Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

A cm ház fehérben tetszetős.
A thermaltake egerekre még mindig gyanúsan nézek, valahogy nem igazán tetszenek.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#2) VincentXxX


VincentXxX
csendes tag

350e+ 14,1", TN panel, 1366x768 felbontás... :W

(#3) Sub-ZeRo válasza Ł-IceRocK-Ł (#1) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Tetsztős, de a feketén is minden újlenyomat, por meglátszik. A féren meg aztán mégjobban. Meg drága is. Én 28-ért vettem a full feketét.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4) Ł-IceRocK-Ł válasza Sub-ZeRo (#3) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Az akkor jó ár volt érte.
Az ilyen festésekkel általában ez a gond, hamar koszolódik, minden apró szösz meglátszik rajta.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#5) Sub-ZeRo válasza Ł-IceRocK-Ł (#4) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

*fehér akart lenni. :DDD

Úgy voltam vele, hogy egyszer kell jó házat venni és rááldozni a pénzt. Jó kégli, de a port nagyn szedi. Amúgy csak ez az egy hátránya van neki. Az hogy újlenyomatos, nem kell tapizni. :D

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#6) Ł-IceRocK-Ł válasza Sub-ZeRo (#5) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Eléraksz egy táblát:

Problem solved :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#7) mghltm


mghltm
addikt

rudi az ide-s kingfast ssd-re en Silicon Motion SM2235-os vezerlot talaltam. a vezerlo gyartojanal megadott adatok ( 87/45 mb/s ) megegyeznek a kingfast oldalan olvashatoakkal ( 80/40 mb/s ). a nand ellenben tuti intel mlc ;]

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#8) kromatika


kromatika
veterán

CM 690 II még mindig az egyik legszebb ház.

(#9) Sub-ZeRo válasza Ł-IceRocK-Ł (#6) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Úgy van, köszi. :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#10) jjeahh


jjeahh
nagyúr

nagyon szépek ezek a fujitsuk, bárcsak ne irtóznék tőlük...volt egy fujitsum, kb 5 éve...ultragagyi minőségnek örvendett... :((

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#11) Locutus


Locutus
veterán

Egreat R6S-ről jöhetne egy teszt, néhány másik versenyző társaságában, úgyis régen volt már médialejátszó review :)
Lassan ideje lenne az oplayt lecserélnem...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#12) Mercutio_


Mercutio_
félisten

A s-ata-s kingfast-ról van valami bővebb infó? (vezérlő, sebesség, esetleges problémák)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#13) Silentfrog válasza Mercutio_ (#12) üzenetére


Silentfrog
veterán

Ezt irták róla .: : /ipon/

Sajnálattal közöljük, hogy cégünk 2012. augusztus 1-ével, a gyártó tisztességtelen üzleti magatartása, valamint terméktámogatási és ellátási problémák miatt befejezi a KingFast SSD-k forgalmazását. A még készleten lévő termékekről, valamint a nálunk vásárolt termékek garanciális ügyintézésével kapcsolatban kérjük érdeklődjenek e-mailen keresztül!.

Én nem akarnék ilyet. ;]

[ Szerkesztve ]

(#14) Ł-IceRocK-Ł válasza Silentfrog (#13) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Az szép.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#15) Mercutio_ válasza Silentfrog (#13) üzenetére


Mercutio_
félisten

:Y :R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#17) Silentfrog válasza Mercutio_ (#15) üzenetére


Silentfrog
veterán

Az egyébként érdekelne ,ha vesz valaki egy ilyen fajta ssd-t és mondjuk meghibásodik a 3. év előtt 2 nappal ,akkor hogy fogják kicserélni. vagy ha mégis gariztatják akkor mennyi idő múlva kapja vissza ,meg egyáltalán mit kap vissza?

(#18) lujó55


lujó55
őstag

erre a piros lifebookra elkezdek most komolyan gyűjteni...
ha nem is karácsonyra, de márciusra simán meglesz a 3G-s is :R

(#19) GIJoe


GIJoe
addikt

Az A10 soc jó, de meddig kell még várni míg felfut a RK3066, félév?

(#20) djculture válasza mghltm (#16) üzenetére


djculture
félisten

Ilyenem volt, szekvenciálisan 150-et tud olvasásban 100at írásban .4k-ban 16 mega olvasás 2 mega irás.
Egyébként pxc en drága 13 ezerért lehet venni 64 gigásat, 23k ért meg a 128 as j2-est szintén de ezekböl az értékekböl látjuk hogy miért...

[ Szerkesztve ]

(#21) kiskaktusz válasza lujó55 (#18) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Nekem is baromira bejön, de remélem még 2 évig nem kell noteszgépet vennem. :K

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#22) mandalor123 válasza jjeahh (#10) üzenetére


mandalor123
csendes tag

Az valószínűleg fujitsu siemens és azért nem mind1

(#23) letepem


letepem
aktív tag

Újfent Intel fölényt erősít ez a cikk (megjegyezném most szerencsére bekerült 1 azaz egy darab vetélytárs 1 azaz egy kategóriában) :(

látok, hallok, érzek és gondolkodom.

