Hirdetés

2024. június 30., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) eddie303 válasza Sh@un (#37) üzenetére


eddie303
őstag

Erdelyen belul hova valosi vagy? :)

Gradilaci es Krisztian! Hajra fiuk! :)

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#52) KAMELOT válasza .bableWes (#6) üzenetére


KAMELOT
titán

hi
ha megvan rakva és nyomod neki akkor 36-38liter. normál esetben 28-30L
lehet ennél kevesebb is. :K

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#53) Sh@un válasza eddie303 (#51) üzenetére


Sh@un
csendes tag

Románia -> Erdély -> Marosvásárhely -> Kövesdomb -> B-dul 1848 :)

Köszöntem

(#54) eddie303 válasza Sh@un (#53) üzenetére


eddie303
őstag

Csikszereda->Sziv utca :) Meg kozbekozbe Gyergyo/Bucsin negyed :)

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#55) cspetee


cspetee
csendes tag

Köszönjük az újabb naplórészletet. :)

Éredkességek a nagyvilágból. :)

(#56) KAMELOT válasza cspetee (#55) üzenetére


KAMELOT
titán

ja ilyen gépekkel lehet menni ahol a távolságokat 1000 kilométerekben mérik
Ezek általában 800 lóerő feletti gépek!
Ezek nagyon tetszenek nekem :K

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#57) KAMELOT válasza bazsi92 (#27) üzenetére


KAMELOT
titán

na barátom ez a nagy fos az egészben....határidő betartása

legjobb ha veszel egy kamiont alapítasz egy céget és az LKW Walteren keresztül szerzed be a fuvarokat.

csak egy példa
haverom kamionos saját kamionnal és céggel.
svédbe vitt szlovákiából 160 biciklit....odafuvar 1900euro
visszafele lengyelból hozott magyarba 20 tonna kristály cukrot.

mindennel együtt tisztán maradt neki 1100 euro. és ez csak 1 fuvar..és nem kell semilyen időpontot betartani. DHL cégnél is ez a szar. ha késel akkor büntetést kapsz. EZért kinlódik ez a cég. szar fuvarokat kínálnak szar pénzért.
a minimum amit meg kell adniuk a cégeknek az a 1km / 1 euro

ha vlaki jót akar kaszálni az csinálja Miláno - Moszkvát....na az a kemény út...de kapsz is olyan 3800 euro körül....abból marad 1500-ad simán tisztán...lehet még keveset is mondtam. :D
ja és csakhogy a naftát mondjam 0,70 euro / 1 liter tudom mert most voltunk haverral KIJEVben bécsből vittünk oda SILÁN öblítőket 20 tonnát.

szép estét!

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#58) potyautas válasza KAMELOT (#57) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

És abból mi igaz, hogy Oroszországban szigorúan csak konvojban ajánlott menni, mert nagy eséllyel kirabolnak, ha egyedül vagy?

(#59) KAMELOT válasza potyautas (#58) üzenetére


KAMELOT
titán

ez igaz.....2 kamionnal és 4-en érdemes menni.
Amugy meg csak akkor rabolnak ki ha tudják hogy valami cigi alkohol vagy elektronikai cikket viszel.
Ilyen narancs mosópor meg satöbbit le se szarják.

Hát ezért mentem a haverommal hogy 2 menjünk így tuti nem rabolhatnak ki. Amugymeg végig nappal mentünk Kijevbe ezért nem is volt gond. Nem állt meg pihenőre sem a haverom.
10 óra volt Kijvebe az ót Uzsgorodtól. :K
Amugy meg a kamionon látni hogy hogyan van megrakva.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#60) SzalaiG válasza cspetee (#55) üzenetére


SzalaiG
addikt

Na ezzel tolass be egy szűk udvarba... :D

Állat. Nagyon kipróbálnám.

(#61) potyautas válasza SzalaiG (#60) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Ezek a sofőrök már nagyon tudnak, de ők se szűk udvarokba tolatnak ám be. :) Úgy tudom, ezeket a szerelvényeket vonatnak nevezik. (ugyan miért?)

