Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) andro_et


andro_et
tag

:C óriási. Sok sikert neki hozzá ;) :P

(#2) ABal


ABal
őstag

Lehet, hogy a végén ti már be sem fértek, amire odaértek. Úgy felkészítettétek, hogy tele lesz a kéró spanyol csajokkal.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#3) gzbotii


gzbotii
veterán

En is szociologiat tanulok :C

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#4) alikah88


alikah88
tag

Good luck :D

Google Pixel 8 + Huawei Watch GT 2

(#5) rudi


rudi
nagyúr

Hajrá Vértes! Ha qrva nagy gáz lenne, kezdj el magyarul segítségért kiabálni, mert magyar az mindenhol van, hátha meghallják (asszem Keopsz is arrafelé posztol mostanság)! (egyébként én az első interkontinentális repülésemnél Frankfurtban lekéstem a csatlakozást, szerencsére Lufthanza állta a hotelt, de az LA reptéren egy nappal korábban vártak, szóval halom pénzért taxiztam vagy 70 kilométert. meg olyan is volt, hogy Bogékkal majdnem egy teljesn napot vártun a ferihegyi tranzitban, aztán hazajöttünk)

[ Szerkesztve ]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#6) plus44


plus44
veterán

Nálam ez rövided: Ajajajjj! :D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#7) Colani


Colani
tag

Csak amnyi hogy s kokot ne kivigyétek haneü befelé hozzátok :)
Amugy sok szerencset es élményekben gazdag hétvégét :)

(#8) hitvanyalak


hitvanyalak
senior tag

Pontosan ilyen stílusban kérem a beszámolót is ;)

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#9) rudymester


rudymester
senior tag

Ez ám a küldetés! Sok sikert! :)

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#10) V.T.CS.


V.T.CS.
senior tag

én is egyedül repültem le az első utan és túléltem. nem olyan nagy para.

(#11) anatre1


anatre1
tag

sok sikert :)

"a TouchWiz úgy szaggat, mint nagyanyám a tésztát"-Bog \\\ /tele/kommunikáció minden mennyiségben

(#12) Lenry


Lenry
félisten

:D

még gondolkozok, hogy ezt kitüntetésnek, vagy nettó kib*szásnak szántátok-e? :DDD

idén is lesz KAS nyereményjáték? :U

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13) Psytech


Psytech
senior tag

Hajrá neki! :D Azért kapott feladatot rendesen :))

(#14) gzbotii válasza Lenry (#12) üzenetére


gzbotii
veterán

Irtam a Barcelonas adas topikjaba, hogy remelem hoznak es majd sorsolnak vagy valami..meg ra aliras es Kullonosen Ajanlott plecsni :DDD

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#15) opera11


opera11
tag

Tuti nem fog minden sikerülni :D

Vicces aláírás helye

(#16) gzbotii válasza opera11 (#15) üzenetére


gzbotii
veterán

Egy orog optimuista ;]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#17) Neurotoxin válasza opera11 (#15) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Én ezért szeretem a "bizonytalan" kimenetelű utakat. Mindig történik út közben valami olyan ,hogy később legyen miről sztoryzgatni ;] Azért a srác remélem beszél valamennyire angolul :D

Hajrá fiúk!

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#18) plus44 válasza Neurotoxin (#17) üzenetére


plus44
veterán

Na ezt az angolul beszélek dolgot a katalánok épp leszarják. :D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#19) gzbotii válasza plus44 (#18) üzenetére


gzbotii
veterán

Jah...foleg az idosebb korsosztaj..Meg hasinloan a franciak vannak :U

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#20) Neurotoxin válasza plus44 (#18) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Még nem voltam Spanyolban, de sajnos a franciák is tesznek rá. Ebben a témakörben a svájciak a legdurvábbak, azok megértik, de nem hajlandóak angolul válaszolni.

[ Szerkesztve ]

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#21) plus44 válasza gzbotii (#19) üzenetére


plus44
veterán

és Neurotoxin: Az idősebb korosztály ugye már csak a beidegződés miatt, de hogy a fiatalok is? Ezért ez érdekes, a fene nagy "világnyelv" jelző fényében. Amúgy tényleg, tapasztalatból azt mondom, a német nyelvterületen (szerintem mentalitásból is...) direkt nem válaszolnak az emberek, kortól függetlenül, pedig megértik...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#22) gzbotii válasza plus44 (#21) üzenetére


gzbotii
veterán

Hat azert kataloniaban lehet, hogy az idosebbek kozul nem beszlenek..nagyabol abszolut. De persze vannak kivetelek.
Es arra amit irtal ehez hozzajon az is, h a nemet hasonlit az angolra...es azert ott masabb a mentalitas is (tanulas/tudas teren)

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#23) plus44 válasza gzbotii (#22) üzenetére


plus44
veterán

Nekem a németekkel annyi a tapasztalatom, hogy az idősebb korosztály nagyin rendes, míg az újabb, fiatalabb korosztály nagy gané, és beképzelt, nagyképű népség. Persze ez az én tapasztalatom (sajnos).

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#24) Wyll


Wyll
őstag

Kényelem tekintetébe' javaslom, hogy Vértes a vészkijárat sorában keressen helyet magának, ott sokkal nagyobb és kényelmesebb hely van az ember lábának, és baj esetén meg közel a kijárat :D

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#25) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Életbevágó a KAS. Idén többet hozzatok haza sorsolásra :)

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#26) dlaj


dlaj
őstag

Jó volt olvasni ezt a kis szórakoztató irományt. Bog egyre szellemesebben fogalmaz. Csak amikor azt olvastam, hogy: "Ha mindezzel megvan, akkor fog tudni Facebookon írni,.....", nos akkor egy kicsit elment a jókedvem. E-mailt már nem lehet írni? Mindig ez a gyerekes FB. Ha jól tudom a Mobilarénás srácok sem nagyon értékelik. Legalábbis ez jön le nekem a telefon tesztekből.

