Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Namelesske válasza r3dsnake (#195) üzenetére


Namelesske
addikt

Nem vagyunk egyformák, nekem meg ahol van a Swifktey az első, mondjuk WP alatt elég régi az algoritmus már... béna. De máshol swiftkey foreva.

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#202) alkatraz3000 válasza no more (#199) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

De, mert a swift elfelejtődik betoltodni, minden app ban külön be kell állítani, hogy az jöjjön be. Szóval elveszi az ember kedvet.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#203) Tibee86 válasza no more (#199) üzenetére


Tibee86
veterán

Gondolom rengeteget gépelsz iOS-en azért mondod...

[ Szerkesztve ]

(#204) NGA válasza no more (#194) üzenetére


NGA
addikt

Katasztrófa! Sokszor szégyenkezek, mit írt helyettem az ipad, mert nem vettem észre!

(#205) r3dsnake válasza no more (#196) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Hulladek mind. En hulye meg penzt is adtam ertuk.

(#206) alkatraz3000 válasza r3dsnake (#205) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Tényleg hülye vagy, mert en ingyen szedtem le az appstorebol ;)

Más: reggelre meghalt a telefon, ennyire nem merült le sosem.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#207) no more válasza r3dsnake (#205) üzenetére


no more
addikt

Elég komoly appok pedig, főleg a SK. Külön számsort lehet berakni, hogy ne a betűk nyomvatartásával váltson át, akkor a billentyű nyomvatartásának idejét is lehet állítani millisecben. Én pl. csak húzok egyet a vesszőnél jobbra és egyből kérdőjelet rak, balra felkiáltójel. Hasznos dolgok ezek, gyári billentyűzetek ilyeneket nem tudnak (még Androidon sem). Mondjuk az iOS-es gondolom butított verzió, de a prediktív engine elvileg ugyanaz(nak kéne lennie).

De, ha nem bejövős, hát nem bejövős. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#208) azopi74 válasza alkatraz3000 (#206) üzenetére


azopi74
addikt

Mit vársz egy első bétától ?

(#209) alkatraz3000 válasza azopi74 (#208) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Hat azt nem, hogy a telefon totál 0-ra meruljon tolton, ugy hogy 46%-al tettem le. Másik csodás dolog, az autoradiom nem támogatja az ios9-et. Hivatalosan a 8-at sem, de azzal tökéletesen működött. Sony dsx-a40ui

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#210) r3dsnake válasza no more (#207) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Az a baj ezekkel a prediktív dolgokkal, hogy sokszor félreértelmez, és totál megtör a gondolatmenetben. A gyári billzetnél gyorsabban semmivel sem írok, persze ékezet nélkül, de az felesleges.

(#211) no more válasza r3dsnake (#210) üzenetére


no more
addikt

Hát, a bénább appok tudnak baromságokat javasolni az biztos...

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#212) r3dsnake válasza no more (#211) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Az általad ajánlottakról beszélek.

(#213) galaxys80 válasza no more (#199) üzenetére


galaxys80
veterán

Ne tedd. Egyik sem éri el a gyári billentyűzet szintjét.
Mellesleg próbáltad már?

(#214) no more válasza galaxys80 (#213) üzenetére


no more
addikt

Próbálni még nem próbáltam, de, amikor ismerősök írkálnak mindent össze-vissza az nekem elég bőven. Ékezet nélkül meg sosem írtam és nem is fogok.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#215) galaxys80 válasza no more (#214) üzenetére


galaxys80
veterán

Aha . Most már értem az állandó Apple fikádat is.
Próbálni azt sem próbáltad sose, de hallottad, hogy a szomszéd lányának a barátnője elégedetlen vele.

(#216) no more válasza galaxys80 (#215) üzenetére


no more
addikt

Miben lehet jobb, mint mondjuk a SK, vagy a gyári Androidos billentyűzetek? Mert a prediktív bevitel bugos benne ezek szerint (konkrétan semmire sem jó), és mint mondtam ékezet nélkül nem fogok írni soha, allergiás vagyok arra. Én igényes vagyok az írásomra (nyelvtannáci :D). Te próbáltad már a SwiftKey-t, vagy a Fleksy-t, Touchpal-t? Dehogy, akkor ne szólj be! :P

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#217) joey04


joey04
titán

Hasznos újdonságokat pakoltak az iOS-be, kár, hogy több dolog itthon használhatatlan lesz. :(
Az Apple Music is jó kezdeményezés, de nekem mondjuk nincs szükségem rá. Várom az iOS 9-et, biztos bepróbálom már a 2. vagy 3. bétát is. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#218) galaxys80 válasza no more (#216) üzenetére


galaxys80
veterán

Én veled ellentétben évekig használtam mindkét rendszert. Az említett appokat szintén. Úgyhogy lassan neked kellene befejezni egy olyan platform vagy gyártó fikázását amit maximum képen láttál eddig.

