Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Romvr


Romvr
őstag

Én igazából annak örülnék ha a Drive Windows kliensét fejlesztenék legalább olyan szintre mint a Mega-é. Az hogy nem tudom milyen sebességgel, hány százalékát töltöttem fel az adott fájlnak/fájloknak és mennyi ideig fogja még tölteni... nagyon fapadossá teszi.
Ahogy az is hogy a lock-olt fájlokon megakad, illetve a kifagyás/crash vagy a hibernálásból felébredés utáni 5 perc amíg nem tud mit kezdeni magával... volna mit dolgozni rajta.

A BOX-ot pedig a mi cégünk is előszeretettel használja a korlátlan tárhely és a csoportok/jogok egyszerű kezelése miatt.

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#2) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

valahogy ilyen érzésem támadt:

Google: Nem kell a Google Drive, helyette a Box-ot használjátok? Ok, akkor a Box-szal kötök szoros megállapodást (troll hard? :D)

;]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#3) derive válasza -=RelakS=- (#2) üzenetére


derive
senior tag

Hja, valahogy en is ugy erzem, hogy ebbol annyi lesz, hogy a Boxot is kerulni fogjak a nagyvallalatok :) Nyilvan nem ok nelkul keruli a googlet aki megteheti.

(#4) v1rus válasza Romvr (#1) üzenetére


v1rus
tag

Igen ezekkel a hibákkal én is elég sűrűn találkozom Windowson, de van még rosszabb is, Linuxon meg egyáltalán nem tudom használni... És ez szintén egy elég komoly hiányosság szerintem, mert a legutolsó piti felhőtárhelynek is van lassan minden platformra kliense, a nagy Google meg nem képes erre. Néha úgy érzem nem érdemlik meg azt a havi 2,53 dollárt sem a 100GB-ért, de egyelőre nem tudok még jobb alternatívát ennyi pénzből. (Ha esetleg valaki tud, azt örömmel veszem, ha tudtomra adja.)

(#5) kymera válasza derive (#3) üzenetére


kymera
senior tag

Kis utánajárással bárki megteheti.

1151,AM4,1366,2011, - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

(#6) Keem1


Keem1
addikt

A Gugli nehogy kukázza a Drive-ot, mérföldekkel jobb a Boxnál, teljes Google ökoszisztéma integráció, stb. És még olcsóbb is (100 GB: 1,99 USD vs. 8 EUR)

(#7) julius666 válasza v1rus (#4) üzenetére


julius666
addikt

Én Gnomeot használok DE-ként, a Nautilusba van beépített GVfs Google Drive kliens, különösebben nem volt még bajom vele eddig.

SFTP/MTP/Drive/SMB, megy minden, mint a karikacsapás. :K

(#8) v1rus válasza julius666 (#7) üzenetére


v1rus
tag

Köszi az infót :R Ugyan már jó ideje Linux Mint-ezek Cinnamon DE-vel Ubuntu helyett, de anno próbáltam Ubi-n én is ezt a GVFS módszert szerintem, meg a WebDAV-ot is, és volt valami probléma, ami miatt végül azt vontam le következtetésképp, hogy egyik sem olyan jó, mint az offline is tárolt és módosítás esetén azonnal szinkronizált megoldás, amit ugye a Drive kliens tud Win alatt. Lehet, hogy ezt mostanra áthidalták, mert már pontosan nem emlékszem mi is volt a konkrét gond vele. Ellenben azt találtam, hogy az "orosz gugli" aka Yandex kínál 2 dolcsiért havonta 100 GB-ot rendes Linuxos klienssel, MS Office Online integrációval. Ki fogom próbálni a Linuxos kliensüket, és ha tetszik amit tapasztalok, akkor nincs kizárva, hogy átköltözök oda, mert semmivel sem találom rosszabbnak a szolgáltatásukat (Yandex Mail-t használok már jó ideje GMail mellett és szeretem).

(#9) gabor7th


gabor7th
addikt

Vállalati fontos adatokat felhőben tárolni nagyon rossz ötlet.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#10) daninet válasza gabor7th (#9) üzenetére


daninet
veterán

az annyira erzekeny adatokat barmilyen titkosito program letitkositja, a Dear All, korlevelek illetve jelentektelen fajlok gyujtemenye pedig senkit nem erdekel.
Ha annyira fontos akkor mar lehet a meghajtora eleve titkositva menteni mindent, azt pedig szinkronizalni a felhobe.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#11) dstern válasza gabor7th (#9) üzenetére


dstern
tag

Titkosítás a kulcsszó... ha a kis magyar startup, a treasorIT meg tudja oldani, úgy a titkosítást, hogy még önmaguk sem képesek visszafejteni akkor nehogy már a MS és a Google ne tudja...

(#12) gabor7th


gabor7th
addikt

Na ez hogy halad? Várom a jelentést.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.