Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bwoay


bwoay
nagyúr

ha ez ponti fülese (amire fel mernék tenni egy tisztességes összeget), akkor tegyük hozzá: a vételára emlékeim szerint 120 USD volt. Természetesen a bolti 200-as ár az valós, csak mindjárt más megvilágítást ad a dolognak az, hogy jóval olcsóbban jutott hozzá a gazdája.

ami a gyári tartozék szivacsokat és szilikondugókat illeti: szarok a képen látható Shure bogyóhoz képest, és a fórumokban található vélemények szerint nem is szól velük olyan jól az Atrio, mint utóbbival.

a kábel valóban merev, ez hidegben marhára nem jön jól, plusz vegyük hozzá azt, hogy 0 fok alatt a szivacs is hajlamos merevre fagyni :), ez nem segít a behelyezésnél. itt említeném meg viszont, hogy némi gyakorlattal nem bonyolult bedugni a fülbe, mint a sima szilikondugós társait, de azoknál ugye nagyságrendekkel jobban szigetel.

ennyit tudnék még hozzátenni a színvonalas íráshoz.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#2) Duree


Duree
veterán

Nagyon jó az írás,erröl a márkáról még én sem halottam,de ahogy az árát elnézem nem a kommersz kategóriát képviseli

duree54

(#3) fi:zi'k válasza Duree (#2) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Pedig bődületesen gagyinak tűnik. Nem akartam elhinni, hogy ennyi az ára.
Bár külső alapján nem ítélem meg a hangminőséget.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#4) bwoay válasza fi:zi'k (#3) üzenetére


bwoay
nagyúr

kurva gagyi a külső, ez tény :) és ha 200 dollárt költ rá az ember, akkor azért talán szempont az is, hogyan néz ki. engem nem zavar, a hangja bőven kárpótol, de amit most legutóbb vettem "játszósnak", az egy 17 rugós beyerdynamic, és nagyságrendekkel igényesebben néz ki :D

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#5) xdx@


xdx@
aktív tag

Ez de gagyin néz ki, remélem legalább jól szól.

(#6) Matthu


Matthu
aktív tag

Köszi az írást, érdekes ez a füles. Kinézetre 200ft-os kínai vacak:) A dugója sem egy csoda. Ez a ronda, de finom kategória.

(#7) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

off: hogy kell az ilyen "agybadugós" füleseket behelyezni? :B :U

nekem az egyik telómhoz ilyen van, de nem tudom bedugni a filembe a legkisebb bizbasszal se :DDD

(#8) KeNTaGoN


KeNTaGoN
tag

Valóban ponti_ak fórumtárs fülhallgatója, és valóban $120-ért szerezte. Mivel a bolti ára 200 dolcsi, így azt írtam bele, elvégre az, hogy innen-onnan ki mennyiért tudja összevadászni, már mindenki saját ügye.

Az hogy a külseje milyen, szubjektív. Amúgy nekem sem igazán tetszik, feketében szerintem egész jól nézne ki, így pirosban valóban van egy kis kínaipiacos színezete.

Matthu: ha a jack dugóra gondolsz, hát köszi. :C Azt én magam tettem rá, nagyon jó, masszív Neutrik dugó. Persze ha nem tetszik, elfogadom a véleményed, de szerintem fasza.

CoolBoy323:Ha átolvasod az elöző cikkem, valahol találsz benne pár sort az IEM-ok felülről illetve alulról való behelyezéséről.
Próbálgatni kell, kinek így, kinek úgy jobb. Ha a legkisebb szilikonbogyó kis nagy, akkor esetleg megpróbálkozhatsz másfajta fülhallgatóval, hátha az befér. Elvileg elég kevés ember van, akinek az átlag S-es szilikon ne lenne jó, csak elöszőr szokatlan, hogy nehéz betuszkolni, meg szoros, stb. Próbálkozz vele, kis küzdelem árán sztem sikerülni fog.

www.partyfoto.tk Fülhallgatók és egyéb kütyük javítása, építése itt: ►► http://hirdeteseim.tk/ ◄◄ → http://bit.ly/fulhallgatok_javitasa ← Privát üzit írj, hamarabb észre veszem!

