Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dominó85


Dominó85
veterán

Szép, szép, de az az 1-1,5 napos üzemidő iszonyat karcsú. Természetesen többet ilyen SoC mellett nem is lehetne elvárni. Majd ha egy hét lesz az üzemidő, akkor nézelődök én is ezen a téren. Addig óra nézegetésére elég nekem az Mi Band 2, ami 20-23 napos üzemidővel bír.

* Péter - 06302461862 *

(#2) Csarlee válasza Dominó85 (#1) üzenetére


Csarlee
tag

Karcsú de nem rossz! Na, majd megláti...

(#3) Titan44


Titan44
tag

Én csak akkor cserélem le a csuklóketyegőmet, ha óra külsejű órát kapni.
Fémház, fémszíj, és kevésbé vastag gépház.
Addig marad a Casio.
Egyébként az óragyártók is beszállhatnának a versenybe.

A kilencvenes évek zenéi: https://www.facebook.com/ilove90sclub

(#4) Dominó85 válasza Titan44 (#3) üzenetére


Dominó85
veterán

Ez kb olyan dolog, hogy hiába az android, egy igazán menő vállalati faszinál Blackberry lesz. A Casio és többi ős idők óta nagy óra márkák akkor teszik jól, ha maradnak a megszokottnál.

* Péter - 06302461862 *

(#5) aram01 válasza Dominó85 (#4) üzenetére


aram01
nagyúr

Jó lenne valami wp-re is

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#6) 105kacsa válasza Dominó85 (#1) üzenetére


105kacsa
őstag

Igen, óra nézegetésre bőven jó a karkötő. De ha egymás mellé rakod a kettőt látványra torony magasan az óra fog nyerni. Vagy ha a egy öltöny mellé akarod felvenni, akkor is (hát nem lesz nyerő a megjelenés egy karkötővel).
Az üzemidő egy másik kérdés, az óra tulajdonosának nem elsődleges.

ZTE Axon Elite - ligában játszik. Teclast X10 3G a nagyképű jóképű. OUKITEL K4000 Pro a verő erő.

(#7) UnA válasza Dominó85 (#4) üzenetére


UnA
Korrektor

Ma már a régi, híres gyártóknak is vannak okosóráik, de az alapvetően egy más árkategória.

(#8) Dominó85 válasza 105kacsa (#6) üzenetére


Dominó85
veterán

Rendeltem hozzá egy igen minőségi fém szíjat. Szóval ennél még az is megoldható és még öltöztet is. ;) Azért ha ránézek ezekre az okosórákra a 90%-uknál és jelen cikk tárgyánál is elhányom magam, olyan ocsmányak. A Zeblaze, Apple és Asus bizonyos modelljei, ugyan teljesen más árkategória, de azok legalább tényleg jól néznek ki.

* Péter - 06302461862 *

(#9) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Jó kis teszt lett, szerintem is jó vétel egy ilyen óra.
De miért vannak reflinkek egy címlapos Logout írásban? :F

https://utdetailing.hu/

(#10) aram01 válasza tibcsi0407 (#9) üzenetére


aram01
nagyúr

amúgy is olyan linkek vannak ;)

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#11) Bambuszpro


Bambuszpro
tag

Szerintem ennyiért nem rossz. Sportoláshoz kifejezetten kényelmes lehet (kivétel vizisportok). Van benne GPS és pulzusmérő is. Beleraksz egy SIM kártyát és még el is tudnak érni a telefont meg nem kell cipelni magaddal. Ha meg közben zenét szeretnél hallgatni akkot azt egy bluetooth fülessel meg lehet oldani. Az viszont más kérdés ,hogy így mennyit bírhat az akku.

Manapság az okos telefonok és az ostoba emberek korát éljük.

(#12) TTTotya


TTTotya
senior tag

Köszi a tesztet!

(#13) tibcsi0407 válasza aram01 (#10) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ott van a végén az ID.

https://utdetailing.hu/

(#14) UnA válasza tibcsi0407 (#9) üzenetére


UnA
Korrektor

Mijaza reflink? ;)

(#15) tibcsi0407 válasza UnA (#14) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Amikor a linkre kattintva megveszed a terméket, akkor a Gearbest számolja, hogy melyik felhasználó linkjéről vásároltál.

https://utdetailing.hu/

(#16) morfondőr


morfondőr
őstag

Jó kis óra korrekt árért! Én lehet benevezek egyre!
Köszi a tesztet! :R

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#17) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nem semmi, hogy a világban milyen fejlődések zajlanak le! Nekem tökéletesen megfelel a Doxa aranyórám is, amibe tartós elem bírja 5+ évet. :D
Amúgy az ár/érték arány jónak mondható ennél az okos óránál. Telefon az legyen telefon, az óra meg óra! ;)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#18) Garyka


Garyka
tag

Vegyel Pebble-t az elmegy egy hetig.Amugy nem rossz az ora bar szerintem android nem valo orara.

