Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fecogame


Fecogame
veterán

Jó használatot :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#2) greenity válasza Fecogame (#1) üzenetére


greenity
aktív tag

köszi :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#3) zarayg


zarayg
aktív tag

UP köszönjük!

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 36-30/935-51-87! || Szépen kérlek! Ha írok PM-et, akkor legyél hajlandó válaszolni rá! Köszönöm.

(#4) Zotya21


Zotya21
senior tag

ez jó de van akinek a procitól akad ?

inkább a nettől szokott nem ? :DD

https://500px.com/slayer_art

(#5) Lauda


Lauda
félisten

Nem akadnak nalam. Meg azert hasznaljuk mar ki a nagyfelbontast. :D Persze p1-hez jo lehet. ;]

[ Szerkesztve ]

(#6) Fecogame válasza Lauda (#5) üzenetére


Fecogame
veterán

Nálad nem, de sokaknál igen, a gyors net ellenére is. Ezek szerint nem neked készült ez a leírás. :N

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#7) Lauda válasza Fecogame (#6) üzenetére


Lauda
félisten

Persze, nem is a topikrombolas volt a szandekom. :)

(#8) Mr X válasza Lauda (#5) üzenetére


Mr X
veterán

Laptop, C2D T6400, 6GB RAM, meg valami integrált Intel csoda, és ha épp olyanja van, képes beröcögni.

(#9) Jb001


Jb001
tag

Udv!

Nalam az a jelenseg, h. akkor akadozik a lejatszas, ha toltoget a YT (elore par mp-et ahogy szokott), ha vegig leszedte a videot, onnantol nincs baja.

Erre tudnatok vmi megoldast?

A hardverrel (Amd Phenom 2x3 GHz, 4 Gb ram, radeon 6700 - legujabb driver, win7), nettel (40 Mbit) nem lehet baj, ugy gondolom, a proci terheltseg nem megy 30% fole atlagban.

(#10) Fecogame válasza Jb001 (#9) üzenetére


Fecogame
veterán

A fenti megoldást kipróbáltad?

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#11) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Hát csak a YT miatt nem fogok FF-ot használni. :D Amúgy Operával a 720p még nem akad nekem. Annál nagyobbat pedig már natívan sem tudok lejátszani. :D

(#12) greenity válasza Crystalheart (#11) üzenetére


greenity
aktív tag

Pont az a mondás, hogy ne FF-t használjunk hanem Chrome-t :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#13) Crystalheart válasza greenity (#12) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ja szóval azt, mittudoménmár, közben Chrome-ra gondoltam. :DDD

(#14) greenity válasza Crystalheart (#13) üzenetére


greenity
aktív tag

:) akkor jól van akkor :) de ha nincs gondod az operával , akkor nincs gond :P

"Egy mosolynál jobb a több"

(#15) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Köszi azért jól jön, ha Mp4-re állítom kisebb a terhelés mint WebM-el, Chrome-nál.
Amúgy YT-ra inkább XBMC-t használok, azon is lehet mindent keresni stb, és van DXVA.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#16) csabyka666 válasza Jb001 (#9) üzenetére


csabyka666
addikt

Ez érzésem szerint vírusirtó+flash miatt van. Nálam is csinálja. Ha már betöltötte, akkor viszonylag folyamatos a videó.

Megoldás: használj BSPlayert a videók nézéséhez. Böngészőből a 360-as vidik is akadnak, BSPlayer-ből a 720-as is folyamatosan megy.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#17) csabyka666


csabyka666
addikt

Fecogame, hálásan köszönjük az ötletet! Az elején 1-2 másodpercig akad, de aztán akadásmentesen megy, még teljes képernyősen is! Fantasztikus! :R :R

Egy apró észrevétel. Nem tudom, nálatok is csinálja-e, de nálam teljes képernyősen ottmarad a képernyő tetején a felirat, hogy "Allow", és "Exit fullscreen", hiába nyomok rá az "Allow"-ra.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#18) Samus


Samus
addikt

Az MP4 nálam zabálja az erőforrásokat, a WebM kb. 10%al kevesebb számítási teljesítménnyel beéri. Igaz, ha bekapcsolom, hogy automatikusan HTML5-ben működjön, akkor kapok egy másik lejátszót (hasonló a Vimeo felületéhez), ami konkrétan semmit sem csinál...Viszont aranyos kiegészítő, elvileg tud letölteni videót. Gyakoraltilag nem :D Szóval akadok tovább...

