Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rep3at


rep3at
őstag

Sokan vártak már erre, végre. Lehet hogy hamarosan visszatérek droidra..

Forward thinking. كرر

(#2) Scenic


Scenic
tag

Még nem kattintottam végig egyetlen fizetős appot sem, de hogy tudok fizetni? Eddig nem kért be semmilyen bankkártya adatot tőlem a Google!?

XPERIA Z2

(#3) bobace


bobace
őstag

finally...

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#4) Karma válasza Scenic (#2) üzenetére


Karma
félisten

Csinálnod kell egy Google Checkout fiókot, és ahhoz kell hozzáadnod a bankkártyád. Én úgy emlékszem, hogy ezt a telefonon is végig lehet zongorázni.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#5) sagit


sagit
addikt

A Beautiful Widgets-et tuti megveszem 529 Ft-ért :D de csak kövi hónapba.. nagyon jó hogy végre lehet csemegézni és nem elszálltak az árak sem szerintem...

A fizetés mikéntjéről valaki írhatna pár szót... :U

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#6) rep3at válasza sagit (#5) üzenetére


rep3at
őstag

Lehet hogy még cikk is lesz belőle :)

Forward thinking. كرر

(#7) kaller1


kaller1
veterán

Akkor mostantól az "Azért warezolok, mert nem tudom megvenni" kifogással jövők ezt elfelejthetik. :)

.::> <::.

(#8) rudymester


rudymester
senior tag

Éppen itt volt már az ideje. Fel fog futni az Android Market fizetős része, ebben biztos vagyok és jöhetnek az offline navik is, a méret már nem akadály!

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#9) crey


crey
MODERÁTOR

Egyre jobban tetszik az idei I/O. :)))

Nagyon jó dolgokat jelentettek be a konferencián, amiből a teljes Android közösség profitálhat.

rudymester:

Aki normálisan elkészítette az offline navigációját, annak eddig sem volt akadály.
A Sygic-et pl. simán letöltötted ingyenesen, a keretszoftvert, majd utána az alkalmazásból - vagy neten keresztül tudtad a megfelelő térkép csomagot megvásárolni - majd a keretszoftverhez járó downloaderrel letölteni a megfelelő térképet.

Nem nagyon tudok olyan alternatívát, hogy a Market-en keresztül miért is lenne jobb pl. egy térkép frissítés, mintha a saját szoftvered csinálja.

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#10) m@xsys


m@xsys
senior tag

Végre! :R
Andoidosok örülhetnek! Most már lehet költekezni.

(#13) idkfaiddqd


idkfaiddqd
tag

nexus one cyan m. 7.0 ,2.3.4-es romon nincs még magyar market.

Hibás-törött PS3,PS2,PS1,PSP,WII,DS,XBOXc,EEEpc-ket veszek reális áron!

(#14) Karma válasza idkfaiddqd (#13) üzenetére


Karma
félisten

Ezt próbáltad?

“All nothings are not equal.”

(#15) Harti


Harti
senior tag

Tök jó, de én semmi változást nem látok Market-en, hol tudom elérni benne a fizetős részleget?

(#16) idkfaiddqd válasza Karma (#14) üzenetére


idkfaiddqd
tag

cyanon nincs ilyen menüpont a settingsbe :D
edit:
dehülye vagyok,most olvasom mit írtam :) nem magyar market nincs,mert az nem érdekel amugyse,csak fizetős market nincs :DDD

[ Szerkesztve ]

Hibás-törött PS3,PS2,PS1,PSP,WII,DS,XBOXc,EEEpc-ket veszek reális áron!

(#17) crey válasza Karma (#14) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Nekem ugyanez volt a Market baja, de rájöttem magamtól szerencsére.

A használattal kapcsolatban itt egy rövid cikk, akiknek nem egyértelmű.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#18) keIdor válasza kaller1 (#7) üzenetére


keIdor
titán

Eddig is meg lehetett venni, csak kicsit trükközni kellett.
Az csak kifogás volt, továbbra is az marad. Aki eddig nem akart fizetni ezután se fog.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#19) Probber


Probber
őstag

Annyi ideig kellett rá várni, hogy már-már hidegen hagy, hogy elérhetővé vált a fizetős rész. ;]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#20) kaller1 válasza keIdor (#18) üzenetére


kaller1
veterán

Az csak kifogás volt

Bőszen hangoztatott kifogás, aminek most vége. Persze, szerintem sem lesz eget verő változás, csupán annyi, hogy a fenti hangok elhalkulnak. :)

.::> <::.

(#21) debrejo


debrejo
senior tag

Ma reggel nekem is feltűnt hogy hopp, ott a fizetős része, hujujj :) Időjárás widgetet akartam letölteni, mert a witiz rendszeresen befagy, és mit dob ki először? BW, 5xx forintért. Szuper!

