindenhova a max. grafikához(1680*1050). Tudom nem full-HD, de ez is egy magas felbontás már. Talán majd a Witcher 2 most megfogja, de max leveszek egy két erőforrás-zabáló effectet és máris levan a gond.

(#28) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Szerintem a konzol lehúzás, mert drágák rá a játékok, és nem olyan jó az élmény mint PC-n, az irányítás miatt. (Nem kell nekem esni, én is gondoltam már rá régen hogy vennék, de mégse)
Aztán egy gép azér sokoldalúbb, mondjuk ha nem renderelgetsz 3D modelleket, meg konvertálsz napi két tonna zenét, és kibírod kisebb felbontáson akkor valóban felesleges. Én 1280x1024-ben tolom, és mégis mindennel tudok közepes minőségben játszani az új játékokkal is...
Bár egyre kevesebbet játszom. ;p

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#29) EczkE


EczkE
addikt

Ez inkább user errornak tűnik.

Asszem mindenféleképpen!

(#30) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

izé, az adatlapomon lévő konfig három és fél éves. bioshockot 1280x1024ben pár hónapja pörgettem ki, meg se reccent (akkor még nem volt meg az ips226). a vidkari csak 40 hónapos, 45k volt újonnan (bár akkor picit erősebb volt még a forint).

viszont ma vettem egy NFS hot pursuitet, megnézzük az megy e fullon. shift még ment.

egyébként meg a q6600@9x333 és a 8g ram elég az összes fejlesztői környezetnek amit használok, szal miért is kéne erősebb?:)

ja igen: az érzést ismerem, anno egy időben megfogadtam, hogy én többet gépet nem építek, hanem legközelebb bemegyek valami boutique builderhez, és megveszem. aztán 4 hónapnyi folyamatos szívás után összeállt, halk volt, jól ment, és ha eljön az idő, megint megépítem a sajátom.

ja igen: VRMtúlmelegedés is ismerős;D én a HR03GTvel szívok, bár ez a kártya szerintem gyárilag se volt tökéletes ilyen tekintetben. bár mióta upgradeltem a házhűtést, azóta ok (SFlex 80 SEK/db? négyet kérnék, köszönöm:DDD )

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#31) Mr.Csizmás válasza EczkE (#29) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

100% :D lásd bada ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#32) Sandrew válasza Kephamos (#25) üzenetére


Sandrew
őstag

Kizárt, hogy 512-es GTS450-el 1920*1080-ban menjenek. Vagy ha netán igen akkor nem maximális beállításokkal.

(#33) keIdor


keIdor
titán

Jópofa, hogy dobálóztok itt az 1280x1024-ekkel.:) Kb. mint 3-4 éve 800x600 olyan az.
Persze hogy elviszi a gép, "nincs mit számolni"...
Én úgy látom az író nem is beszélt arról, hogy szaggatnak neki a játékok. Az a baja, hogy instabil a gépe, szarakodni kell csomó játékkal, hogy induljon stb. amiben igaza is van.

Szvsz sokkal nagyobb élmény játszani egy 32-40-es LCD-n mint görnyedni valami 19 colos monitor előtt... S ha már Ti csak akkor alszotok nyugodtan, ha 3-5 évente (se) költetek a gépre, akkor meg mindenképpen konzol kell...

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#34) Egon


Egon
nagyúr

Kb. a 800. konzol vs. PC topic, ahol mindkét fél write only módban a saját érveit szajkózza, figyelmen kívül hagyva a másik oldal érveit. Uncsi.
Mellesleg még mindig nem tudtak meggyőzni a konzolosok arról, hogy számomra ne a PC lenne az ideális választás... ;]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#35) gamek!ller válasza keIdor (#33) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Ennyi. Amúgy összeraktam a vga-t, találtam másik csavart, amivel oda tudtam rakni rendesen a bordát viszont így is olyan meleg, h nem bírja el a kezem játék közben. Fél órát ment a Crysis és megint meghalt. A búbom tele van vele, újraindítottam és azóta nem is foglalkoztat. Dobtam rá ventit, így most 47°C. Majd valami lesz vele, rendeltem amúgy hővezető lapkát.

Egon: Olvasd el még egyszer, ez nem konzol vs pc topik hanem egy éppen idegből írt bejegyzés ahol azt mondom, h el kéne adni a kócerájt mert csak a baj van vele kb.

