Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) falijja


falijja
őstag

+1 Szintén a kép miatt, de csalódás.. :((( :DDD

(#52) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Nem értem én az ilyen holmikat...Kínából már egész jó kis karóratelefonokat lehet venni,na még azok is sokkal többet tudnak,csak be kéne dobni egy "normál" házba...és kész is a pici okosteló.Én is csak azért nem veszek,mert a "helló Kitt"-típusú telefonálás kiesős+azt a Gearommal is tudom,ha a táskában lapul a főteló.
Kár hogy feature phone-oknál a tizenéves Nokia,Sonyericsson,stb.cuccokat kell vadászni.Sokat tudnak,minőségiek,email,facebook,még Javát is kezelnek,így ott az Opera Mini a legszükségesebbekre...érdekes régen nem kellett kompromisszumot kötni igazán.Ez a cucc 20éve is vicc volt,és vissza nem akarok túrni,de 20éve is volt ilyesmi minitelefon,sőt kártyatelók,eldobható telók,stb.is.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#53) jeni válasza BandiHUN (#52) üzenetére


jeni
félisten

Boccssi
20 éve tégla méretű telefonok voltak!

(#54) BandiHUN válasza jeni (#53) üzenetére


BandiHUN
veterán

A lényegen nem változtat,hogy 20 vagy 15,mert 15éve Motorola Accompli 008-am volt,PDA-telefon... :U Szóval beleférős kerekítés a 20

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#55) ollie válasza Redneck (#44) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az olyan elítélteknek nem lehet odaadni, mert általában egy üvegfal mögött látod, és van őr a helyiségben.

***

(#56) troller válasza gproject (#37) üzenetére


troller
senior tag

Cardphone?

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#57) QwErTy42


QwErTy42
addikt

Azzzacsöööööcs. :Y (write only)

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#58) Wesder válasza janeszgol (#22) üzenetére


Wesder
félisten

( . Y . ) Tessék itt van ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#59) Dr. 444Hertz válasza Wesder (#58) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros


Ez neked két kerek cici? ;] :DDD

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#60) salapp válasza PowerBuldog (#1) üzenetére


salapp
addikt

Egyértelmű volt, hogy a buggyanó szilikoncsúcs hivatott növelni a cikk olvasottságát, a PH alapvetően inkább maszkulin oldal.
És az is biztosra vehető volt, hogy nem lesz a cikkben több/nagyobb kép miss Sili-con-Carné-ról.

Köszi a linkeket.

[ Szerkesztve ]

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#61) Wesder válasza Dr. 444Hertz (#59) üzenetére


Wesder
félisten

Nézőpont kérdése :))

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#62) hege8888 válasza Redneck (#44) üzenetére


hege8888
aktív tag

"Bevinni olyannak aki nem telefonálhat. :U"

Így van, rátapintottál a lényegre. A börikben nagy a feketepiaca/kereslete az ilyen kis szaroknak,
ráadásul mióta a zsiványok csak a Tré által biztosított szolgáltatását tudják használni (100Ft/perc),
azóta nincs nap, hogy ne ilyenek miatt keljen nekünk plusz köröket futni.
Ez a kis szar pl. akkora, mint egy öngyújtó.

https://logout.hu/cikk/retro_kk/teljes.html

(#63) Redneck válasza hege8888 (#62) üzenetére


Redneck
veterán

Én mondjuk sok durva sittesnek semmilyen telefont nem engedélyeznék, de ez legyen az én szegénységi bizonyítványom. :B Sajnálom hogy plusz munkát ad egy ilyen kis mini eszköz.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#64) gergejly


gergejly
aktív tag

nagyon elb*szt*k azzal hogy nincs vibra

(#65) <Adamsky> válasza sz.balazs.95 (#20) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Erre a "HTC mini"-re én is emlékszem, mert anno visítva röhögtem (aztán pár perccel később sírtam), hogy itt tart a "fejlődés" ...
Kell a nagy telefon, izé mobilkütyü, mert azon lehet tartalomfogyasztani, ill. a kis(ebb) kijelző pronyóság. Sokan hangoztatják, hogy a manapság oly' trendy péklapátok igenis kényelmesek és nem jelentenek semmiféle kompromisszumot. A gyártók pedig röhögnek a markukba, mert így adott a fejlődés iránya. Minden évben +0,2"-al nagyobb kijelző, ehhez nagyobb akksi, gyorsabb SoC, stb.
Ezzel párhuzamosan sajnos olyan fontos területeken, mint használhatóság / ergonómia, vagy akár említhetném az üzemidőt, semmi előrelépés.
Az előbb vázolt probléma kicsúcsosodása az ilyen nyominger akármik létezése. Vannak tehát a vakolókanalak, és ezek az "izék" ... köztük semmi. :(((