(#9) themebuilder


themebuilder
senior tag

A műanyagnak kicsit olcsónak tűnő behatása van.

Köszönjük a cikket! :)

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#10) Luissimo


Luissimo
veterán

Nagyon jó kis szubjektiv teszt, nekem már a füles színével gondomlenne a legelején, de nemis ez a fontos, lényeg a hangja.
Azmeg biztosan jó, a cikkirónak van néminemű összehasonlitási alapja.
Egyetlen dologra lettemvolna kiváncsi, hogy mivolt a kórisme, amivel a klinikára került, lehet, hogy figyelmetlenül olvastam, de nemtudtam meg.
Ha annyira jó a vezetékminőség, akkor vajon mi mehetett tönkre ?
SZERK: persze mire bepötyögtem a telefonomon ezt a litániát, addigra látom kiderült, mitől volt véres a torka . :-)
Persze a lényeg, hogy jólett, jobb mint újkorában. :-) :-)
gratula.

[ Szerkesztve ]

(#11) hemaka


hemaka
nagyúr

Hú de piacos a külseje. Akármilyen jól is szól, ennyit egy ilyenért nem adnék ki. :U

(#12) themebuilder


themebuilder
senior tag

Nekem van egy olyan tippem, hogy még hatalmasabb basszusokat lehetne előcsalni egy pár Sony Hybrid gumiharanggal.

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#13) KeNTaGoN válasza Luissimo (#10) üzenetére


KeNTaGoN
tag

Csak a szokásos, megtört a csatlakozónál drót.
Ez bizony még a legjobb kábelekkel is megtörténik, szerintem olyan vezetéket még nem találtak ki, ami ne törne meg.
Talán csak a Sennheiser MM400 kivétel ez alól. :DD

www.partyfoto.tk Fülhallgatók és egyéb kütyük javítása, építése itt: ►► http://hirdeteseim.tk/ ◄◄ → http://bit.ly/fulhallgatok_javitasa ← Privát üzit írj, hamarabb észre veszem!

(#14) Peti66


Peti66
senior tag

Emberek, ez példaértékű kialakítás.Tessenek már megfigyelni a ház és cső találkozási pontját.Na, valahogy így kéne min. illeszteni. Valószínű, hogy a cső hosszát/átmérőjét is belőtték. :K Na + nem fele fém/műanyag hanem szinte bizti, hogy acril :K :K

Pio 99r ,Alpi 3539,,,+mrv f407,,, 5' Focal acces,,Hivi dmo 50 közép dóm, Dayton rs 28 f- 4 reference magas...

(#15) blueMerle


blueMerle
veterán

A cikk nagyon jó, viszont hatalmas tévedésben vagy a szerzői jogaiddal kapcsolatosan, idézek a szabályzatból:

a felhasználó hozzájárul és tudomásul veszi, hogy a Prohardver lapcsalád oldalain megjelenő írásainak, valamint fórumbeli hozzászólásainak szerzői jogaival kapcsolatosan, a személyhez fűződő jogainak megtartásával, lemond a vagyoni jogairól és a Prohardver Kft.-nek engedélyezi a felhasználás jogát. Írásaira és hozzászólásaira vonatkozóan, sem anyagi, sem más jellegű követeléssel a Prohardver Kft. felé nem él, nem élhet.

Azaz édesmindegy mit biggyesztesz az írásaid végére, azzal hogy itt megjelentetted automatikusan a szerzői jogok átvándoroltak a Prohardver kft.-hez. Azért szólok most, hogy ha legközelebb megjelentetsz itt valamit ilyen csacsiságokkal ne fáraszd magad mint most a cikk végén, mert semmi értelme :)

