Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Pítőr válasza r3dsnake (#50) üzenetére


Pítőr
aktív tag

Akkor mégsem jó, mert nekem is átjött egy csomó, de mióta aktívan figyelik, azóta csak 1 az 5-ből! Mind 100$-nál drágább!

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=P%EDt%F5r

(#53) dime27


dime27
őstag

Sikerült beszereznem egy ilyen telót, idáig nagyon meg vagyok elégedve vele! :C :R

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#54) tekk válasza dime27 (#53) üzenetére


tekk
tag

Akksival kapcsolatos tapasztalataidat kérjük írd meg :)

(#55) dime27 válasza tekk (#54) üzenetére


dime27
őstag

Eddig első töltés után 1 nap 8 órája megy a telefon és folyamatos 3g mellett ill sok facebookozás és messengerezés után bele van téve 3 h kijelzőidő és 65%-on van az akksi még! A telefon romjára nincs egy panaszom se, minden műxik rajta és gyors! Eddigi kínai telefonjaim közül ez csinálja a legszebb képeket, pedig volt xiaomi mi3-om is! :R

[ Szerkesztve ]

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#56) dime27


dime27
őstag

Geekbench 3 akkuteszt ezen a lenovo p780-om 3900 pontot ért el és az alatt ugye joval kisebb hardver dolgozik HD kijelzővel! A teszt a második teljes feltöltés után futott le! :R

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#57) Pítőr válasza dime27 (#56) üzenetére


Pítőr
aktív tag

Battery runtime mennyi volt p780-nál!?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=P%EDt%F5r

(#58) dime27 válasza Pítőr (#57) üzenetére


dime27
őstag

Kb ugyanennyi ha jol emlékszem :K

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#59) Pítőr válasza dime27 (#58) üzenetére


Pítőr
aktív tag

És a készenléti fogyasztása milyen, mert amikor nekem volt egy P780-am, akkor bármit csináltam 4nap alatt lemerült (gondolom a rom volt a hibás)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=P%EDt%F5r

(#60) dime27 válasza Pítőr (#59) üzenetére


dime27
őstag

4 nap max nálam akkor volt meg p780-al ha csak akkor kapcsoltam be a 3G-t rajta mikor kellett, folyamatos 3g mellett nekem max 3 nap volt meg slx v26 romal! :K

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#61) dime27


dime27
őstag

Ennyi lett a kijelzőidő a 3ik feltöltés után!A 3g csak éjszakákra lett kikapcsolva a többi időben pedig futott a facebook és a messenger a háttérben volt benne kevés youtubozás is igaz az csak wifivel valamint sok-sok böngészés és facebookozás!Én maximálisan elégedett vagyok a telóval, eddig ez a legjobb kínaim, ha az összes tulajdonságot egykalap alá kell vennem!

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#62) fatty


fatty
aktív tag

Jött egy OTA frissítés, simán feltelepült, de a root jognak annyi. Most kereshetem a root leírást :(

(#63) akosxyz


akosxyz
senior tag

Jó a teszt és a telefon is korrekt. Ekkora akkumulátorral tényleg elmegy napokig :DDD
Ha az ember nem egy superuser akkor várható a 3-4 nap. :)

(#64) vadkanok válasza akosxyz (#63) üzenetére


vadkanok
újonc

HY. sajna én is így jártam az ota frissel tud valaki segiteni .hogy lehet rootolni ujra a telót vagy masik cwt rátenni

(#65) rozsasandor9


rozsasandor9
tag

Senkinek nem hiányzik belőle a 4G? :F

[ Szerkesztve ]

"Life was like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.