Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sys85


Sys85
veterán

Na ezzel az eSim dologgal szerintem kb lőttek a szolgáltatófüggő készülékek használtpiaci kereskedésének a jövőben,legalábbis hűségidő alatt.Én mint aktív telefon cserélgető,nem igazán várom ezt a fejlesztést.

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41 (Eladó!) #Ford Focus Mk3#

(#2) Graphics válasza Sys85 (#1) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ha magad programozhatod fel, szerintem nem lesz nnagy akadalya, amugy igen.

Meg ki kell fejlodnie a dolognak

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3) kapal


kapal
tag

VÉGRE, VÉGRE!!!
Már ideje volt, hogy túllépjünk a fizikai sim kártyán. Remélem rohadt gyorsan elterjed és jönnek a telefonok is! (tudom, naiv vagyok)
Ezt kell fejleszteni, nem a hülye felbontást, meg egyéb fasságokat.

(#4) guriga1234


guriga1234
addikt

"Mi a sportosabb változatot próbáltuk ki, de akad elegánsabb kiszerelés (classic)" - úgy látszik, visszájára fordult a divat. Régen azok az órák voltak sportosak, amik fogazott tekerővel voltak ellátva. Most meg ez lenne az elegáns? Szerintem sokkal elegánsabb a sima kivitel.

Ezt az óratelefon irányt sem nagyon értem. Annak, akinek azért nincs telefonja, mert bármilyen mobiltelefont nagynak és kényelmetlennek érez, ott még megértem, hogy egy ilyen eszköz szimpatikus lehet telefonként. De akinek van telefonja, sőt, okostelefonja, az miért venne egy ilyet? Hogy még egy telefonért fizethessen?
Az okosórák nagyon jó kiegészítő termékek azoknak, akik ki is tudják használni (én ki is tudom) az okostelefonjuk mellett. Okostelefon helyett egy telefonos okosóra nem a legjobb választás a kis kijelző miatt.

(#5) tjb007 válasza Graphics (#2) üzenetére


tjb007
nagyúr

Szerinted melyik szolgáltató lesz olyan kedves és nagylelkű, hogy hagyni fogja a kedvezményesen vásárolt, aktív hűségidős készülékekben lévő eSIM-ek otthoni programozgathatóságát? :) Biztos lehet benne, hogy nem fogják kiadni az azonosítókulcsokat, jelszavakat ingyen ér bérmentve.

(#6) Parallaxis


Parallaxis
addikt

A Gear S2 talán az eddigi leginnovatívabb okosóra, hiszen egy óraméretű kütyüt sem a koronával, sem pedig az apró érintőfelülettel nem könnyű pontosan kezelni, az említett eszköz tekerőgyűrűje viszont komolyan megkönnyíti a használatot.

Mondjuk ezt a tekerőt a Samsung is csak utólag gondolta hozzá az órához, mert semmi funkciót nem tud, amit érintéssel, vagy gesztusokkal ne lenne gyorsabb és egyszerűbb elérni.
Marketingfogásnak viszont elég jó dolog.

Mielőtt valaki belémkötne, ezt úgy mondom, hogy ilyen órát használok és biza tök feleslegesnek tartom a tekerőt, gyakorlatilag soha nem használtam az elmúlt 4 hónap alatt.

(#7) Graphics válasza tjb007 (#5) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem is gondoltam arra, hogy szolgaltatofuggo keszulekkel varialjak :)

Az a szolgaltato sara :) csak sajna plusz burokracia .. De mit irtam a masodik feleben a mondandomnak?

#2

A fuggetlen megint mas tema :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8) tjb007 válasza Graphics (#7) üzenetére


tjb007
nagyúr

Te lehet, hogy nem, de abban a hozzászólásban, amire válaszoltál pont az aktív hűségidős szolgáltatófüggő telefonokról van szó.

A második felében meg írtál amit írtál, én nem arra válaszoltam, de majd legközelebb idézek. :)

[ Szerkesztve ]

(#9) guriga1234 válasza Parallaxis (#6) üzenetére


guriga1234
addikt

"Mielőtt valaki belémkötne, ezt úgy mondom, hogy ilyen órát használok és biza tök feleslegesnek tartom a tekerőt, gyakorlatilag soha nem használtam az elmúlt 4 hónap alatt." - nekem van meg 3 hónapja, te meg később vetted (állítólag, a topicjában leellenőrizhető, te írtad). Akkor mit nem használtál 4 hónap alatt?