(#22) rep3at válasza keIdor (#18) üzenetére


rep3at
őstag

Hát azért hidd el, nem olyan sokan trükköznek ezért. Sok olyan felhasználó van aki egyáltalán nem is nyúl bele a rendszerbe.

Forward thinking. كرر

(#23) mrlujoak


mrlujoak
veterán

...és ezek után várjuk sok szeretettel a Sony Ericsson Xperia play-t is hivatalos forgalmazásban! :)

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#24) keIdor válasza rep3at (#22) üzenetére


keIdor
titán

Csak egy egyszerű root-ról van szó.:) Aki torrentezni tud az rootolni is.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#25) gaben88


gaben88
őstag

Hatalmas Like a Google-nak! :) Jöhetne már a LG Optimus 3D, mert az a telefon lehet, hogy rávesz, hogy visszatérjek a WP-ről a kis zöld robotra! :P

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#26) endrodiz


endrodiz
tag

nekem telenoros gyári romon galaxy 3-al továbbra sem van fizetős market. :( már minden "trükköt kipróbáltam, kivéve a telefon kikapcsolását..

eddig sem warezoltam, de ezután sem fogok, mert annyira nem érdekelnek a nem elérhető programok...

Pedal to the metal... | Galaxy 3 | GTR-Masters.hu

(#27) XmoD


XmoD
aktív tag

Vegre! Ertelmes kamera szoftvert keresnek! De csak en nem lattom X8-n a fizetos app-okat ?

Bocs kicsit write only volt. Megoldva!

[ Szerkesztve ]

(#28) rudymester válasza mrlujoak (#23) üzenetére


rudymester
senior tag

Ez eszembe sem jutott. Elhárult az akadály, jöhetnek a PS játékok. Kíváncsi leszek, mi lesz a hardweres követelmény.

[ Szerkesztve ]

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#29) Csabulator


Csabulator
tag

Én is nagyon örülök ennek. Nekem is rootolt telefonom van, de nem torrenteztem le még semmilyen programot. Ki tudja mit piszkáltak bele, én meg nem vállalom a kockázatot. Néhány magyar applikáció meg megérdemli azt, hogy fizessek értük, mert nagyon jók!

"Time You Enjoy Wasting is Not Wasted Time"

(#30) Zolexx


Zolexx
aktív tag

Na én ki is probáltam telón keresztül regiztem a kártyámat, pikk-pakk mindenféle utasítás nélkül:D launcher pro unlockert megvettem:D

Az élet egy kurv@, mindenért fizetni kell. És mindig egyre többet...

(#31) daninet


daninet
veterán

Egy csomó app hiányzik így kapásból 3at nem találtam amit rendszeresen használok. Ez így market light :(

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#32) n0_gAboR


n0_gAboR
őstag

Ezt is megeltuk, vegre :R

(#33) n0_gAboR válasza daninet (#31) üzenetére


n0_gAboR
őstag

Nekem is csomo hianyzik, amit market enablerrel megvettem. A fejlesztoknek engedelyezni kell az uj regiokat is, szep lassan minden elerheto lesz majd (remelhetoleg)

(#34) Integra


Integra
titán

na végre, meg tudom venni az appjaim!!!
jobb későn, mint soha

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#35) AS


AS
félisten

Már csak WP7 log ki a sorból.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#36) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Jó hír, vártuk már. Nekem ma reggel találta meg a fizetős programokat, ajánlásként még nincs, de már van Top Paid. Viszont nem mind van fent, ez vajon miért lehet? Régiókra lennének korlátozva a programok elérhetőségei is? Az jókora szívatás lenne.

"illetve a fejlesztők bizonyos készüléktípusok számára letilthatják vagy épp bizonyos modellekre korlátozhatják portékájuk elérését"
Ez viszont jól hangzik, feltéve, hogy betartatják a fejlesztőkkel, hogy tiltsák a programjaik telepíthetőségét azokra a telefoncsoportokra, amiken nem fog elfutni. Például vártam már az SPB Shell-t, de mint kiderült, enyémen nem fut el, de erre vonatkozó információ sehol nincs, ráadásul demó verzió sem érhető el belőle, ahogy sok programból. Ilyen sosem derülne ki tiszta úton megvétel előtt így, 15 percből iszonyú könnyű kicsúszni, aztán lehetne futnia az embernek 2000 Ft után.
"Ugyanazon alkalmazásból mostantól több különböző változat is feltöltésre kerülhet, mely különböző hardveres képességű – például lassabb processzorral vagy kisebb kijelzővel szerelt – mobilok lehetőségein hatékonyabb kiaknázását is lehetővé teszi."
Ezt nem értem, eddig is láttam ilyeneket, például yxplayer2 és yxplayer2 Neon. Vagy mostantól azonos névvel fognak szerepelni és a Market dönti el, hogy mi települjön több verzió közül?

