Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cizoe


cizoe
őstag

Jo kis összefoglalo. Grat! :R

Amit viszont hiányoltam: (mivel kissé fps síkú az írás)
SC2

De amúgy zsír és köszi.

(#2) VladimirR válasza cizoe (#1) üzenetére


VladimirR
nagyúr

sc2 meg a (messzi) jovo zeneje

p.s.: 3. cod-os kep mekkora poen mar: van rajta egy zold (nemtudomelolvasnimilyen) vizjel, azon egy gemkapocs vizjel, s mindez itt, a logout-on/gamepod-on

[ Szerkesztve ]

(#3) cizoe válasza VladimirR (#2) üzenetére


cizoe
őstag

"elvileg" Dec 3. :U

(#4) Gergello válasza cizoe (#3) üzenetére


Gergello
addikt

Hardwireden cáfolták ezt meg nem olyan régen, de legyen igazad.

Colonial Marines-re is 2009 Q1-et olvastam valahol.

(#5) VladimirR válasza cizoe (#3) üzenetére


VladimirR
nagyúr

gyakorlatilag nem

amugy is, mikor volt legutobb, hogy a blizzard idore szalitott valamit? (nem mintha nem erne meg kivarni)

(#6) Gyusz válasza cizoe (#3) üzenetére


Gyusz
őstag

Pedig idén nem lesz Starcraft 2 link, ahogyan Aliens Colonial Marines sem link.
Én még az új Prince of Persia játékot várom.

Szerk.: megelőztek mindkét játékkal kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

(#7) feka007 válasza cizoe (#1) üzenetére


feka007
nagyúr

SC2-t tényleg átcsúsztatták jövőre.
Bár az Aliens se túl esélyes idénre, de hivatalosan nincs bejelentve, hogy késik, legalábbis eddig nem tudtam róla.
Szívesen. :R
(#2) VladimirR : Ott találtam képeket, szerintem az a logo ott nem sokakat zavar...

[ Szerkesztve ]

(#8) ez_meg_emaz


ez_meg_emaz
őstag

Ugyanezeket várom énis csak más sorrendben. Jo kis összegzés. Jo az ízlésed,de legalábbis hasonlo az enyémhez :D
RTS-t egyet se várok. És kövezzetek meg de D3-at se várom mert a D2 se érdekelt soha. Biztos jo lesz, csak nem érdekel. Jopáran ugy rá vannak izgulva mint én a FarCry2-re. :))
Bár nemtom mikor jelenik meg nagy kedvenceim közt lesz még a Dead Space, Dead Island, meg majd ha megjelenik valamikor... Alan Wake és a very best: Heavy Rain :R De ezek még a jövö zenéi.

(#9) feka007 válasza ez_meg_emaz (#8) üzenetére


feka007
nagyúr

RTS-ből engem csak a Red alert 3 érdekel.
Diabloval én sose játszottam, állítólag jó, de azok alapján amiket láttam róla, nem jön be nekem se.

(#10) cizoe


cizoe
őstag

Sorry for any inconvenience :B

(#11) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Én a Clear Skyt várom meg a Tomb Raidert ebbe a két címbe 100%-ig biztos vagyok hogy nemfogok csalódni! :R
Meg esetleg az új Crysist bár már a demóból kifogom szűrni hogy érdekel-e a fullos vagy sem...
Az új COD nagy bukás lesz és a Far Cry 2 se fogja hozni az elődje színvonalát csak grafikába fogja űberelni azt...
Röviden ennyit várok ettől az évtől!
De azt is hozzátenném remélem nemlesz igazam! :))

[ Szerkesztve ]

(#12) Geffry


Geffry
aktív tag

Nyugodtan le lehet hülyézni, de a Crysis nem trilógiának készült alapból? :F

Amúgy jó kis írás, én még kiegészíteném olyanokkal mint pl a necrovision... bár ez lehete hogy csak nekem tetszik mert WW1... de még lesz pár érdekes FPS.

mod:helyesírás

[ Szerkesztve ]

A PH-n mindenki mindig jobban tudja. Fél óra Google keresés után...