[ Szerkesztve ]

(#10) Graphics válasza tjb007 (#8) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem. Olvasd el azt is :)

Ott azt irja, hogy szolgaltatofuggo keszulekek cserejenek lottek, mert o aktiv telefoncserelgeto..

Ez nem olyan, hogy szabadon rendezzuk a mondatreszeket, es ebbol az jon ki hogy husegidos keszulek...:D

En meg ezt irtam :Meg ki kell fejlodnie a dolognak

Amazt beneztem ;] Iszok egy teat

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#11) Parallaxis válasza guriga1234 (#9) üzenetére


Parallaxis
addikt

Látom megértetted a lényeget.. ismét :)

(#12) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Na, jó látni, hogy felbukkant egy eszköz eSIM-mel :) Remélem 5 éven belül ki fogja váltani a mostaniakat végre :)

Finn the human

(#13) HaZse


HaZse
őstag

Én kimondottan örülnék az eSIMnek. De akkor a szolgáltató az eSIM sorozatszáma alapján bármikor engedné az eszköz eladását esetleg függetlenítését és ha ilyen kérés van, akkor az eladótól bekérné a készülék fennmaradó összegét egyösszegben. Így kizárható lenne az a sok letiltott eszközök.

No meg nem lenne értelme az ilyen eszközöknek az ellopása.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#14) guriga1234 válasza Parallaxis (#11) üzenetére


guriga1234
addikt

Hogyne. Sikerült ismét valótlant állítanod.

Én már több, mint 3 hónapja használom az órát és bizony sokkal jobb a tekerő, mint a tapizás. Ezt úgy mondom, hogy nekem tényleg van, neked meg csak állítólag.

(#15) Lord Sidious válasza guriga1234 (#14) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

Kb. ugyan olyan szinten van a Te "vanod" is, mint az O allitolagja :) kenyelmes? Akkor jo. Orulunk neki, hogy szamodra teljes mertekbe bevallt es hasznos, de ettol lehet, hogy valakinek az nem "vilagmegvalto" funkcio, vagy alternativa. :) no offense

(#16) guriga1234 válasza Lord Sidious (#15) üzenetére


guriga1234
addikt

Tőlem nem hallhattál/olvashattál olyat, hogy "világmegváltó". Ezzel olyat ostorozz, aki ezt állítja.

PS: "Kb. ugyan olyan szinten van a Te "vanod" is, mint az O allitolagja" - nekem van, ő meg össze-vissza halandzsázott. Tehát nem ugyanolyan (egybe kell írni!!!). Egyébként nem érdekel, hogy van-e neki, de az, hogy nincs 4 hónapja neki az biztos, tehát hazudott. Erre bizonyíték az óra topicja.

(#17) Lord Sidious válasza guriga1234 (#16) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

Nem tok mindegy, hogy 4 vagy 2 honapja van meg neki? Sokan nem tartjak szamon mikor vettek meg egy hasznalati targyat. :) a vilagmegvalto pedig nem hiaba volt idezojelbe, ezek szerint nem jott at az ironia. ;) a marketingbe sem hiaba hasznaljuk (elsodlegesen a consumer piacon) a kognitiv disszonanciara epitest. Hal' istennek benned ez rendesen dolgozik (ami egyaltalan nem rossz, ha a fogyaszto tudatositja magaban es elfogadja a jelenseg emberi termeszetbol fakado termeszetesseget.) a korabbi Gear 2-es hirek hsz-ai alapjan, igy legalabb van ertelme a B2C mark. munkanak is a Samunal. :)

[ Szerkesztve ]

(#18) guriga1234 válasza Lord Sidious (#17) üzenetére


guriga1234
addikt

Nem.

Nem jött át az irónia.

Szerintem jobban tennéd, ha almás topicban okoskodnál, elvégre a "világmegváltó", "forradalmi", stb. kifejezések azokra jellemzők. Ott kötekedj a haverjaiddal együtt.