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#37) NakedMan


NakedMan
csendes tag

Én sztem maradok az Applanetnél, nem vagyok eleresztve...

(#38) Karma válasza NakedMan (#37) üzenetére


Karma
félisten

Legalább ne hangoztatnád te se. :(((

“All nothings are not equal.”

(#39) helixP


helixP
nagyúr

Vajon mért nem találom meg a marketet az aplication-ök között, hogy töröljem a Cachet...? Settings – Application és nincs ott a market... :U

(#40) heady91 válasza Rickazoid (#36) üzenetére


heady91
tag

Milyen telefonod van? Nekem a ZTE Blade-emen szépen megy az SPB. Ha egyszerre sok szar fut, akkor 1-1 pillanatra megáll gondolkodni, de amúgy királyul megy.

XBOX Live Gamertag: FunnyMixer91 || Nexus 7 || NOKIA Lumia 920 Red

(#41) Dr.Anonymus válasza NakedMan (#37) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

az mit tud?

(#42) janos68 válasza NakedMan (#37) üzenetére


janos68
aktív tag

Az a pár száz (ezer) forint biztos a padlóra vág, ha már vettél egy méregdrága telefont.

(#43) Rickazoid válasza helixP (#39) üzenetére


Rickazoid
addikt

Menü gomb, filter, All apps. Vagy valami ilyesmi, a lényeg, hogy van egy szűrő, ami elrejti a nem Marketből származó programokat, azt kell kikapcsolni.

(#40) heady91: Milestone. A jelenség az (hivatalos Froyo-val is), hogy nagyon lassú, majd hirtelen kilép, többé pedig nem indul. Alapértelmezettnek van beállítva, de egy újraindulás után újra kell telepíteni ahhoz, hogy megint el lehessen indítani, de akkor is csak egyszer fut és csak egy rövid ideig.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#44) heady91 válasza Rickazoid (#43) üzenetére


heady91
tag

Uh, az eléggé szar. Nincs valami hivatalos regalás rá? Esetleg későbbi fix?

XBOX Live Gamertag: FunnyMixer91 || Nexus 7 || NOKIA Lumia 920 Red

(#45) gzbotii


gzbotii
veterán

valaki, elmagyarazna nekem is, mert sajan nem ertem, miert is jo anyira nekunk, h fizetos a market?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#46) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Ideje volt már(mondom ezt az öreg droidosok nevében:D)! Még jó hogy csak nemrég vettem ilyen telefont, így alig kellett erre másfél hónapot várni. :))

Am ilyenkor a google hol tárolja a megvett appokat? Gondolom azért nem kell újra megvennem őket, ha mondjuk telefont cserélek, vagy csak a jelenleginek kell valami hard reset... :F

[ Szerkesztve ]

(#47) lorincmate


lorincmate
tag

:C Csak ahogy mindenki megmondta nehéz szülés volt de sikerült :R

[ Szerkesztve ]

F4 modul

(#48) Karma válasza gzbotii (#45) üzenetére


Karma
félisten

Ha egy warezolós takonyharcos vagy, akkor semmi előnye sincs. Ha meg érdekel a platformod sorsa, szeretnéd a jó minőségű appok fejlesztőit támogatni, legálisan és hackelés nélkül hozzáférni olyan dolgokhoz, amik eddig nem voltak elérhetőek, akkor láthatnád hogy jó dolog.

A legfontosabb talán az, hogy a fejlesztőknek megérje Androidra fejleszteni.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#49) crey válasza gzbotii (#45) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Mert eddig csak az ingyenes tartalmakat érted el, amelyekből kb. 5-10% volt használható alkalmazás.

Ezek továbbra is elérhetők maradnak, tehát nem vált fizetőssé semmi, ami korábban ingyenes volt, de így már komolyabb szoftverekhez is jogtisztán tudsz hozzájutni (pl. egy QuickOffice 2 rugó, de a játékok nagy része pár száz forintból megvan, vagy nekem nagy kedvencem a PowerAmp widget, 600 Ft-ért instant get), nem beszélve a komolyabb softhouse-ok (Gameloft, EA) által készített játékokról.

Magyarul ezért jó neked, hogy végre van rendes, normális, fizetős alkalmazásokat is kínáló Market elérés Magyarországon.

Karma:
szerintem félreértelmezte a dolgot, és azt hiszi, hogy az eddigi FREE appok is fizetősök lesznek.

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#50) Janaboy


Janaboy
veterán

Kerdes: toroltem a cachet, h latszodjanak a fizetos appok, ami rendben is van. De ket app kereses utan a my appsbol eltunt az osszes eddig telepitett appom. Miert? Vagy mit tehetek?

Janaboy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.