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#19) Smchr


Smchr
csendes tag

Lehet én vagyok vak, de hol lehet megtekinteni a megoldást? Csak a hozzászólásokat látom. :U

Sajnos Asus EEE PC (701) 4G netbookomba 512 helyett most szereztem 1GB-os DDR2 ramot mert akadoznak a youtube videók, és így, 1GB rammal most ugyanúgy akadozik. Xp van rajta, frissen. A böngészőm G. Chrome. Bővítmények nincsenek, egyedül egy panda cloud antivirus free fut a háttérben, de az az induláskor betöltődik. A hozzászólás írása idején a szabad terület a 4GB-os meghajtón 440 MB, 2 megás ADSL van, többi gépen szakadatlanul játszódnak a youtube-os videók. Tudtok valami hasznos tippet ilyen esetre?

TÖRÖLT FELHASZNÁLÓ

(#20) Ndruu válasza Smchr (#19) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Topik teteje ---> Témaindító írás: Blog Megoldás az akadozó Youtube videókhoz

Az írásban benne van egy Chromeos beépülő linkje, azt meg lehet próbálni, de a javulás nem garantált ilyen elavult hardveren.

Harrrr!!!!

(#21) Smchr válasza Ndruu (#20) üzenetére


Smchr
csendes tag

Köszönöm a segítséget. Valamennyit javult de még mindig szakadozik az egérmozim :)

TÖRÖLT FELHASZNÁLÓ

(#22) lkksioskdl3


lkksioskdl3
aktív tag

Köszönöm, nagyon hasznos írás!
:C

(#23) akhilleus86


akhilleus86
csendes tag

UP! Visszatalálós!

Utálom azokat akik nem képesek legalább 1 települést megadni az adataikban....

(#24) magmakocka válasza akhilleus86 (#23) üzenetére


magmakocka
aktív tag
LOGOUT blog

Nincsen már ez a plugin!
Hol találom meg?
Jelenlegi gépem: Intel Celeron 3,06Ghz
Várom a válaszaitokat! Üdv!

- Töröltem a hívásátirányítást a kóddal, de nem jó! - Milyen kóddal? - Rácsos linzer, rácsos linzer, 002, rácsos linzer és a küldés gomb .

(#25) csabyka666 válasza magmakocka (#24) üzenetére


csabyka666
addikt

Nézd meg Firefox-szal. Ha a videokártyád tudja a HD-kódolást, akkor azzal a böngészővel ki is fogja használni. Az a proci sajnos elég vékony a YT vidikhez, ha mégse menne, nézd végig ezt.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#26) magmakocka válasza csabyka666 (#25) üzenetére


magmakocka
aktív tag
LOGOUT blog

Hát.... Videókártya: NVIDIA Geforce FX 5200 128mb.
:DDD

- Töröltem a hívásátirányítást a kóddal, de nem jó! - Milyen kóddal? - Rácsos linzer, rácsos linzer, 002, rácsos linzer és a küldés gomb .

(#27) csabyka666 válasza magmakocka (#26) üzenetére


csabyka666
addikt

Az nem tudja. Ok, nem gond, prociból megoldja majd, de ha meglenne a plugin, akkor se hinném, hogy elég neki. Nézd meg SMTube-al, folyamatosan fog menni vele. :K

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#28) magmakocka válasza csabyka666 (#27) üzenetére


magmakocka
aktív tag
LOGOUT blog

Nem akarja a Tovább-ot
Miért?

Még ígysem :/

[ Szerkesztve ]

- Töröltem a hívásátirányítást a kóddal, de nem jó! - Milyen kóddal? - Rácsos linzer, rácsos linzer, 002, rácsos linzer és a küldés gomb .

(#29) csabyka666 válasza magmakocka (#28) üzenetére


csabyka666
addikt

Előbb fel kell telepíteni az SMPlayer-t. Nem olvastad el a linkelt írást. :)

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#30) magmakocka válasza csabyka666 (#29) üzenetére


magmakocka
aktív tag
LOGOUT blog

Azt hittem hogy csak SMTube kell :D
Akkor megpróbálom úgy.

- Töröltem a hívásátirányítást a kóddal, de nem jó! - Milyen kóddal? - Rácsos linzer, rácsos linzer, 002, rácsos linzer és a küldés gomb .

(#31) csabyka666 válasza magmakocka (#30) üzenetére


csabyka666
addikt

Nemnem, az csak egy kiegészítő. Okés, próbáld meg!

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.