(#29) EczkE: 3 géphez egy egész kicsit értő (én + keldor papa + bátyám) ember vonogatja felváltva a vállát a pc-m felett ülve az user error? Tegnap lett üres vinyóról újra felépítve a rendszer, csavarjaira szét volt bontva, majd összerakva. Erre az első indításnál kék halál, második indításra megy 4 órát fullon járatva és amikor már az ember azt hiszi, hogy a probléma megoldva újra előjön az amivel már napok óta küzd. Szerintem nem user error.

[ Szerkesztve ]

(#36) Egon válasza gamek!ller (#35) üzenetére


Egon
nagyúr

Igaz, a témaindító írás nem konzol vs. PC, viszont a hozzászólások kőkeményen erről szólnak... :U

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#37) gamek!ller válasza Egon (#36) üzenetére


gamek!ller
senior tag

A hozzászólásokat nem én írtam.

(#38) EczkE válasza gamek!ller (#35) üzenetére


EczkE
addikt

Nem kell annyit csesztetni, amikor minden jó vele. :D Összeraktam az adatlapomon lévő gépet, nem nyúltam hozzá így gond sincs vele. Majd akkor veszek konzolt, ha ez a gép már mindenhez kevés lesz.

Asszem mindenféleképpen!

(#39) Löncsi válasza gamek!ller (#35) üzenetére


Löncsi
őstag

De csoda, hogy egyáltalán le lehet hűteni egy HD4870x2-est. Egy GPU-s is termeli a hőt, nem, hogy 2 egy magos..

[ Szerkesztve ]

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#40) Egon válasza gamek!ller (#37) üzenetére


Egon
nagyúr

Nem mondtam, hogy miattad olyan a topic, amilyen... :P ;)

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#41) Mr.Csizmás válasza gamek!ller (#35) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a mugent megveszem :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#42) gamek!ller válasza Mr.Csizmás (#41) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Nem eladó semmi, meg lesz csinálva az egész f@szára, csak most erőt kell merítsek és el kell hitetnem magammal, hogy meg kell csinálni.. Tudjátok milyen az amikor egy kicsit feladja az ember majd újra nekiáll.

(#43) keIdor válasza gamek!ller (#35) üzenetére


keIdor
titán

En igazabol ilyen esetekre mondom, hogy hagyd mar ott ezt a blogout-ot. Itt mindig mindenki nagyon okos, beirjak hogy milyen kicsi felbontason jatszanak evek ota meg hogy nem koltenek gepre meg need for speed 1... Ez mind szep es jo csak a problemadra nem lesz itt sose gyogyir, flame viszont igen, nekem is irnak majd gondolom. :D egyetlen ertelmes hsz a hovezetoszivacs linkelese a tobbi nem is idevalo.

Egy szo mint szaz: blogout elfelejt vegre, szakmait meg kezd el hasznalni kevesebb okoskodassal, tobb hasznalhato hszt kapsz majd.

Na futok a kovek elol.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#44) Dr. Romano válasza keIdor (#43) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Ezzel teljesen egyetértek (amióta van ez a Logout, azóta nagyon felhígult a PH, de ez más téma).

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#45) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Szerintem túl van misztifikálva ez a PC-s buherálás. Nem olyan macera, mint ahogy egyesek lefestik. Az oprendszerem kb. fél éve van fent, egyszer sem fagyott le, nem volt vele semmi gondom. Játékokkal az esetek 95 %-ában nincs baj, bár az új GTX 570-nel valamiért fagy az AvP (valszeg a driver a ludas).Volt PS3-am 2 évig, X360-am fél évig. Mindkettőnél előfordult, hogy lefagyott, tudott mindkettő furcsaságokat csinálni. Nem is tértem volna vissza a PC-hez, ha nem érzem egyre inkább, hogy kifogy belőlük a szufla. SubHD, recefice (ami nem recés azt mindenféle blur-effekttel próbálják elfedni), frameproblémák. Szóval nem egyértelmű a dolog. Játék több van konzolra (a nagy számok alapján több a hulladék is), de szvsz PC-n sem kell unatkozni. Tényleg FullHD, fix 60 frame (vagy ahhoz közeli). Igaz ennek megvan az ára, de a kezdeti időszakban a két konzol sem volt ennyire olcsó.Az ember rááldoz kicsit többet, és 1-2 évig bőven elvan a gépével.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#46) Mr.Csizmás válasza mcwolf79 (#45) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nekem kb. 2009 ~aug/szept óta van fent :) azóta cseréltem VGA-t többször, alaplap+procit, komplett platformváltás....és egy 5 perces driverfrissítés tökörészéssel megoldotta. a lefagyásokat egy kezemen meg tudom számolni, igaz ott is én voltam a ludas (OC + terheléses teszt).