(#62) SzalaiG válasza potyautas (#61) üzenetére


SzalaiG
addikt

Ezen egy kerékcsere? ;]

Mi van, ha elromlik? Tengely törés. Adagoló vagy elektromos hiba... :U

(#63) Sh@un válasza SzalaiG (#62) üzenetére


Sh@un
csendes tag

A tegnap Harigat megyét jártam,de nem hittem volna hogy Rómániában ilyet is látni ! Mit mondhatnék?Kellemes meglepetés vólt !

/dl/upc/2010-07/24/259751_uihkctsa3x9rzsei_p7230220_2.thumb.jpg

/dl/upc/2010-07/24/259751_bbxyzs6i8nahcmxb_p7230221.jpg

/dl/upc/2010-07/24/259751_r01jwfkqlz5k9qpw_p7230225.jpg

/dl/upc/2010-07/24/259751_mi9ll1i8ol3cboe5_p7230228.jpg

/dl/upc/2010-07/24/259751_qmibhmnm7bzngalq_p7230229.jpg

[ Szerkesztve ]

Köszöntem

(#64) cspetee válasza Sh@un (#63) üzenetére


cspetee
csendes tag

Szép darab. :)
...és az utánzata:

(#65) Carlo009 válasza bazsi92 (#27) üzenetére


Carlo009
tag

Szia!
Régebben mesélték a sofőrök,hogy a Wabi 100ezer FT kaukciót kér a belépőktől.
Vagy pedig 4 részletben levonja a fizetésből. Ez is megszünt?
Én 1 út után "hulla" vagyok. :U Nem bírnám állandó szinten.

(#66) Sh@un válasza cspetee (#64) üzenetére


Sh@un
csendes tag

Miniatűrben valóban az utánzata.
Azon is elcsodákoztam,hogy ez a kamion 60 tonnáz emel,mert ugye "daru" féleség volt

Köszöntem

(#67) KAMELOT válasza Carlo009 (#65) üzenetére


KAMELOT
titán

helló.
Hol voltál úton? és mennyi ideig tartott?

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#68) gumikacsa20


gumikacsa20
csendes tag

A 18. rész mikorra várható?

(#69) gradilacine válasza gumikacsa20 (#68) üzenetére


gradilacine
csendes tag

Ma kaptam meg a napló további írásait, de a képeket nem, mert nagyon lassú a net, ahol álltak a fiúk.
Írország , Anglia megvan, de Csehország Horvátország és Ausztria még nincs. :F

[ Szerkesztve ]

(#70) Sh@un


Sh@un
csendes tag

Már nagyon várom

Köszöntem

(#71) HummeRC


HummeRC
senior tag

Közben Asszonytól megkaptam "önkéntes" feladatnak ( ;] ) a saját lakásunk részleges felújítását, úgyhogy csak mostanra sikerült végigolvasni (a megjelenése óta szakaszosan, naponta egy kicsit) az aktuális cikket. :B

Valóban változatosságot csempészett az írásba, a két nézőpontos leírás és a képesebb illusztráció.

Köszönöm, megint jó volt olvasni. :R

(#72) Carlo009 válasza KAMELOT (#67) üzenetére


Carlo009
tag

Szia!
A cikkeim között megtalálhatóak a mobilommal készített képek és 3db video is.
Egy megrakott autót elvittem Pestre lerakni,utána elküldtek Újhartyánba megrakodni,amit Párizs mellé Epernonba kellett vinni. :))
Amikor azt leadtam,oda kb 160km-re adtak egy felrakóhelyet,ahonnan az árut Angliába kellett vinni. Bologne-Dover hajóúttal. Ezt leadtam,utána adtak felrakót Wales tartományban,Cardiff mellett. Ezt Németországba vittem,Stuttgart mellé.
Utána felrakót Offenburg mellett kaptam a DHL cégtől,amit Magyarországra hoztam.
Most szombaton érkeztem haza.
Ma derült ki,hogy már ezt egy másik sofőr viszi leadni,így átadtam a Scaniát. :F
Az össz út:12napig tartott,ebben volt is 1-2 nap várakozás is a rakodásra.
Össz: 5200km. :R