Mellesleg semmi gond a gyári billentyűzet prediktív szövegbevitelével.

(#219) NGA válasza galaxys80 (#218) üzenetére


NGA
addikt

Persze hogy nincs gond, ha azt akarod írni, amit ő akar. :-)

(#220) catroot válasza NGA (#219) üzenetére


catroot
veterán

Én a gyárit használom, droidon volt swiftkey és fleksy is. Itt valahogy nem váltak be, nekem tényleg kényelmesebb a gyári.

Ahhoz, hogy ne írj hülyeségeket, a többi app esetén is oda kell figyelni.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#221) Fuentes


Fuentes
csendes tag

Csak én érzem úgy, hogy esetleg az Apple azért adja ki 4S-re is az IOS 9-et, mert nem váltottak annyian 4S-ről újabbra, mint ahogy azt ők várták, és ezért a 9-el (nem látványosan, de érezhetően) tönkreteszik a 4S felhasználói élményét, ezzel kvázi rákényszerítve az átlag felhasználót, hogy váltson? :D :D
Persze nem akarok károgni, nagyon remélem hogy az utolsó nagy frissítéssel kedveznek a 4S tulajoknak is, köztük nekem. :DDD

(#222) catroot válasza Fuentes (#221) üzenetére


catroot
veterán

Kb. eddig is az volt a "duma", hogy direkt lassítják be a 4s-eken a rendszert, hogy váltsanak.

Szvsz ez hülyeség.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#223) alkatraz3000


alkatraz3000
senior tag

Az iTunes kitalálojat addig utnem, ameddig a ver nem húzódik vissza a torzsebe halála után. Visszaraktam az official 8-at, mert a 9 az nagyon gyerek továbbra is. Csináltam előtte biztonsági mentést az itunesban, ami felulirodott... Hat imádom. Az ipadem backupjat kellett rahuznom, de igyis minden beállítás bukott.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#224) Touch-ko válasza alkatraz3000 (#223) üzenetére


Touch-ko
őstag

Miert nem tartalek eszkozre telepitetted a beta-t? Ezt nagyon elbasztad :(
Nana, hogy gyerek, hiszen csak BETA verzio. Mindig ez van.. Ezt, de meg a public Beta-t sem telepitenem fel elsodleges eszkozomre...

[ Szerkesztve ]

(#225) joey04 válasza r3dsnake (#191) üzenetére


joey04
titán

Igen, én is ki fogom, de ez alapvetően egy olyan problémára megoldás, amit maguk idéztek elő az idióta új shift gombbal. de már megszoktam, így inkább azt figyelem.
------------

más: a többablakos mód csak a gyári alkalmazásokkal működik?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#226) alkatraz3000 válasza Touch-ko (#224) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Mert nincsen tartalék eszkozom, es ha lenne is, akkor is inkább a highend készüléken tesztelnek.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#227) hdanit610 válasza Touch-ko (#224) üzenetére


hdanit610
aktív tag

Én sem tartalékeszközre telepítettem, hiszen az egy 3GS, ami nincs a támogatott eszközök között. :D

Amúgy nem volt használhatatlan, és különben is, hogy teszteljem igazán, ha nem élesben? Most annak semmi értelme, hogy felrakom egy iPad-re, amit otthon nyomogatok és egy csomó funkciót nem tudok használni. Két telefonnal meg nem fogok mászkálni, úgyhogy bevállaltam, hogy az elsődlegesre raktam fel.