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#47) Sandrew válasza gamek!ller (#35) üzenetére


Sandrew
őstag

Mi lenne akkor, ha eladnád a 4870X2-t? ami 100%-hogy meg fog halni. És az árából vennél egy vele egy szinten lévő sokkal takarékosabb kártyát? 5850/70 esetleg 6870?

[ Szerkesztve ]

(#48) gamek!ller válasza Sandrew (#47) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Gondolom jó lenne a gépem? :DDD

(#49) danih


danih
addikt

Csak szépen, nyugodtan.
Meg tudod csinálni! Megéri, ráérsz még a konzollal :)

(#50) Sandrew válasza gamek!ller (#48) üzenetére


Sandrew
őstag

Hát biztosan igen.
Vagymi? :DDD

(#51) proci985 válasza keIdor (#33) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

az a 19"es előtt "görnyedés" azt jelentette, hogy 2.35:1 32"on, 2560x1024es felbontás. és a gépen programozok, szóval felbontás érdekesebb (emiatt is lett egyik cserélve fullhdsre... aztán ki tudja, lehet még lesz csere, csak három monitorral már videokártya is kéne, arra aftermarket hűtés, az meg alsó hangon is 200k ipsekeből helyi árakon ).

persze ha megmutatod hogyan lesz nekem jó az xbox/ps3 programozni, akkor elgondolkodok: arra ugyanis tényleg nem lehet költeni. pcnél ez meg nem megy. ez mondjuk a fő alkatrészeken nem látszik, de az ördög a részletekben lakozik.

gamek!ller: menni fog az, nem szabad feladni. pcb milyen, nincs valami alternatív lehetőség hűteni a vrmet?

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#52) gamek!ller válasza proci985 (#51) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Pl?

(#53) proci985 válasza gamek!ller (#52) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

VRMek meddig mennek fel? itt egyik arc azt írja, hogy 110 fok furmark alatt, 80 fok egyébként, és vizezett kártyával.

115 acceleroval

úgy néz ki elég sokat számít, hogy a thermal pad hogy fekszik fel. picit lejjebb még vannak kommentek, szerintem itt tudsz elindulni.

hogy néznek ki a VRM tempjeid? lehet valamelyik pad rosszul ül fent.

VRM tempeket néztél? milyen magasak? lehet valamelyik pad ül fent rosszul. elvileg OCCTvel lehet tesztelni

itt még alacsonyabbak is a VRM tempek... lehet az oldalsó venti is bennevan?:)

itt megint gyengék a tempek, de köv hozzászólásban leszedi, felrakja újra, és rendbejönnek.

szóval próbáld meg újból rögzíteni, lehet rosszul van fent. sőt, valószínű. VRMek picik és kegyetlen melegek, tehát ha csak picit rosszul ül fent a hűtőd már bőven elég, hogy túlmelegedjenek. highend hűtőknél egy rossz felfogatás lazán jelenthet 15-50%al magasabb tempeket. gyári padoknak elvileg jónak kell lenniük, aftermarketek nem mindig annyira jók, mint gondolná az ember (pl a phobyáknál sokkal jobbak a GTX480 gyári padjai:) ).

alternatív VRMhűtést csinált pl a Thermalright, de nem a 4870x2re, szóval az Neked kiesik.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#54) gamek!ller válasza proci985 (#53) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Jelenleg így néz ki. Ma délután teljesen szétszedtem a kártyát, összeraktam újra viszont a padok már rendesen el vannak használódva. Elmentettem a linkeket, a képek nagyon hasznosak benne ahol látszanak hova kell és hogyan felrakni őket. Köszönöm!

(#55) proci985 válasza gamek!ller (#54) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

szivesen, rem rendbejön. ez alapján normálisnak tűnik.

OC szerintem tud szerezni gap padot/thermal padot (mindkét jelölést használják), aquatuning.den árulnak:).

egyébként ismerős a probléma, én is szłvtam ilyennel rendesen, bár nálam már a gyári hűtővel is teljesen rendszertelenül rosszalkodott (persze furmarkot bírta, csak éppen a mellékelt Dirtel dobta el néha magát).

remélem összejön! aztán tudósíts mi lett vele.

ja arra ügyelj első linken először rosszul írják melyik vrm melyik, később javítják másik hozzászólásban.

ja igen, egy alternatív megoldás a házventik nagyobb légnyomásúra cserlésése. mondjuk utóbbival óvatosan, nekem csak a gépben lévő ventik többe kerültek, mint amennyiből már kijön egy jobbfajta ház (pl egy CM692).

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#56) Thome


Thome
addikt

A pc szar. A notebook a király.