(#13) Shodan


Shodan
addikt

Én még egy alan wakeben reménykedem.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#14) ez_meg_emaz válasza Misi 007 (#11) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Nah nekem te vagy az ellentétem :DDD
Ekkora bar..., tévedést hogy a FarCry 2 nem lesz olyan jo mint az elödje... :) Szerintem a hatalmas szabadság(jobb engine, stb) már 1000x jobban cseng mint az elödje annak idején, ami csak grafban volt kiemelkedö, játék élményre még jo, de sztorira gyenge közepes.
Persze mindenkinek szive joga eldönteni mi jön be neki ill mi nem. De hogy a nagyközönségnek be fog jönni az FC2 az tuti. Ha ugy értetted hogy neked nem akkor szived joga, bár nem értelek. De sikernek siker lesz akár a D3. :R

Ja és term nem sértésnek szántam... :R

[ Szerkesztve ]

(#15) adalbert1


adalbert1
veterán

Én legjobban a Fallout 3-at várom. Remélem hogy hozza az 1 és 2 hangulatát és játékidejét is. A 2-t a mai napig nem fejeztem be, olyan 3/4-énél hagyhattam abba, de szerintem így is jó sok játékórát beletettem.

(#16) feka007 válasza Misi 007 (#11) üzenetére


feka007
nagyúr

Nekem tetszik a CoD5, bár lehetséges, hogy az IW színvonalát nem fogja tudni megközelíteni a Treyarch, de azért bízom bennük

Geffry: De igen, annak szánják, de most egyrészt befejezik a kicsit befejezetlenre sikerült Crysis-t, másrészt a Warhead eladásain fog eldőlni, hogy a jövőben csinálnak-e PC exklúzív címeket.
Én várom a Warheadet, nekem érdekesnek tűnik, leginkább a magyarok teljesítményére vagyok kíváncsi, remélem fps téren is olyan jók lesznek, mint rts esetében

(#17) feka007 válasza ez_meg_emaz (#14) üzenetére


feka007
nagyúr

Nekem anno nagyon bejött az FC1, szerintem iszonyat feelinges volt kúszni a fűben, menni a dzsungelben, vagy csak kószálni kicsit a parton. :) FC2 viszont minden tekintetben túlmutat majd rajta. :R

(#18) anulu


anulu
félisten

FC2-tol picit felek. meg kell mondjam, ezek a cimek engem abszolut nem hatnak meg. ellenben ev vegen jon Final Fantasy XIII es a Gran Turismo 5. mindketto must have nekem :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#19) ez_meg_emaz válasza anulu (#18) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Gran Turismo ha tényleg jön PC-re azt nekem is csekkolnom kell. Bár nem vagyok oda az autos játékokért se(főleg a szimulátorokért), de azért megnézem öket. Gran-t már csak a grafikája miatt is.

(#20) Zolesz007


Zolesz007
őstag

Én a GTA 4-et várom! Karácsonyra csak kiadják! Remélem :D :F :DD

Fold 5

(#21) feka007 válasza anulu (#18) üzenetére


feka007
nagyúr

Gran Turismo-val az a baj, hogy sajnos csak PS3. :( FF szintén, bár az engem nem izgat
ez_meg_emaz: PC-re Gran Turismo? Áh, kizárt sajnos

(#22) cizoe válasza feka007 (#21) üzenetére


cizoe
őstag

nem feltétlen.. burnoutról se hittem volna..

Zolesz007: Elvileg még 2008... Legalábbis eddig ez szivágott ki. Az biztos hogy lesz. Vagyis majdnembiztos. ;]

[ Szerkesztve ]

(#23) Gyusz válasza cizoe (#22) üzenetére


Gyusz
őstag

A Poliphony Digital és a Sony nagyon közel állnak (talán az egész fejlesztőcsapat a Sony tulajdona, nem tudom pontosan) egymáshoz, kizárt, hogy Grand Turismo legyen PC-n. A Criterion meg az EA kezébe került, már a felvásárláskor arról suttogtak, hogy lesz Burnout PC-n, és ugyan rögtön ez nem történt meg, de a Paradise esetében már igen.