Más kérdés, hogy az extrém akkumerülésen kívül egy beta1-hez képest nem volt rossz! Azóta azért inkább visszaraktam a 8.3-at, mert nem akarom egész nap töltőn tartani a készülékem. :))

(#228) Touch-ko válasza hdanit610 (#227) üzenetére


Touch-ko
őstag

Ha mondjuk van egy iPhone6-od es egy 5/5S-ed, akkor inkabb azon.
Egyertelmuen nem a 3GS-re gondoltam:)

(#229) alkatraz3000 válasza Touch-ko (#228) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Ez Magyarország, és egyetemista vagyok ;) örülök hogy 6pluszom lehet :D

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#230) hdanit610 válasza Touch-ko (#228) üzenetére


hdanit610
aktív tag

Őszintén szólva gondban lennék, mert lehet, hogy nem a 6-ot használnám, hanem az 5/5S-t. Sokat gondolkodtam és egyik nap majdnem elcseréltem egy 5S+30k-ra a 6-ot. :)

(#231) Stanley-B. válasza joey04 (#225) üzenetére


Stanley-B.
őstag

nem csak, de az adott alkalmazásnak támogatnia kell a többablakos módot.

(#232) joey04 válasza Stanley-B. (#231) üzenetére


joey04
titán

Ja akkor jó, csak a cikkben ez volt. Akkor remélem a megjelenésig sok app fel lesz készítve rá. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#233) mazsi1911 válasza alkatraz3000 (#223) üzenetére


mazsi1911
aktív tag

En meg az embereket, akik nem allitjak be a programokat amikor elkezdik azt hasznalni. iTunes-ban van egy pipa, miszerint SEMMIT se kezdjen a telefonnal, ha radugodt. Maskor olvass, ne fikázz egy amugy igenis remek szoftvert.

(#234) alkatraz3000 válasza mazsi1911 (#233) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Soha nem szoktam hasznalni azt a körülményes szart.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#235) Stanley-B. válasza alkatraz3000 (#234) üzenetére


Stanley-B.
őstag

szerintem is teljeen jól működik, nem értem mi a baj vele :F
WiFin is szinkronizál ráadásul. Nálam tökéletes mióta használom (8 éve kb)

(#236) Touch-ko válasza alkatraz3000 (#234) üzenetére


Touch-ko
őstag

Nincs gondom az iTunes-szal 2005 ota. Szoknom kellett, de az hamar ment.

(#237) alkatraz3000


alkatraz3000
senior tag

Bár tudom. Hogy az android szokása. De en abban nőttem fel, hogy USB -> drag and dropp es kesz.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#238) catroot válasza alkatraz3000 (#237) üzenetére


catroot
veterán

Én erre a Syncios-t használom.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#239) alkatraz3000 válasza catroot (#238) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Az ilyen 3rd party appok, mint ifunbox, le lettek tiltva 8.3a-al.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#240) sicli válasza Koda #1 (#45) üzenetére


sicli
tag

Nem írsz rosszat, viszont cáfolnám a légből kapott pletykán alapuló tényként kezelt feltételezést. XXL GSM és még sok másik is az arab pénzmosodákkal ellentétben nem csak ázsiait forgalmaznak, de beszerzik, ha a vevőnek az ára miatt arra van szüksége! Nem közvetlenül ők hozzák be az országba, egy általuk elérhető, csak boltoknak árusító, úgynevezett nagykerből. Azt még hozzátenném, hogy pont az XXL, ahol, ha jogos a gari igényed, nem kukacoskodnak, hanem korrektek

Amennyiben valamelyik termékemet szeretnéd megvenni, reggel 7-ig jelezd és aznap nálam lesz! Utána ráérünk egyeztetni, csak tudjam, hogy vegyem magamhoz.

(#241) sicli


sicli
tag

Mielőtt kiadnak egy új szoftvert, ami biztos, hogy rossz lesz, be kéne foltozni az előzőt. Az iOS 8 az eddig kiadott legpocsékabb Apple rendszer. Ígérgették, hogy a 9 nagy dobása nem a fejlesztés lesz, hanem a hibamentesség. Az oké, hogy a beta kuka, az erre való, de, aki majd befrissít a 9-re, az jövő nyárig anyázni fog. Bár most majdnem mindegy, hogy a 8-as, vagy a 9-es miatt dühöng, ez csöbörből vödörbe megoldás lesz. Az Apple már nem ad a minőségre, még Jobs szelleme miatt van egy ilyen tévhit, de hamarosan ez elmúlik. Aki nem hülye, az nem fog frissíteni

[ Szerkesztve ]

Amennyiben valamelyik termékemet szeretnéd megvenni, reggel 7-ig jelezd és aznap nálam lesz! Utána ráérünk egyeztetni, csak tudjam, hogy vegyem magamhoz.