(#16) schawo


schawo
titán

Ha jól értem, ez is olyan basszustúlsúlyos mint az elátkozott Koss The Plug. :Y

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#17) bwoay válasza schawo (#16) üzenetére


bwoay
nagyúr

egy nagy frászt

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#18) Shufny


Shufny
őstag

Gondolom ez a régi verzió. Novemberben jelent meg az MG7 driver -es verzió. (Atrio® m5) Eléggé kellett már, mert nagyon felerősödött a konkurencia. A sok magas egyébként nem jellemző rájuk, szóval jó lett volna, ha leírod mi volt a viszonyítási alap. Gyanítom nem éppen ilyen kategóriás füles. Bár alapból nem értem minek ragaszkadtok ehhez, hogy egyből fogtok egy gagyi EQ -t, és addig gyúrjátok, még szőrős nem lesz. Ha véletlenül jól szólna valami, akkor addig állítgatjátok, amíg majdnem olyan rosszul szól, mint egy az előző fülesetek. Természetesen nincsen benne erősítő, csak simán érzékeny. ("• Sensitivity 112db @ 30Hz/1mW") Szóval ha úgy vesszük, akkor de, az erősítő "hibája".

A szivacs dugókat ehhez sem szeretik. Szóval jó lett volna, ha ki tudod próbálni másikkal is. Van egy bővebb vélemény is erről.

Vicces pont egy Future Sonics cikkben küldeni az embereket Ultimate Ears -hez custom -ért. :D Nem elég, hogy ők találták ki, ráadásul azóta sokan csinálnak ilyet.

(#19) Shufny válasza Peti66 (#14) üzenetére


Shufny
őstag

és természetesen nem akril.

(#20) CoolBoy323 válasza KeNTaGoN (#8) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

köszi, nem nagyon találtam érdemi segítséget :S

esetleg megint nagy off: nem agybadugós HEADSETből milyet vegyek? jó mikrofon, főleg beszédre kellene...

köszi, h szétoffolhatom :D

(#21) Matthu válasza KeNTaGoN (#8) üzenetére


Matthu
aktív tag

Ami nem tetszik az a törésgátlónak alkalmazott zsugorcső:) De ìgy, hogy nem gyári kevésbé zavar:)

(#22) Tim82 válasza blueMerle (#15) üzenetére


Tim82
nagyúr

Btw, lehet, hogy rosszul fogalmazott a szerző, amikor szerzői jogokat írt, de az általad említett szabályzat arról ír, hogy anyagi jellegű követelésekel a PH!-lapcsalád felé nem élhet a közlésért/publikálásért. Ellenben egy szó sincsen arról az Alapelvekben, hogy amennyiben harmadik fél lenyúlja a szerző cikkét/fotóit, a harmadik fél felé ne támaszthatna a szerző követelést jogainak érvényesítésére. (Nem látom az összefüggést, hogy ilyen esetben a PH!-nak milyen szerepe lenne, gyanítom, semmi.)

Egyébként a felhasználási jog nagyon nem ugyanaz a szerzői joggal. Ennek fényében viszont a Te komented nem állja meg a helyét.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#23) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

Sosem fogom megérteni az in-ear fülhallgatókat. Itt egy 1mm-es részen jönne át az egész zene. Ráadásul, mint ahogy te is leírtad össze vissza színez, mondjuk legalább basszusa van. Mondjuk télen jól jönne, sapka alá.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#24) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

köszönöm a cikket!

(#25) misirulez


misirulez
senior tag

Nagyon szexi az utolsó képen az a fülzsír-lerakódás.

(#26) KeNTaGoN


KeNTaGoN
tag

blueMerle, Tim82: ez már nekem zavaros, de minden esetre azért haragudnék, ha pl vmi atrio-t árusító webshop oldalán látnám viszont a képeim, csak úgy, kérdezés nélkűl.
Az természetes, hogy a ph!-tól nem várok pénzt a cikkért, elvégre azért írtam, hogy másoknak segítsek, nem azért, hogy pénzt keressek. Viszont attól, hogy feltöltök ide pár képet, szerintem a kép jogait nem adom át a ph!-nak. Bár kár ezen vitázni, csak pár ócska felvétel, amit egy idomított majom is meg tud csinálni egy megfelelő dSLR-el.

