Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) sicli


sicli
tag

Nem ezt jelenti. Annyi hülye van a világban, hogy a kukacoskodásra már nem magyarázkodok:) Aki nem érti, amit olvas, az kitalálhat mellé, amit akar:)

Amennyiben valamelyik termékemet szeretnéd megvenni, reggel 7-ig jelezd és aznap nálam lesz! Utána ráérünk egyeztetni, csak tudjam, hogy vegyem magamhoz.

(#252) sicli válasza galaxys80 (#248) üzenetére


sicli
tag

Írtam a telefonom típusát?:) Nem lehet váltani. Nem létezik 4"-os használható hardverű telefon a világban ezen kívül. Nem 4,2 vagy 4,3 vagy ilyesmi. Pont 4" kell. Ezzel szerintem nem vagyok egyedül. Képtelen vagyok fogás váltással használni. Z3 compactot is földhöz kellett vágnom, mert feltartott a munkámban

Amennyiben valamelyik termékemet szeretnéd megvenni, reggel 7-ig jelezd és aznap nálam lesz! Utána ráérünk egyeztetni, csak tudjam, hogy vegyem magamhoz.

(#253) sicli


sicli
tag

A hiba az egy olyan dolog, ami a normális működéstől negatív irányban tér el. A hiba korlátozza a használatot. Most mobilról írok, nem tudom kikeresni az értelmezőben.

Amennyiben valamelyik termékemet szeretnéd megvenni, reggel 7-ig jelezd és aznap nálam lesz! Utána ráérünk egyeztetni, csak tudjam, hogy vegyem magamhoz.

(#254) alkatraz3000 válasza sicli (#252) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Okos ember nem csapkodja földhoz a telefonját, a beteg mar annál inkább! ;)

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#255) sicli válasza alkatraz3000 (#254) üzenetére


sicli
tag

Rendben!:) Gondolom ez a legfontosabb egy iOS-ről szóló topicban!:)

Annyira magyar... Keressük a hibát mindenkiben így a saját nyomorúságunk elviselhetőbb lesz!:)

Ha én földhöz akarom vágni, akkor meg fogom tenni! Megteszem, mert megtehetem! Megtehetem, mert van pénzem másikra. Van pénzem rá, mert okos vagyok annak a megkereséséhez!:)
Provokatív, igaz? Bármit írhatnék, könnyebb lesz, ha ezzel kell foglalkozni!:)

Amennyiben valamelyik termékemet szeretnéd megvenni, reggel 7-ig jelezd és aznap nálam lesz! Utána ráérünk egyeztetni, csak tudjam, hogy vegyem magamhoz.

(#256) alkatraz3000 válasza sicli (#255) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Csak az elején "en okos vagyok..." Inditottal. Aztán kiderült, hogy elmebeteg mód csapkodsz telefonokat. En is voltam ideges sokszor, de telefont nem torok. ;)

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#257) sicli válasza alkatraz3000 (#256) üzenetére


sicli
tag

Jó, akkor elmagyarázom:)

"Nem vagyok jós, HELYETTE én okos vagyok"

Ennyi volt a jelentése. Egy telefon összetörése nem feltételezi, hogy hülye vagyok! Jelentése, hogy nem értékelem annyira, hogy épségben hagyjam! Ja, én még ideges sem voltam, amikor összetörtem. Egyébként nem az első, hogy összetörök valamimet. Sem idegbeteg, sem hülye nem vagyok! Ezek csak tárgyak, lehet helyettük venni másikat.

Te sem vagy hülye, most komolyan magyarázni kell ezt?:)

Annyira bírom, amikor sikerül kiragadni valakinek valamit, ami szerinte rossz és lovagolhat rajta!:) Ha csak ennyi kellett, hogy jól aludj, akkor legyen, nekem mindegy!:)

[ Szerkesztve ]

Amennyiben valamelyik termékemet szeretnéd megvenni, reggel 7-ig jelezd és aznap nálam lesz! Utána ráérünk egyeztetni, csak tudjam, hogy vegyem magamhoz.

(#258) Tibee86 válasza sicli (#257) üzenetére


Tibee86
veterán

Az iOS7-8 bénázásairól, hatalmas hibáiról, ami miatt földhöz kell állandóan vágni mikor olvashatunk?

[ Szerkesztve ]

(#259) galaxys80 válasza sicli (#255) üzenetére


galaxys80
veterán

Ha igazán okos lennél, akkor nem kérkednél azzal, hogy mennyi pénzt keresel.
Nekem az ilyen emberekről sok szó eszembe jut, de az "okos" nincs közte.

[ Szerkesztve ]

(#260) sicli válasza Tibee86 (#258) üzenetére


sicli
tag

Nem vágtam földhöz az iOS miatt és iPhone-t amúgy sem. Lejjebb már írtam gond van a szövegértéseddel

Amennyiben valamelyik termékemet szeretnéd megvenni, reggel 7-ig jelezd és aznap nálam lesz! Utána ráérünk egyeztetni, csak tudjam, hogy vegyem magamhoz.

