Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Márko88


Márko88
aktív tag

Sajna a Lumiaknàl nincs meg a must have èrzès. Mèg mindig nem tetszik ez a menü.

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#2) #52815360


#52815360
törölt tag

Csak nehogy valami 170 grammos csoda legyen belőle...

(#3) wozzy


wozzy
tag

egyedi! ja nem...

(#4) Mooka-Miki


Mooka-Miki
senior tag

2x van rajta a 3 gomb? Egyszer a kijelző alsó részén, egyszer meg az alatta lévő kapacitív felületen?

(#5) Tomi_Ohl válasza Mooka-Miki (#4) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

?

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#6) Hiperwolf válasza Mooka-Miki (#4) üzenetére


Hiperwolf
tag

Így egyértelmű, hogy az új szoftver van rajta. :K

"Nem a Thinkpadről hiányzik a touchpad, hanem az összes többi laptopnak nevezett ipari hulladékról a trackpoint." by BZS

(#7) -Faceless- válasza Mooka-Miki (#4) üzenetére


-Faceless-
őstag

Mondjuk, mert elég egyértelműen látszik rajta, hogy ez csak egy bemutató darab. Valószínű csak arra kell, hogy tudják mi hol van, és csinálhassanak rá tokot.

(#8) bélus91


bélus91
tag

Egy nagyobb kijelző elférhetne.. :O

(#9) Marton Pí


Marton Pí
csendes tag

Szerintem ritka ronda.

Az élet egy lemezjátszó, amin Isten a DJ - /Sony Xperia Z1 Compact/

(#10) mightymo3


mightymo3
tag

Nagyon remélem hogy mard ez a 4,5" , nem akarok péklapátot! Nagyon várom pont mire meg tudom venni húgggyé adják majd!

(#11) savoo válasza wozzy (#3) üzenetére


savoo
addikt

Bezzeg a Samsung!

(#12) diabolika


diabolika
tag

Ha jó ára lesz,akkor benevezek egy ilyenre!

Tiszta hülye aki nem normális.

(#13) DarthRoni válasza savoo (#11) üzenetére


DarthRoni
tag

(Y) :C :R

(#14) WinPho válasza Hiperwolf (#6) üzenetére


WinPho
senior tag

Elég lenne az is, hogy háromoszlopos háttérképes húdevagány háttér lenne megjelenítve. :DDD

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#15) batai15


batai15
félisten

Ez nem fake? szoftveres + kapacitív kezelő szervek?

(#16) l925 válasza batai15 (#15) üzenetére


l925
tag

szerintem vmi hasonló lesz nagyjából. Remélem itt a virtuális gombokat elfelejtik mert a Microsoftnél ezt nem sikerült vmi ízlésesre megalkotniuk.. A hátlap szintén ronda. N9, Lumia 800,900, 920 ezeknek a modelleknek igazán szépen volt kialakítva a kamera körüli dizájn. Sajnálom h már beérik egy "pöttyel".

(#17) kaylac1990


kaylac1990
csendes tag

Elnézést, ha valakit bánt a dolog :R ; de ez egy ritka unalmas és csúnya telefon. Már maga a cikk címe hülyeség, mert köze nincs a NOKIA névhez. Ez már csak a gusztustalan Microsoft világa. :(((
Hová tűnt el a világ hajdanán legnagyobb mobiltelefon cége?? :F Nem hiszem el. :( Remélem hamarosn csődbe megy a Microsoft mobilága. :P

Nokia N8, Samsung Galaxy S3, Sony Xperia Z, Samsung Galaxy S5, Galaxy S6 Edge 128 GB

(#18) jacis


jacis
nagyúr

fake

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#19) guminyúl


guminyúl
tag

A finnek újdonsága... Nokia by Microsoft... :F

(#20) Blyan válasza batai15 (#15) üzenetére


Blyan
félisten

Mivel ez (és a ) 730 jön előretelepített 8.1 update 1-gyel, simán elképzelhető, hogy olyan prototípus ez amelyiken nincs még tiltva a szoftveres gombok megjelenítése.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#21) Blyan válasza kaylac1990 (#17) üzenetére


Blyan
félisten

Reméljük hamarosan perm bant kapsz. :P

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#22) m1lan


m1lan
őstag

Az új Lumiák közül egyedül a 930 tetszik, az előző generációból meg csak a 620 nem tetszett. Fejlődünk :DDD

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#23) mightymo3 válasza kaylac1990 (#17) üzenetére


mightymo3
tag

Az a hamarosan később lesz mint a Samsung mobil részleg bukása, mivel annyi pénzt fognak bele ölni amennyit kell, még pedig a teljes rendszer szisztéma miatt! Ami tuti hogy NSA is vigan segiteni fog! :Y
Pénzel stb stb

[ Szerkesztve ]

(#24) Luck Dragon

Egyre jobban várom a 830-at, tetszik ahogy kinéz. (így kép alapján) csak a színe az amit lecserélnék.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#25) B1T3


B1T3
addikt

Nekem a hátlapja nem tetszik, pontosabban a kamera körüli rész lett elég érdekes, ha tényleg így fog kinézni.