(#19) Parallaxis válasza guriga1234 (#18) üzenetére


Parallaxis
addikt

Neked általában semmi nem jön át, ha az nem egyezik a te elképzeléseddel, te már csak ilyen vagy :)

Valóban, tévedtem az idővel kapcsolatban, de nem igazán tartom ezt ennyire számon, az viszont tény, hogy a Samsung az óra UI-ját nem igazán úgy alkotta meg, hogy komolyan épített volna erre a tekerőre, tekintve, hogy egyetlen funkciót sem érsz el kizárólag ezzel, minden funkcióra van egy sokkal egyszerűbb érintés, vagy gesztus, amit sokkal kényelmesebb egy ujjal elvégezni, mint a kereket tekergetve. Nyugodtan állíthatsz mást, de ha tényleg komolyan azt állítod, hogy erőt kifejtve tekergetni egy kereket kényelmesebb, mint egy ujjal arrébb suhintani az aktuális képernyőt, akkor nem leszel teljesen hiteles :)

Mellesleg továbbra is fenntartom a véleményem, hogy a Gear S2 csúnya visszalépés az előző Gear-ekhez (Gear 2, Gear S) képest és nagyjából a tudása a Gear Fit szintjén van egy szemrevaló tokozásban (igazából ami számottevő plusz a Fit-hez képest az a mikrofon, de azt magyarul semmire nem tudod használni).

[ Szerkesztve ]

(#20) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Már rég bevezethették voln ezt az eSIM-et.

(#21) guriga1234 válasza Parallaxis (#19) üzenetére


guriga1234
addikt

"minden funkcióra van egy sokkal egyszerűbb érintés, vagy gesztus, amit sokkal kényelmesebb egy ujjal elvégezni, mint a kereket tekergetve. Nyugodtan állíthatsz mást" - teljesen nyugodtan állítok mást.

"akkor nem leszel teljesen hiteles" - a hitelességet szerintem töröld a szókincsedből. Ha valaki nem hiteles, az te vagy, ismét bebizonyosodott.

"a tudása a Gear Fit szintjén van" - úgy látszik, hogy fogalmad sincs egyikről sem. A nejemnek Gear Fit van, ég és föld a kettő.

"ami számottevő plusz a Fit-hez képest az a mikrofon, de azt magyarul semmire nem tudod használni" - már hogyne lehetne. Hangjegyzet. Vagy ez számodra nem mond semmit?

Maradjunk annyiban, hogy szerintem neked még mindig a Gear 2 van, és minden ébredés egy élvezet számodra, mert jól tudtad monitorozni az alvásodat. Biztos ettől leszel kipihentebb.

PS: ha kérhetem, hanyagolj. Semmi kedvem veled társalogni, mert számomra nem vagy vitapartner. Állandóan valótlanokat állítasz, valójában csak kötekedni szeretsz a haverjaiddal együtt.

[ Szerkesztve ]

(#22) ChoppR válasza guriga1234 (#18) üzenetére


ChoppR
tag

Már megint itt osztod az észt. Nem veszed észre magad, hogy nem szeretünk téged, meg az értelmetlen agymenéseidet? Szerintem keress másik fórumot.

:C :C :C :C :C

iPhone 13 Pro Max, Apple Watch 7, Airpods Pro

(#23) guriga1234 válasza ChoppR (#22) üzenetére


guriga1234
addikt

Jöttél besegíteni a haverjaidnak? Kinek lehetsz a másodnickje? Mert te mindig akkor bukkansz elő, ha személyeskedni kell. Vannak még vagy hárman, előbb-utóbb jönnek ők is.

(#24) ChoppR válasza guriga1234 (#23) üzenetére


ChoppR
tag

Tükörbe kellene nézni kispajtás, bár van akkora arcod, hogy ne férjen bele, de azért néha megpróbálhatnád. Ne azt keresd, hogy ki kinek a hányadik felhasználója. Egyszerűen csak fogadd el a tényt, hogy nem szeretünk téged. Először te kezdtél el személyeskedni, sőt. Mindenkibe megpróbálsz belekötni, de nem vagy okos, sőt. Ha nincs a fórum, szerintem egy noname ember lehetsz. Sz'r az élet? :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max, Apple Watch 7, Airpods Pro