(#242) Tibee86 válasza sicli (#241) üzenetére


Tibee86
veterán

Te ilyen jós féleség vagy? :U

[ Szerkesztve ]

(#243) Upo válasza sicli (#241) üzenetére


Upo
addikt

Majd szépen rá lesz kényszerítve, nem nagyon lesz olyan app ami megy a régin...

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#244) alkatraz3000 válasza Upo (#243) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Jelen esetben az Apple alkalmazásai azok, amikhez kell a 8. Minden mas megy a 7-esen is.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#245) sicli válasza Upo (#243) üzenetére


sicli
tag

Sajnos igazad van! Mondjuk van egy IGO rajta és 1-2 marhaság. Ha kéri, hogy frissítsem, inkább letörlöm.

Amennyiben valamelyik termékemet szeretnéd megvenni, reggel 7-ig jelezd és aznap nálam lesz! Utána ráérünk egyeztetni, csak tudjam, hogy vegyem magamhoz.

(#246) sicli válasza Tibee86 (#242) üzenetére


sicli
tag

Ne viccelj, jóslás nem létezik:) Én okos vagyok és láttam a 7-es, majd a 8-as bénázásait. Utóbbit a mai napig nem javították ki, ha ez rossz, hogyan képesek jól elkészíteni a következőt?:) Ennek már csak a neve iOS, de minőséghez nem értenek:( Lehet fikázni, de igazam van, bár ne így lenne. Amióta elveszítette a legjobb mobil op rendszer szerepét, azóta nem tud felállni, egyre csak rosszabb lesz.

Amennyiben valamelyik termékemet szeretnéd megvenni, reggel 7-ig jelezd és aznap nálam lesz! Utána ráérünk egyeztetni, csak tudjam, hogy vegyem magamhoz.

(#247) Tibee86 válasza sicli (#246) üzenetére


Tibee86
veterán

Elnézésedet kérem, hogyan is lehetne vitába szállni olyan érvek ellen, mint hogy "Én okos vagyok ", "de igazam van". :R

(#248) galaxys80 válasza sicli (#246) üzenetére


galaxys80
veterán

Én ezt sose értettem. Ha én ennyire elégedetlen lennék tuti biztos, hogy rég váltottam volna már. :U
Én 4 év droidozás után tértem át tavaly IOS-re, úgyhogy én teljesen elégedett vagyok a mostani 8-as verzióval is. Igaz én előtte csak a 7-est használtam IOS-ból.

(#249) Tibee86 válasza galaxys80 (#248) üzenetére


Tibee86
veterán

Ahogy olvasom az S6 topikot, mi összetehetjük a két kezünket az iOS8 rettentő, hatalmas hibái miatt.

(#250) alkatraz3000


alkatraz3000
senior tag

Amúgy azt sem értem milyen hibák??? Az egyetlen bug, ami idegesít. Hogy ébresztés után landscape módban ragad, amíg nem forgatom meg. De ez zsebből kivéve van csak!

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#251) sicli


sicli
tag

Nem ezt jelenti. Annyi hülye van a világban, hogy a kukacoskodásra már nem magyarázkodok:) Aki nem érti, amit olvas, az kitalálhat mellé, amit akar:)

Amennyiben valamelyik termékemet szeretnéd megvenni, reggel 7-ig jelezd és aznap nálam lesz! Utána ráérünk egyeztetni, csak tudjam, hogy vegyem magamhoz.

(#252) sicli válasza galaxys80 (#248) üzenetére


sicli
tag

Írtam a telefonom típusát?:) Nem lehet váltani. Nem létezik 4"-os használható hardverű telefon a világban ezen kívül. Nem 4,2 vagy 4,3 vagy ilyesmi. Pont 4" kell. Ezzel szerintem nem vagyok egyedül. Képtelen vagyok fogás váltással használni. Z3 compactot is földhöz kellett vágnom, mert feltartott a munkámban

Amennyiben valamelyik termékemet szeretnéd megvenni, reggel 7-ig jelezd és aznap nálam lesz! Utána ráérünk egyeztetni, csak tudjam, hogy vegyem magamhoz.

(#253) sicli


sicli
tag

A hiba az egy olyan dolog, ami a normális működéstől negatív irányban tér el. A hiba korlátozza a használatot. Most mobilról írok, nem tudom kikeresni az értelmezőben.

