Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) RepeatSector


RepeatSector
senior tag

19k egy belepojegy????
azert megerte volna kinezni pofajaba rohogni az androidos meg szifonosoknak XD
en maradok a jo oreg wm + symbiannal :C

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#2) hemaka


hemaka
nagyúr

Nem sok értelmét látom ennek a konferenciának, inkább lehúzásnak tűnik, főleg ilyen jegyárral. :D

(#3) Bocha válasza RepeatSector (#1) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Az utolsó előadás elég lapos volt, nem nagyon tudok mit írni róla, de mindjárt lesz egy Nav N Go interjú.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#4) #16820480 válasza Bocha (#3) üzenetére


#16820480
törölt tag

első mobilos konferencia? höhö, hát ezzel úgy egy hetet elkéstek :C

amúgy fura (vagy csak nekem?), hogy így a semmiből hirtelen ott egy konferencia, semmilyen infromációt nem láttam róla előzőleg, pedig szoktam olvasni a híreket. de köszönet a tudósításért!

(#5) David75


David75
őstag

A legújabb androidos telefonokat hasonlítják össze a majd egy éves 3gs-el??

Remélem az appstore-t is hasonlítgatják az android market-hez...

Amúgy én úgy vagyok az androidal hogy ha nem lenne pénzem iphone-ra akkor úgy vehetnék androidos mobilt hogy se kompromisszumot nem kötök,se hiány érzetem nincs és meg se bánom.A hero nagyon bejött.Viszont a zenelejátszás és a játékok átbillentik a mérleget az iphone felé.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#6) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

hát, elolvasva a bevezetőt - ez eléggé WTF...

ha szabad ilyet kérdeznem Bocha - ez nem inkább "nyaljuk-egymás+-seggét-fényesre"-rendezvény? :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#7) ThorsHUN válasza #16820480 (#4) üzenetére


ThorsHUN
őstag

En lattam, hallottam rola, de nem hittem volna, hogy a bejutas 19 ropi lesz:D

Hubazzeg dejolaba van a navngos csajnak:D

(#8) szp1


szp1
addikt

off

[ Szerkesztve ]

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#9) szp1


szp1
addikt

Az a kék ruhás leányzó az utolsó képen, a nav'n go standnál.......na az igen.... ;]

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#10) Octi válasza ThorsHUN (#7) üzenetére


Octi
aktív tag

Nem meglepő. A lábaiért fizetik :D

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#11) P00By


P00By
nagyúr

Sok értelme van, főleg ennyiért :Y

(#12) EczkE válasza P00By (#11) üzenetére


EczkE
addikt

Kíváncsi lennék, hogy hányan mentek csak úgy be. :U :D

Asszem mindenféleképpen!

(#13) hemaka válasza Octi (#10) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ennyi pénzből... sokat érhet a virgácsa. :D

(#14) #16820480


#16820480
törölt tag

Bocha: ehhez az iGO vs. android market dologhoz. simán lehetne, hogy maga az iGO szoftver ingyenesen letölthető (ekkor ugye elérhető lesz mindjárt itthonról is), a térképeket meg a cég honlapjáról lehetne megvásárolni, és utána felmásolni a telefonra. úgyis ott a gond, hogy egy átlagos androidos telefonnál a telepíŧett szoftverek ugye a belső memóriába mennek, tehát oda nem fér el térkép, így meg csak szépen felmásolná az ember a kártyára (esetleg valami egyszerű map loaderrel, hogy bárki meg tudja csinálni).
illetve a marketes usernévhez lehetne kötni a Nav'nGo weblajpán a térkpek regisztrációját, vásárlását, így csak a saját accounthoz kapcsolódva működne egy-egy térkép (viszont telefonváltáskor nem kéne újra megvenni/regisztrálni).

(#15) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Én nem vagyok ott, de akkora bullshitet, mint amit a Nav N Go csóka mondott rég hallottam. "Keresik a lehetőségét" hogy az Android Marketen a magyarok is megvehessék az iGO-t? Haló, hapsikáim, az NDrive 2 hónapja röhögve megcsinálta, meg lehet nézni, hogy milyen profi. Mi a frászt keresnek még ezen???

