Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) S e t h válasza apaszka (#200) üzenetére


S e t h
nagyúr

Egyrészt benéztem a topikot, nem ide akartam, másrészt idén az ország jelentős részén nem volt tél, kivéve nyugat.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#202) Roland861010


Roland861010
addikt

Lőttem pár makrót Galaxy S6 -tal!
Szerintetek?
1

2

[ Szerkesztve ]

(#203) Maxximus válasza Roland861010 (#202) üzenetére


Maxximus
őstag

sztm jó.
Nekem S5-öm van és sztm már az S4-től felfele rohadt jó kamerát tesz a telefonokba a samsung. egyébként most az S6 kamerája eléggé bent van az élmezőnyben, hanem a legjobb. Nekem a Sony Z3-as 20 mpx-eles képe volt nagyon csalódás. A nokia lumia (asszem) 1020-as 20 mpx carl zeiss optikája a csúcs állítólag.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#204) Davie30


Davie30
csendes tag

Ha már témánál vagyunk! Láttátok már a Mobillal fotózók csoportját FBon? A legnagyobb és magyar, ráadásul a publikus oldalukon tényleg minőségi képek vannak.

[link]
[link]

(#205) MikulasB


MikulasB
tag

Egy-két kép a Mosoni-Dunánál.

Duna

Duna2

Napfeny

Lehet nem a legjobb képek, kézből csináltam őket, gyári alkalmazással automatikus beállításokkal. Tippeket amúgy szívesen elfogadok.

Készülék: Nexus 5X

https://www.flickr.com/gp/144773729@N02/eSX556

(#206) kp78 válasza MikulasB (#205) üzenetére


kp78
addikt

Szerintem inkább ide tedd fel őket >> Fotók, videók mobillal
Ez a topic kevésbé pörög, mint az. :U

(#207) TCSZ


TCSZ
senior tag

Sziasztok!
Keresek egy olyan fotós progi a telefonomra ahol expozició sorozatot vagy HDR képeket tudok folyamatosan csinálni és nem kell folyton át állítani rá. Nem baj ha fizetős.
Köszönöm! :R :R :R

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#208) zs.tom


zs.tom
tag

A cikk írója csak nem a magyar úti koliban lakott?

(#209) Wa2x_ válasza zs.tom (#208) üzenetére


Wa2x_
veterán

De ott laktam. ;)

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#210) zs.tom válasza Wa2x_ (#209) üzenetére


zs.tom
tag

Hehe :DDD Én nem ott lakom, de rémlett a folyosó amikor felmegyek szaktársakhoz. Meg ugye a főtér, szökőkút, csótó stb.

(#211) András6791 válasza opeter87 (#1) üzenetére


András6791
újonc

Üdv! Érdekelne a cikk, mert szeretnék igényesen fotózni mobiltelefonnal is, de nem látom magát a linket, vagy amit nézni kell. Lehet, hogy csak túl kezdő vagyok az oldalon, vagy lehet, hogy már eltávolították, esetleg itt elküldené a hivatkozást?
Válaszát előre is köszönöm, tudom, elég régi bejegyzés már, de tényleg érdekelne.

(#212) Wa2x_ válasza András6791 (#211) üzenetére


Wa2x_
veterán

Szia!

A cikket én írtam, már ezer éves, de itt a link hozzá.

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#213) zsolt19900


zsolt19900
őstag

sziasztok

szeretnék picit kikupálódni fotózás ügyileg, a jelenlegi telefonom egy honor 8 lett, és szeretném belőle kihozni azt amit lehet

hogyan ill. hova töltögessem fel a fotókat, amiket meg szeretnék osztani veletek? gdrive megfelelő lenne? megosztott linkkel beszúrva ide?

ill. a képfeltöltések után esetleg 1-2 tippet ha tudnátok adni az nagy segítség lenne, szoktam próbálkozni kísérletezni, van egy régen vásárolt fujis5800as fényképezőnk is, azzal pl. teliholdat meg naplementét meg ilyesmit fotóztam, ott próbálgattam a záridőt meg reteszértékeket meg ilyesmiket, állvánnyal anélkül több kevesebb sikerrel :)

a honorhoz vásároltam egy selfibotot ami tripoddá is alakítható szóval ehhez megvan az állvány is, ha olyan fotókat támad kedvem lőni

a P9es fórumában található doksit letöltöttem már és el is olvastam, esetleg vannak további mankók így kezdésnek?

láttam itt egyel kettővel felettem is cikkről van szó, azt is átolvasom

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#214) K53TA


K53TA
tag

Meglehet valahogy oldani, hogy a telefonnal készült videó rögzítését folytatni lehessen az utolsó végétől, hogy az folytatólagos legyen?
Videókat szoktam készíteni a telefonommal, de azokat az elkészültük után mindig össze kell szerkesztenem egy külső szoftverrel és ezt szeretném elkerülni.

Létezik ilyen videó rögzítő alkalmazás? (full HD)

( LG Q6)

[ Szerkesztve ]

(#215) L623


L623
csendes tag

Üdv mindenkinek!
Szeretném tudni,hogy van e valamilyen technikai(és szoftveres) lehetőség amellyel a meglévő Canon speedlite 420 ex vakumat feltudnám használni beltéri fotózáshoz mobillal?(valamilyen adapterre gondolok).A másik lehetőség egy mobilos külső vaku lenne dönthető fejjel,ha van ilyen.Köszönöm a segítséget előre is!

Isten megteremtette az embert, mert a majomban csalódott. Aztán inkább felhagyott a kísérletezéssel.(Mark Twain)

(#216) L623


L623
csendes tag

Üdv!
Milyen külső vakut tudtok ajánlani mobiltelefonhoz?Godox A1-et találtam,de olyan kellene amelyet tudok legalább felfelé dönteni indirekt vakuzáshoz.Előre is köszönöm a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

Isten megteremtette az embert, mert a majomban csalódott. Aztán inkább felhagyott a kísérletezéssel.(Mark Twain)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.