(#24) feka007 válasza cizoe (#22) üzenetére


feka007
nagyúr

Burnout az alapból multi-konzol címként jelent meg, a Gran Turismo-t pedig mindig is a PS3 egyik legnagyobb húzónevének csinálta a Sony. Arról nem is beszélek, hogy mennyire elenyészne a PS3-as eladásai mellett egy PC-s verzióé, semmilyen szempontból nem éri meg nekik egy PC-s kiadás
GTA viszont szerintem is lesz

(#25) fene_vad


fene_vad
senior tag

(#26) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

BiA3 és Fallout 3 lesz konzolra?

(#27) feka007 válasza (Kolombusz) (#26) üzenetére


feka007
nagyúr

BiA lesz, Falloutot nem tudom most, de szerintem igen, Oblivion is kijött konzolra.

(#28) #06658560


#06658560
törölt tag

vmi rpg?

(#29) Calibos


Calibos
addikt

Aliens: Colonial Marines--- ez AVP2 folytatás akar lenni?

(#30) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Az utolsó kettőn kívűl én is nagyon várom mindegyiket. :K

(#31) anulu válasza ez_meg_emaz (#19) üzenetére


anulu
félisten

bocs, felreertheto voltam. ezek tudtommal only PS3 cimek. ennek ellenere nagyon varom oket. kene egy pontos megjelenesi datum GT5-re, hogy mikortol vegyek ki 2 het szabit :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#32) cizoe


cizoe
őstag

Battlefieldrpl tudtok vmit? :F

[ Szerkesztve ]

(#33) feka007 válasza cizoe (#32) üzenetére


feka007
nagyúr

Annyit, hogy nem lesz ott az E3-on. :(
Kopi31415: Fallout 3 nem jó? :)

(#34) ez_meg_emaz


ez_meg_emaz
őstag

Tévedtek... Volt rola hir hogy tervezik hogy talán megjelenik pcre is. Megkeresem mert nem fogjátok elhinni. Még havernak szoltam is msnen
hogy örüljön. :)

Tessék csodálkozni...
Ittvan e:
"Érdekes hír látott napvilágot egy osztrák lap, a Der Standard interjúja nyomán, hiszen az ott nyilatkozó Yazunori Yamauchi elmondta, bár a Gran Turismo 5, és úgy egyáltalán a sorozat a Sony konzoljának kizárólagos ékköve, ám az exkluzív megjelenés után ez nem biztos, hogy így is marad. Yamauchi persze - nem meglepő módon - nem a Microsoft Xbox 360-ára célozgatott, hanem egy PC-s átiratra, amely szerint szinte biztos, hogy el fog készülni. Igaz még a Playstation 3-as kiadás se rendelkezik megjelenési dátummal, mivel egyelőre csak az ötös rész "bevezetője", a Gran Turismo 5 Prologue körül forog a világ."

[ Szerkesztve ]

(#35) #06658560 válasza feka007 (#33) üzenetére


#06658560
törölt tag

majd megnézem. Bár jelenleg eléggé le vagyok maradva, mert olyan Sacred Gold szinten állok, ellenben ezt élvezem. :)

(#36) Gyusz válasza ez_meg_emaz (#34) üzenetére


Gyusz
őstag

Ezt én is olvastam, de elég nehéz elhinni. Azért egy Burnout tényleg előbb volt várható PC-re, de felőlem jöhet a Gran Turismo is. Szerintem még mindig lenne mit javítani a PS3-as szoftvereladásokon és ahhoz kellenek az exkluzív játékok. A MGS4 is jól fogy/fogyott és még a hardvereladásokat is megdobta.

(#37) Egon


Egon
nagyúr

Hát, "kissé" egysíkú a várt progik toplistája. Azt hittem, az általánosan várt nagy nevek fognak szerepelni... :U
Amit én várok:
Spore
Disciples 3

Egyébként idén jelent meg egyáltalán valami értelmes game? :F

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#38) Calibos


Calibos
addikt

Alan wake-t nem várja senki?

