Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kcsa


kcsa
veterán

Samsung és MT6577T? :) Eljött ez az idő is...

(#2) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Lassan ezeket is csak számozni fogják mint a mint a kisbolygókat,annyi van/lesz belőlük. :P

(#3) B1T3


B1T3
addikt

Épp tegnap néztem árlistát, és meg is akadt rajta a szemem, mert még nem találkoztam a nevével. :)

(#4) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Neten ennyit találtam róla:

Samsung Galaxy Trend S7560 : Solo-core 1 GHz, RAM: 768 MB, WVGA, 4.0", 480 x 800 pixels, Android 4.0.3 (ICS),1500 mAh, 5 MP, 2592 x 1944 pixels, autofocus, LED flash, VGA (0.3 Mpx), 3G, Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi hotspot ...

Az Androidot ezek szerint upgradelték - de az egymagos proci... :Y

B.Cs.

(#5) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

tucatgalaxy... :U

All→M8

(#6) margithid


margithid
veterán

Nem kéne... :U

(#7) acab1219


acab1219
csendes tag

Hello MTK, soha többet csancsung.

(#8) Retekegér válasza bollokcs80 (#4) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Az az egykártyás verzió lehet, a kétkártyásban van MTK SoC szerintem.

<< Heimdal >>

(#9) kerjani


kerjani
aktív tag

Jól hangzik a dual core és a 768Mb RAM.
Tesztet kérünk! :K

A siker 2 alapszabálya: 1. soha ne mondj el mindent, amit tudsz! ...

(#10) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Tesztet, tesztet! ;]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#11) DS39


DS39
nagyúr

egyedül a kamera fura, ilyen árszinten, bár máshol 5mpx-es kamerát írnak.

(#12) DoItYourself


DoItYourself
addikt

Tessék, itt egy Trend.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#13) kcsa válasza DoItYourself (#12) üzenetére


kcsa
veterán

ez itt Trend II Duos :)

(#14) DS39 válasza DoItYourself (#12) üzenetére


DS39
nagyúr

ez lesz az, amiről a cikk ír, de ez már Trend 2.

bár a Blade Super a példa arra hogy a szolgáltatók nem mindig az eredeti nevén dobják piacra a ketyerét.

[ Szerkesztve ]

(#15) Zolik


Zolik
senior tag

a nokia 925 is feltűnhetne végre a semmiből a szolgáltatóknál. több mint 1,5 hónapja megjelent...

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#16) kerjani


kerjani
aktív tag

A specifikációk a voda honlapján 5 megapixeles kamerát írnak.

Kicsit összezavarodtam
Ez alapján nem a Trend 2, hanem a sima trend lehet ez:
Samsung Galaxy Trend S7560: Solo-core 1 GHz, RAM: 768 MB, WVGA, 4.0", 480 x 800 pixels, Android 4.0.3 (ICS),1500 mAh, 5 MP, 2592 x 1944 pixels, autofocus, LED flash, VGA (0.3 Mpx)...

Egymagos procival nem annyira jó vétel így

A siker 2 alapszabálya: 1. soha ne mondj el mindent, amit tudsz! ...

(#17) kerjani válasza kerjani (#16) üzenetére


kerjani
aktív tag

MSM7227A proci van benne (forrás]
Ami azt jelenti hogy a Voda Smart3 MTK processzora ezt elveri, bár a 768MB RAM ellensúlyozhat valamit. De ezt a RAM-többeltet úgyis megeszi a Touchwiz, szóval nálam kicsivel a Voda smart3 nyerőbb, főleg ha az árat is megnézzük.
Hivatalos infót erreől a típusról csak a Samsung spanyol oldalán találtam [link]

[ Szerkesztve ]

A siker 2 alapszabálya: 1. soha ne mondj el mindent, amit tudsz! ...

(#18) coyote55 válasza kerjani (#17) üzenetére


coyote55
őstag

Itt megint csak egy magot írnak. Kinek higgyen az ember? :F

Memento Mori!

(#19) distvan1


distvan1
tag

Sziasztok!
Akkor most 1 vagy 2 magos procija van a kicsikének?
Ilyet szeretnék venni,főleg ha 2 magos procival jött ki... :/

Jó volna,ha valaki tudna róla infót adni :/

Köszönöm!! :R

Szeretem a sört,szeretek vezetni,szeretek sörrel a kezemben vezetni :P 06706112288

(#20) Tibusz00 válasza distvan1 (#19) üzenetére


Tibusz00
tag

Hát van egy kis katyvasz!! :)
Nekem ezt sikerült kideríteni:

Samsung GT-S7560 - 1 mag, 5 Mpx
Samsung GT-S7570 - 2 mag, 3,2 Mpx, douS
A mobilarénás cikkben azt írják létezik belőle duoS változat is, így hátha a 7570 egy SIM-es változata amit árulnak.