;]

(#57) darál0w


darál0w
Jómunkásember

minden műszaki kütyüvel ez van.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#58) Kephamos válasza albert8 (#26) üzenetére


Kephamos
addikt

1920*1080-ban. :)
Bár a BC2-t asszem 1600*900-ban nyomatom.

(#59) Thunderzolee válasza Thome (#56) üzenetére

Ön kiérdemelte a "topic legütősebb megállapítása" díjat. :C

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#60) Kassadin válasza keIdor (#43) üzenetére


Kassadin
addikt

Vedd figyelembe hogy nem mindenki full gazdag/más a hobbija minthogy beleölje a pénzt a legújabb/legerősebb hardverekbe.:U Te lehet hogy könnyen vagy ezzel, más meg nem.

[ Szerkesztve ]

(#61) gamek!ller válasza Kassadin (#60) üzenetére


gamek!ller
senior tag

En sem vagyok full gazdag..

(#62) keIdor válasza proci985 (#51) üzenetére


keIdor
titán

Gyakran elojon ilyenkor ez a programozas ennel a temanal. Na meg hogy en meg akarok mast gyozni.. dehogy akarok. En nekem nem lesz se jobb se rosszabb, tehat miert is tennem? Mivel egyelore csak jatek a tema meg net, es mivel az iro csak eme tevekenysegeget vegzi gepen eseteben megerne a konzol. Amugy sem a 8xAA es tarsai erdeklik hanem az egyszeru mukodes... Az hogy mas mit csinal nekem mindegy, akar matchboxra is valthat. Aki meg programozik oldja meg... legyen ott a gep mellette, vagy szenvedjen ezekkel a konzol portokkal, nekem tenyleg mindegy, de meggyozni nem akarom. Nincs hasznom belole, miert faradnek?

Kassadin: keresni kell jobb munkat vagy mas hobbit. Trollkodni viszont ertelmetlen. Azzal nem lesz megoldas a problemara hogy beirjak hogy mennyit kell ra kolteni...

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#63) Polllen válasza albert8 (#26) üzenetére


Polllen
nagyúr

Az én configomon 1680x1050-ben megy a bc2 akadás mentesen... :U

Amúgy a bejegyzéssel kapcsolatban meg... Soha sem buheráltam egy hardware-t sem. Megvettem, összeraktam, telepítés és megy... ;]

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#64) Kassadin válasza keIdor (#62) üzenetére


Kassadin
addikt

"keresni kell jobb munkát"

Manapság ez csak csettintésre megy nálunk. :)) Amúgy a gép már csak ilyen...Ha azt akarod hogy mindig minden maxon menjen, muszáj vagy megvenned időnként az újabb hardvereket.

[ Szerkesztve ]

(#65) Thome válasza Thunderzolee (#59) üzenetére


Thome
addikt

Hát mert ez így is van, aki azt mondja hogy nem, az hazudik... :DDD

(#66) Mr.Csizmás válasza Thome (#65) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

tudok egy jó munkaközvetítő irodát, carlo009 és tsa. kft :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#67) Domxc


Domxc
senior tag

A megoldás

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#68) keIdor válasza Domxc (#67) üzenetére


keIdor
titán

Mintha csak az iOS<->Android esetét látnám. :DDD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#69) D1Rect


D1Rect
félisten

Nem a PC szar, csak a VGA-d. :P
Meggyógyult már?

(#70) caizzz


caizzz
aktív tag

ezer nem koltok soha tobbet desktopra. veszek egy llanos hp probookot meg egy brazost htpcnek oszt cso.

marakujás kőbányai

(#71) gamek!ller válasza D1Rect (#69) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Nem is foglalkoztam vele, feladtam. :U

(#72) 7600 GS


7600 GS
addikt

Ha az ember okosan fejleszti a gépét, akkor nem kell évente hozzányúlnia. ;) Ja és nemtudom ti hogyvagytok vele de ha valami baj van a géppel, engem ez inspirál hogy megoldjam. :))

(#73) proci985 válasza gamek!ller (#71) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

nem feladni csinálni, és megint, és megint, és megint, aztán egyszer csak jólesz. nézd meg vrmeket igazíts, rajt, apróban van hővezető tejp, csináld meg, élvezd.

(motiváló egypercesünk hangzott el)

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#74) Egon válasza 7600 GS (#72) üzenetére


Egon
nagyúr

Egy darabig én is így voltam vele, de öregszik az ember. Most már inkább fizetek akár másfélszer annyit 1-1 cuccért, csak hogy ne legyen szívás vele... :U

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#75) keIdor válasza Egon (#74) üzenetére


keIdor
titán

+1

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#76) gamek!ller válasza Egon (#74) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Egyetértek.