(#73) Carlo009


Carlo009
tag

Én tapasztalatból mondhatom,hogy nem egy nagyvalami a teherautózás.
Az újabb kocsik már automata váltósak is,tehát kalimpálni se kell a váltókarral.
Be teszed D fokozatba és GO!! :))
Nem kell ide diploma. :F
Ha munkanélküli vagy vagy megvan a CE kategóriád,menj sofőrnek!
Ha még jogsid sincs,menj be a munkaügyre,regisztráltasd magad és finanszírozzák neked a jogsi megszerzését! Utána leteszed a GKI vizsgát és kész! A Wáberer's-hez felvesznek.
Egyébb segítséget,tanácsokat pü-ben tudok adni.
Üdv!

(#74) Blaise válasza Carlo009 (#73) üzenetére


Blaise
veterán

ha te mondod :C

(#75) potyautas válasza Blaise (#74) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Ellentmondásos figura ez a Carlo. Sokáig meg voltam győződve, hogy kamuzik, de nekem bebizonyította, hogy járt Ashfordban. A videóján felismerhető a térburkolat kövezete, a kopott "halszáka " Az épületbelsőt is elmondta, amit nem lehet googlemapon megnézni.

(#76) schummy válasza potyautas (#75) üzenetére


schummy
tag

azért ma ez nem egy olyan nagy csoda :D én is elmondhatom, hogy milyen az elvis múzeum amerikában, pedig nem megyek oda, tudom, hogy ez egy autós parkoló amiről beszélsz, de arról is nyilván ezernyi képet és infot találhatsz a neten,
én most is meg vagyok győződve róla, hogy kamuzik, mivel amiket a régebbi cikkekben írt az általános iskola alsós szint

(#77) potyautas válasza schummy (#76) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Olyan részletesen leírta, hogy mi merre van az épületen belül, hogy azt nem tudhatja, ha nem volt ott.
"Bemész az épületbe,két lengőajtó van,jobb kezed felöl közvetlenül van a shopping.A shopping mellett a pénztár. Ha Euróval fizetsz 37,5 Euró/nap azelőtt csak 37 volt.De van kedvezményes ún. weekend jegy is hétvégére 2 napra. Ha kifizetted,akkor lekajálhatod a 6 Fontot.
Ha szemből bemész az ajtón az épületbe,bal oldalt van közvetlenül a pisoár,wc.
Mellette lengőajtó a tusoló.
Ha a tusolóból kijössz, akkor azzal pont szemben van az étkezde.
Elindulsz a tusolóból egyenesen...bal oldaladon van a pénzváltó. A pénzváltóval szemben lehet Netezni. Ahogy beléptél az étkezdébe,rögtön a bal oldaladon van az italkimérés,söröket lehet ott venni. Ez mellett van közvetlenül a több méteres kivetítő,itt lehet nagyban tv műsort nézni. Ez mellett van ahol kikéred a kaját,egyébként még Magyar nyelvű étlap is van.
Megmondod mit kérsz,a végén van a pénztár..oda adod a kis kék bilétát,amit a kapujegyről letépsz,ez 6 Fontot ér. Ha ez fölött rendelsz a többit Fontban oda adod a pincérnek,aki egyben pénztáros is. Ad neked egy nagy szám bilétát,erről tudják majd,hogy te mit rendeltél. Vannak asztalok székek,leülsz és várod,hogy mondják a te számodat. Hangosan szokták kiabálni,leginkább Németül,mert tudják,hogy a sofőrök előbb megértik azt. Van még egy kis tv fent a sarokban a pulttal átellenben. Ha elhangzott a számod,odamész kiteszik az ételedet és elhozod az asztalodhoz kajálni. Előtte hozol magadnak tálcát,evőeszközöket,sót..stb."