(#25) zorzy4 válasza kapal (#3) üzenetére


zorzy4
őstag

Mitől jó is ez nekünk? Ha mondjuk egy régi telefont kell elővenni a fiókból gyorsan, mert bedöglött az aktuális csúcs modell, hogy fogod megtenni. A készülék független telefonszán a gsm telefónia egyik legnagyobb vívmánya.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#26) guriga1234 válasza ChoppR (#24) üzenetére


guriga1234
addikt

Ez nem szeretetotthon. Vagy tévedek? Az mindenesetre felháborító, hogy veled együtt pár ember, bármit írok, azonnal belémköt. Mindig csak ugyanazok.
Nem szokásom senkibe sem belekötni, de ha valaki megtalál, azt nem hagyom szó nélkül.
Ha már előhozakodtál a tükörrel, nézz csak bele. Egy noname, nem okos "embert"(?) láthatsz benne.
Az én életem nem "Sz'r". És a tied? Ez az egyetlen örömöd, hogy engem próbálsz ekézni?
A kispajtások meg a haverjaid, nem én.

[ Szerkesztve ]

(#27) Lord Sidious válasza guriga1234 (#21) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

"ami számottevő plusz a Fit-hez képest az a mikrofon, de azt magyarul semmire nem tudod használni" - már hogyne lehetne. Hangjegyzet. Vagy ez számodra nem mond semmit?

hááát nem tudom, ameddig csak a hangjegyzetre lehet használni a Tizen-es ill. Wear-es okosórákat, addig ezek számomra csak félkarú óriások. Nagyon sokat használom (elsődlegesen) a magyar, (másodlagosan) a francia és angol diktálást, (az összes speciális karakterrel kiegészítve) ahol szöveges bevitelre van lehetőség. Pl.: mail, sms és egyéb szöveges üzenetek, jegyzetek, web stb. Elhiszem, hogy kicsi hazánk piaca és a magyar nyelvre sem egyszerű a diktálás fejlesztése (a baszkra pl nehezebb, mégis több platformon van) de ameddig ezt a lépést nem teszi meg a Samu, addig ez az óra felejtős.

(#28) guriga1234 válasza Lord Sidious (#27) üzenetére


guriga1234
addikt

Talán rá akartalak beszélni erre az órára? Eszembe sem jutna, mert elvakult almás vagy.
Egyébként meg van hangvezérlés is (angolul). Az almás óra tud magyarul?

(#29) Lord Sidious válasza guriga1234 (#28) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

igen tud magyarul :)

Talán rá akartalak beszélni erre az órára?

ja, egy régebbi topicba még elkezdtél mindenkit győzködni és támadni, aki nem a Te véleményed hangoztatta, mert dolgozott benned a kognitív disszonancia 1000-rel... de látom most is lejött, hogy saját véleményt formáltam. :D ennyire destruktív emberrel ritkán találkozni... :U

Eszembe sem jutna, mert elvakult almás vagy.

ja nyilván... azért használok Droidot is, Win-t is és azért fogalmazok meg egyaránt negatív kritikát az Apple iOS 8 óta elkövetett kismillió hibájáról :U de tudom, ha Apple terméke van valakinek az már elvakult almás okos érvelés :C

[ Szerkesztve ]

(#30) guriga1234 válasza Lord Sidious (#29) üzenetére


guriga1234
addikt

"igen tud magyarul" - tehát magyarul kiadott parancsokat megért? Úgy érted?

"egy régebbi topicba még elkezdtél mindenkit győzködni és támadni, aki nem a Te véleményed hangoztatta" - rosszul emlékszel.

"ennyire destruktív emberrel ritkán találkozni" - akkor most örülhetsz. Én is tudnálak jellemezni, de ettől eltekintek.

(#31) Lord Sidious válasza guriga1234 (#30) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

"igen tud magyarul" - tehát magyarul kiadott parancsokat megért? Úgy érted?

A folyékony, gyors magyar nyelvű diktálást mindenhol, ahol van lehetőség szöveget írni. (akár 3th party appokba) Ugyan úgy, mint ahogy az iPhone, iPad, iPod touch (minden iOS-es termék) és a Mac is. Mivel ennek a funkciónak tényleg van értelme egy okosórában, akár BT fülessel, akár vezetés, séta stb közben füles nélkül, így a Tizenes és Wear-es okosórákba nem gondolkodnék, ameddig ez a funkció nem lesz azokban is elérhető.