(#77) Domxc válasza gamek!ller (#76) üzenetére


Domxc
senior tag

Ezért linkeltem be az előzményekben ezt és nincs probléma.

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#78) Mr.Csizmás válasza Domxc (#77) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

azért mert 4 csavarral nem boldogul, egy kisebb autó értékéért vegyen új gépet? na ne má :DDD :W

giga ROTFLMAO

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#79) Kassadin válasza Mr.Csizmás (#78) üzenetére


Kassadin
addikt

Kemény vagy Csoki.

(#80) X3B6O0X


X3B6O0X
aktív tag

Kell konzol is, meg PC is, oszt' kész :DDD.

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#81) Thunderzolee válasza X3B6O0X (#80) üzenetére

Meg lottóötös. :)

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#82) Domxc válasza Mr.Csizmás (#78) üzenetére


Domxc
senior tag

"Az ember ideges mert nem jó, pedig rengetek pénzt ölt bele."

Igen, de látom sok Mac géped volt. :U Igaz, hogy veszel csomó pénzért egy gépet, amit mondjuk nem kell félévente, évente tunningolnod, szórakozgatnod vele, és tűrnöd ahogy laggol, mondjuk mindezt 1-2 év után. Telenyomod az egész gépet minden sz@rral, amik mondjuk egy Apple termékbe fölöslegesek. És ugye a gép, aztán öreg lesz, elkezdenek előjönni a negatívumok, és hopp csere. Elmondom, hogy nekem 5 éves géphez nem kellett hozzányúlnom, mert ugyanolyan szépen működött, mint az elején, és ez nem PC volt. Új iMac 27" Quad-core i5 2.7GHz= 494.000,- Ft (25% ÁFA tartalommal. (IStyle)
Nem tudom, mennyit ölt bele a fórumtárs, de egy-két jobb PC 4-500 rugó fölött kezdődik, + ugye az iMacben benne van a 27" monitor, ami külön alaphangon 70e fölött van, ha mondjuk egy minőségit akarsz. (ami megérthető egy gépnél) Ez egy szubjektív vélemény, de szerintem nagyjából ugyanott tartunk, ha még minden kelléket vesz tuninngolás céljából. :) (és ha nem jön be, eltudod adni, viszonylag jó pénzért)

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#83) Mr.Csizmás válasza Domxc (#82) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ezt nem is én írtam :DDD nekem hobbi a bütykölés, tuningolás, stb. mint a főzés.

van aki készen rendeli a zabát, van a zacskóslevest csinál, és van aki séf ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#84) Gergő_ válasza Domxc (#82) üzenetére


Gergő_
őstag

Szerintem nem megoldás egy 500 ezres iMac...Nincs benne semmi ráció, kivéve ha havi 1M-t keres valaki.
500 ezerért már 2-3? rendes notebookot lehet venni, olyan nagy monitorral, amilyet csak akarsz.
és nem egy év garanciával...
esetleg egy asztali hp gépet a feléért.

(#85) Domxc válasza Gergő_ (#84) üzenetére


Domxc
senior tag

Igazából, én se gondolom megoldásnak annyira, bár manapság sokat számít egy " ;] " ilyenkor, talán így más lenne. Egéybként szerintem a havi 1M fizetés nélkül is lehet egy kicsit félrerakni, mert megéri.

"rendes notebookot lehet venni, olyan nagy monitorral, amilyet csak akarsz."

Azért, szerintem nem ugyanaz a teljesítmény, minden esetben.

"és nem egy év garanciával..."

Nem tudom mit értesz ez alatt? :F A hazai boltok sem egy éves garanciával adják ki a gépet.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#86) Mr.Csizmás válasza Domxc (#85) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ebben nincs semmi ráció, mintha merci actrossal mennél bevásárolni :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#87) Polllen válasza Mr.Csizmás (#86) üzenetére


Polllen
nagyúr

Az ilyen cikkek vásárlásában általában semmi racionalitás nincs, de nem is kell keresni benne. :P

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#88) Mr.Csizmás válasza Polllen (#87) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

azt a pillanatot várom, amikor valami szerelmi bánatos topicba belinkeli, hogy itt a megoldás :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#89) proci985 válasza Mr.Csizmás (#88) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ez ütött:DDD

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#90) Domxc válasza Mr.Csizmás (#88) üzenetére


Domxc
senior tag

A megoldás :DDD

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#91) Mr.Csizmás válasza Domxc (#90) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:W :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.