Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [elmoraan (r):] Sólyomszem, II.rész (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Sidaries


Sidaries
őstag

Jó és olvasmányos írás. Tetszik.

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#2) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

És igaza is van. Csak sajnos még sok az elvakult akik megválasztották a jelenlegi kormányt. meg az előzőt. Ők kitüntetnék a törpét.
(Mielőtt valaki lenarancssárgázna, közlöm hogy rájuk SEM szavaztam (minek? nem jobbak), most, és előzőleg sem. Ahogy a pirosakra, 3 színűekre és zöldekre sem.)

Mutogatni való hater díszpinty

(#3) stepboy


stepboy
csendes tag

Tanulságos, elgondolkodtató írás. Köszönöm :R

(#4) bambano válasza hcl (#2) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

A második világháború óta az egyetlen figyelemre méltó magyar külpolitikai teljesítmény a német újraegyesítésben játszott szerepünk. Ez fáj pár embernek, hogy nem az ő (nem létező) politikai nagyságáról szólnak majd a történelemkönyvek. Egyetlen emberről fognak megemlékezni (nyilván röviden) és az Horn lesz.

Az is logikus, hogy Sólyom véleménye a mérvadó, nem pl. azoké a nyugati politikusoké, akiktől kosárnyi kitüntetést kapott már Horn. Meg azt se érdemes kitüntetni, aki a nagy orosz megszállás idején elsőként kötött bele Moszkvába, előkészítve és elindítva az oroszok kivonulását.

[Szerkesztve]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#5) TompapaTM


TompapaTM
csendes tag

Jó. Szépen leírtad a folyamatot. Jót tesz a tizenéveseknek, hogy ilyen életszagúan is olvashatnak egy kis történelmet, nemcsak a tankönyvből... Szép kerek igazság lett belőle. Gyuszinak meg ló*aszt a seggibe!
Kíváncsi vagyok, hány éves vagy?

(#6) Thelric válasza bambano (#4) üzenetére


Thelric
csendes tag

Sólyom irígy lenne Horn Gyula érdemeire?
Kötve hiszem...

(#7) bambano válasza Thelric (#6) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

Figyelembe véve, hogy Hornnak vannak nemzetközileg elismert érdemei, Sólyomnak meg semmi, a fordított eset eleve lehetetlen. Sólyom csak arról lehet híres, hogy nem ismeri az alkotmányt, nem fog kezet és önállóskodik. Amiért néha megkapja a maga pofonjait, de soha sem tanul.

Az alkotmány nem ismerete egy volt alkotmánybírától meglehetősen ciki.

Fentiek persze nem zárják ki azt, hogy Sólyom mégse irigykedik (igazából nem is rá céloztam volna).

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#8) bambano válasza TompapaTM (#5) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

A masszív cigányozás sajnos tényleg életszagú, ámde nem követendő példa.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#9) Pötyi


Pötyi
őstag

Azzal például tisztában lehetne, hogy - az alkotmányban foglaltak alapján - a mindenkori köztársasági elnök a Magyar Honvédség főparancsnoka. Viszont amikor ilyen minőségében látogat el a Zengőre, hogy jelenlétével azokat támogassa, akik a KATONAI radarállomás ellen tüntetnek, hát ez enyhén szólva is tudatzavaros állapot... Az egyik tanácsadója szólhatott volna neki, hogy ezt talán nem kéne... A főparancsnok tüntet a katonai radar ellen...

QNX is cool!

(#10) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Amikor Parci elindította a Logoutot egyben megegyeztünk, nem szeretnénk ha politikai tartalmú írások is helyet kapnának itt, mert az egyszerűen kezelhetetlen indulatokhoz vezet. (Lásd. poltopic)
Éppen ezért az írásaidat a blogodba visszatettem és a topicokat bezártam.
Kérlek a jövőben kerüld a direkt politikai utalásokat tartalmazó írásokat.

Com'è diverso il mondo visto da qui

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [elmoraan (r):] Sólyomszem, II.rész (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.