(#24) Mercutio_ válasza Silentfrog (#17) üzenetére


Mercutio_
félisten

Gondolom jóváírják és levásárolhatod, vagy kapsz egy akkor már fillérekért árusított másik 64/128GB-set :DDD

Az Acer 756-nál kár, hogy úgy tűnik erősen melegszik és csak 4 cellás aksija van :O

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#25) AxBattler


AxBattler
félisten

Ezek a kisméretű Acer-ek eléggé bejövősek, remélem a hűtésük is rendben van.

Mondjuk külsőleg a színükön kívül nem sok különbséget látok a V5-171, meg a B113M között (mondjuk a Travelmate-nek legalább matt a kijelzője). Utóbbira viszont 3 év garit adnak, úgyhogy az lesz a nyerő.

A 725-ös meg korrekt frissítés a 722 után, szuper az usb3-csati. Ha legalább 6 cellás aksival adnák, akkor engem is megvenne.

(#24) Mercutio_
Bizony, kár érte... :(
Viszont szimpi a csaj a tesztvideóban. Vajon a Prohardver-ben nem lehetne beújítani egy ilyet? Tuti megugrana a közvetítések nézettsége...

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#26) ZewaDeluxe


ZewaDeluxe
tag

Egy észrevétel: az ACER TravelMate B113 hivatkozása rossz. A helyes hely: ITT. :B

Egyébként szó ami szó: engem igencsak meglepett ez a gép. Nagyon megnéznék egy tesztet róla. Korrekt méret, erős proci, matt kijelző (bár az a kiábrándítóan kényes és sérülékeny fényes káva sajnos azért még megvan... :W ), 3 év gari... Ígéretes!

(#27) fi:zi'k válasza mghltm (#16) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Elég érdekes, hogy így miként kerülhetett be az ajánlóba. :U

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#29) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Ez a CM ház mindig favorit marad. De jelenleg magas ára miatt nem kaparintom meg! :DDD

(#30) AxBattler válasza ZewaDeluxe (#26) üzenetére


AxBattler
félisten

Ezen az áron nem lehet minden tökéletes - ha a hűtése is megfelelő, akkor ez legyen a legnagyobb hiba. ;)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#31) Med1on


Med1on
aktív tag

A Kingfast helyett nem lenne jobb ez az SSD?
OCZ 60GB Agility 3 (AGT3-25SAT3-60G SSD meghajtó)
15839 forint, szerintem gyorsabb is. :)

[ Szerkesztve ]

A semmi az a valami, ami azáltal van, hogy nincs.

(#32) Ł-IceRocK-Ł válasza Med1on (#31) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Nem.
Mivel A kingfastnak az a lényege hogy pata csatlakozója van nem sata, így akinek nincs sata az alaplapján (és nem akar a bővítártyával szenvedni) annak jó választás lehet.

Az az ssd meg amúgy is rakás nulla, annyi hibás van belőle mint a rosszbaj.

[ Szerkesztve ]

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#33) RyanGiggs


RyanGiggs
őstag

Mikor jelenik meg a Trinity APU?
És mikor lesz már a köré épülő "normál" méretű noti?
A nyáron már nem valószínű ugye? (mondjuk van még 27 nap)

(#34) HERR Z válasza RyanGiggs (#33) üzenetére


HERR Z
veterán

Acer V3-mat már lehet kapni[link]

(#35) Madn!ght


Madn!ght
addikt

Nem semmi, hanyadik bőrt húzzák le a CM 690 házról. :) Szerintem lassan vmi olyan koncepciót is kitalál(hatná)nak, hogy egy natúr festékkel lealapozott házhoz adnak egy kifestőkészletet, és mindenki saját ízlése szerint készíti el saját CM 690 kuckóját. :D

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#36) kromatika válasza RyanGiggs (#33) üzenetére


kromatika
veterán

szerintem szeptemberben már itthon is elérhető lesz.

(#37) 0xmilan


0xmilan
addikt

Desktop Ivy i3-ak érkezése mikor és milyen áron várható?

(#38) Teta1


Teta1
csendes tag

Nem rossz a fehér házikó, csak nekem enyhén drága :)
Véletlenül nem lesz mostanában teszt vagy ajánló olcsóbb kategóriás házakból?

(#39) Med1on válasza Ł-IceRocK-Ł (#32) üzenetére


Med1on
aktív tag

"A szintén 64 GB-os, viszont már SATA 2.0 csatolós KingFast KF2501MCM extrája a nagyon alacsony, három év garancia mellett mindössze 16 901 forintos vételár."

A semmi az a valami, ami azáltal van, hogy nincs.