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#16) hemaka válasza Bog (#15) üzenetére


hemaka
nagyúr

Szerintem inkább elaludtak kicsit... Aztán most ébredtek fel, hogy portolni kellene andoidra is. :D

(#17) RaveForce


RaveForce
veterán

valahogy nem tűnt fel, h konkrétan kik is szervezték, v csak én siklottam át felette?

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#18) ThorsHUN válasza Bog (#15) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Hmm akkor ezert hivta a navngo Bochat es nem Bogot... :D

(#19) Bog válasza RaveForce (#17) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Leginkább Doransky. Aztán mögéállt a Sanoma. Ez ilyen multikiadós-pénzes önvállveregetés, de lehet, hogy pont az ilyen véleményem miatt nem én mentem el erre a rendezvényre...

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#21) Bocha


Bocha
HÁZIGAZDA

Én viszont nagyvonalú voltam és elmentem, de a múlt heti Mobile Meeting fényében azért nekem is van egy véleményem, főleg a 19k-s beugróról. A hangosításban egyébként ők is bénák, de mi is azok voltunk. :) Mindenesetre próbálok posztolni, de engem annyira nem kötnek le az előadások.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#22) RaveForce válasza Bog (#19) üzenetére


RaveForce
veterán

kövezzetek meg de nekem semmit nem mond a doransky név :DDD
aztán rákerestem...
egyébként ez a 19K-s beugró nekem naon úgytűnik, h arra jó, h távol tartsa a sima érdeklődőket, vagy csak véletlen egy 0 odakerült még a végére :))

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#23) babati válasza szp1 (#9) üzenetére


babati
aktív tag

nem rossz, nem rossz... szerintem előbb ragadnék le ott mint az androidnál: :DD

és utána vele az androidnál :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24) Octi válasza Bocha (#21) üzenetére


Octi
aktív tag

Szerintem inkább vonulj haza. Lehet, több értelme lenne :D

Szerintem a NNG-nál valami nem stimmel. Nagyon sokat bakiznak mostanában :(((

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#25) nord_


nord_
veterán

Az legalább jó hír, hogy az iPhone-os navin próbálnak csiszolni a fiúk... mert pl. a TomTom (főleg a tartóval együtt) szoftveresen, hardveresen valami elképesztően jó. Ha ezt a szintet valaha el tudnák érni, nem sokan választanák a konkurenciát (CoPilot, Navigon, NDrive, Sygic)!

(#26) joey04 válasza #16820480 (#4) üzenetére


joey04
titán

pedig elég sokat reklámozták. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#27) Karma válasza Bocha (#21) üzenetére


Karma
félisten

Csináld azt, amit a konkurencia: menj hostesseket fotózni, ha meguntad az előadást :DDD Szerintem mindenkinek jobb :DDD

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#28) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Hajrá Android :DD

(#29) Bocha válasza Karma (#27) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Mi egy színvonalas szakmai lap vagyunk, sorry, elvből nem csinálok ilyet. :)

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#30) vehement69


vehement69
senior tag

hát inkább no comment, csak annyit hogy mintha savanyú lenne a szőlő.. :)

I am cancer in your bones

(#31) GALARDO


GALARDO
addikt

19 000ft! :DDD

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#32) vehement69 válasza Bocha (#29) üzenetére


vehement69
senior tag

azért óvatosan az efféle kijelentésekkel :)

I am cancer in your bones

(#33) joey04 válasza Bocha (#29) üzenetére


joey04
titán

pedig ahogy az nng-s képet elnézem, most kivételt tehetnél :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#34) bolondember válasza Bocha (#29) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

és szivességből? ;)

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#35) Ulkesh


Ulkesh
őstag

" A Sanoma egyébként nem teszi le a voksát sem az Android, sem az iPhone/iPad mellett, a lényeg számukra a multi-touch megléte."

???
Tudna valaki mondani egy Sanoma-s alkalmazást, ami támogatja a multitouch-ot? Én nem találkoztam még ilyennel.

