Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) logarithm


logarithm
őstag

Sziasztok,

Szeretnék, én is e-cigit venni, s szeretném tőletek kérdezni, honnan rendeljek, melyik bolt a megbízható?

Milyen típust érdemes nekem, vennem? Fő szempontom, hogy legyen "füstje" mivel ezt szeretem az analóg cigiben is :D ,illetve milyen patronos megoldást ajánlotok, egyben legyen a kazánnal vagy ne integrált legyen.

Jöhet minden hasznos és kedves megoldás, szeretném minél hamarabb megrendelni.

Üdv. :R

(#552) LaptopSystem

Tudnátok nekem abban segiteni hogy milyen elektromos cigarettát vegyek mi a legjobb és ami még elérhetö árban?

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#553) Tibiszke válasza logarithm (#551) üzenetére


Tibiszke
csendes tag

Szia!
Ha gondolod, hívj fel vagy írj. Ha Budapesten vagy, szívesen megmutatom a cigiket és ki is próbálhatod. Én 2-3 típussal foglalkozom, mindegyik nagyon jó, kipróbáltam és használom is ezeket!
üdv
Tibi
30 7121259
ecigit@gmail.com
www.ecigit.blog.hu

Tibi

(#554) Tibiszke válasza Dani82 (#545) üzenetére


Tibiszke
csendes tag

Szia!
Ha gondolod, hívj fel vagy írj. Ha Budapesten vagy, szívesen megmutatom a cigiket és ki is próbálhatod. Én 2-3 típussal foglalkozom, mindegyik nagyon jó, kipróbáltam és használom is ezeket!
üdv
Tibi
30 7121259
ecigit@gmail.com
www.ecigit.blog.hu

Tibi

(#555) logarithm válasza Tibiszke (#553) üzenetére


logarithm
őstag

Szia,

Köszi ez egy jó lehetőség lesz, ha aktuális lesz, jelentkezem. Jelenleg felderítem még a piacot meg utána olvasok.

Üdv.

(#556) lajo


lajo
senior tag

Egy e-smoker x4-essel lehet kezdeni valamit? :U

(#557) Xero


Xero
nagyúr

Haliho!

Sok év dohányzás után úgy döntöttem nekifutok az e-ciginek.
Napi egy doboz ezüst Marlboro elment az utóbbi időkben.
Kipróbáltam ismerős cigi formájú e-cigijét és nagyon bejött a dolog. (Redbull fincsi :D)

Elég sokat olvastam utána a témáknak, de biztosra akarok menni a kérdésben.
Kiválogattam ecigi.shop.hu-n egy "készletet", de nem tudom jó lesz-e így, illetve mire lenne még szükségem, vagy a folyadék elég lesz-e?!

Szóval a lista:
-EGO +900mAh akksi 1db
-Joye kerámia xl átlátszó patron 5db (elvileg így adnak hozzá utántöltő cuccot, és szipkát is)
-Kazán borítás 1db
-Szett Start 1db (Ahogy nézem ez a sima USB töltő, csak kedvezménnyel a vásárlás mértéke miatt)
-PG bázisú Kent 30ml 11mg 1db

Most így áll a lista.
Itt amit nem tudok, hogy ez az integrált patron jó lesz-e, vagy érdemesebb mással kezdeni? A másik, hogy a folyadékkal is gondban vagyok. Sokan dícsérik a Kent-et, de ebből láttam VG-t is. Úgy vagyok vele az talán "egészségesebb" lenne. Azt se tudom ekkora mennyiség mennyi időre lenne elég?
Ki mit gondol a listáról? Folyadékkal mi legyen?

Előre is köszi a segítséget. :R

(#558) Jimy83


Jimy83
aktív tag

Most akarom kipróbálni én is , remélem segít a leszokásban .
Bár ha át tudok szokni rá is faint lenne , kevésbé károsítanám magam.

(#559) Jimy83 válasza bzoley (#542) üzenetére


Jimy83
aktív tag

Na ezt jó olvasni , sok sikert .
Hogy állsz jelenleg egyébként ?

[ Szerkesztve ]

(#560) bzoley válasza Jimy83 (#559) üzenetére


bzoley
veterán

Jól :)
Azota nem gyújtottam rá, nem hiányzik egyáltalán. Sőt, már kezd zavarni a szaga.

(#561) cotag válasza bzoley (#560) üzenetére


cotag
senior tag

Tegnap voltam buliban, tömény, sör stb..
2hónapja tértem át, és simán bírtam az ecigimmel:-)
NEM gyújtottam rá!!!