Shufny: elvileg ez az m5-ös verzió. Természetesen tudom, hogy nincs benne sem erősítő, sem limiter. Próbáltam már más elég érzékeny fülesekkel is, és érdekes módon akkor ezt nem produkálta.
Mint ahogy írtam, nekem így tetszett az EQ. Sosem állítottam magamról, hogy audiophile lennék, csak leírtam a szubjektív benyomásaim. Ha te más véleményen vagy, természetesen tiszteletben tartom azt, és elfogadom a szakértelmed. Tudom, hogy tapasztalt vagy a témában.
Csak annyit kérek, te is fogadd el a véleményem. :R

Mint írtam, én ez elött nem ismertem a Future Sonics-ot, csak annyi ugrott be, hogy az UE oldalán láttam elöszőr custom cuccokat.

Matthu: nekem az a része is tetszik, arról nem is beszélve, hogy nagyon hasznos, talán jobban funkcionál, mint sok gyári törésgátló.

Blindmouse: hidd el, azon az 1-2mm-es lyukon több muzsika tud átjönni mint egy hagyományos fülesen. Ezek a jobb IEM-ok hangzásban a középkategóriás fejhallgatókkal versenyeznek.

Mindenki: köszönöm az építő jellegű hozzászólásokat

www.partyfoto.tk Fülhallgatók és egyéb kütyük javítása, építése itt: ►► http://hirdeteseim.tk/ ◄◄ → http://bit.ly/fulhallgatok_javitasa ← Privát üzit írj, hamarabb észre veszem!

(#27) Tim82 válasza KeNTaGoN (#26) üzenetére


Tim82
nagyúr

Én pont arra céloztam, hogy én ezt tökéletesen értem, hogy miért írtad ki a cikk végére, ráadásul - legalábbis amit mondani akartál vele - semmiben sem ütközik a blueMerle által idézett Alapelvek-passzussal. Na. :)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#28) misx


misx
senior tag

Hát monitornak érdekes jószág lenne, oda olyan lehallgató kell, ami minél kevésbé változtatja meg a hangot (konyhanyelven "Flat" hangzása van, nem emel ki semmit de nem is vesz el). Persze ha van másik referencia mellette... De azért ezzel sem fogok FL Studio-zni. Az igazság az, hogy személy véleményem szerint elég 2-3 jó minőségű lehallgató berendezés - pl. fejhallgató, HIFI, házimozi - a többi a tapasztalaton múlik. Aki már próbált zenét maszterelni, tudja miről beszélek: megcsinálod ezen a fülesen, aztán beteszed a nagyhifibe és totál máshogy szól. :DDD Na ilyenkor boldog az ember. :D

(#29) Attici válasza schawo (#16) üzenetére


Attici
őstag

Mi bajod a Koss-szal? Én nagyon szeretem, csak tényleg egy kicsit nyom, bár amióta megvan a 324-es AKG nem használtam.
A Koss-nak nagyon jó az érzékenysége és a dinamikája! :K
GRAT a szerzőnek a cikkért!, Ezek a fülmonitorok, mint minden szinpadi tecnika drága, de nagyobb terhelkésnek vannak kitéve, mert a 'művészek' nem arról híresek, hogy bármilyen tecnikára vigyáznának ami nem az ővék! Muszáj, hogy strapabírók legyenek, mert ha nem vigyáznak magukra, más sem fog (kivéve a tecnikusokat akik babusgatják őket és szidják a 'művészeket') !

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#30) blueMerle válasza KeNTaGoN (#26) üzenetére


blueMerle
veterán

Nekem is van DSLR-em és nagyon örülnék ha tudnék ilyen "ócska" képeket készíteni :U Ne tudd meg mit szenvedek a DV6-os Pavilionom fotózásával amihez a cikk már megvan és a fotók is megvoltak de végül úgy itéltem meg hogy borzalmasak, szóval ma újra próbálkozom.

(#31) ponti_ak válasza KeNTaGoN (#8) üzenetére


ponti_ak
addikt

Köszi az írást, igényes lett, a fotók szintén.

Köszönöm a javítást is, már várom a kézbesítőt. :)

üdv: ponti

(#32) ponti_ak válasza ponti_ak (#31) üzenetére


ponti_ak
addikt

Pár komment még, az eddigiekhez..