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#36) DemonDani válasza Bog (#19) üzenetére


DemonDani
addikt

:DDD

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#37) Integra válasza Bog (#15) üzenetére


Integra
titán

azt nemtom, de az ndrive frankó cucc lett. nem tökéletes, de az igo-nak leáldozik.
ráadásul gondolom azt a buta igot portolják majd androidra, az meg eleve vicc.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#38) Integra válasza Bocha (#21) üzenetére


Integra
titán

úgy gondolták, hogy a 19 rugóval megfelelő helyre pozícionálják magukat, a sok wannabe papírmenedzserek szintjére. :)) tanulságosak a fotók..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#39) Integra válasza Bog (#19) üzenetére


Integra
titán

kell nekik most a hype, mert ugye ringier és axel-springer buli van a piacon. (ha jól emlékszem)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#40) iZed


iZed
aktív tag

"véleményünk szerint az alsókategóriás készülékeknél soha nem fogják a gyártók elhagyni a fizikai gombsort, mivel az olcsó készülékeket jellemzően azok vásárolják, akik csak telefonálni szeretnének, nincs szükségük másra."

ez igy eleg tulzo. tehat 5 ev mulva is lesznek fizikai gombsoros gagyi telok. es 50 ev mulva is. es 5000 ev mulva is. biztos ez?:)

(#41) RaveForce válasza iZed (#40) üzenetére


RaveForce
veterán

5000 ev mulva is.

és biztos az, h akkor egyáltalán lesz élet a Föld-ön? sőt lesz-e még Föld...

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#42) Parci válasza Integra (#38) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

doransky... azért nem minden lufija pukkadt ki, nem hülye a srác, de erről a "konferenciáról" én sem vagyok jó véleménnyel, legkevésbé sem. az is jellemző, h úgy csinálnak, mintha Mobilarena / Mobile Meeting nem is létezne.

(ezért is vagyunk a szakma feketebárányai, nem járunk ilyen eseményekre popsizni, vállveregetni, sörözni, smúzolni... aztán meg rinyálunk, h nincs hirdetés :DDD)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#43) DemonDani válasza RaveForce (#41) üzenetére


DemonDani
addikt

Sööööt lesz e világegyetem :DDD

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#44) BloodRay


BloodRay
veterán

LOOOL! :DDD
Az egész színvonalról valahogy az index szó jutott eszembe... ;]
Ez a 19k-s belépő meg jól mutatja mennyire "komoly" a "konferencia". :))

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#45) atike válasza BloodRay (#44) üzenetére


atike
nagyúr

Mennyi? :Y

(#46) BloodRay válasza atike (#45) üzenetére


BloodRay
veterán

Nem olvastad a hírt? :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#47) RaveForce válasza BloodRay (#46) üzenetére


RaveForce
veterán

nem, atike csak most tudta meg,h.... :DD

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#48) BloodRay válasza RaveForce (#47) üzenetére


BloodRay
veterán

...hogy az ötöslottó főnyereményéért elmehet párjával az Iphone vs Android konferenciára, ha felmutatja a diákigazolványát. :DDD

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#49) Integra válasza Parci (#42) üzenetére


Integra
titán

nem is gondolom én sem ezt vagy hasonlót, mindössze azt gondolom, hogy nekem ez az egész izomszagúnak tűnik. az meg, hogy veletek inkább nem foglalkoznak... pozitív oldalról nézzétek, pontosan tudják ki és mi a mobilaréna.
természetes magyar jelenség az ilyen viselkedés. DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#50) Straw válasza Bocha (#29) üzenetére


Straw
senior tag

Miért nem vitted el szőlőt? Akkor nem neked kellene fotóznod :D

42

(#51) fi:zi'k válasza bolondember (#34) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Csatlakozom.

Privátban egy sorozatot :B :P

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#52) Chrassidis válasza szp1 (#9) üzenetére


Chrassidis
csendes tag

Ő az oka a 19 kilós belépőnek. ;]

(#53) Bocha válasza vehement69 (#32) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Lehet viccelődni, plusz gondolhatod, amit gondolsz, nem fogjuk meggyőzni egymást. De most meguntalak, három nap múlva találkozunk. Ha nem veszel vissza, permanensen repülsz, nincs energiánk rád.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#54) Bocha