(#562) Jimy83 válasza cotag (#561) üzenetére


Jimy83
aktív tag

Na az szép , nagy a rizikó faktor részegen :))

(#563) bzoley válasza cotag (#561) üzenetére


bzoley
veterán

Gratula!
Most közelítek a másfél hónaphoz.
Most már nem nehéz megállni, nem is igazán töprengek rajta.
Valahogy teljesen természetes lett, hogy EGO-hoz, vagy VGO-hoz nyúlok.
Főleg, hogy állandóan a kezemben van valamelyik :)
A korábban írt dátum előtt volt csak kicsit nehezebb, de onnan letisztult a dolog, már csak finomítani kellett az összetevőkön.
Egyelőre rajongok az átlátszó kerámiákért, még a selejtet is felvásárolom.

[ Szerkesztve ]

(#564) Jimy83


Jimy83
aktív tag

Na holnap érkezik , remélem az átállás nem lesz annyira húzós mint a múltkori sikertelen leszokási próba :)

(#565) Jimy83


Jimy83
aktív tag

Na reggel megjött eddig pozitív a vélemény , nem is gondoltam hogy ilyen frankón küldi a füstöt :DDD
Kisebb elvonási tünetek észrevehetőek de nem vész , inkább vmi hiányérzet ami most van.

(#566) Xero válasza Jimy83 (#565) üzenetére


Xero
nagyúr

Én most adtam le egy nagyobb rendelést Lacanál lötyire. (50ml vegyesen: Tobacco Desert Sand , Epres vattacukor, Mogyoró, Banán-Csoki) Érdemes nála szétnézni: http://eliquid.hu/
Holnap jön egy Ego-Tank kazánom és patronom. Jövő héten egy Ego LR tank kazán egy sima 510-T kazán és hozzájuk 15 patron.
Van még itthon némi Kant lötyi (kb 15ml), meg 1-2 használható kerámia patron.
Ez kitart pár hétig az fix. :C

[ Szerkesztve ]

(#567) Jimy83


Jimy83
aktív tag

Pár ízt én is ki akarok próbálni.
Amúgy ma városba nézték érdekesen mi füstöl nálam , nem nagyon látni ilyesmit itt :DDD

(#568) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Kár hogy nem dohányzom, pedig jó kis eszköznek tűnik :DD

(#569) Jimy83 válasza BigBlackDog (#568) üzenetére


Jimy83
aktív tag

Hát én speciel jobban örülnék ha sose futok össze a dohányzással :DDD

(#570) bzoley válasza BigBlackDog (#568) üzenetére


bzoley
veterán

Az sosem kár, hogy nem dohányzol.
Ettől függetlenül kvázi kockázat, és nikotin nélkül is lehet pöfékelni bármilyen ízt, akár bacon-t is :)
Én most vattacukrozok :)

(#571) Jimy83 válasza bzoley (#570) üzenetére


Jimy83
aktív tag

Én meg a hülye fejjemel rendeltem 5x10ml vaníliát :DDD ne keljen rendelni 1 hónapig.
Ezeket a komoly ízeket látva már bánom .

(#572) bzoley válasza Jimy83 (#571) üzenetére


bzoley
veterán

Enni nem kér, elteheted későbbre is. Esetleg megpróbálhatod egy részét elcserélgetni másra.

(#573) Xero válasza Jimy83 (#571) üzenetére


Xero
nagyúr

Rakd el őket későbbre, hűtőben eláll. Én is most éppen készletet halmozok föl.
Innen érdemes most rendelni eszközöket esetleg kínai lötyit ha arra van igény: www.healthcabin.net. Egész hétvégén él a 8%-os kupon kód. Utána bármikor érvényes az 5%-os kupon: ecf

Nekem már bent ül a kosárban a következő lista:
- Joye 510 rövid gombos akksi
- Joye 510 töltő
- Joye 510 kazán (egy sima és egy LR)
- Egy átlátszó driptip
- Egy csomag fém házas XL kerámia patron

Ez így a hétvégén kijön 31.5$-ból+4$ a szállítás (súlytól függ, a mostani csomag csak 3.5-ért jött). Utcára jó lesz a kis aksi nem fognak annyian megnézni, plusz ha véletlenül merülne az eGo, ami nem jellemző :DDD , akkor is jó backupnak.
A többi cuccot vegyesen tudom használni mind a két aksival, az LR kazánnal+a driptip véggel meg tudok csepegtetni itthon. :C
Ennek a készletnek+a meglévőnek ki kell tartania egész nyáron, csak lötyivel kell etetni őket. :K