(#26) valaki_xy


valaki_xy
tag

Az óra alapján 635 screenshot van rárakva a képre. Ezért vannak szoftveres gombok.

(#27) Luck Dragon válasza B1T3 (#25) üzenetére

Pedig több kép is ezt igazolja

egy kém fotó

Meg egy "Majdnem" hivatalos kép is ezt mutatja.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#28) -Faceless- válasza Luck Dragon (#27) üzenetére


-Faceless-
őstag

Szerintem szép darab, de inkább számítok egy kisebb 930-as árazásra, mint egy közép kategóriásra. Szóval én garantáltan 100/120+ ot mondanék rá.

(#29) hue2000


hue2000
tag

Az ár a lényeg ha az jó akkor minden okés

Az élet mindig drága

(#30) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Mikor az első fotót megláttam róla nem tetszett, de ahogy nézegettem róla koncepciórajzokat nagyon szép. Sokkal szebb mint a 930, mert ennek egyedibb a hátulja. Kár, hogy a 930-at teljesen átlagos külsejűre csinálták, egyedül a fémcsík dob rajta, de a hátulja sajna elég semmitmondó lett, egy 920-as előd után nem ilyet várt az ember, a 830 legalább elmozdult valamilyen irányba.

(#31) reap3r


reap3r
aktív tag

Nem tudom,hogy miért kell fikázni ezerrel ezt a telefont. Szerintem nem sokban tér el a 930-tól és igenis szép. Aztán lehet, hogy az én ízlésem a furcsa,de ahogy a 930, úgy a 830 is nagyon tetszik. Ha egy 100-110 ezren nyit, akkor már egy szolgáltatós akcióban nem lesz rossz vétel. Ja és aki szerint ez nem egyedi, az nézze meg a Samsung telefonokat...

(#32) azopi74 válasza kaylac1990 (#17) üzenetére


azopi74
addikt

"csődbe megy a Microsoft mobilága. "

Gratulálok... :C

(#33) savoo válasza tomboy0013 (#30) üzenetére


savoo
addikt

Mert aztán a 920-nak baromi különleges hátulja van. Ne már.. :)

(#34) wozzy válasza savoo (#11) üzenetére


wozzy
tag

De ez a cikk NEM a Samsungról szól, hanem egy kaptafára készülő Nokiáról.

[ Szerkesztve ]

(#35) WinPho válasza kaylac1990 (#17) üzenetére


WinPho
senior tag

Már maga a cikk címe hülyeség, mert köze nincs a NOKIA névhez. Ez már csak a gusztustalan Microsoft világa. :(((

Izé... Ugyanazok a Nokia munkások (legalábbis egy kisebbik hányada) dolgozik a telefonokon és csak közelebb került a MS-hoz. (NOKIA by Microsoft logó lesz rajta)

Hová tűnt el a világ hajdanán legnagyobb mobiltelefon cége?? :F

Kérdezd őket. Még Elop előtt is a szarban úsztak.

Remélem hamarosn csődbe megy a Microsoft mobilága. :P

:C :DD Addig sokat kell aludni!

(#33) savoo

Azt még a nokilya gyártotta, akkor még jó vót'! ;] A gonosz MS-nak nincs érzéke a szépséghez!!4!négy!

[ Szerkesztve ]

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#36) roli543


roli543
őstag

Gyönyörű!! Snapi 800 lesz olvastam valamelyik portálon. A 4,5ös kijelző piros pont :)

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#37) azopi74 válasza roli543 (#36) üzenetére


azopi74
addikt

Nekem meg a fodrászom azt mondta, hogy Snapdragon 810 lesz. Én győztem :D

(#38) Luck Dragon válasza roli543 (#36) üzenetére

Kizártnak tartom hogy snapi 800-legyen benne, mert akkor felesleges a 930 megléte a piacon,mert a kijelző méretén kívül egyezni fog vele. Igaz előre nem tudhatjuk a ram nagyságát.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#39) roli543 válasza Luck Dragon (#38) üzenetére


roli543
őstag

Akkor a Z1 is felesleges volt a z1c mellett? Egyébként régebben voltak olyan pletykák, hogy a Nokia 1520nak lesz kompakt verziója, 4,5ös Hd kijelzővel és Snapi 800zal.

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#40) azopi74 válasza roli543 (#39) üzenetére


azopi74
addikt

5"-es lett végül, és Lumia 930-nak nevezték el azt a kompakt verziót :D

Különben HD alá kicsit overkill lenne a Snap 800.