Bocha
HÁZIGAZDA

El kellett jönnöm, mert dolgom van még. Este felposztolom a történéseket.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#55) Bocha válasza vehement69 (#30) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Igen, nagyon savanyű a szőlő. Tudod, mi is megrendezhettük volna a Mobile Meetinget úgy, hogy szedünk belépőt, Ferrarit nyilván nem vehettünk volna belőle, de csinálhattuk volna máshogy is. A különbség csak az, hogy bár hihetetlen, de ebben az országban sem csak olyan emberek élnek, akik mindenből meg akarnak gazdagodni. A Mobile Meeting egy felhasználóközpontú rendezvény volt ingyen, kérdezz meg bárkit, aki ott volt. Ez nekem kicsit egy körbenyalogatós, pacsizós valaminek tűnt, amivel nincs gond, kellenek az ilyen rendezvények, plusz a helyszín is kiváló volt, a cathering is stimmelt, plusz az előadások is többé-kevésbé, de a kevésbé része nyilván nem a szervezők hibája. Nekem mondjuk furcsa, hogy az ország legnagyobb szakmai lapját meg sem hívják, és igen, úgy gondolom, hogy mi ennek ellenére nagyvonalúak voltunk, odamentem, tudosítottam, reklámoztam őket. Ha van egy kis negatív íze az írásnak, akkor sajnos van, igyekeztem nem túlozni.

A banod kapcsán pedig gondolkodj el: te vagy az első ember, akit három év alatt kiraktam, nem véletlenül. Soha nem bántottunk, soha nem vitáztunk veled, mindig tiszteletteljesen beszéltünk veled, erre kikelsz magadból a design miatt, nekünk ugrasz és már kvázi színvonaltalan bulvárlapnak titulálsz minket. Erre nekünk nincs szükségünk, nyugodtan érezhetsz így, de akkor ne boldogítsuk itt tovább egymást.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#56) Bling95


Bling95
őstag

ez 19K-s ár azért nem semmi :Y sztem sokkal jobban járt aki elment múlthéten a mobile meeting-re, az meg hogy pont titeket felejtenek el meghívni az már a no komment kategória... :(((

(#57) aram01


aram01
nagyúr

19k,egy rossz vicc

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#58) GabN73 válasza szp1 (#9) üzenetére


GabN73
addikt

19k belépő mellett legalább egy körre el lehetett volna vinni.... :DDD

(#59) kricsi81


kricsi81
senior tag

iPhone. Nyáron jön a 4G, a Telenorhoz is.

kovacsrichard.hu

(#60) szp1 válasza GabN73 (#58) üzenetére


szp1
addikt

pont erre gondoltam, de nem mertem beírni - ezért volt az üres hsz.. :DD

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#61) babati válasza Straw (#50) üzenetére


babati
aktív tag

valószínű nem nőtt a keze a se..ébe:D jó csak viccelek:D még mielőtt nekem ugrotok. félretéve a viccet. mi okozta a navngo vezetőségének azt a csúszást hogy nem csinálták meg az igo-t androidra? (még)

[ Szerkesztve ]

(#62) Karma válasza babati (#61) üzenetére


Karma
félisten

Mi az, hogy még? Már elég régóta van iGO8 Androidra is...

“All nothings are not equal.”

(#63) M@trixfan


M@trixfan
addikt

13K volt a Mark Knopfler koncert, ez azért túlzás. :Y

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#64) babati válasza Karma (#62) üzenetére


babati
aktív tag

nem tudtam, ez jó hír. még egy ok hogy androidra szeretnék váltani :C

(#65) viw


viw
aktív tag

anno feliratkoztam egy hírlevélre amiben ezt reklámozták. jöttek is a levelek, nem zavaróan és korrekt formába.
programokból már akkor lehetett sejteni,h. almás hangvételű lesz a konferencia. valamint leírták azt,h. az elsőt nem a nagyközönségnek hanem a szakmának rendezik. így talán kicsit érthető a magas belépői díj.
természetesen ezzel én sem értek egyet, mert miért kell így "kizárni" a felhasználókat. ha van közöttük olyan akit érdekel a téma, az miért ne mehetne?!
véleményem szerint a két tábor résztvevőinek aránya nem oly meglepő. ha a saját környezetemből(!) indulok ki, akkor egyetlen egy androidos sincs (ha van is, nem tudok róla). viszont iphone-os több is. ha ez az arány nagyjából igaz nagyobb területre nézve is, nem meglepő,h. kevesebb felhasználóra, kevesebb kiállító, fejlesztő jut.

az,h. egy ilyen neves lapot nem hívtak meg, az meg a szervezőket jellemzi...
de örülök,h. bejutottatok!

