Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lexter00


lexter00
őstag

Nem adnám fel poggyászként a Liszt Ferencen... :DDD

(#2) elefant válasza lexter00 (#1) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

erre nem is gondoltam :D

(#3) Jarod1 válasza lexter00 (#1) üzenetére


Jarod1
addikt

Pont erre gondoltam, a reptereken dobálják a Bőröndöket, mint Ace Ventura a csomagot:)

(#4) elefant válasza Jarod1 (#3) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

az a legjobb mikor látod, hogy a saját bőröndöddel milyen finoman bánnak, ahogy 3-4 méter magasról ráhajítják a futószalagra, ami megy a gépbe , meg ezek.

(#5) xmaas


xmaas
őstag

Tudom hogy magyarok es azt nem szabad fikazni vagy rosszat mondani roluk mert elvisz a "Gestapo" de akkor is ilyen baromsagot ritkan lat az ember mintha valami fuvesnek aki pont jol beszivott jott volna ez a zsenialis otlete .

Akinek van mar 50 ezer forintja 1 hangfalra az fog venni egy "normalis" hangfalat es nem egy borondott fog a lakasba tartani mert az mennyire "trendi" vagy jopofa vagy akarmi hacsak nem direkt erre bukik , vagy esetleg "utcai muvesz" es akkor cipelgeti ide-oda

(#7) wassermann


wassermann
addikt

Dekoratívak, de így védőrács nélkül mind sérülékeny. De egy kis lakást feldobni OK.....

(#8) wwenigma válasza Jarod1 (#3) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Göteborgban amikor latta a checkin-nél az asszisztens hogy nagy sporttáskám van és nem merevfalú bőrönd, átküldött a repcsiszemélyzeti pulthoz ahol felvették a csomagom és az övékével utazott haza...nem mindenhol taplók. :)

Ez a cucc meg, mókás de igazabol nem venném komolyan.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#9) arnd válasza xmaas (#5) üzenetére


arnd
senior tag

Ez kerti partira, meg csapatos kirándulásra ideális. Mint amire régen a nagyobb "magnós rádiókat" használták.
Egyébként drága, és célszerűtlen. Sokkal jobb megoldások léteznek.

(#10) 8th


8th
addikt

Értem én, hogy a haverokat futtatni kell de mi ez már? Roppant igényes kivitelezés... ahogy azok az öt forintos csavarok kifigyelnek szűz anyám. :D [link]

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#11) sBc


sBc
aktív tag

Bőröndöt megcsinálom fából rakok rá fogantyút azt jobb. Hipster buziság.

(#12) 8th válasza sBc (#11) üzenetére


8th
addikt

Facebook fafaragás csoportban készített valaki magának ilyen hordozható zene koffert fából. Az minden részletében olyan igényesen meg lett munkálva, hogy 1:1 mehetett volna sorozatgyártásra. Elképesztően jól nézett ki. Több ezer hozzászólásból nem tudom már vissza keresni mert nem emlékszem az ember nevére de megérné berakni ide a képet csak, hogy meglegyen a kontraszt egy igényes munka és ezek között.

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#13) copass válasza 8th (#10) üzenetére


copass
veterán

még a jelölések is látszik, azok a lyukszélek meg háát nah... igénytelen egy valami. 50k ahha persze veszem is...
a kézműves trendre egy fricska!:D

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#14) flashpointer válasza 8th (#10) üzenetére


flashpointer
őstag

Már 10 éve is azt tanították hogy a mélyhornyú csavarokat el kell felejteni mert már egy akármilyen gépen, fúrón, hajtóművön sem mindegy hogy néznek ki :D

(#15) #20655360


#20655360
törölt tag

Nemhogy gitárkombókat moddolnának át. Arra még kereslet is lenne.

(#16) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Remélem, hogy készítettek piackutatást, mert nem tűnik olyan terméknek, amiért tolonganak majd az emberek. Elsőre azt gondoltam, hogy ezt hordozásra készítették, de tényleg inkább hipszter bútordarab.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#17) 8th válasza copass (#13) üzenetére


8th
addikt

Az is érdekes, hogy nincs se egy honlapjuk se semmi. Van egy facebook oldal 'oszt' jó napot. Ahogy én látom a termékeikhez illően komoly maga a vállalkozás is.

#16: Piackutatás? :DDD

[ Szerkesztve ]

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#18) Amacs válasza xmaas (#5) üzenetére


Amacs
aktív tag

Nyilván nem azoknak készítik, akik nem látnak benne fantáziát...