(#574) bzoley válasza Xero (#573) üzenetére


bzoley
veterán

Te is össze tudsz vásárolni minden kacatot :)
Én leragadtam EGO-nál, és VGO-nál kerámiákkal. Ezek egyelőre minden igényemet kielégítik.
HC-n hogy lehet fizetni?Lehet összedobok egy kisebb csomagot. Láttam vannak aromák, mondjuk nem túl gazdaságosak 20-40%-os hígítással. Meg átlátszó kerámia sem ártana még tartalékba(sajnos csak 510-ük van, bár a semminél több). Normálisabb Tip is kéne, meg biztos találok még ezt-azt.
Kazánok egyelőre nem vonzanak. Legalább is azok alapján, amiket olvasgattam róluk eddig. Egyszer majd talán kipróbálok egyet.

(#575) Xero válasza bzoley (#574) üzenetére


Xero
nagyúr

Igazából nálam felépült a koncepció.
Itthon, vagy olyan helyen ahol tojok a megjelenésre jó az ego aksi, viszont ahol nem akarom, hogy kiszúrják, vagy pl síelésnél kényelmesebb a kisebb cucc. Ezért is kell az 510-es aksi.

Kazánokból tankot azért veszek mert tetszik, hogy kevés vele a macera és jól szuperálnak, sima 510 kazánokat pedig drippeléshez veszem leginkább itthonra.

A kerámiákat azért veszem, mert van itthon egy adag átlátszó kerámiám, amiből 1-2-t tudok használni itthon gyártott csővel, a többi cső kuka. A fémekben, ha meghal majd a belső rész, kicserélem a mostaniakra és kész.

Ha összeszámolom alkatrészre eddig 15e-t költöttem, és még a hétvégi rendelés lesz úgy 6e. Ez így egy havi cigim ára.
Lassan 3 hete nem vettem cigit, így még egy hét és megvan az alkatrészek ára. Következő hónapban már a lötyik (eddig arra 6-7e ment el, felhasználva kb 2e értékben volt belőlük) ára is vissza fog jönni bőven.
Annyi tartalékom lesz, hogy onnantól csak spórolni kell. Itt a nagy kiadást igazán a két aksi és a töltők jelentették. :K

HC: PayPal-el és WesternUnionnal lehet fizetni. Nekem ebből PP van, és a WU-ban nem is bízom annyira.

(#576) Jimy83


Jimy83
aktív tag

Szerintem is az lesz elrakom őket későbbre.
Érdemes a folyadékot hűtőben tárolni , vagy csak ilyen esetekben?

(#577) devast válasza Xero (#575) üzenetére


devast
addikt

Nekem 280mah-ás manual 510 akksi van (2 napja), és valahogy egy kibírja az egész napot (8 órát amíg dolgozok). Nyilván nem lóg egész nap a számban. Itthonra meg usb-passthrough -ot vettem, jól működik. 510 tank rendszert, meg g4-es carto-kat rendeltem kezdésnek. G4 az egy szemét, kukába való: olyan a kupakja, ha nem nyomod bele erősen, akkor le fog esni, ha belenyomod akkor meg jó eséllyel megreped alul az üveg, és nekiáll folyatni. Ezen kívül az egyiknek a csövén valami trutyit kentek szét, ilyet matt az üveg és ujjlenyomatok vannak rajta. Azt már meg sem említem, hogy az van ráírva, hogy 2.5ohm. Amiket én mértem, a legalacsonyabb 3,7ohm volt, de 4 körüli a jellemző. Eredménye: alig melegít, nincs füstje, alig jön belőle valami :((( Átverés.... 510 tank rendszerrel viszont meg vagyok elégedve, úgyhogy abból veszek még 1-2 -őt healthcabin-ról most hétvégén.
Lötyi fogyasztást meg elmértem (plusz egy csomó elfolyt a szemét g4-ekből), rendelést már feladtam, viszont előbb elfogy, minthogy ideérjen az újabb adag kínából.
Nem tudtok valami magyar helyet, ahonnan olcsóért lehet venni? Kéne egy kevés, amivel kihúzom addig. Nincs kedvem újra kék szofit venni.... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#578) Xero válasza devast (#577) üzenetére


Xero
nagyúr

http://eliquid.hu/

Tőle nincs jobb. Ma jött meg a csomagom tőle. Azóta a mogyorót szívom és azóta sem hiszem el, hogy van ilyen finom cucc.
Most indulok a hűtőhöz kipróbálom a desert sand-et is. :)