(#27) gybazsi


gybazsi
senior tag

Izgalmas egy napja lesz, az biztos. Várjuk a fejleményeket.

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#28) V.T.CS. válasza dlaj (#26) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

engem egyenesen leneznek a melohelyemen hogy kutyubuzi letemre inaktivaltam magam mar majdnem 3 eve

(#29) gzbotii válasza dlaj (#26) üzenetére


gzbotii
veterán

Hat en nem vettem eszre, hogy nagyon elleneznek..meg mindenek van is (tudtommal)
Es az nem rossz, ha az ember nem arra hasznalnha mind a 16 eves csajok....napi 34 poszt, 345 kep, 8 video megosztas, 78965 lajk, 4988 ismeros (fele India&E.A.E) :U
Fotok megosztasa ismeroskkel/csalad, levelzes, kapcsolattartas.. ebben mi a rossz?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#30) Neurotoxin válasza gzbotii (#29) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Én pont a leírtak miatt nem járok fel (hogy ezt mennyire összefoglaltad, mintha én írtam volna), csak ha jön egy üzenet, de akkor muszáj. Az meg egyenesen felháborít, hogy a cégek is ott kezdik promózni magukat, ahelyett, hogy gatyába ráznák a weboldalukat.

Ha már minden kötél szakad, fotó és egyéb megosztásra családdal/ismerősökkel ott van a sokkal kultúráltabb forma a Twitter. Minden más személyes ügyre meg az email! Nem jó az, ha mindent megoszt az ember az FB-n, kitudja, hogy ki olvassa el, nekem ne szóljon ott közbe/lájkolja minden senkiházi ..Nem beszélve a sok kis r*bancról, akik pucsítanak a képeiken és írják a legnagyobb sületlenségeket. Alapvetően az FB, mint 5let nem rossz, csak arra kellene használni, amire való, de kultúrált keretek között. Ezt nem látom teljesülni, legszívesebben törölném magamat, de akkor meg sokan nem találnak meg, ha szeretnének valamit.

[ Szerkesztve ]

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#31) Wyll válasza Neurotoxin (#30) üzenetére


Wyll
őstag

Senki sem akadályoz meg abban, hogy úgy használd a fb-ot, ahogy szeretnéd. Aki idegesít, azt le lehet tiltani (vagy finomabban: leiratkozni a frissítéseiről), meg aztán ki is lehet törölni valakit az ismerőseid közül, ha tényleg semmit nem ér a kapcsolatotok.. Miért hagynád hogy idegesítsenek?! Azt is be lehet állítani, hogy a te megosztásaidat ki lássa, a legutóbbi balhék után már egészen finoman, akár minden megosztásra külön-külön is.

Amúgy nem isteníteni akarom a facebook-ot mindenek felett, félre ne érts, meg én sem vagyok naiv, nem hiszem hogy senki nem olvashatja el az adataimat, de ha manapság ez az egyik legnépszerűbb kommunikációs forma, akkor - és ezt te is érzed - muszáj élni vele. És ha már muszáj, akkor az ember megtanulja egy kicsit használni, ez a fikázásnál sokkal eredményesebb módszer ;)
no offense :R

ja még annyit, hogy éppen a népszerűsége miatt lehet az, hogy van szinte minden telefonra natív facebook alkalmazás, és így bizonyos helyzetekben nagyon is praktikusan lehet használni. valószínűleg a mobilarénás srácok is ezért használják, és nem duckface-vadászat céljából :))

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#32) kiskaktusz válasza Wyll (#31) üzenetére


kiskaktusz
addikt

+1! :K

Igen, sajnos a legnépszerűbb, pedig a chat úgy bugos, ahogy van és nem nagyon akarnak rajta javítani, mert azt a k*rva timeline-t kell bevezetniük... :((( Skype accountja meg van 3 ismerősömnek, a többi még nem jött rá, hogy az msn 1 rakás fos.

[ Szerkesztve ]

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#33) gzbotii válasza Neurotoxin (#30) üzenetére


gzbotii
veterán

A felsorold dolgokkal egyetertek, ezt en se szeretem, de van ra 2 egyszeru megoldas: nem veszel fel csak olyat, akit tenyleg ismerssz, vagy kozeli rokon/barat es a masik, h le lehet tiltani azt, hogy aki nem ismeros az ne lassa az adtalapodat/kepeket/postokat/likejaidat es nem is tud nallad kommentelni/lajkolni. ]

Magyaran felveszed a 40 fos rokonsagot + 40 barat es mas nem latja, hogy te mit is muvelsz :K

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#34) Neurotoxin


Neurotoxin
őstag

Amiket leírtatok azokkal teljesen egyetértek. Engem az egészben leginkább az üzenőfal zavar. Ha azt nem látnám, teljesen kilennék békülve az FBvel. A frissítéseket kikapcsoltam(és szétkapcsoltam a fiókot pl a google szolgáltatásoktól), kivéve, hogy kapjak értesítést emailben az új üzenetekről. A natív facebook kliensek nagyszerű megoldásokkal bírnak, sokkal jobban skálázhatóak, mintha magát az oldalt használnád böngészőben. Egyetértek :K

[ Szerkesztve ]

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#35) Abysmal válasza Neurotoxin (#34) üzenetére


Abysmal
aktív tag

"...leginkább az üzenőfal zavar. Ha azt nem látnám, teljesen kilennék békülve az FBvel."
Ez nem olyan bonyolult, ne nézz rá :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.