[ Szerkesztve ]

(#78) schummy válasza potyautas (#77) üzenetére


schummy
tag

"Ha Euróval fizetsz 37,5 Euró/nap azelőtt csak 37 volt"
nah mivel ő most kezdte, honnan tudja, hogy mennyi volt előtte, ha nem vmi leírást olvasott róla valahol? Tuti az életkora a 009,

(#79) zsoltika82 válasza Carlo009 (#73) üzenetére


zsoltika82
csendes tag

Sziasztok én eddig még nem szóltam hozzá de már nem birtam megállni!
Azért azt mondani hogy nem olyan nagy valami a teherautózás az már durva!
Én csak belföldön csinálom de még itt sem egyszerű"tachográf, papírok,hatóság,szűk helyek" Nem egyet ismerek aki így nekiugrott hogy nem nagy dolog ez!és most már autóról sem akar hallani!!! ja és egy jogsi több mint 500 000 e forint!!Úgyhogy minden tiszteletem azoké akik kamionoznak külföldön messze a családtól egy szűk kabinban lakva!! és nem olyan egyszerű dolog ez hogy csak vezetni kell,meg hogy kormány tekergetni nem olyan nagy dolog!!mert ezt szokták mondani azok akik még nem csinálták!!Nem beszélve a felelőségről! Ja és nem a váltó a legnagyobb dolog a vezetésben!!vagy elég baj ha az!!!
Ennyit akartam!
Üdv!

(#80) Carlo009 válasza zsoltika82 (#79) üzenetére


Carlo009
tag

Pedig mostanában beszéltem pár munkanélkülivel és valóban a Munkaügy térítette a jogosítvány megszerzését nekik. Tudom,hogy több 100.000 FT-ba kerül,engem is megdöbbentett. Ezért ajánlom itt,hogy aki esetleg ilyen cipőben jár használja ki! :R
Van még ez a GKI és PÁV vizsga.
A Páv se nagyvalami: jelentkezel,adnak egy időpontot. Odamész,megnyomkodsz pár gombot,kitöltesz pár tesztlapot és már mehetsz is.
Ez a teherautózás nekem pofon egyszerűnek tűnik,nem tudom a te barátaid mit nem értenek benne. Diploma nem kell,beülsz beteszed "D" fokozatba és GO!! :U
Mész napi 9 órát,utána megállsz pihenni 11 órát. Mit kell ezt bonyolítani? Nem egy Whasisdas! :F

(#81) gumikacsa20 válasza Carlo009 (#80) üzenetére


gumikacsa20
csendes tag

Akkor egy automata váltos volvoba be se ülj te hülyegyerek mert ott "D" betűt sose fogsz találni. :D :D :D
100%-ig biztos vagyok benne hogy valaki másnak a naplóját másolgatja be vagy nemtudom de az fix hogy nem ő írja ezeket. Ennyire hülye senki se lehet. Elég csak elolvasni a legutóbbi hozzászólását és ebből minden kiderül, főleg az hogy nem kamionsofőr. Ép elméjű ember nem gondolkozik így. Akárki is lehet ez a carlo biztos vagyok benne csak azért csinálja ezt az egészet hogy idegesitsen itt bennünket. Egyszer jól pofán kéne vágni ezt a suhanc kölköt. :DD

(#82) Carlo009 válasza gumikacsa20 (#81) üzenetére


Carlo009
tag

Ha nincs benne D tedd A (automata) fokozatba a Volvót.

(#83) gradilacine válasza Carlo009 (#80) üzenetére


gradilacine
csendes tag

Csak szeretném, ha tisztázódna mi is a pályaalkalmassági vizsgálat PAV célja:

Megállapítani az egyén pszichés jellemzőiből a járművezetéshez szükséges:

1. Magatartást szabályozó jellemzők szintjét, azaz rendelkezik-e mindazokkal az egyéni pszichológiai jellemzőkkel, amelyek szükségesek: - a biztonságos vezetéshez, - a közlekedési helyzetekhez való alkalmazkodáshoz, - a járművezetés közben jelentkező terhelés elviseléséhez?
2. Képességek szintjét, azaz van-e a jármű biztonságos vezetéséhez szükséges: - észlelési - döntési - cselekvési képessége? - Képes-e elsajátítani a jármű vezetéséhez szükséges ismereteket és készséget?