(#66) máyköl


máyköl
veterán

Iphone egyértelműen jobb. :P

(#67) devast válasza máyköl (#66) üzenetére


devast
addikt

Azért olvasd el a cikket mielőtt postolsz :DDD

(#68) Fooler89 válasza devast (#67) üzenetére


Fooler89
őstag

Minek? :F

Az úgy se változtatna a véleményén :P :D

[ Szerkesztve ]

(#69) Solten válasza BoneDragon (#28) üzenetére


Solten
addikt

:K

Saor Alba

(#70) kenny123 válasza máyköl (#66) üzenetére


kenny123
addikt

Ízlések, és pofonok:)

yo

(#71) <NewL>


<NewL>
addikt

A Sanoma egyébként nem teszi le a voksát sem az Android, sem az iPhone/iPad mellett, a lényeg számukra a multi-touch megléte.
kicsit vicces. eddig nem látta senki sem,hogy a multitáccs mellett voksolt volna (AppStoros appjaik)
:D

egyébként nagyon jó kis programokat tudnak készíteni

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#72) .:Kristian:.


.:Kristian:.
addikt

Én voltam, egyik haver nyerte 1db jegyet és rám ruházta. Mit mondjak, nem voltam seggre esve. 1x K-t meg tuti, hogy nem adtam volna érte.
Mégis sokan voltak.

[ Szerkesztve ]

(#73) Bocha válasza .:Kristian:. (#72) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

200-an. Az sok? :) Szerintem rendes "fizetős" látogató egy sem volt.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#74) .:Kristian:. válasza Bocha (#73) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

A jegyárhoz képest sok. Bár lehet, hogy tényleg nem volt fizetős látogató. :)

(#75) dedike válasza #16820480 (#4) üzenetére


dedike
addikt

Én március 2-án olvastam a Facebookon róla, hogy lesz ilyen! :K

Jó szerencsét!

(#76) dedike válasza .:Kristian:. (#74) üzenetére


dedike
addikt

Lehet azért volt 19 a jegy, hogy senki ne menjen, aki "nem oda való", értsd: nem ebből, hanem EZÉRT él! :R

Jó szerencsét!

(#77) domi007 válasza szp1 (#9) üzenetére


domi007
őstag

az aaaz...nekem is ennyi jott le a cikkbol, de ezert megerte :DD :DDD :DD

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#78) Napfénysüti

Ejh de húzós belépőár. :Y A bevezetőt olvasva ide egy átlag érdeklődőnek akkor se biztos hogy megérte volna bemenni ha lazán csuklóból kicsengeti ezt az összeget.

Az a Nav'n'Gos lehetőség kereséses duma meg egyenesen vicc. :D

Més que un club!

(#79) ryo555


ryo555
csendes tag

Ha elmentetek a vallásháborús előadás előtt akkor épp a lényegről maradtatok le.

Magyar Telekom alkalmazotthoz képest szerintem tök vicces előadás volt, találó párhuzammal.

Ezután Superman vs Uj Péter, ami sokkal jobb volt mint amire számítottam, nem is próbálták azt játszani hogy értenek hozzá, ellentétben az ügynökségek vezetőivel egy korábbi előadásban... az szánalmas volt mennyi baromságot hordtak össze és mennyire nincsenek képben.

Végül pedig hallhattuk a beszélgetést a ténylegesen a napi rendszerességgel az App Store-al és a piaccal küzdő fejlesztőkkel, ők mondták a nap leghasznosabb infoit, kár hogy kevesen maradtak a végére.

19k sok vagy nem, szerintem ha valaki épp alkalmazás fejlesztésen gondolkodott akkor 19k-ért gyorsan körbenézhetett hogy kivel fejlesztessen :) két hétvégén is elmegy ennyi sörre :)

(#80) androidhu


androidhu
csendes tag

Szomoruan tapasztaltuk mi is, hogy nemcsak a Mobilarena, de A hazai nagyobb kozossegek sem kaptak meghivast a konferenciara, annak ellenere, hogy az egyik kozossegi halozaton kozvetlenul is felajanlottunk tamogatast, promocios anyagokat. Tudjuk, hogy nem vagyunk osszemerhetok egy Sanomaval vagy egy nagy telekomszolgaltatoval, de a kozosseg ereje meghatarozo lehet. Termeszetesen nem panaszkodasbol irjuk, csak erthetetlenul allunk mi is a helyzet elott. Ennek ellenere remeljuk, hogy minden resztvevo szamara hasznos volt a rendezveny.
Android Hungary
http://androidhungary.com

[ Szerkesztve ]

(#81) Bocha válasza androidhu (#80) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

...pedig titeket még nálunk is jobban érint a dolog. Ti valószínűleg írtatok volna a fejlesztői oldalról is, ami nálunk már nem fért el. Tényleg nem értem a szervezőket, de végső soron magukkal toltak ki, úgyhogy ne bánkódj!

