Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

De messze van még október! :)

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#2) anulu válasza 30z.Samu (#1) üzenetére


anulu
félisten

na jah... csak én más miatt mondom ezt :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#3) Nunder


Nunder
őstag

Ez egyre jobban tetszik nekem is. Ilyenkor sajnálom hogy nincs konzol a TV alatt. De ami késik nem múlik :)

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#4) Peat;)


Peat;)
veterán

Szép lassan ingame-esednek a képek, szerencsére így is szép nagy az előrelépés. Csak a többit ne csesszék el. Azt sajnálom hogy időjárás nincs a játékban ha jól jön le, illetve esti futam sem ártana. Valamit meg kell hagyni az ötödik résznek :)

Amennyiben olyan területen dolgoznék azért pár száz millás büntetéssel ellehetetleníteném azokat a fejlesztőket és kiadókat akik műképekkel reklámozzák a terméküket úgy mellesleg. Ez a mai játékcégek szinte 100%-a. Amikor ez elkezdődött már akkor irritált, de most hogy gyakorlatilag nem látni igazi ingame képeket, kifejezetten felháborító.Gyakorlatilag tökmindegy ki milyen párti, mert minden felhasználót keményen hülyének néznek minden oldalról minden stílusban.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.