Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Valamit nagyon tudnak. Grat. Samsung! :C

(#2) Flind válasza f(x)=exp(x) (#1) üzenetére


Flind
senior tag

Parasztvakítani! :K ;]
Onnan magasról k*rva nagyot lehet ám esni.

(#3) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

A Nokia MS párost meg már meg sem említik.

valami

(#4) Ferenczi Áko válasza Flind (#2) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Amíg ennyi lóvé és ilyen marketing hátterük van, szerintem nem kell aggódniuk!

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#5) iNfAntRy


iNfAntRy
senior tag

Korábban voltak róla hírek, hogy csökken a Samsung részesedése, de ahogy a hasonló témájú Apple híreknél is mindig mondogatták, hogy ez csak azért van, mert jön az új iphone, úgy tünik ez itt is így van. Kijött az új zászlóshajó és egekben az eladások. Persze nyílván ez nem csak az S5-nek köszönhető.

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#6) Garada


Garada
őstag

Szerintem erre számítani lehetett is az egyik legismertebb androidos cég.

(#7) razorka777 válasza Garada (#6) üzenetére


razorka777
veterán

Milyen cég?
Feldobtad a napom. :R

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#8) Flind válasza Ferenczi Áko (#4) üzenetére


Flind
senior tag

Az is könnyen beleéghet ám a köztudatba hogy a csamcsung sz@r. Onnantól meg marketingelhetnek maguknak. Márpedig ha valaki vesz egy samut mert a csapból is az folyik, és nem lesz vele elégedett valószínűleg új márka után néz. Persze nem napról napra fog ez megtörténni, de szvsz nincs már sok hátra a trónfosztásig..

(#9) dezs520


dezs520
senior tag

Látom a csamcsung kiadta az ukázt a szerkesztőségnek...grat..

(#10) Zoja™ válasza razorka777 (#7) üzenetére


Zoja™
őstag

Szerintem előbb értelmezd a mondatod, mielőtt ironizálsz...
Tényleg a legismertebb androidos cég. A csapból is samsung reklám folyik. :U

(#11) Mr.Silkó válasza Flind (#8) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Én az utóbbi 1 évben 6 különböző cég felső-közép kategóriás telefonját használtam, de végül csak visszatértem a Samsunghoz, mert számomra az a legmegbízhatóbb.

[ Szerkesztve ]

(#12) AS


AS
félisten

Szép volt:) Ök is a semmiből kezdték amikor megjelent az Android . A Galaxy S el ano olyat tettek le ami még a konkurenciának nem volt... Most már szorosabb a helyzett ugye s5 z2 one8 de ma már a szolgáltatások a lényeg.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#13) Fritz Teufel válasza AS (#12) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Ha már latin, akkor csak helyesen: 'anno'.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#14) Dr. X válasza iNfAntRy (#5) üzenetére


Dr. X
aktív tag

Persze, hogy nem az S5-nek köszönhető, mivel az áprilisban jött ki, ez meg a január-március eredménye. A cikkben is írják.
Nagyon mellé kellene lőni a Samsungnak, hogy innen bukjon. Ők nem az Apple, hogy ha a vásárlóknak nem tetszik az új készülék akkor bajba legyenek. Mivel minden szegmenst lefednek egy modell bukása csak a könyvelésben látszódna, de a jövőjüket nem befolyásolná.

(#15) halkow


halkow
őstag

gratulálok! habár nem tudom melyik csúcsmodelt választanám egyik se tökéletes s,szerintem majd a jövőre a z3-at ha úgyanolyan vagy véknyabb szebb formában jönn ki

(#16 ) tomcsa44: mert lehet valakit ingerelnek a sok s5 reklámok :D

[ Szerkesztve ]

Alcatel onetouch idol2s the king

(#16) tomcsa44


tomcsa44
tag

Én a sok Samsung fikázót szeretném megkérdezi, hogy mennyivel rosszabbak a Samu telefonok, mint a többi? Miért szar a Samsung márka? Mert nyomulnak? El is kell adni a cuccot, nem csak legyártani (HTC). Mert millió meg egy termékük van? Mivel a chipek gyártása nem állandósult, ezért a fel nem használt, nem úgy működött, ezáltal teljesítmény csökent chipeket is el kell adni.

A szoftverezésre nem szeretnék kitérni, mert programozókból mindenhol válság van. Ez keményen meglátszik a telefonok szoftverein. A telefonok is elérték azt, amit az asztali gépek. Jönnek a frankó gyors hardverek, de nincs szoftver, ami kihasználja. Ráadásul normálisan letesztelve sincsenek. A legjobb teszter a célközönség. Meg a legolcsóbb (bár ez visszaüthet).