(#39) Wolverine válasza Egon (#37) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem sok :( A Spore-ban bízom én is - no meg MMO-mániás lévén a Wrath of the Lich Kinget és a Warhammer Online-t várom :D

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#40) Gyusz válasza Calibos (#38) üzenetére


Gyusz
őstag

Már hogy ne várnánk, csak senki nem hiszi, hogy lesz is belőle idén valami. A fejlesztők szerint az idei E3 körül megtörik a csend a játékról, remélem tényleg így lesz.

(#41) feka007 válasza Egon (#37) üzenetére


feka007
nagyúr

Ez az én listám, engem meg Spore nem igazán izgat, másikról meg még azt se tudom micsoda...
Egyébként igen, Grid, Assassin's Creed, konzolra GTA IV stb

[ Szerkesztve ]

(#42) Calibos válasza feka007 (#41) üzenetére


Calibos
addikt

COD5 szerinted ebben az évben ki fog jönni? Tudomásom szerint 70-75% van kész.

(#43) Egon válasza feka007 (#41) üzenetére


Egon
nagyúr

1. Nem mondtam egy szóval, hogy engem "nem izgat" az általad várt progik közül egy sem (a Fallout igen, a többi ingyen sem kellene).
2. A cím alapján szerintem joggal következtethetnék arra, hogy valami általános összefoglalót olvashatok az év végi megjelenésekről - e helyett olvasok x programról, amiből x-1 "agyatlan" fps, ha jól látom. Szerintem meglehetősen finom voltam az "egysíkú" jelzővel. Legközelebb valami kevéssé általánosító (és félreérthető) címet, pls.
4. A Dispicles széria egy jó kis körökre osztott strat (bár gondolom ez téged nem érdekel különösebben).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#44) ez_meg_emaz válasza Calibos (#38) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Ha feljebb olvastál volna énis emlitetetm hogy várom. :U
Amugy tényleg nem lesz idén ugynézki. Ha csak ugy jelenhetne meg hogy összecsapják akkor inkább ne is jöjjön idén. Én ráérek csak rendesen rakják össze(minimum bugs, kerek nem elnagyolt story stb).
Amugy énis kérdezhetném hogy Heavy raint nem várja senki? Bár az még messze van a kész állapottol. Egy régebbi topikban emlitettem még anno. Ott volt 1 ember aki még várta azt ennyi.

(#45) feka007 válasza Egon (#43) üzenetére


feka007
nagyúr

Hát a szerinted agyatlan fps-eket legalább annyian várják, mint a Sporet, de inkább többen. Mondjuk ettől még megemlíthettem volna az igaz, de ha minden jobban várt progit megemlítettem volna ilyen részletesen, akkor talán ki se fért volna a cikk
Nem, tényleg nem érdekel, és? Baj?

[ Szerkesztve ]

(#46) feka007 válasza Calibos (#42) üzenetére


feka007
nagyúr

Hallottam róla, hogy az is késhet, de szerintem nagy az esély rá, hogy november táján megjelenik. Persze ha az idei megjelenés a minőség kárára menne, akkor inkább várok még 2-3 hónapot, de eddig minden CoD-ot sikerült befejezni év végéig, úgyhogy remélem

(#47) Gyusz válasza ez_meg_emaz (#44) üzenetére


Gyusz
őstag

Heavy Rain kevésbé ismert cím, mivel eleve kevés infó látott róla napvilágot. A Fahrenheit után biztosan van egy elég nagy réteg, akinek ott van a listáján.

Alan Wake kapcsán még annyit, hogy kétlem, hogy bármilyen szempontból összecsapva jelenne meg, a Remedy nem a kapkodós játékfejlesztésről híres. A Max Payne 2 is csak a Rockstar jelentős segítsége miatt készült el relatíve hamar.

(#48) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Fable 2 lesz PC-re?

Resistencia eterna

(#49) feka007 válasza bagyulajuve (#48) üzenetére


feka007
nagyúr

Először konzol, aztán vmikor később talán

(#50) keIdor


keIdor
titán

Bravó! Minőség! Gratulálok, remek írás! :R
Viszont a Project Origin hol marad?:) Amúgy jó az ízlésed... :K
Bár belegondolva hiányzik még a Prince of Persia Prodigy, Empire: Total War, Tomb Raider: Underworld, Red Alert 3 de lehet ezeket csak én várom.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.