[ Szerkesztve ]

(#32) guriga1234 válasza Lord Sidious (#31) üzenetére


guriga1234
addikt

Ezt a telefonom tudja, az meg mindig nálam van. Értem én, hogy egy órába könnyebb szöveget bediktálni, mint bepötyögni, de ilyen igényem nem volt, mert a telefonom tudja ezt.
Nekem az óra kiválasztásánál ez nem volt szempont. Ha neked ez a funkció lényeges, akkor vegyél almát, van már úgyis pár fajta, elfér a többi között.

(#33) Little Hulk válasza guriga1234 (#32) üzenetére


Little Hulk
tag

Sziasztok! Engem konkrètan egy dolog èrdekelne ezzel az órával kapcsolatban, ha már esim-ről beszèlünk, önállóan telefonkènt használható vagy nem? Ha igen hogyan?

(#34) guriga1234 válasza Little Hulk (#33) üzenetére


guriga1234
addikt

Ez a lényege. Lehet vele telefonálni, ez egy óratelefon. Máskülönben miért kéne bele eSIM?
Az én Gear S2-mben nincs ilyen lehetőség, csak azt látom az órán, ha a telefonon hívnak (azt is, hogy ki, ha benne van a névjegyzékben, mert különben csak a telefonszámot), fel tudom az órával venni, el tudom utasítani és hívást tudok kezdeményezni, de maga a telefonálás a telefonnal történik.
Az eSIM-es verzióval telefon nélkül is lehet telefonálni, mert az óra egyben telefon is. Ennek személy szerint nem sok értelmét látom, mert van okostelefonom, két telefonra meg nincs szükségem.

A hogyanra: van hangszórója és mikrofonja. Persze lehet BT headsettel is használni.

[ Szerkesztve ]

(#35) Little Hulk válasza guriga1234 (#34) üzenetére


Little Hulk
tag

Jogos, èn is csak ezèrt látom èrtelmèt az esim-nek, de leggyakrabban telefonkiegèszítökènt olvasok róla, pedig engem önállóan is èrdekelne telefonkènt, helyet nem foglal, ès mindig kèznèl van!

(#36) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Amint megoldják a normális vízállóságot,hogy tényleg elvihessem a strandra is,megint lesz benne kamera,már lesz is értelme a 3G-nek...mekkora is lenne az,hogy otthon csak "átlövöm" a simem és szépen elmegyek csak az okosórával,ami mindenben kiszolgál egész nap?
A vizet meg arra mondom,hogy hiába jönnek az ilyen 1 méter meg 2 méter mélyen fél órával,ha a medencében leúszok 50métert és kampó.Időben is kevés a fél óra,a vízben mozgónál pedig jóval nagyobb a pillanatnyi víznyomás.Ezeréve van indukciós töltő...találjanak ki rá valami adatátviteli módot is(na de amúgy ott a wifi,minek is kéne adatkábel?),és végre lesz értelme bárkinek ilyesmit venni.
Gear 1-em van,de azóta csak jobbára visszalépés volt a számomra fontos dolgokban(nincs kamera és hangszóró,vagyis nem headset,mint az én "ősi vackom",és igenis többszáz bulikép,videó született,amire telóval esélyem nem lett volna),végre ha külön-külön sikerült összehozni,most kijöhetne a gear3,minden tudással együtt.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#37) guriga1234 válasza BandiHUN (#36) üzenetére


guriga1234
addikt

A Gear S2 széria vezeték nélkül tölthető.
Van benne BT és wifi is.