(#40) Mercutio_ válasza RyanGiggs (#33) üzenetére


Mercutio_
félisten

Én inkább egy 13,3"-os könnyű subnotit várok Trinity-vel :K

Ł-IceRocK-Ł: Ez gondolom a 60GB-sre vonatkozik, a 120GB-sről nem nagyon hallottam ilyesmit :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#41) antikomcsi válasza Med1on (#39) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Igen, de itt a másik darab lenne az érdekes. Sata ssd annyi van, mint égen a csillag.

Én is kerestem régebben ide ssd-t, de aránytalanul drága, vagy lassú volt, vagy mindkettő egyszerre. Ezért letettem róla. Pont ezt a gyártót néztem, de akkor még ennél is drágább volt.

Nyugodtan rakhatnának a 64-128 gigás ssd-ikre a gyártók kis szériában ide csatlakozót legalább kísérlet képen, csak ne adják aránytalanul drágán. Én biztos kipróbálnám, de 30-50K-ért felejtős.

(#42) RyanGiggs válasza HERR Z (#34) üzenetére


RyanGiggs
őstag

Köszy, meglesem! :K

(#40) Mercutio_ : Háát nekem még a 15.6"-os is éppen hogy csak elmegy!
Amik ez alattik már rá se nézek! Egyik ismerősömnek volt asszem 10-11"-os?!
(Ami régen volt divat, de lehet még most is az, nemtom)
Egyszer volt a kezemben, egyszer nézegettem rajta a netet....
Ha az enyém lett volna, úgy repítettem volna a kukába, mint a húzat!!! :D
Lehet az volt a baj, hogy kényelmesen hátradőlve sörrel a kezemben
próbáltam meg olvasni.... de hát nem tudtam, mert nem láttam a betűket. :(((
Na az ilyentől idegbajt kapok!! 13"-os is még az a kategória amihez sas-szem kell.

[ Szerkesztve ]

(#43) jjeahh válasza mandalor123 (#22) üzenetére


jjeahh
nagyúr

pedig én azt hiszem az ugyanaz...A Fujitsu Technology Solutions Kft. a Fujitsu Siemens Computers kft. utód cégeként több mint 10 éve meghatározó és folyamatosan növekvő súlyú szereplője a magyarországi informatikai piacnak...blabla. ezt írja a hivatalos oldalon

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#44) djculture válasza jjeahh (#43) üzenetére


djculture
félisten

Ja mivel a siemens kivált belőlük 2009 ben.

[ Szerkesztve ]

(#45) Ł-IceRocK-Ł válasza Mercutio_ (#40) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Igen arra.

Med1on: nem írtad hogy nem a satásra gondoltál. Más márkából még nem láttam pata csatlakozóst.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#46) djculture válasza Ł-IceRocK-Ł (#45) üzenetére


djculture
félisten

Transcend-böl is van pedig, meg még vagy három gyártó gyárt.

[ Szerkesztve ]

(#47) Silentfrog válasza djculture (#46) üzenetére


Silentfrog
veterán

Ehhez a ide csatolású 2.5" ssd-hez van valami átalakitó ,hogy használni lehessen asztali géphez?

(#48) Mercutio_ válasza RyanGiggs (#42) üzenetére


Mercutio_
félisten

Megszokás és ízlés kérdése, nálunk a családban a csajoknak 11,6"-os netbookok vannak AMD Brazos procival, és nagyon szeretik.
Kicsi, könnyű, keveset fogyaszt (9W-s APU), ugyanakkor az 1024x768-as felbontás miatt már kényelmesen lehet rajta böngészni, skype-olni, zenét hallgatni, lejátssza a FullHD filmeket így nyaralás alatt az apartman 40"-os LCD TV-jére is rá lehet kötni HDMI-vel, a gyerek pedig ezt hordja az egyetemre füzet helyett jegyzetelni, ezen vannak az anyagai PDF-ben, office-ozik rajta, szünetben FB vagy film nézés, szóval elég univerzális kis cucc :K

jjeahh: Ez a cég nem az a cég, annó a Siemens nyomta a belépőkategóriás hulladékot, mióta külön vált a Fujitsu minden gépükre 3 év garit vállalnak és sokkal strapabíróbb dolgok jelennek meg a nevük alatt.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#49) RyanGiggs válasza Mercutio_ (#48) üzenetére


RyanGiggs
őstag

Értem amit mondasz. Pont így is van vele az a lány akitől pár órácskáig
kölcsönkaptam. Neki nagyon tetszik, el van vele!
Azt szokta mondani : amire neki kell, arra pont megfelelő! (net)
Nekem viszont nagyon zavaró, nagyon bántja a szememet az apró betűk!
Na meg... én azért szeretek/szeretnék játszani is. :D

(#50) AxBattler válasza Mercutio_ (#48) üzenetére


AxBattler
félisten

A 11.6"-eseknek nem HD már a felbontása?
C-60-ast, vagy E-350-est használnak?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.