(#261) sicli válasza galaxys80 (#259) üzenetére


sicli
tag

Soha nem írtam mennyit keresek.

Meg tudod ítélni okos-e valaki?

Értetted miért írtam, vagy te is nagyon magyar vagy? Ennek magyarázata korábban, nem oktatok ingyen butákat

[ Szerkesztve ]

Amennyiben valamelyik termékemet szeretnéd megvenni, reggel 7-ig jelezd és aznap nálam lesz! Utána ráérünk egyeztetni, csak tudjam, hogy vegyem magamhoz.

(#262) galaxys80 válasza sicli (#261) üzenetére


galaxys80
veterán

"Ha én földhöz akarom vágni, akkor meg fogom tenni! Megteszem, mert megtehetem! Megtehetem, mert van pénzem másikra. Van pénzem rá, mert okos vagyok annak a megkereséséhez!"

Mit akarsz ezen megmagyarázni?

(#263) Tibee86 válasza sicli (#260) üzenetére


Tibee86
veterán

Sejtettem, hogy egy példát nem fogsz mondani, hanem valami hasonlóval kitérsz a válasz alól. Bezzeg a fika jól megy, de ha már példát kéne mondani...
Nagyon nagy gondok vannak veled, ha amiket itt leírsz nem flame céljából írod, hanem teljesen komolyan gondolod.

[ Szerkesztve ]

(#264) sicli válasza galaxys80 (#262) üzenetére


sicli
tag

Azt, hogy buta vagy:) Az egy Sony volt, nem iPhone, ergo nem az iOS miatt. Tehát, a semmi volt az alapja annak, hogy fogást találj. Ezen nevetek csak. Egyszerűek vagytok, bárki az orrotoknál fogva vezet és még büszkék is vagytok rá:))) Folytassuk, ha érted, amit írok:)

Amennyiben valamelyik termékemet szeretnéd megvenni, reggel 7-ig jelezd és aznap nálam lesz! Utána ráérünk egyeztetni, csak tudjam, hogy vegyem magamhoz.

(#265) sicli válasza Tibee86 (#263) üzenetére


sicli
tag

Meg tudod állapítani mi komoly és az, amivel heccelek? Heccelhető vagy, mert annyi szar nyomhatja a vállad, hogy másokban a hibakeresés ad egy kis erőt!

Te nem vagy képes helyzetet felismerni és szöveget értelmezni:) Imádom a hülyéket hergelni, ugranak mindenre, mint a kutya a hívásra:)

Amennyiben valamelyik termékemet szeretnéd megvenni, reggel 7-ig jelezd és aznap nálam lesz! Utána ráérünk egyeztetni, csak tudjam, hogy vegyem magamhoz.

(#266) Stanley-B. válasza sicli (#265) üzenetére


Stanley-B.
őstag

még szerencse, hogy saját magad ellen elhelyeztél egy kezelési útmutatót az aláírásodban ;)

(#270) Tibee86 válasza sicli (#265) üzenetére


Tibee86
veterán

Ha kivetíted másokra a saját problémáidat, attól azok még a tieid lesznek. :)
Jah, hogy te hergelsz engem, az meg se fordult a fejedben, hogy csak jót mulatok rajtad? Nyilván komolyan nem állnék le veled beszélgetni/vitatkozni, ahhoz már korábban több topikban is bemutatkoztál, és érdekes mód végül mindegyiket pihenéssel zártad (mint most is), mert érveid nincsenek, csak személyeskedsz mindenkivel.

[ Szerkesztve ]

(#271) durmi_88


durmi_88
csendes tag

Tegnap este felraktam az új iOS-t, eddig pozitív csalódás. Táppénzen vagyok, így csak wifin tesztelem jelenleg, de 1 óra 10 perc használattal nekem 90%-on van az akksi. Nekem teljesen megfelel. Az új funkciókból először fura volt a kisbetűs billentyű, és hiába kapcsolom ki a beállításokban, nekem nem jön vissza a nagy betűs. Sirit nem használok. A 6jegyű jelkód tetszik, kicsit biztonságosabb, mert én pl nem szeretek jelszót megadni. Multitaskinggal még barátkozom, nem szoktam onnan bezárni semmit, fejlett iOS memóriakezelés miatt felesleges. De beta rendszer miatt ha néha beakad valami, akkor azért előkerül. A keresőt mire megszoktam fentről, visszakerült oldalra. De mivel a fenti is maradt nem gáz, és az oldalsó javaslatokat is ad alapból. Maradhat :D Egy-két alkalmazás befagyogat, egy-két pici lag előfordul, egy-két alkalmazás el se indult. De összességében nekem napi használatra is megfelelő. Az akksi, mint írtam, nálam nem rossz, jól bírja eddig. De az éles tesztelés most következik majd. Az új betűtípus tetszik, vékonyabb, szebb szerintem. Egy-két apróság is tetszik, mint pl hogy megváltoztatták a felugró ablakokat, szellősebbek, átláthatóbbak lettek a dolgok. Én elégedett vagyok elsőre, meglátjuk milyen lesz a beta 2. Ja, amúgy 5S-ről beszélek, most is arról írok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.