[ Szerkesztve ]

(#19) helltp válasza tibcsi0407 (#9) üzenetére


helltp
aktív tag

Szvsz mert az első link mögött lévő oldalt nem látogatják eléggé...

A korrektor/szerző nekifuthatna mégegyszer a cikknek, van benne néhány elírás és hiba. (És ha már ott jár, az előbb említett cikket is át lehetne nézni: "A tesztben szereplő RWATCH M26s Bluetooth 4.0 Smart Watch Bracelet ismét gyorsan megérkezett és probléma mentessen megérkezett a GearBest.com Kínai raktárából.")

[ Szerkesztve ]

Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

(#20) nyisziati válasza Dominó85 (#8) üzenetére


nyisziati
veterán

Honnan lehet fémszíjat rendelni?
Illetve más típusokhoz is lehet?

Egy ideje már nézegetem én is ezeket az órákat, de műanyag házzal+szilikon szíjjal borzasztó bazári a kinézetük. Ez legalább fémházas, már csak a szíjat kell megoldani.

Párszor már láttam a belvárosban öltönyös fickókon okosórát (műanyagot), hát szánalmas volt. Csak valami igényesebb fém és/vagy bőr megoldás az igazi.

(#21) vandor01


vandor01
őstag

na vegre mindenki James bond lehet es csuklojába suttogva hivhatja KITT-et... :DD

én kiprobálnám de 70-100$ -ért (vam/afa/stb) kicsit sokalom
ezért az elektronikus kinai szemétért.. . de 20$ mar bejönne :DDD
persze most el kell dönteni, hogy ora? telefon? mert telcsire csak AFA van :DDD

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#23) tibcsi0407 válasza helltp (#19) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Már nincs is reflink. Nem szép dolog egy tesztbe beletenni.

https://utdetailing.hu/

(#24) UnA válasza tibcsi0407 (#23) üzenetére


UnA
Korrektor

Jó, hogy említetted, mert ezt sohasem néztem eddig, viszont ez lehet akár a Gearbest átlagos URL-je is egy bejelentkezés után.

(#25) tibcsi0407 válasza UnA (#24) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nem, ilyen volt a link. Az átlagos URL-nél nincs ID a webcím után. Így számolja a Gearbest, hogy ki után vásároltad meg a terméket. Köztük van valamilyen egyezség, hogy vagy jutalmat kap érte, vagy kedvezményt, vagy ilyesmit.
A fórumtársnak volt már korábban rá példa, hogy más topikban moderálni kellett a kommentjét reflinkezés miatt. Úgy látszik nem tanult belőle. [link]

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#26) qqzs válasza nyisziati (#20) üzenetére


qqzs
őstag

orasnal pl , ha szerencsed van rendelni se kell :)

Eladó: GTS450

(#27) szupermacs válasza tibcsi0407 (#25) üzenetére


szupermacs
veterán

Miért baj a reflink?

(#28) tibcsi0407 válasza szupermacs (#27) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Mert nem engedélyezett a szakmai fórumon. Aláírásban és a hardverapron lehet. Ez a szabályzat.

https://utdetailing.hu/

(#29) szupermacs válasza tibcsi0407 (#28) üzenetére


szupermacs
veterán

Köszi! :R

(#31) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Egy alapos korrektúrázás nem ártana a cikknek, mert címlapos cikkhez képest tele van szembántó stilisztikai és helyesírási hibákkal. :R

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#32) perempe


perempe
addikt

mennyit tudhat üzemidőben, ha csak a gps-t használom?

* Brahms: 4. szimfónia *

(#33) ló úr válasza Titan44 (#3) üzenetére


ló úr
őstag

https://www.vectorwatch.com

Parancsolj. :)

Bocsi. Nem tudtam linkelni telóról normálisan.

[ Szerkesztve ]

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#34) vandor01


vandor01
őstag

hasonlo cucc 200juroert... [link]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#35) elithun


elithun
őstag

Nagyon jó áron van, de a 4 magos procinak van kihasználtsága?

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#36) Garfield.37


Garfield.37
tag

Jól néz ki!

Üdv : Garfield.37

(#37) Carlas


Carlas
senior tag

A zafírban nem lennék biztos :D Ha tényleg az simán kibír egy késes próbát, ha nem akkor szívás :D

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#38) Anfänger


Anfänger
őstag

Gondolkoztam ezen az órán,de a rövid készenléti idö miatt lemondtam róla.

Egy Garmin vivoactive HR-t vettem,(kifejezetten sportolásra ajánlott) , 8-10 napig simán elvan az akksija egy feltöltéssel.
Bár attól függ,mennyire aktívan sportol a használója.
Nagyon meg vagyok elégedve vele.
Kár,hogy a Prohardveren nincs még cikk erröl a Garmin kütyüröl.

[ Szerkesztve ]

Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.