Amennyiben valamelyik termékemet szeretnéd megvenni, reggel 7-ig jelezd és aznap nálam lesz! Utána ráérünk egyeztetni, csak tudjam, hogy vegyem magamhoz.

(#254) alkatraz3000 válasza sicli (#252) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Okos ember nem csapkodja földhoz a telefonját, a beteg mar annál inkább! ;)

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#255) sicli válasza alkatraz3000 (#254) üzenetére


sicli
tag

Rendben!:) Gondolom ez a legfontosabb egy iOS-ről szóló topicban!:)

Annyira magyar... Keressük a hibát mindenkiben így a saját nyomorúságunk elviselhetőbb lesz!:)

Ha én földhöz akarom vágni, akkor meg fogom tenni! Megteszem, mert megtehetem! Megtehetem, mert van pénzem másikra. Van pénzem rá, mert okos vagyok annak a megkereséséhez!:)
Provokatív, igaz? Bármit írhatnék, könnyebb lesz, ha ezzel kell foglalkozni!:)

Amennyiben valamelyik termékemet szeretnéd megvenni, reggel 7-ig jelezd és aznap nálam lesz! Utána ráérünk egyeztetni, csak tudjam, hogy vegyem magamhoz.

(#256) alkatraz3000 válasza sicli (#255) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Csak az elején "en okos vagyok..." Inditottal. Aztán kiderült, hogy elmebeteg mód csapkodsz telefonokat. En is voltam ideges sokszor, de telefont nem torok. ;)

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#257) sicli válasza alkatraz3000 (#256) üzenetére


sicli
tag

Jó, akkor elmagyarázom:)

"Nem vagyok jós, HELYETTE én okos vagyok"

Ennyi volt a jelentése. Egy telefon összetörése nem feltételezi, hogy hülye vagyok! Jelentése, hogy nem értékelem annyira, hogy épségben hagyjam! Ja, én még ideges sem voltam, amikor összetörtem. Egyébként nem az első, hogy összetörök valamimet. Sem idegbeteg, sem hülye nem vagyok! Ezek csak tárgyak, lehet helyettük venni másikat.

Te sem vagy hülye, most komolyan magyarázni kell ezt?:)

Annyira bírom, amikor sikerül kiragadni valakinek valamit, ami szerinte rossz és lovagolhat rajta!:) Ha csak ennyi kellett, hogy jól aludj, akkor legyen, nekem mindegy!:)

[ Szerkesztve ]

Amennyiben valamelyik termékemet szeretnéd megvenni, reggel 7-ig jelezd és aznap nálam lesz! Utána ráérünk egyeztetni, csak tudjam, hogy vegyem magamhoz.

(#258) Tibee86 válasza sicli (#257) üzenetére


Tibee86
veterán

Az iOS7-8 bénázásairól, hatalmas hibáiról, ami miatt földhöz kell állandóan vágni mikor olvashatunk?

[ Szerkesztve ]

(#259) galaxys80 válasza sicli (#255) üzenetére


galaxys80
veterán

Ha igazán okos lennél, akkor nem kérkednél azzal, hogy mennyi pénzt keresel.
Nekem az ilyen emberekről sok szó eszembe jut, de az "okos" nincs közte.

[ Szerkesztve ]

(#260) sicli válasza Tibee86 (#258) üzenetére


sicli
tag

Nem vágtam földhöz az iOS miatt és iPhone-t amúgy sem. Lejjebb már írtam gond van a szövegértéseddel

Amennyiben valamelyik termékemet szeretnéd megvenni, reggel 7-ig jelezd és aznap nálam lesz! Utána ráérünk egyeztetni, csak tudjam, hogy vegyem magamhoz.

(#261) sicli válasza galaxys80 (#259) üzenetére


sicli
tag

Soha nem írtam mennyit keresek.

Meg tudod ítélni okos-e valaki?

Értetted miért írtam, vagy te is nagyon magyar vagy? Ennek magyarázata korábban, nem oktatok ingyen butákat

[ Szerkesztve ]

Amennyiben valamelyik termékemet szeretnéd megvenni, reggel 7-ig jelezd és aznap nálam lesz! Utána ráérünk egyeztetni, csak tudjam, hogy vegyem magamhoz.

(#262) galaxys80 válasza sicli (#261) üzenetére


galaxys80
veterán

"Ha én földhöz akarom vágni, akkor meg fogom tenni! Megteszem, mert megtehetem! Megtehetem, mert van pénzem másikra. Van pénzem rá, mert okos vagyok annak a megkereséséhez!"