Driver: igen, szerintem is MG5-ös van ebben még, az újabbakban MG7 kódú van a honlapja szerint.

Külcsín: azért volt olcsóbb, mert piros. Nem kimondottan szép (sőt..), de szerintem nem túl ronda (nem zavar, hogy kínais gagyinak látszik), és használat közben nem feltűnőbb, mint egy fekete.

Hangzás: az illesztésen sok múlik, Shure PA910-es (Olive) bogyó van a képen (L-es, de szerintem szerzek rá M-est, mert ez már eléggé elnyűtt, s amióta kimostam, behelyezni is nehezebb, nem szűri olyan jól a külső zajt..)
Számomra kicsit laposnak tűnik a hangzása a korábbi Sennheiser CX-ekhez képest, viszont sokkal jobban zár (a memory foam-os szivacs miatt), és EQ-zom, kisebb mértékben, de kb ugyanilyen hangszínben.
Érdekes, mert pont így hirdeti magát (a termék dobozán is): EQ nélkül at igazi.

(#33) Shufny válasza KeNTaGoN (#26) üzenetére


Shufny
őstag

Nem a véleményeddel, vagy a hallássoddal van a baj. Csak próbálom kicsit visszaszorítani azt a tévhitet, hogy a telefon EQ -kkal mindent "személyre lehet szabni". Jobbakkal se szoktak ilyen mértékben belenyúlni. A borzasztó füleseknél lehet vele csinálni olyat, hogy valami brummogást kisajtolsz belőle, vagy inkább eltünteted a magasakat, minthogy sértsék a füledet, de jó attól még nem lesz. Ebben a kategóriában csak pár nap kéne, míg megszokod az EQ nélküli hangját, és utána feltűnik, hogy jobb úgy. Viszonyítás nélkül meg nem elég informatív a teszt. Mindenre lehet írni, hogy részletes, meg tiszta, de ezek nagyon relatív fogalmak. Összehasonlítva se mond sokat, ha valaki nem hallott semmi hasonlót, de még mindig több jöhet le belőle. Legalább azt leírhattad volna, hogy te mit használsz. Gondolom az volt a referencia.

A Future Sonics -ra rákeresni meg pont annyi, mint megnézni az árát. Persze nem komoly hiba, csak szóltam, hogy nem minden UE, ami custom. :)

Persze köszünjük az írást. Legalább többen hallanak róla, hogy van ilyen is. Bár kicsit szomorú, hogy sokaknak a kinézet az elsődeges szempont. :(

Egyébként szakértelmem nem nagyon van. :B

(#34) bwoay válasza ponti_ak (#32) üzenetére


bwoay
nagyúr

a piros az csajos! nekem fekete van, és az is olcsóbb volt, mert azt is te szerezted :DDD

én a hangzással kapcsolatban pontosan azért nem írtam, mert azon aztán a végtelenségig el lehet vitatkozni, hogy ki milyennek hallja. ugyanakkor annyi biztos, hogy cx55/95-re visszaállni rendkívül kiábrándító az Atrio után. sosem gondoltam volna, hogy valaha ennyire szarnak fogom hallani ezt a két (árkategóriájában méltán népszerű) típust, de most ez a helyzet. (EQ-t a cx300 óta semmihez nem használok, így az ilyesmi nem befolyásol a véleményalkotásban).

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#35) rep3at


rep3at
őstag

Az én zenei stílusomhoz (Deep house) tökéletesen illeszkedne, de ennyi pénzt nem szívesen költenék fülesre, maximum ha bluetoothos.

Forward thinking. كرر

(#36) jubilleum


jubilleum
senior tag

Lehet hogy butaságomat fogom hirdetni, de megkérdezem:
A fülmonitor a fülhallgatónak egy szinonimája? Vagy mi a különbség a kettő között? :D

(#37) Attici válasza jubilleum (#36) üzenetére


Attici
őstag

A füles monitor egy olyan mikroport amin nem mikrofon van, hanem füles. Így a művész a saját monitorában azt hallhat amit csak akar ezzel sem zavarva a többieket! És a mi a legfontosabb akkora hangerővel amekkorával csak szeretné, (nem úgy mint a hagyományos monitorozásnál) mégsem gerjed össze a mikrofonnal! ezeket a spéci füleseket egyébként pedig lehet hétköznapi fülesként is használni, ha olyan a csatlakozója.

