Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 7


7
addikt

Remélhetőleg az új kocsi jól szuperál. :K

Nyúltartással kapcsolatban pedig piszok jó információforrás a Törpenyuszisok csoport Facebookon. Csatlakozzatok, olvasgassatok, plusz találjatok magatoknak ajánlott egzós orvost is a környéken (van lista). Fontos, mert mindenfele nagyon sok a tévhit a nyúltartásról (a haszonállatként tartott nyulakat hamar levágják, úgyhogy ott nem prioritás, hogy hosszabb távon jó életük legyen), és mivel túlságosan is érzékeny állatok, érdemes alaposan átrágni magatokat a hasznos infókon, hogy sokáig legyen nyulatok, és alacsonyan tartsátok az állatorvosi költségeket.

[ Szerkesztve ]

(#2) mustang08 válasza 7 (#1) üzenetére


mustang08
aktív tag
LOGOUT blog

Ha ők nem is, de a nyulak átrágnak mindent is! :D

Nekünk is volt egy nyuszink, aztán rájöttünk hogy egyedül nagyon magányos, kell neki a társaság. Meglett a másik nyuszi is, na de azt a harcot, mire összeszoktak... Feleségemet elküldtem otthonról egy hétvégére, hogy el tudjam intézni, mert neki nem volt szíve, hogy azt a harcot végig nézze.

(#3) gabyka válasza mustang08 (#2) üzenetére


gabyka
aktív tag

"...Feleségemet elküldtem otthonról..." milyen nyusziról is beszélünk? :U :P

(#4) mustang08 válasza gabyka (#3) üzenetére


mustang08
aktív tag
LOGOUT blog

Ha nem négy lábúról lenne szó, akkor már valószínűleg nem lenne szemem amivel el tudtam volna olvasni a válaszodat, de ép kezem se, hogy válaszoljak :P

(#5) nakos1212


nakos1212
senior tag

A nyúl nem egy jó húsvéti ajándék - temperamentumos, nagyon durva (és drága) betegségei vannak, nyúlbiztossá kell tenni a lakást ugyanis a kábelek és a kezeletlen fabútorok nincsenek biztonságban. gyerekek köré alkalmatlan mert territoriális tud lenni, főleg párzási iődszakban, nomeg arról nem beszélve hogy egy 8-10 éves elköteleződés. Én nagyon szeretem őket de óriási felelőtlenséget követ el rengeteg ember azzal hogy olyan alapon hazahoz nyulat hogy "húsvétra jó lesz a gyereknek"... Aztán landolnak félig agyonvert állapotban, az utcáról behozva a Nyúlmentésnél....

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.