(#19) 8th válasza Amacs (#18) üzenetére


8th
addikt

Végül is ja, a guminőket is csak megveszi valaki. :DDD

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#20) Amacs válasza 8th (#19) üzenetére


Amacs
aktív tag

Ott a pont :D

(#21) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Nekem tetszik. :)
Kertbe nyársaláshoz jó lenne, mert most vagy kiviszem az erősítőt a két hangládával, vagy van direkt erre a célra egy jobbfajta aktív hangfal, azt kötöm telefonra, tabletre. De ez menő cucc, és oda nem is kell hifi és audiofil élmény. Főleg nem 10 sör után hajnal 3-kor. ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#22) KillHates


KillHates
nagyúr

Nagyon jó az ötlet, de a kivitelezés... :U
Kár azokért a szép hangszórókért :(

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#23) Normi™


Normi™
őstag

Kézműves...hogy állandóan felkap valaki valami jól hangzó kifejezést és azt tolják orrba-szájba... :(((

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#24) jamez


jamez
senior tag

Ha előbb utóbb minden kézműves lesz jönnek a lábművesek! :D :D

pl lábműves focista

[ Szerkesztve ]

Ingatlan eladás-vétel, ingatlan jogi kérdések, bérbeadás kérdésed van? Hívj vagy pü.

(#25) #16939776


#16939776
törölt tag

funkcionalitásra ok, de a kivágások, a csavarfejek látványa, és a hangszórók védelme nem tökéletes.

Legalább olcsó, és egyedi.

(#26) Kormi76


Kormi76
aktív tag

aranyos ötlet, de szerintem, akinek ilyen hajlama van, az épít magának a töredékéből, jó buli. akinek meg nincs, az vesz a mediamarktban egy harman/kardont. de legalább _annyira_ nem árazták túl, mint a többi "kézműves" terméket.

[ Szerkesztve ]

(#27) copass válasza Normi™ (#23) üzenetére


copass
veterán

egyszer megkérdeztem a kézműves a lángosostól hogy milyen a nem kézműves lángos? az féláron van!:D

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#28) Normi™ válasza copass (#27) üzenetére


Normi™
őstag

Kb. ennyi :D

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#29) DarkByte


DarkByte
addikt

Venni nem vennék, de barkácsolni sem tűnik marha bonyolultnak eBay-en fellelhető D-class amplifier + Bluetooth board-okkal. Szóval az ötlet részét értékelem. Bár jobban tetszenek azok a változatai mikor mondjuk valami fegyverládának tűnő cuccba, vagy egy régi hangfal dobozba szerelik be az egészet amit szépen felcsiszolnak és lakkoznak :)

(#30) copass


copass
veterán

itt kezdődik az hogy termék...
theboomcase.com

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#31) lexter00 válasza copass (#30) üzenetére


lexter00
őstag

Jó ok...annyi pénzért már lehet is.Amúgy az a kincsesládás nagyon bejön :D

(#32) Alchemist válasza copass (#30) üzenetére


Alchemist
addikt

Az árához képest a magyar se rossz hiend gettoblaster... :)

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#33) Akula válasza xmaas (#5) üzenetére


Akula
őstag

Az a szörnyű helyzet, hogy a 90-es évek elején, mikor lehetőség volt "nyugodtan nyugatra" menni, kint jártam Bonnban egy expón és már akkor mutatott az egyik kiállító ilyeneket. Nem tudom melyik cég volt, mert nem volt fontos megjegyezni, de érdekes volt. Volt egy olyan darab is, amit kerékpárra lehetett felszerelni és amikor odavertek a basszusnak, nem volt aki meg bírta volna ülni a nyerget, úgy mozgott. Szóval nem újdonság, csak érdekesség. Nekem biztos nem kéne, de itt jegyzem meg, hogy a padláson rengeteg elfekvő bőrönd van, lehetnék az egyik beszállító. Egy Rimowa-t nem biztos, hogy engednék szétflexelni.

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#34) Tikakukac


Tikakukac
titán

A kézműves szó hallatán nem vicc, rendesen elkap a rosszullét. Pesten lassan minden kézműves az utcán, de már a boltokban is. Erre hangrendszer...