(#41) kaylac1990 válasza mightymo3 (#23) üzenetére


kaylac1990
csendes tag

Hát te is láthattad az eladási eredményeket és a profit-kimutatókat. Lehet, hogy egy Microsoft van mögötte, de mind az Apple, mind a Samsung, de még a Sony is mérföldekkel jár előttük a mobiltelefonok piacán. Ma már alap lesz egy IP védelem a telefonokba(ujjlenyomatos,arcfelismerős...stb védelemről nem is szólva), de erre hajlandóságot se mutat a Lumia sorozat felső szegmense. :( Arról nem beszélve, hogy egy egyszerű gmail programért is horribilis összeget kell, hogy kiadjon egy windows phone tulajdonos, a többi elterjedt alkalmazásról már nem is beszélve. Ezzel szemben mind az IOS, mind az Android próbál nyitni olyan népszerű microsoft alkalmazások irányába, mint a skydrive és a hamarosan érkező új office. :K

Ezt most tényleg nem bántásképp mondom. Én óriási NOKIA fan voltam, amikor már javában dúlt az android láz. Sose felejtem el a 2 havi fizumból megvásárolt NOKIA N8-asomat. Kamerájával még most is csúnyán odaverne pár felső kategóriás Lumia modellnek. Az N9, pedig egy méltó irányvonal lett volna a Nokia-tól, de a veszteségtől félő részvényesek belehajtották a céget ebbe a buta Microsoft fúzióba.

Nem beszélve az okoseszközök+szoftverek új generációjáról: okosórák, személyi asszisztensek és hamarosan a legnevesebb autómárkák fedélzeti számítógépén és a szélvédők belső oldalán is ott fog figyelni az Apple és az Google. Ezt utolérni lehetetlenség. :F Márpedig a technikai globalizáció általi fejlődésnek ez alappillére lesz ha tetszik, ha nem. :U

Hidd el, én szeretném legjobban, ha a NOKIA( és nem a microsoft) újra teljes pompájában ragyoghatna, mert nem kevés szabadalmat és élményt adott hajdanán a telefontulajdonosoknak. Azok a jó régi 3310 és 3410 snakezések :DD :DD

Nokia N8, Samsung Galaxy S3, Sony Xperia Z, Samsung Galaxy S5, Galaxy S6 Edge 128 GB

(#42) DarthRoni


DarthRoni
tag

Nem értem mi baj van a külsejével... ugyanúgy van egy üveglap elől, egy hátlap kamerával, meg a csík az oldalán... ebből a három komponensből épül fel egy okos telefon külseje, így nem igazán tudnak hatalmas dizájnokat véghez vinni :D Meg szerintem nem is kell, egyszerű, letisztult, illik az op rendszerhez, egyáltalán nem csúnya :)

(#43) Воланд válasza kaylac1990 (#41) üzenetére


Воланд
titán

"Arról nem beszélve, hogy egy egyszerű gmail programért is horribilis összeget kell, hogy kiadjon egy windows phone tulajdonos"

minke? ott a gyari mail kliens.

"Ezzel szemben mind az IOS, mind az Android próbál nyitni olyan népszerű microsoft alkalmazások irányába, mint a skydrive és a hamarosan érkező új office."

hogy ki nyit es hova? azokat az alkalmazasokat a microsoft kesziti el az adott os-re....

"és hamarosan a legnevesebb autómárkák fedélzeti számítógépén és a szélvédők belső oldalán is ott fog figyelni az Apple és az Google"

akkor meg jo, hogy az ms '95 ota foglalkozik autokba szant beagyazott rendszer fejlesztesevel. igaz, most a wp8-al el vannak csuszva.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#44) Kékes525


Kékes525
félisten

Maradok az androidnál.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#45) dsr


dsr
senior tag

Nem lesz ez rossz , de szerintem a hátulja igen ronda..

(#46) rwu


rwu
tag

Vagy ez vagy a 930 lesz a köv telóm.

S22U*hondacivic*

(#47) mightymo3 válasza kaylac1990 (#41) üzenetére


mightymo3
tag

Elolvastam amit irtál viszont nem értem mire irtad, én is tudom hogy a Wp igen csak le van maradva, ha nem is a OS-sel annál is inkább a teljeszkedésével. Ők nem rohannak a fejvesztve az eladási mutatokba mint a Samsung ez a mostani negyedévben ki is jött miképp elkezdett csökkeni a bevétel, amit nem néznek jó szemmel a részvényesek a piaci növekedés miatt, persze ez nem mentség a <10 millió alatti eladási számok tekintetében, viszont a windows 9 OS-sel minden amit windows-ra irtak azt pillanatok alatt lehet portolni. Ha ez a port egyben tablet és WP-re egyszere jön ki, mivel gondolom kötelezővé teszik portálásokat.

(#48) erahurka


erahurka
félisten

Nem értem a panaszokat, szerintem szép telefon lesz. Igaz lehetne kicsit ívesebb a sarka mert így elég fura, de még így is szebb mint sok más gyártó telefonja.

(#49) Matada2.3 válasza Luck Dragon (#27) üzenetére


Matada2.3
veterán

Tetszetős, na meglátjuk mi sül még ki belőle :)

Finn the human

(#50) thami


thami
tag

Különböző ízlések és felhasználói szokások. Majd a piac igazolja vagy sem egyesek kritizáló megjegyzéseit. Nem hinném, hogy a Microsoft marketing csapata ne lenne tisztában a piaci viszonyokkal. Egy biztos nagyon csúnya készüléket kellene gyártaniuk, hogy droidvilágba visszatérjek. Ez a készülék pedig szép. Ja, NEKEM! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.