Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

Hajrá, az első hét a legkellemetlenebb.

(#2) gabor85 válasza D1Rect (#1) üzenetére


gabor85
őstag

Köszi!
Az, ha esetleg olyan időszak jön amikor "szükség lenne rá", nos az a legnehezebb.
Persze ez csak beidegződés szinten van :K

(#3) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Én az utóbbi 2 hónapban iszok reggel egy csésze kávét mert nagyon durván agyhalott vagyok mostanában.. :O

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#4) Lenry


Lenry
félisten

én épp rászokni szeretnék. mert szeretem. de főleg csak automatás kávéra van lehetőségem, az meg olyan, amilyen

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5) gabor85 válasza Lenry (#4) üzenetére


gabor85
őstag

hidd el rossz ötlet. én legszívesebben lebeszélnélek róla, dehát freedom van, szóval te döntöd el hogyan mérgezed magad. szar ám savval ébredni...

(#6) caizzz válasza gabor85 (#5) üzenetére


caizzz
aktív tag

nem kell kanfeketén tolni, és akkor nem szedi szét a beled. na meg mindig egy nagy pohár víz dukál a kávé mellé.

marakujás kőbányai

(#7) Móci


Móci
addikt

Én egészséges életmódot élek!
Nem kávézok, nem cigizek, nem drogozok. De a sört azt szeretem, ami ugye egészséges, úgyhogy aggódni nincs okom. :)

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#8) caizzz válasza Móci (#7) üzenetére


caizzz
aktív tag

pedig a legjobb ébresztő a rum-tequila-amfetamin :DDD (nemám.. :N )

[ Szerkesztve ]

marakujás kőbányai

(#9) Móci válasza caizzz (#8) üzenetére


Móci
addikt

Jó koktél lehet! :DDD Gombát ne nyaljak hozzá? Vagy egy kis csattanó maszlag reggelire?

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#10) gamerkiller válasza caizzz (#8) üzenetére


gamerkiller
senior tag

:DDD :DDD :DDD :C

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#11) gabor85 válasza caizzz (#8) üzenetére


gabor85
őstag

A legjobb és legizgalmasabb pedig a langyoskóla-tej-házipálesz kombó, megspékelve altatóval. ;]

(#12) Lenry válasza Móci (#7) üzenetére


Lenry
félisten

én se. sőt, nem is alkoholizálok. (csak ha van rá alkalom, akkor se sokat)
de a kávé ízét akkor is szeretem

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13) gabor85 válasza Lenry (#12) üzenetére


gabor85
őstag

és szerinted ez nem ciki? :D mert akkor üdv a klubban :)

(#14) Lenry válasza gabor85 (#13) üzenetére


Lenry
félisten

melyik?
hogy szeretem a kávé ízét, vagy, hogy nem iszom le magam minden adandó alkalommal? :B

egyébként szerintem egyik se ciki.

az alkoholmentességemnek egyébként megvannak az okai:
* rúgtam már be csúnyán. majdnem kirúgtak miatta a suliból
* miközben nagyon részeg voltam és utána úgy általánosságban eléggé aljanépnek éreztem magam
* szarul is voltam utána
* a legtöbb alkoholtartalmú ital íze rossz
* nem szeretem a részeg embereket

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#15) D1Rect válasza Lenry (#14) üzenetére


D1Rect
félisten

* a legtöbb alkoholtartalmú ital íze rossz
* berúgva se jó lenni

Nálam ez a két fő ok.

(#16) Lauda


Lauda
félisten

Menni fog, kitartas! :K

Egy idoben en is zabaltam a kavet, aztan egyik naprol a masikra elhagytam teljesen. Olyan voltam mint az elohalott, agyilag es emesztesileg is teljesen felborultam. Aztan par nap alatt helyreallt a rend kave nelkul is. Ez talan 4-5 eve lehetett, nem emlekszem pontosan.
Manapsag csak hetvegen es delutanos heten iszom kettot, melo elott a forumot olvasgatva. Delelottos heten egyaltalan nem iszom kavet, siman megvagyok nelkule es Te is megleszel, akaratero legyen jo sok. :)

(#17) gabor85 válasza Lenry (#14) üzenetére


gabor85
őstag

a második.

én is ritkán iszok piát. mindíg abból indulok ki hogy ha baj van, lehessen rám számítani.
ha mégis ráveszem magam, akkor már csak söröcske jégerecske. a többit nem érdekel.
én a részeg buta embereket nem szeretem, bár a jófej ölelekzős "szeretlek" :D részegeket is kezdem utálni :DDD ölelegesse a barnamedvét :K

(#18) gabor85 válasza Lauda (#16) üzenetére


gabor85
őstag

Kiválóan leírtad. Hiába írja caizzz hogy igyak mellé egy hektó vizet, ő könnyen beszél mert bélférges :D

(#19) Depression


Depression
veterán

Én megiszok naponta 8-10 kávét is. A főzöttről már sikerült áttérnem a kutyulósra, de leszokni nem tudok, mert imádom az ízét. (hatása meg sosem volt)
Akkor tudnék csak leszokni, ha találnék más finomabb ízű nedűt. De ötletem sincs, a teát nem szeretem.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#20) Lenry válasza Depression (#19) üzenetére


Lenry
félisten

rád se hat a kávé?
én szerintem koffeinimmunis vagyok, mert kávézás után is pont ugyanolyan gyorsan el tudok aludni, mint nélküle

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#21) Lauda válasza gabor85 (#18) üzenetére


Lauda
félisten

Vizet hiaba iszol, mert a kavefuggosegrol akarsz leszokni nem a vizfuggosegrol. :D Hianyzik a koffein a szervezetnek, de par nap alatt ez enyhulni fog hidd el. :K

Depression Szerintem errol gyorsan szokj le. Hat az, csak mar annyira az eleted resze valt, hogy ez a termeszetes. Majd amikor nem iszol tobbet, akkor fogod latni, mennyit is jelentett valojaban, hogy ittad. ;)

(#22) gabor85 válasza Lauda (#21) üzenetére


gabor85
őstag

Hát ma nekem nem hiányzott, csak az íze. Amúgy okés néküle minden.

Lenry: ha pár napig nem ittam, akkor kezdett hatni...

[ Szerkesztve ]

(#23) Depression válasza Lauda (#21) üzenetére


Depression
veterán

Ezt hogy érted, hogy meglátom, mennyit jelentett?
15 éve kávézom, egyedül a fogaim bánták, de azok nagyon.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.