[ Szerkesztve ]

(#579) devast válasza Xero (#578) üzenetére


devast
addikt

Nem feltétlen jó kell, hanem gyors és olcsó :D Remélhetőleg jövő hét vége fele már megjönnek a dekang-ok. Addig viszont van kb 3ml lötyim, ami 100% nem lesz elég :D

(#580) Xero válasza devast (#579) üzenetére


Xero
nagyúr

1200-1400Ft-ért nálad van egy ilyen lötyiből 10ml. Dekang legjobb esetben 1000Ft+szállítás.
Én a helyedben mindenképpen a Laca féle eliqued-et próbálnám ki.
Egy gondja van: utána a dekang-ot nagyon messzire elrakod magadtól. :K

(#581) devast válasza Xero (#580) üzenetére


devast
addikt

Egye fene bevállalom.
Ha már rendelek akkor legyen 30mles, +20ml egy ezresért nem rossz (10ml-hez képest).
Ajánlj valami jót nekem :)

(#582) Xero válasza devast (#581) üzenetére


Xero
nagyúr

Nekem is most jött az első csomagom.
Ebből még csak a mogyorót próbáltam,de mindjárt kifogy és töltök a desert sand-ből. Ezen kívül van még banán-csoki és vattacukor. Ez utóbbi csak 0mg-os és nem is saját célra vettem. :U
Ha kedveled az édesebb ízeket és a mogyorós csokit, akkor mindenképpen mogyoró. Annyira jó, hogy majdnem lefordultam a székről az első slukknál. :K

szerk: Ha rendelsz írd be kuponnak: ef454 5% kedvezmény :C

[ Szerkesztve ]

(#583) devast válasza Xero (#582) üzenetére


devast
addikt

Desert Sand-ről vélemény? Leírása alapján jónak tűnik.

(#584) Xero válasza devast (#583) üzenetére


Xero
nagyúr

Nem rossz. Kicsit édeskés paprikás íz. Nálam nem tett olyan mély benyomást mint a mogyoró. Egynek jó, de nem a legjobb az biztos.

[ Szerkesztve ]

(#585) devast válasza Xero (#584) üzenetére


devast
addikt

Jól van, jön egy mogyoró nekem is. Rájfájzen bankos a srác, mire otp-ből odaér + a posta... nem úszom meg kék szofi nélkül jövő héten.

(#586) Xero válasza devast (#585) üzenetére


Xero
nagyúr

Nekem 3 nap volt. 31-én este adtam le a rendelést és utaltam Cibről. Ma reggel jött meg. :C

(#587) Jimy83


Jimy83
aktív tag

Na rendeltem én is 4 félét kipróbálni :Tobacco Royal Tobacco Old Joe
Mogyoró Tobacco Dark Vaper 50/50 % .
Ettől a vaníliástól rosszul vagyok már :DDD .
Most utaltam ez kb. Hétfőre lesz ott , akkor ha mákom van Szerdán itt a cucc ?

(#588) Xero válasza Jimy83 (#587) üzenetére


Xero
nagyúr

Pénz beérkezte után másnap már postára is adja elsőbbségivel. :R
Most próbálom a banán-csokit a tank kazánban. Piszkosul jó ez is. Amennyire szar volt ez a tank kazán (égett íz) dekang kant-al, annyira jó most ezzel a banános cuccal.
A csokit mondjuk nem nagyon érezni, lehet az csak a kerámiában jönne elő.

(#589) Jimy83 válasza Xero (#588) üzenetére


Jimy83
aktív tag

Melyik alapanyagút vetted ?

(#590) Xero válasza Jimy83 (#589) üzenetére


Xero
nagyúr

egyensúly

(#591) devast válasza Xero (#588) üzenetére


devast
addikt

Én a dekang ry4-re vagyok kíváncsi. Fel kell csapni egy kis VG-vel meg valami ízesítéssel, azt meglátjuk. Fateréknál hordószámra van usp PG, szóval azt tudok szerezni, VG-t nem tudom még, honnan lehetne. Majd kialakul... De az biztos, hogy huzamosabb ideig drága lötyit nem fogok használni. Nem csak az egészségem miatt tettem le a kék szofit. Dunhill-t is szerettem, mégis nagyon ritkán vettem. :)

[ Szerkesztve ]

(#592) leeate


leeate
senior tag

Én szeretem az e-cigarettát, a keménymagos bagósok tetszését egy darabig biztos nem fogja elnyerni, de én örülök neki, hogy végre nem kell azt a sok kátrányt meg szén-monoxidot lenyelnem, amit a papír égése okoz, meg a förtelmes égett dohány íze.. így visszagondolva undorító volt. Ehhez képest az e-cigi maga a mennyország, és még csak nem is sokkal drágább. Az egyetlen, amit nyilvánvalóan nem szeretek, hogy nem ég.
Viszont jövő évtől ezzel lehet nyomulni a kocsmákban, ott tapasztalataim szerint kb. hasonló élményt ad :)

Soha többet nem vitatkozom DSLR témában!!