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#82) Integra válasza androidhu (#80) üzenetére


Integra
titán

ők elég nagyok, menők és sikeresek nélkületek is, ők osztozni, megosztani nem szívesen tesznek ilyet, macerás, időigényes, úk multi. jól fogalmazta meg asszem Bocha, ez a beltenyészetes egymás hátbaveregetése (nem szószerint idéztem), semmi több, csináltak maguknak egy hepajt meg eltapsoltak önmaguk ünneplésére némi aprópénzt.
ne foglalkozzatok ezzel. úgyis ott lesztek, ahol ti számítotok, a ti tudásotok és kreativitásotok.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#83) Parci válasza androidhu (#80) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ez pedig külön mókás annak fényében, hogy doransky a hazai közösségi média apostola(nak vallja magát), másról sem ír a blogjában, mint a közösségi média erejéről stb. persze a blogter sem váltotta meg a világot, a web2 is a helyére került (fontos, de egyszerű fejlődési lépcső, ami nem dolgok helyett, hanem mellé érkezett) stb.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#84) 64b0r


64b0r
aktív tag

"Miklós Péter (Magyar Telekom) kicsit talán előadása valószínűleg a rendezvény koronája szeretett volna lenni."
Ezt kéretik sürgősen átírni, vagy kirakni az oldalra egy figyelmeztetést, hogy: "Az oldal a nyugalom megzavarására alkalmas nyelvtani hibákat tartalmazhat. Az oldal megtekintése 16 éven aluliak számára csak nyelvtantanár felügyelete mellett ajánlott" á la nyúlon túl. :DDD

[ Szerkesztve ]

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#85) Integra válasza Parci (#83) üzenetére


Integra
titán

magának biztosan ő a király.
ilyen emberekre is szükség van amúgy, tökéletes világító tornyok, jelzik, hogy merre ne menjünk, milyenek ne legyünk. :K

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#86) cilo9


cilo9
aktív tag

Ez mi ez? Szerintem szerencsétlen a konferencia neve és túl sok értelmes és új információval nem gazdagodtam az olvasottakból. :F

Üdv, Cilo

(#87) Karma válasza Integra (#85) üzenetére


Karma
félisten

Nekem még mindig nem jött át, miért kéne ezt a doransky-figurát isteníteni.
Néztem a weblapját, de semmi. Lehet bennem van a hiba :F

“All nothings are not equal.”

(#88) stevve válasza viw (#65) üzenetére


stevve
nagyúr

Ez még a szakmának is igen híg lenne, nem hogy a közönségnek. Marketingesek, meg enyhén egyoldalú megközelítés... ez nem szakmai konferencia. Erre még jó hasonlat se jut az eszembe, akkora hülyeség az egész "konferencia". :D A szervezők nem nagyon tudják, mi az a konferencia. :U

androidhu:
Ki lehet találni, miért nem kerültetek pont ti a meghívottak listájára. Még valami jót, használhatót mondatok volna...

[ Szerkesztve ]

(#89) Parci válasza Karma (#87) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

annyira nekem sem jött át, de az biztos, h nem hülye (csak irritáló, de a kettő nem zárja ki egymást)... 70m ft-os befektetőt húzott be a blogter indulására, eladta a videobombot az indexnek stb. én látnék egyszerre ennyi pénzt... :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#90) majom2


majom2
senior tag

érdekes a két díjnyertes alkalmazás... iphonera egy hasznos és praktikus progi, androidra meg valami rendszerkarbantartó cucc (tiszta 90es évek). biztos nincs igazam, de ez egy kicsit talán jellemzi is a két platformot.

(#91) Inarus válasza majom2 (#90) üzenetére


Inarus
addikt

Ja. A két platformot is... :D

(#92) b4ndee


b4ndee
csendes tag

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.