Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) Szandra1993


Szandra1993
csendes tag

Sziasztok!
Én most vettem a vodafone-nál egy galaxy trend-et (S7560).
Hát mit mondjak, nem vagyok tőle elragadtatva. Nekem előtte egy galaxy ace-m volt,1 éve vettem használtan, mai napig hibátlanul működik, nem omlik össze, új androidot raktam rá, tehát olyan, amilyennek lennie kell.
Na most tegnap megvettem a trendet, teljesen jól működik, azt írja a telefon hogy belső memória 3,68 GB (?). Android 4.0.4 op.rendszer szerintem működő képes. Szép képeket csinál mind az előlapi, mind pedig a hátlapi kamera. A telefon maga gyors, könnyen kezelhető, kézre álló darab, bár a hátlap furcsán vékony,szinte félő levenni. Persze ennyi pénzért (Én 48000 Ft-ot adtam érte) nagy kérés, hogy védő fólia legyen a kijelzőn, de sebaj, vettem hozzá tokot.
Ma délután viszont megőrült. Többször próbáltam újraindítani, kikapcsolni, de semmit sem változott. Összeomlik egyik pillanatról a másikra, és kidob a kezdő képernyőre.Teljesen belassult, nagyon lassan lapoz. Gyakorlatilag most fél 5 van, reggelre feltöltöttem teljesen, nem használtam sokat, mivel suliban voltam, és 33 %-on van az akksi.... Az Ace még most sem merül le 1 nap alatt, ha egész nap max. hangerővel hallgatok zenét. ( bár az lassabban meríti, mert nem igényli a kijelzőt) Na de azért egy vadi új telefon ne merüljön már le 1 nap alatt... Ja, és 1 SIM kártya megy bele, és 5 Mp-es kamerája van.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.