(#593) Xero válasza leeate (#592) üzenetére


Xero
nagyúr

Drágább?
Eddig elköltöttem:
-Alap felszerelés (akksi, ce2 patronok, dekang lötyik 40ml, töltő) 12e
-Kínából tank kazánok és patronok (2 kazán 15 patron) 5e
-MO-ról egy tank kazán és patron 2e
-HELM - Laca féle lötyik (50ml) 4.5e

Ez így eddig 23.5e! A havi cigi adagom 20e körül volt. Ez amit vettem kitart még legalább 1-3 hónapig, maximum lötyit kell vennem. 21 napja nem vettem cigit. Még 2 hét és pluszban vagyok.

Szerintem csak az elején költségesebb kicsit, utána ha tudja az ember mit mikor honnan és mennyit, utána lényegesen jobban kijön belőle mint a hagyományos cigiből. :K

(#594) leeate válasza Xero (#593) üzenetére


leeate
senior tag

Nekem most még mindenképpen drágább, mivel azt nem írtam, hogy nem vagyok rendszeres dohányos. Alkalmanként kint a teraszon vagy kocsmában, szórakozóhelyen jól esett, ekkor is inkább a szertartás miatt, de ez semmiképp nem jelent többet heti 4 szálnál! Van aki szerint ez nagyon kevés, mások szerint viszont szerencsés vagyok, mert nem tudok ráfüggeni :D

Egybk jó volt olvasni, ahogy dícséred a high-tech e-cigi ízeket (remélem ezek nem olyanok, mint az ízesített dohányok, amiknek végül is ugyanolyan rossz ízük, bűzük van mint a rendeseknek!), nekem csak egy sima kartomizeres van. Meglátom, hogy alakul az e-cigik helyzete, és később lehet én is beruházok majd egy komolyabba :)

[ Szerkesztve ]

Soha többet nem vitatkozom DSLR témában!!

(#595) Xero válasza leeate (#594) üzenetére


Xero
nagyúr

Akkor így más a helyzet, bár hosszú távon nálad is előjön az árelőny, csak nyilvánvalóan több idő kell hozzá.
Ha elektromosat is ilyen ritkán veszel elő, akkor mindenképpen érdemes egy driptip-es megoldáson gondolkozni. Sokkal jobb a füst/íz hatása és nem kell patronnal bajlódni.

(#596) leeate válasza Xero (#595) üzenetére


leeate
senior tag

Nos, sajna az e-cigi nálam függősebb, már csak az íze miatt is, szóval lehet, hogy csak vissza fog jönni mindenhogy :) Ennyit rendes cigiből soha nem szívtam és nem is tudnék, mint most az elektromosból :D

Soha többet nem vitatkozom DSLR témában!!

(#597) Xero válasza leeate (#596) üzenetére


Xero
nagyúr

Ez legalább nem káros (annyira). :DDD

szerk: Mondjuk tudom, hogy egy kalap pénzt kiadtam rá és még idő ameddig hasznot termel, de mindíg kéjes öröm tölt el, amikor a pénztárnál nem kell kérnem cigit. :C

[ Szerkesztve ]

(#598) Jimy83 válasza Xero (#595) üzenetére


Jimy83
aktív tag

Én is csepegtetek nekem így bejön , meg tudom hogy 2 csep az kb 1 anaglog ciginek felel meg.

(#599) leeate


leeate
senior tag

Ajj, most nem tudom, hogy normál (~0,7) vagy gyenge (~0,2) csomagot rendeljek :D Jelenleg csak a cigihez adott normál van, amitől köhögök ugyan rendesen, de attól félek, a gyenge nem lesz ilyen határozott, és amire elfogy, úgyis hozzászokok.. tapasztalat rutinosabb pöfögőktől? :))

Soha többet nem vitatkozom DSLR témában!!

(#600) Jimy83


Jimy83
aktív tag

Na megjöttek a Laca féle lötyik nem semmi , igen fincsi mind :D
De a nyertes a dark vaper lett nálam , ez tényleg extrem íz .

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.