Tehát a kérdés tömören. Miért rosszabb (szarabb) a Samsung, mint a Sony, LG, HTC, Asus etc?

Sony Xperia M2 (Mellette Navon M400 és Huawei Y300. Jövőre már kell egy Lumia is megint - 735 a terv.)

(#17) iNfAntRy válasza Dr. X (#14) üzenetére


iNfAntRy
senior tag

Így van, ezt akartam mondani. Rengeteg lábon áll a Samsung. Ha nem jön be az S5, akkor sincs katasztrófa. Ha az új iPhone nem jön be, akkor pénzügyileg nem érzi meg az apple, de hosszabb távon azért bajban lehet.

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#18) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Sheeeeps ;]

(#16) tomcsa44 Anyagminőség, design, touchwiz

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#19) gabancs


gabancs
addikt

Alapvetően hülyeség ez a marketing duma. Nem azért kelendő a Samsung. Azért, mert ott van mindenütt.
Én a napokban vettem a feleségemnek egy Samsungot. Miért? Mert nincs is lehetőség másra.
Ami feltétel volt. 3,5"-4" max. Nem hajlandó nagyobbal szóba állni. Saját tapasztalatból tudom, hogy kell az 1 GB RAM. És nem árt, ha a proci is kellemes. NÉZZETEK SZÉT!
1 ilyen készülék van (Telekom). Ace 3.
Ez nem marketing, egyszerűen nincs ellenfele.

(#20) Csapoati válasza SkyS1gn (#18) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az utolsó kettő erősen szubjektív, az első csak kicsit, remélem ezzel tisztában vagy.

Amúgy én mintha azt olvastam volna, hogy csökkent a profit annak ellenére, hogy növelték a részesedést.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#21) AS válasza SkyS1gn (#18) üzenetére


AS
félisten

Ez mind egyén függő! Neked nem jön be de atol még másnak igen. Legtöbb ismerősömnek nem kell fém telefon csak műanyag. Külső megint csak szubjektív , rendszer meg megint csak..

Itt a PONT!

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#22) tomcsa44 válasza SkyS1gn (#18) üzenetére


tomcsa44
tag

Igen a touchwiz valóban szar. Szépnek szép, de optimalizálatlan.
Design: ez egyéni preferencia kérdése. Bár való igaz, én nőben a lekerekített, telefonban a szögletesebb formákat szeretem.

Anyagminőség. Itt nem teljesen értek egyet. Gondolom a fém hiánya miatti a vélemény. Sajnos a fémházas telefonok hamarabb kopnak, mint a műanyagok. Viszont az is igaz, hogy műanyag és műanyag között van difi.
(Meg látni látom, hogy a HTC-ket és sonykat, melyeknek az anyagminőségük nagyon jó, belebugyolálják bőrbe/műbőrbe/szilikoba, ezáltal elvesztve a varázst. De ha kell, kell.)

gabancs: az Ace 3 szvsz jó telefon. Fogtam, használtam (nem az enyém, csak megnéztem). Nekem tetszett. Ráadásul elég erős is.

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia M2 (Mellette Navon M400 és Huawei Y300. Jövőre már kell egy Lumia is megint - 735 a terv.)

(#23) WinPho válasza Csapoati (#20) üzenetére


WinPho
senior tag

Úgy érzem, te még beszélni fogsz az anyagminőségről.. :C :P

Kíváncsi vagyok, mikor pukkan ki a Samu lufi. Bár hűtőkből és mosógépekből lehet még profitot hozni, nem is keveset.

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#24) Felhasználom válasza halkow (#15) üzenetére


Felhasználom
tag

Hát a z3-ra nem kell jövő évig várni :)
Max árban, hogy lemenjen.
Am a Samsung valamit jól csinál mégha nem is minőségi termékeket dobnak ki (ez saját vélemény ne kövezzetek meg)

[ Szerkesztve ]

(#25) Csapoati válasza WinPho (#23) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem, befejeztem. Fogalmatlanokkal nehéz értelmesen vitázni, amikor csak tejfölösdobozokkal meg fröccsöntéssel jönnek. :B A lényeg, hogy az alumínium a telekom ipar titánötvözete. ;]

Amúgy nem biztos, hogy kipukkannak, az Apple sem pukkant ki eddig, pedig már 6,5 éve jött ki az első iPhone.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#26) FragMaster válasza tomcsa44 (#22) üzenetére