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#38) ponti_ak válasza bwoay (#34) üzenetére


ponti_ak
addikt

OFF: hát ja, a piros szin csajos, ez köztudott(?). De engem jobban zavar(t) a sötét példányok magasabb ára, mint ennek a kissé különc szine. Nem elég 'nagy' dolog ahhoz hogy érdekeljen. Ráadásul a rózsaszinü ingeimhez pl. jobban is pásszol, mint egy snassz 'univerzális' fekete... :D

/ Autót pl nem vennék pirosban, bár attól függ.. egy Ferrarit pl nehezen választanék ki.. fekete-piros-sárga...? Hmm... :U Na ez már ultra-off... /

(#39) Luissimo válasza Shufny (#33) üzenetére


Luissimo
veterán

Bár kicsit szomorú, hogy sokaknak a kinézet az elsődeges szempont. :(
Említettem anno az első benyomásomat az M1-ről, azzal az összecsippentettnek tűnő házával, mintha a" műanyagfröccsöntőműhelyben valaki kihűléselőtt megfogtavolna 2 ujjal és összenyomódott."

Szóval, ha nemhallok róla előtte csupa jókat, akkor azthiszem hiába libegettvolna a szememelőtt az áruház polcán, a kinézete miatt símán otthagytamvolna, akárcsak ezt a fülest ami itt most vesézve van ki.

Autóból sem vennék pl. FIAT multiplát, annyira ronda.
vagy a Citroen C4-et, azzal a rondárasikerült hátuljával. (a régebbi fajtát)
és még sorolhatnám.

Tehát mivel az emberek nagytöbbsége vizuális tipus, ezért az első benyomás sokat számít.

FŐLEG HA NŐNEMŰ ILLETŐRŐL VAN SZÓ, ugyebár a meglátni és megszeretni mondásnak nem szinonimája a meghallgatni és megszeretni... :D :DDD

(#40) KeNTaGoN


KeNTaGoN
tag

blueMerle: kell egy rendszervaku és egy bazinagy fehér kartonpapír. Épp tegnap vettem egy új darabot, 180Ft, valami A1 körüli méret lehet, alig fér be a szobába, kb akkora. Azon az a laptop is elférne bőségesen. Beállítod a falmellé egy enyhe ívben, a rendszervakut meg a mennyezet fele lövöd el, +2FÉ-vel. Ennyi a recept.

Én a külsőt max akkor tartom fontosnak, ha mások elött szeretnék felvágni.
Pl ha otthon fotózok, akkor lesz**om, milyen vacak, hajtogatott papírcsákót használok diffúzornak, de ha már buliba, rendezvényre megyek, nem lenne képem feltenni. Ezért oda egy gyári műanyag diffuzort használok, pedig az nem funkcionál olyan jól, mint a 2Ft-os fénymásoló papírból összecelluxozott.
De ha egy Trabant motoros CLK merci és egy új Mercedes hajtással szerelt trabi közül kellene választanom, lehet, hogy a CLK-nak tűnő vackot választanám.

Viszont fülesnél tök8. Még a szakavatott szem is nehezen szúrja ki, hogy épp egy Klipsch S4 vagy egy "XtraSound Stereo" van a füledben. És az emberek 90%-a nem is tudja, mi a kettő közti külömbség.

www.partyfoto.tk Fülhallgatók és egyéb kütyük javítása, építése itt: ►► http://hirdeteseim.tk/ ◄◄ → http://bit.ly/fulhallgatok_javitasa ← Privát üzit írj, hamarabb észre veszem!

(#41) blueMerle válasza KeNTaGoN (#40) üzenetére


blueMerle
veterán

Köszönöm, megpróbálom :R

(#42) Napfénysüti válasza fi:zi'k (#3) üzenetére

Külső alapján én is azt hittem hogy ez egy 3k-s füles. De ettől eltekintve biztos nagyon jó cucc.

Més que un club!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.