Mit akarsz ezen megmagyarázni?

(#263) Tibee86 válasza sicli (#260) üzenetére


Tibee86
veterán

Sejtettem, hogy egy példát nem fogsz mondani, hanem valami hasonlóval kitérsz a válasz alól. Bezzeg a fika jól megy, de ha már példát kéne mondani...
Nagyon nagy gondok vannak veled, ha amiket itt leírsz nem flame céljából írod, hanem teljesen komolyan gondolod.

[ Szerkesztve ]

(#264) sicli válasza galaxys80 (#262) üzenetére


sicli
tag

Azt, hogy buta vagy:) Az egy Sony volt, nem iPhone, ergo nem az iOS miatt. Tehát, a semmi volt az alapja annak, hogy fogást találj. Ezen nevetek csak. Egyszerűek vagytok, bárki az orrotoknál fogva vezet és még büszkék is vagytok rá:))) Folytassuk, ha érted, amit írok:)

Amennyiben valamelyik termékemet szeretnéd megvenni, reggel 7-ig jelezd és aznap nálam lesz! Utána ráérünk egyeztetni, csak tudjam, hogy vegyem magamhoz.

(#265) sicli válasza Tibee86 (#263) üzenetére


sicli
tag

Meg tudod állapítani mi komoly és az, amivel heccelek? Heccelhető vagy, mert annyi szar nyomhatja a vállad, hogy másokban a hibakeresés ad egy kis erőt!

Te nem vagy képes helyzetet felismerni és szöveget értelmezni:) Imádom a hülyéket hergelni, ugranak mindenre, mint a kutya a hívásra:)

Amennyiben valamelyik termékemet szeretnéd megvenni, reggel 7-ig jelezd és aznap nálam lesz! Utána ráérünk egyeztetni, csak tudjam, hogy vegyem magamhoz.

(#266) Stanley-B. válasza sicli (#265) üzenetére


Stanley-B.
őstag

még szerencse, hogy saját magad ellen elhelyeztél egy kezelési útmutatót az aláírásodban ;)

(#270) Tibee86 válasza sicli (#265) üzenetére


Tibee86
veterán

Ha kivetíted másokra a saját problémáidat, attól azok még a tieid lesznek. :)
Jah, hogy te hergelsz engem, az meg se fordult a fejedben, hogy csak jót mulatok rajtad? Nyilván komolyan nem állnék le veled beszélgetni/vitatkozni, ahhoz már korábban több topikban is bemutatkoztál, és érdekes mód végül mindegyiket pihenéssel zártad (mint most is), mert érveid nincsenek, csak személyeskedsz mindenkivel.

[ Szerkesztve ]

(#271) durmi_88


durmi_88
csendes tag

Tegnap este felraktam az új iOS-t, eddig pozitív csalódás. Táppénzen vagyok, így csak wifin tesztelem jelenleg, de 1 óra 10 perc használattal nekem 90%-on van az akksi. Nekem teljesen megfelel. Az új funkciókból először fura volt a kisbetűs billentyű, és hiába kapcsolom ki a beállításokban, nekem nem jön vissza a nagy betűs. Sirit nem használok. A 6jegyű jelkód tetszik, kicsit biztonságosabb, mert én pl nem szeretek jelszót megadni. Multitaskinggal még barátkozom, nem szoktam onnan bezárni semmit, fejlett iOS memóriakezelés miatt felesleges. De beta rendszer miatt ha néha beakad valami, akkor azért előkerül. A keresőt mire megszoktam fentről, visszakerült oldalra. De mivel a fenti is maradt nem gáz, és az oldalsó javaslatokat is ad alapból. Maradhat :D Egy-két alkalmazás befagyogat, egy-két pici lag előfordul, egy-két alkalmazás el se indult. De összességében nekem napi használatra is megfelelő. Az akksi, mint írtam, nálam nem rossz, jól bírja eddig. De az éles tesztelés most következik majd. Az új betűtípus tetszik, vékonyabb, szebb szerintem. Egy-két apróság is tetszik, mint pl hogy megváltoztatták a felugró ablakokat, szellősebbek, átláthatóbbak lettek a dolgok. Én elégedett vagyok elsőre, meglátjuk milyen lesz a beta 2. Ja, amúgy 5S-ről beszélek, most is arról írok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.