FragMaster
addikt

Kb a legszögletesebb S az S2 óta. A tw sem toporog egy helyben, inkább a bloatware viszi el az erőforrásokat.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#27) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Kipukkanhatnak, ha valaki nagyot gurít, mint egykoron az Apple. Most ilyen még kilátásban sincs, az innováció kimerül abban, hogy a mobiltelefonokat egyre inkább asztali készülékekké alakítják, a mobil készülékekre meg lassan nem lesz alternatíva. Jó lenne, ha majd valaki ezt az ipari rést is befedné egyszer.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#28) babkukta válasza WinPho (#23) üzenetére


babkukta
senior tag

Mosógép??? SOHA TÖBBET!!!!!!!!!! Elegem van a Samsung mosógépeiből.
A telefonhoz meg grat! Nem vagyok egyik márka iránt sem elfogult, de preferálom a Sony-t, Nokiát (Microsoftot), HTC-t, és igazából a Samut se vetném meg, ha nem lenne ilyen gány anyagminősége az összes készüléknek. Oké h szubjektív a dolog, de én mindig azon vagyok, h egy 200 ezres telefon anyaghasználatra ne legyen már = egy játéktelefonnal. Úgyhogy nálam a jelenlegi flagship készülékek sorrendje pl: Sony - HTC (kamera miatt)- Samsung.
Aztán majd meglátjuk mit virít az LG. Minden esetre nem lenne rossz, ha a Samu kicsit vissza esne, mert tényleg mindenhol a toppon vannak, a csapból is az folyik, és tök mind1 ki mit mond, igenis nagy mértékben a marketingnek köszönheti a sikerét. Van olyan réteg, amit mások nem fednek le, de pl a jelenlegi, + múlt évi flagshipje is abszolút nem emelkedik ki a konkurencia mellől, mégis mennyien vették. És nem azért mert az a legjobb....

Üdvözlettel, Tibi

(#29) RaveForce


RaveForce
veterán

bődületes számok, bár durván sok munka is van mögötte, kutatás-fejlesztés stb.
a sok samsung hater meg 20év múlva is otthon fog remegni, h mikor buknak már,nevetséges :DDD

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#30) Oppenheimer válasza Quasi_modo (#3) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Ne csak mobilarenat olvass. Ha nagyon erdekel, 30%al kevesebb okostelefont adtak el.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#31) crue válasza Quasi_modo (#3) üzenetére


crue
őstag

Azért, mert kb a statisztikai hibahatáron vannak a többiekhez viszonyítva.

(#32) Quasi_modo válasza Oppenheimer (#30) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Amit írtam az kb erre a cikkre vonatkozott.

#31) crue Igen sajnos így van.

[ Szerkesztve ]

valami

(#33) Ali G.


Ali G.
senior tag

ebbe gondolom megint a boltokba kiszállított és nem aladott készülékeket számolták :D

(#34) Viktor18


Viktor18
tag

Anyaghasználat: Minden anyag szar. Legyen az fém, szálcsiszolt, zafír, arany, műanyag, beton stb. Miért? Mert kopnak. Minden kopik, ha használják. Note 3 topikban ki lett vesézve, hogy a mai telefonoknál nem élettartamra mennek. Kopik, törik, deformálódik stb. Miért? Hogy lehessen cserélni (legyen munkátok!), vagy hogy vedd meg az újabbat. Ez van, el kell fogadni. Én örülök, hogy nem erőltetik a fémházat. Könnyebb cserélni bármelyik részét, megmarad az akksi cserélhetősége, a bővíthetőség. Nincs elrondítva, idióta műanyag fülekkel az egész. Nővérem Sony Z1C-je nincs egy hónapos, és van pár karc a hátulján. Az enyém 3 hónapos lassan és semmi kopás vagy karc. (Note 3) Pedig ő is vigyáz rá és még tok is van rajta. Az enyémen nincs. Ennyit a fémetekről. Unibody-t tartsák meg mások. IP védelem nem érdekel. Ha kell szétkapom, kitisztítom és szevasz. Fürödni meg nem telefonnal járok. Nem vagyok olyan technika buzi, hogy még wc-re is vigyem. Erről ennyit. Lehet tovább okoskodni nyugodtan. Vegyetek mást akkor. :)

TW: Egyén függő. Van akinek bejön, van akinek nem. Le kell cserélni és nem fogtok szívinfarktust kapni az idegességtől.

Dizájn: Mintha a többi gyártó telefonjai, olyan dizájnosak lennének. Ne várjatok már csodákat.