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#35) darvinya válasza Tikakukac (#34) üzenetére


darvinya
titán

Bp-en csak kézműves van, főleg Rákóczi térnél. :DDD

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#36) Tikakukac válasza darvinya (#35) üzenetére


Tikakukac
titán

Ott lakom, tudom ;)

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#37) jamez válasza copass (#30) üzenetére


jamez
senior tag

kár hogy a horgászbot vége a hangszóróban szarul néz majd ki

Ingatlan eladás-vétel, ingatlan jogi kérdések, bérbeadás kérdésed van? Hívj vagy pü.

(#38) Tigerclaw válasza copass (#30) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Erre nem tudok mit mondani.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#39) zsola32


zsola32
őstag

vajon hogy szól?
itt buknak el általában a DIY hangdobozok...

(#40) Skynet258 válasza zsola32 (#39) üzenetére


Skynet258
veterán

A képen is szereplő bőrönd műanyag, nagy csodát nem várnék tőle...
44-en kedvelik a Facebook oldalukat, a bejelentést, hogy indul az értékesítés 2-en like-olták 4 nap alatt. Mármint nem, nem a Facebook a világ mértékegysége, de egy ilyen jellegű cuccnál a fenti számok tükrében elgondolkoznék, hogy van-e erre valós igény. Az, hogy a termékfotók gagyik az már csak ráadás a garázs-varázs hangulatra.

Ez az egész úgy tűnik mintha ennek lenne valami gyenge utánzata. Nagy jövőt nem jósolok neki, azt is csodálom már, hogy itt egy cikk erejéig előjött. :U

https://geekpulse.hu

(#41) Duree


Duree
veterán

Na azért ez túlzás.Vajon hogyan szólhat egy vulkánfiber?Nagyon hülye ötlet,piacképtelen legalábbis szerintem.

duree54

(#42) burriebonz


burriebonz
tag

Az első képen lévő trabantkék csoda, na azmiaz? :Y

Na mondjuk nekem is volt olyan mélynyomóm ami konyhaszekrény elemként kezdte meg földi pályáját! :)

[ Szerkesztve ]

(#43) tailor74


tailor74
őstag

Nemár... Se nem kézműves, se nem jó, se nem szép... :(

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#44) zsola32


zsola32
őstag

"a két alsó képen mintha még 2 kamera is be lenne építve" ez ugrott be róluk elsőre

(#45) lexter00 válasza Skynet258 (#40) üzenetére


lexter00
őstag

fentebb linkelték már azt az oldalt,árban teljesen más liga :)

(#46) lajthabalazs válasza zsola32 (#39) üzenetére


lajthabalazs
senior tag

Pont a DIY hangdoboznak van esélye szépen szólni, mert nem szempont, hogy jól nézzen ki a HiFi szalonban, hogy jól lehessen dobozolni, szállítani, ne legyen túl nehéz, az arányai illeszkedjenek a lapos TV-khez, stb. A DIY hangdobozok egyetlen célja, hogy jól szóljanak.

Persze ez a börönd projekt sok sebből vérzik. Az első rögtön az ára. Ha csak egy komolyabb akkut, erősítőt, töltőt veszünk, ez az első 20e Ft. Aztán még legalább 4-5e Ft hangszórónként, 10e hangváltóra, 3-4e Ft faanyag, ragasztó. Munkadíj még sehol, és már elment az 50e. Pedig munka lesz bőven, egy nem-szabályos testet merevíteni, hangszórónyílásokat vágni rá, rögzíteni benne az elektronikát, akusztikai paramétereket mérni stb.

Aki 50eFt-ért ilyen munkát vállal, az vagy nem a pénzért csinálja, vagy fogalma sincs, hogy mit csinál. 50e Ft-ért nem hogy egyedi aktív BT hangfalat nem lehet csinálni, de egy egyszerű téglatest passzív hangdoboz is csak önköltségen fér bele. A böröndnek a BoomCase-es ára a reális, a jó munkát meg kell fizetni.

(#47) Joshi válasza 8th (#10) üzenetére


Joshi
titán

Szerintem azok a csavarok direkt ilyenek, gondolom a régi megoldásokra akar hajazni(nekem nem jön be). Gyakorlatilag mindent el lehet adni csak meg kell várni a vevőt. :D Mindenesetre jó pofa.

(#48) twollah1976


twollah1976
őstag

Rendesen lefikázza mindenki.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#49) #16939776 válasza Skynet258 (#40) üzenetére


#16939776
törölt tag

Szegény öreg Hi-Fi dobozok, amiknek "ezekben" kellett "újraszületniük" :(

[ Szerkesztve ]

(#50) burriebonz


burriebonz
tag

Na várjunk kicsit. Mindjárt lesz Kickstarter projekt!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.