(#38) Lord Sidious válasza guriga1234 (#32) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

Persze ertem en, hogy a telefon tudja, de az en felhasznalasi szokasaimhoz, es az ora kenyelmi funkciojahoz (elvileg a lenyeg az lenne, hogy sok esetben kialtson ill. konnyebbe tegyen sok dolgot) prior tenyezo. :) apple watchbol nem vennem meg az eslo gent. mert "fizetos beta teszternek" nem olyan vicces lenni. Majd a masodik gen. kinovi varhatoan a gyerekbetegsegeket, mint ahogy az almanal lenni szokat iPhone vonalon is az S szeriaval. Meg amugy is erdemes kivarni, hogy mi lesz a vege es mennyire lesznek rugalmasak a gyartok minden felrol a wear/tizen for iOS vizioval. (Bar hiu abrandokat szerintem folosleges kergetni)

(#39) Lord Sidious válasza Little Hulk (#35) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

Ezek nyomos ervek, de azert az akku kapacitas erosen behatarolja a keszenleti es fokent a hasznalati idot. Szal ez is inkabb sport es olyan tevekenysegek, szituaciokba lehet hasznos, amikor a telefon nincs keznel vagy nem akarjuk vinni esetleg tudjuk nelkulozni adott ideig. Viszont teny, hogy van benne racio, es van innovacios erteke is.

[ Szerkesztve ]

(#40) Parallaxis válasza guriga1234 (#21) üzenetére


Parallaxis
addikt

A nejemnek Gear Fit van, ég és föld a kettő.

Ja, máshogy néz ki :D

Hasznos tudásban a Fit még előrébb is van, csak csúnyább.
Parasztvakítás (tekerő, barométer stb.) lehet neked fontosabb, de nekem nem annyira.

már hogyne lehetne. Hangjegyzet.

Értelmetlen, erre a mobil a jobb (érzékenyebb mikrofon és nem limitált rögzítési idő).
A mikrofonnak akkor lenne értelme, ha lehetne szöveget diktálni vele, de erre magyarul nem képes (vagy, ha lenne hangszóró is benne és működne kihangosítóként, mint az elődök), de így felejthető ez a hardverelem.

Maradjunk annyiban, hogy szerintem neked még mindig a Gear 2 van

Nem nagyon izgat, hogy mit hiszel.

Állandóan valótlanokat állítasz, valójában csak kötekedni szeretsz

...és ezt még te írod??? Humorod azért van, látom :)

(#41) guriga1234 válasza Parallaxis (#40) üzenetére


guriga1234
addikt

"Ja, máshogy néz ki" - komolytalan vagy, látszik, hogy egyiket sem ismered. Nincs veled miről vitáznom. Ha nem értenéd: fegyvertelen emberrel nem folytatok szellemi párbajt.
Elolvastál pár tesztet meg adatlapot, esetleg hozzád hasonló, ilyen órákat maximum képről látó emberek véleményét és abból próbálsz okoskodni. De ez így kevés. Nem kívánok veled vitázni. Szólhatsz a haverjaidnak is, hogy most ekézzenek ők is engem egy kicsit, hogy a látszat az legyen, hogy én mindenkivel kötekedek, pedig azok ti vagytok. Nem reagálok mostantól az agy(atlan)menéseidre.

[ Szerkesztve ]

(#42) Parallaxis válasza guriga1234 (#41) üzenetére


Parallaxis
addikt

komolytalan vagy, látszik, hogy egyiket sem ismered

Fit-et több mint 1 évig használtam, tényleg nem ismerem...

Nevetséges, hogy ennyire buzog benned kognitiv disszonancia :)

Egyszerűen imádni való, ahogy véded az éppen megvásárolt kütyüdet, holott eléggé egyértelmű, hogy annak tudását a gyártó durván megnyirbálta az elődökhöz képest és főként a divatot vette előtérbe (persze lehet, hogy neked ez az elsődleges szempont).

De nyugodtan leírhatod, hogy mi az a funkció amit nap mint nap használsz az S2-ben, de a Fit nem tudja :D
(Fordítva tudnék példákat mondani.)

Elolvastál pár tesztet meg adatlapot, esetleg hozzád hasonló, ilyen órákat maximum képről látó emberek véleményét és abból próbálsz okoskodni.

Unalmas, hogy azt képzeled, hogy te mindent tudsz, holott eléggé felületes a tudásod és folyton személyeskedsz.
Csak a te kedvedért:

(#43) ChoppR válasza Parallaxis (#42) üzenetére


ChoppR
tag

Ne bántsd a béemvés barátunkat. Sajnos észből keveset osztottak neki, de legalább van egy órája. Azzal villoghat. A drága dolgokkal picit mindig lehet kompenzálni az altáji hiányosságokat. (de csak egy darabig :D )

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max, Apple Watch 7, Airpods Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.