Szvsz, inkább sírok egy kis műanyag miatt (élvezve az előnyöket), mint földhöz basszam az unibody-s fémházat. A tudás és szolgáltatások mennyisége a mérvadó, nem az anyaghasználat vagy kinézet. Lehet csilli-villi telód, ha laggol, fagyogat és még egy Terep 2 szintű játékot se képes normálisan elfuttatni. A szolgáltatásokról meg ne is beszéljünk. Akik divatra mennek, azokat érdekli a kinézet. Jaj, szögletes, jaj, kerek, jaj, kör. Tökmindegy melyik telefon hogy néz ki, mit tud, milyen anyaghasználata van, mindig lesznek olyanok, akik jobbat tudnak valószínűleg csinálni, és a marha tökéletes életükben ezek lesznek a legnagyobb problémáik, hogy mibe és hogyan kössenek bele.

Gratulálok evolúció! Fejlődsz, fejlődsz, csak kár hogy visszafelé! :D

(#35) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Mondhatnám, hogy meglepő, de nem az. Nagyon jó a marketing. :K

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#36) #09819904 válasza Viktor18 (#34) üzenetére


#09819904
törölt tag

Egyetértek! :)

Azt én hozzátenném, hogy a Samsung ugyebár mindig túl tudott lendülni a problémákon. Pereskedtek már az Apple-el, mégis eladta a Galaxy S1 és S2-t! A Tab-ról nem is beszélve.
Volt már téma, hogy a Galaxy S4 kevésbé jött be, mint az S3, mégis kelendő mobilt csinált belőle a Samsung. Nem ment a Gear? Akkor adjá ajándékba pl. Note 2 / 3 mellé, ezzel is kedvet csinálva.
A Samsung még nagyon hosszan az egyik olyan piacvezető androidos telefongyártó lesz akinek nem nagyon kell aggódnia. Ha valami nem fogy, bedobják ismét a La fleur dizájnt, vagy a Google edition kiadásokat.
Sokan itt nem is tudják, hogy a Samsung már hány lábon áll. Pedig nem kell nagyon kutakodni utána! :)

(#37) Crafter32 válasza babkukta (#28) üzenetére


Crafter32
őstag

Nagyon egyetértek. Tetszik amit írtál.

Nem tudom más országokban hogyan működik, de amíg a szolgáltatónál az eladó szinte nem hajlandó csak androidos Samsungot adni ha rákérdezek és azt merik hazudni a többi telefon megbízhatatlan, lassú, lefagy, addig nehéz lesz a trónról letaszítani. Szinte erőszakosnak kell lenni ha a vásárló más telefont szeretne. Samsung kilóra megvette a hazai szolgáltatókat így szinte lenyomják az ember torkán a Tescos műanyag dizájnt és az androidot.

[ Szerkesztve ]

(#38) Воланд válasza Oppenheimer (#30) üzenetére


Воланд
titán

ez korulbelul olyan volt, mintha azt irtad volna, hogy ma melegebb van. de, hogy mihez kepest, azt majd a kedves olvaso kitalalja. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#39) Crafter32 válasza Viktor18 (#34) üzenetére


Crafter32
őstag

Ezzel pedig nagyon nem értek egyet. Nem mindegy hogyan néz ki egy napi használati tárgy és milyen minőséget áraszt magából? A legfontosabb dolog!
Mindegy lenne, hogy ápolt külsővel járok az utcán vagy egy hetes melegítőben? Mindegy lenne a tapintás és a látás?

(#40) #09819904 válasza Crafter32 (#37) üzenetére


#09819904
törölt tag

Érdekes, én beballagtam anno a Telenorba és közöltem, hogy mit szeretnék. Azt is kaptam! Nem volt kérdés!
Aztán idővel elváltak útjaink a Telenorral, mert a T jobb ajánlattal jött. Sőt, mondhatom jobbal, mint a Voda amivel szemeztem.
Majd idővel beballagtam a T-hez, hogy mobilt szeretnék. Ott sem akartak rám tukmálni semmi mást! :)
Lehet, mert olyan bizalomgerjesztő küllemem van, hogy a legyek is félnek rám szállni... :D :D :D

Amúgy én a Telenornál botlottam bele olyan ügyintézőbe aki ajánlgatta a készülékeket a vevőnek, majd amikor rákérdeztem, hogy Ő használna-e olyat amit épp mondjuk úgy reklámoz, akkor nem volt válasz. Hm, ezek a pofátlan egyedek, mint én... :D

(#41) gabancs válasza Crafter32 (#37) üzenetére


gabancs
addikt

1. Baromság, sose tapasztaltam ilyet
2. Aki úgy vesz telefont, hogy azt sem tudja mit akar az meg is érdemli

Én minden telefonomat tudatosan vettem. Bementem és kértem. Még csak meg se kérdezték, hogy miért ezt választom.

