Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#99) geotigris9 válasza Pityu. (#87) üzenetére


geotigris9
tag

Nincs a repertoárban. De nagyon ilyen teleshop érzésem volt amikor néztem a marketing videót róla. Egy olyan videót néznék meg ahol valaki mezei felhasználó próbálgatja. Így első glikre nem hiszem, hogy tudja amit ígér és bőven túl volt árazva az biztos. Max. a fogak elölnézetén lehet vele alakítani, ha működik. Belső fognál nem tudod a fogkövet leszedni.

Ha engem kérdezel fél évenként el kell menni szűrésre a készülék nem fogja neked átnézni a fogaidat, hol kezd esetleg szuvasodni, hol van valami probléma esetleg. Fogorvost nem lehet vele spórolni, ha tényleg működne ami nem állja meg a helyét nekem ez a benyomásom (nem tapasztalat) csak egy fogkő távolítást tudnál spórolni, de ezzel szerintem nem lehet tényleg max. a "kirakati régiót", ha működik.

Én félévente leszedetem az esetleges pakkot ami van, ha van nem sok és nincs probléma. Esetleg ami a képen van típust érdemes kipróbálni nálam elég jól bevált. Elég jól amortizálja a fogkövet és természetes módom fehéríti a fogakat.
(Ha Oralb-d van.)

(#95) edward2 Na erről kellene valami videót találni, hogyan lehet cserélni, mert valahogy csak összerakták csak meglehet hackelni. Ezért nem álltam neki mert nem tűnik egyszerűnek a történet. De valami szilikon csőben gondolkodok az időtálló lenne, ha olyannal össze lehetne hozni.

Nálam is kb. 2 - 3 évig húzta meg egyszer már javítottam, de most lényegében szétmállik már a cső.

[ Szerkesztve ]

((( Hallgass Szabad és Független Tilos Rádiót FM90.3./Tilos.hu Mert megéri! )))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.