(#21) Szandra1993


Szandra1993
csendes tag

Sziasztok!
Én most vettem a vodafone-nál egy galaxy trend-et (S7560).
Hát mit mondjak, nem vagyok tőle elragadtatva. Nekem előtte egy galaxy ace-m volt,1 éve vettem használtan, mai napig hibátlanul működik, nem omlik össze, új androidot raktam rá, tehát olyan, amilyennek lennie kell.
Na most tegnap megvettem a trendet, teljesen jól működik, azt írja a telefon hogy belső memória 3,68 GB (?). Android 4.0.4 op.rendszer szerintem működő képes. Szép képeket csinál mind az előlapi, mind pedig a hátlapi kamera. A telefon maga gyors, könnyen kezelhető, kézre álló darab, bár a hátlap furcsán vékony,szinte félő levenni. Persze ennyi pénzért (Én 48000 Ft-ot adtam érte) nagy kérés, hogy védő fólia legyen a kijelzőn, de sebaj, vettem hozzá tokot.
Ma délután viszont megőrült. Többször próbáltam újraindítani, kikapcsolni, de semmit sem változott. Összeomlik egyik pillanatról a másikra, és kidob a kezdő képernyőre.Teljesen belassult, nagyon lassan lapoz. Gyakorlatilag most fél 5 van, reggelre feltöltöttem teljesen, nem használtam sokat, mivel suliban voltam, és 33 %-on van az akksi.... Az Ace még most sem merül le 1 nap alatt, ha egész nap max. hangerővel hallgatok zenét. ( bár az lassabban meríti, mert nem igényli a kijelzőt) Na de azért egy vadi új telefon ne merüljön már le 1 nap alatt... Ja, és 1 SIM kártya megy bele, és 5 Mp-es kamerája van.

[ Szerkesztve ]

(#22) 30z.Samu válasza Szandra1993 (#21) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én pedig is szert tettem egy ilyen telóra, majd kiderül hogy muzsikál. Eddig meg vagyok vele elégedve. :)

Sic Parvis Magna

(#23) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Két hetes használat után csak ajánlani tudom. Gyors, szép a kijelzője, jó képeket csinál. Igaz, az Androidnak megvannak a hülyeségei (melyik rendszernek nincs?), de ennek ellenére szerethető telefon. :K

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#24) bakter94


bakter94
csendes tag

Hány magos a proci?

(#25) 30z.Samu válasza bakter94 (#24) üzenetére


30z.Samu
félisten

1.

Sic Parvis Magna

(#26) Rocky975


Rocky975
senior tag

Sziasztok!
Rendeltem ma egy ilyen telót a vodától fehér színben 3990-ért.
Néztem videón korrektnek tűnik a sebessége.
:DD

Iphone 6s , Samsung Galaxy S8+

(#27) 30z.Samu válasza Rocky975 (#26) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szia! Tényleg nem rossz. :) :N

Sic Parvis Magna

(#28) harry


harry
veterán

Ismerősöm is ezen gondolkodik, hogy sima Voda Go előfizetés legyen készülék nélkül havi 2.6k-ért, vagy vegyen 4k egyszeri összegért, havi 3.2k-ért hozzá egy ilyen telefont is - amennyire tudom, valamelyik fiatalabb gyereknek lesz, szóval azért nincsenek hatalmas elvárások a legapróbb műszaki részleteket tekintve, de azért használható legyen (lehetőleg ne akadozzon / fagyjon, stb., de ez mindtől elvárható).
Érdemes belevágni?

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#29) 30z.Samu válasza harry (#28) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az Androidos hülyeségek megvannak benne, de ha kicsit odafigyel az ember és megtanulja használni, nincs vele baj. Gondolok itt arra, hogy időnként ki kell üríteni a memóriát (Ha megkéritek a Vodában az eladót, szívesen megmutatja hogy kell, nem bonyolult), és olyan 2-3 naponta érdemes újraindítani. Nekem ezek az észrevételeim vele kapcsolatban így, egy hónapos használat után. Ha ezeket betartod, szerintem szerethető kis telefon.

Sic Parvis Magna

(#30) gatai


gatai
csendes tag

Sziasztok. Nekem lenne egy kérdésem, Pár hete vettem egy Trendet a Vodánál. Az normális hogy nincsen rajta feladatkezelő? Eléggé furi. Az alkalmazásoknál megjelenik ugyan de 0 mérettel. Köszönöm a válaszokat előre is.

(#31) Molandis


Molandis
újonc

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni hogy S7560-as Tend Telón RADIO- van!!! Válaszotokat előre is köszönöm

(#32) atosan válasza 30z.Samu (#29) üzenetére


atosan
addikt

Szia,
Telenornál is van ilyen, esélyes, hogy az egyik ilyen lesz. Az aksi mennyit bir milyen használattal? Memória ürítést a ram kezelőnél gondoltad, mint a tab 7.2-őn? Ics van rajta, Jb frissítés van, melyikkel jobb?
Köszi a válaszokat :R

Maine coon

(#33) solidarity


solidarity
csendes tag

Tegnap vettem a Vodánál egy GT-S7560 Galaxy Trend-et sötétkék színben. Két éves szerződéshosszabbítással mindössze 1Ft-omba került. Első okostelefonként nem is kívántam jobbat, meg vagyok elégedve a 1 magos 1GHz-es procival, és az Android 4.0.4-el. Az 5MP-es kamera is szép képeket készít, persze majd hosszabb távon derülhetnek ki a turpisságok.
Kellett kis idő, hogy telepíteni tudjak memória kártyáról is appokat, be kellett jelölni hozzá az ismeretlen forrásokat a biztonsági beállításoknál. Ha már memória kártyáról van szó, tudja valaki, hogy 64 vagy csak 32 GB-os sd micro kártyát lehet bele pakolni? A Voda oldalán 64 szerepel:
https://shop.vodafone.hu/lakossagi/samsung_galaxy_trend/elofizeteses#product_attributes/fekete/-1
de a hozzá kapott kézikönyv csak 32 GB-ot ír.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.