Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15) elektrotank válasza rosejbli (#1) üzenetére


elektrotank
tag

A refrektorról annyit, hogy egyszer találkoztam olyan kamionossal, aki telerakta a járművét isten tudja hány reflektorral és este beizzitotta őket... konkrétan egy fénylő pontot láttam, nem sokkal többet. Ráadásul a kamion tetején is volt, tehát ha dombon araszol felfelé, nem is látja még a szembejövőt, de vakítja... majdnem olyan volt a kamion eleje, mint egy lámpatest...
Akkor úgy látom, nem csak a mi kapubejárónkat találják meg... :)

ncc1701: Találtam én is magam hasonló helyzetben, bár nem feltétlen a témához kapcsolódóan. Ha jól emlékszem, annyira még nem kerültem necces szituációba, de volt, amikor apámat kicsit beszorították. Ott is ment az előre-hátra játék, de végül sikerült kijutnia.

llax: Faluba én is ritkán látok emberen, de itt nem is nagy sebességgel megy az ember (jobb esetben...) és ki van világítva, és az itt élők többsége szerencsére ismeri a lámpát. Őszintén megvallom, amikor néha esténként bicajoznom kellett, arra a kb. 1-1,5 kilométerre én se húztam mellényt (persze ezenkívül minden más volt), amíg a főúton voltam (de forgalom se nagyon volt, egyszer egy-egy jármű1.Lakott területen kívülre sose mernék kimenni mellény nélkül.

Doki16: Nem kell velük foglalkozni, te csinálod jól! :) Sajnos igen, ezek filléres cuccok, de sokakat nem érdekel. A legfőbb baj ezzel, ha baleset történik és ha az illető meghal, mégha nem is a te hibád, azért egy életen át bűnösnek érzed magad, hogy pl. miért nem figyeltél jobban stb...

nevemfel: Erősen gondolkodom rajta, hogy veszek ilyet, vagy ehhez hasonlót, akkor talán elkerülhetjük az ilyen dolgokat, de ki tudja...

Lauda: Ha lehetőség van rá, elintézném ezt békésebben, feljelentés nélkül. De pl. ha valaki állandó visszatérő vendég lenne, valószínűleg az általad javasolt megoldással élnék. Szerencsére ilyen még nem fordult elő.

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.