(#66) Wesder válasza <Adamsky> (#65) üzenetére


Wesder
félisten

Na mert egy 5"-os telefon biztos hatalmas.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67) <Adamsky> válasza Wesder (#66) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Sajnos 5" és 5" telefon között is óriási a különbség. Aki csak a kijelző átlóját nézi az nagyon könnyen árnyékra vetődhet...
... arról nem is beszélve, hogy az 5" az ma már 5,2". Tudom-tudom ezen 5,2"-esek egy jelentős része, akkora mint a korábbi 5" telefonok. De mi van, ha nekem már az 5" is kicsit nagy volt, ill. jobban örülnék, ha a kávából történő lefaragás ténylegese méretcsökkenéssel járna, nem pedig a kijelző nőne tovább?

(#68) Dr. 444Hertz válasza <Adamsky> (#67) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Van/lesz alternatíva.
iPhone SE, iPhone 7, Galaxy A3, Xperia XY nemtommilyen következő Compact...
Az, hogy ezek nem felelnek meg neked, arról nem a gyártók tehetnek.
Látják, hogy több a kereslet a nagyobb telókra. Miért kéne erőltetni a kis kijelzős modelleket?
(Szeretem a 4,6 col körüli készülékeket, de amióta P9-em van, azóta már azt mondom, nem tudnék kisebb telóhoz visszaszokni. És valószínűleg nem egyedül vagyok ezzel így.)

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#69) <Adamsky> válasza Dr. 444Hertz (#68) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Jaja, iPhone 7. Irigylem is az Apple tulajokat azért a készülékért, de sajna az almás telefonok - a rendszer okán - nálam nem játszanak. Android vonalon pedig közel sincs (ha van egyáltalán) olyan választék, mint 5,5" környékén. Ja, és az árukapcsolást nem is említettem. Minőségi anyaghasználat, keskeny kába, 5 Ghz-es wifi, NFC, stb. általában csak a csúcs-csűcs - ezáltal nagy - telefonokban van. Na, mind1, hagyjuk, mert ez már nagyon off. Csupán felvetődött bennem a kérdés, hogy az ilyen (a cikkben szereplő) nyominger megoldásokat ugyan mi más hívta életre, ha nem az, amiről beszélek.

[ Szerkesztve ]

(#70) E.Kaufmann


E.Kaufmann
addikt

Nekem az az érzésem, hogy azért nincsenek rendes hagyományos kivitelű mobilok értelmes modern képességekkel (3g / 4g VoLTE, újabb BT szabványok, hosszú üzemidő) mert nincs mögé megfelelő SoC a piacon. Vagy olyan van, ami ősrégi, vagy olyan, amit csak alulfeszelve, alulórajelezve és lekapcsolt részegységekkel talán tudná, de úgy is ágyúval verébre.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#71) Fryskitt válasza PowerBuldog (#1) üzenetére


Fryskitt
addikt

Akartam mondani, ha az a hölgy ad mellé egy randit, akkor érdekel..... :DD

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#72) <Adamsky> válasza E.Kaufmann (#70) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Sokáig én is így gondoltam, de ez a mai hír erre rácáfolni látszik: Reliance announces JioPhone, an effectively free 4G feature phone for the masses

(#73) E.Kaufmann válasza <Adamsky> (#72) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

http://gadgets.ndtv.com/mobiles/news/qualcomm-205-mobile-platform-to-bring-4g-volte-support-to-feature-phones-1671391
Azért nem egy régi dolog ez, hanem mostanában kezdtek egyesek ráállni.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#74) gergo7311 válasza Aprósólyom (#38) üzenetére


gergo7311
csendes tag

Ezeket az Elari telefonokat Indiába, Afrikába szánják, nem Európába. Az egy dolog, hogy itt is lehet kapni. Hidd el, hogy az afrikai csóró Malawiban, vagy a Gangesz partján sokan álmodnak egy ilyen telefonról... de még ez sincs sokuknak. Amúgy kb. 4000 Forintért lehet már ilyet kapni.

Gergő-Budapest

(#75) #46922752


#46922752
törölt tag

Nekem tetszik. Pót telónak pont jó. Ez a nyakba akasztós dolog is jó.

- A mellemet bámulod???
-Neeem kedves csak azthittem kapásod van.

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#76) gergo7311


gergo7311
csendes tag

A sima 2 gigás SD kártyát, de semmilyen SD kártyát nem kezel az Elari Nanophone C telefon. Ismerős MP3 lejátszónak vette, ha esetleg elhagyja az sem nagy érvágás:)
Aztán cummancs, mert az övé sem lát semmilyen SD kártyát, hiába mondtam neki hogy ne vegyen ELARI-t :))

Gergő-Budapest

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.