(#42) #09819904 válasza Crafter32 (#39) üzenetére


#09819904
törölt tag

Azért ez most olyan, mintha odasétálnék a Gubacsi úton lévő öröm...ködő női egyedhez, hogy mi jön be jobban az LG G2-m vagy én? Nyilván anyagiak terén a telefont jobb üzletnek tekintené.
Használati tárgyat amúgy mióta hasonlítunk emberhez? :U Ez azért abszurd...

Amíg egy terméket a marketing adja el, addig téged a susogós dzsoggingodba maximum a kerületi futtató fiú!
Ott volt anno az iPhone 4 a publikus hibákkal. Mégis eladta az Apple! Ott volt megannyi készülék amit eladott a Samsung, HTC, stb.! Amíg a balga vásárlónak elég az "Akció", "Új", "0 fttól", stb. felirat, addig nehogy azt hidd, hogy tömegesen a "Tudatos vásárló" plecsni van az emberek seggére billogozva!

Vegyünk egy egész abszurd példát. Hajfésű zseblámpával! Láttál már ilyet? Szerintem nem! Elárulom, én sem! De, ha a piacra dobna valaki egy ilyen terméket és csinálna neki reklámot, ala TV Shop, lenne nem egy vevő! És most nem a rezignált nyuggerekről beszélek akik az amúgy 50 ezres takarókészletet megveszik akcióban 500 ezerért! :)

(#43) Parallaxis


Parallaxis
addikt

A 30,2 százalék 85 millió eladott okostelefont jelöl, mely közel 22 százalékos növekedést jelöl a tavalyi év hasonló időszakának eredményéhez képest

Ezt hívják parasztvakításnak!

A gond ugyanis az, hogy a hivatalos pénzügyi jelentésig ezek a számok az ég adta világon semmit nem jelentenek. Nem mindegy ugyanis, hogy a 85 millióból mennyi a filléres készülék, ami gyakorlatilag önköltségi áron, vagy minimális profittal kerül eladásra és mennyi a drágább és prémium termék, ami profitot is termel.

A piacon sem arra a büszke a kofa, hogy hány db krumplit adott el, hanem arra, hogy mennyit keresett az eladáson :)

(#44) Csapoati válasza Crafter32 (#39) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Miért, te magad is egy használati tárgy vagy? Ha igen, akkor nem kérdeztem semmit. :)

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#45) #09819904 válasza Csapoati (#44) üzenetére


#09819904
törölt tag

Ha meghal fogyóeszköz lesz!

(#46) iNfAntRy válasza Parallaxis (#43) üzenetére


iNfAntRy
senior tag

Okostelefonokról van szó. És a Rex kivételével nem igen van filléres okostelefon a Samsungnál. Egyébként a profitjuk 80-90%-át a Notes és a Galaxy S sorozat teszi ki.

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#47) #09819904 válasza iNfAntRy (#46) üzenetére


#09819904
törölt tag

A Pocket Neo mégis mi? :U Csakhogy említsek egy olcsó okostelefont Samsung téren.

(#48) Parallaxis válasza iNfAntRy (#46) üzenetére


Parallaxis
addikt

a Rex kivételével nem igen van filléres okostelefon a Samsungná

A kínálatuk háromnegyede az :)
(A filléresen nem feltétlenül az eladási árat, hanem a készülék eladása után termelődő profitot értem.)

Egyébként a profitjuk 80-90%-át a Notes és a Galaxy S sorozat teszi ki.

Erre utaltam én is (a 85 millióból kb. 30-35 milliót tesznek ezek ki, a többi a futottak még kategória mind minőségben, mind profitban).

[ Szerkesztve ]

(#49) tomcsa44 válasza Parallaxis (#48) üzenetére


tomcsa44
tag

De ezt honnan tudod? Pont ezért csinálnak ennyi féle telefont, mert gyártanak ész nélkül és nem dobják ki a chipeket. Tévednék?

Valamennyi haszon csak van az Ace 3-on és társain is.

Sony Xperia M2 (Mellette Navon M400 és Huawei Y300. Jövőre már kell egy Lumia is megint - 735 a terv.)

(#50) Cyberpunk válasza iNfAntRy (#46) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Dehogy! Sosem a drága felső kategória a húzó. Lehet eladnak x millió S5-öt, de a belépő szintű, meg középkategóriás készülékekből jóval több fog fogyni.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.