PAV vizsgálat leggyakrabban abban az esetben szükséges, ha olyan tevékenységet szeretne végezni, amelyhez a jogszabály vagy a munkáltató, esetleg egyéb hatóság előírja valamelyik PAV kategória alkalmas minősítésének meglétét.

A PAV vizsgálat a gépjárművezetők pszichológiai alkalmasság-vizsgálata, tehát néhány speciális esettől eltekintve, nem elsősorban a "vezetni tudást" vizsgáljuk, hiszen ezt a vezetői engedély megléte alapján mindenkiről feltételezzük.

A PAV a vizsgálatokat inkább a különféle gépjárművezetői munkakörök biztonságos és kielégítő szintű végzéséhez szükséges pszichés és pszichofiziológiás speciális követelményire tekintettel végzi.

Ez tehát egy pszichológiai alkalmasság vizsgálat, amely az erre a célra kifejlesztett vizsgáló berendezéseken végzett feladatokból, egyéb pszichológiai teszt-feladatokból és a vizsgáló pszichológussal végzett személyes beszélgetésből áll.

Carloo009:
Ezek szerint neked baromi szerencséd volt, hogy ilyen felfogással, ahogy te veszed az akadályokat, sikerült a vizsgálaton túljutni.Gratulálok!

(#84) Carlo009 válasza gradilacine (#83) üzenetére


Carlo009
tag

Szia!
Ez így igaz,ahogy leírtad. Amikor én voltam,már a Nyugati pályaudvaron eltévedtem :U
Szerencsére,fél órás keresés..utbaigazítás,kérdezősködés után megtaláltam az oda vezető utat. Villamossal mentem. Amikor beléptem már kb 20 személy izgatottan várakozott a váróban. Szakadt rólam a víz,..kérdezték az információnál a nevem...bevallom még a nevem is elfelejtettem kb: 5 másodpercre,de utána megtudtam mondani. :F

Voltak gépek,felvillanó ábrák meg számok....mindjárt az elején segítséget is kértem az előadótól,hogy hogyan is x-eljem a számokat? :F Ő kicsit lenézően,mosolyogva mutatta és mondta,hogy minden számsor felvillanásánál külön sorban x-eljem ki a számokat,amit látok. :F Utána belejöttem.

Volt még monitor,sebváltó meg kormány a másik vizsgálaton,másik teremben.
Na ott amikor villantak a lámpák,bevágtam a kormányt,de úgy,hogy az asztal már kissé elmozdult(keresztbe állt),a szék meg csúszott hátra....ez így ment vagy 5-10 percig.....a végén már ránéztem a vizsgáztatóra,kérdőn,mintha mondanám: "Nem elég még te marha?? Hát nem látod,hogy a villám hozzám jár korrepetálásra?? " Végül is vége lett,a végére már a nevem is tudtam. Közölték sikerült,menjek haza majd a határozatot kiküldik a címemre. :U
Kijöttem,mint egy hóldkóros...bandukoltam gyalog a Nyugati Pályaudvar felé.......azt hiszem jó irányban. :R

(#85) zsoltika82 válasza gumikacsa20 (#81) üzenetére


zsoltika82
csendes tag

Szerintem sincs sok köze a kamionozáshoz PL. a mercibe is kereshetné a D fokozatot, meg rakhatná A ba is azt meg se mozdulna :) Meg hogy a PAV vizsga csak pár gombnyomás :N majd egy napig tart és rendesen oda kell ott figyelni!!neki a PAV 1 akkor simán meg volt ha csak pár gombnyomás :) De ilyen is kell! :) Az a lényeg hogy Laci naplója nagyon jó :) Azért egy pár hónapot le kellene húzni négy kézbe hogy egyedül is menjen,csak ezt nem nagyon hagyják!1-2 út után bedobnak aztán menjél ugy is te felelsz mindenért!!van a naplóba példa rá hogy milyen nehéz az újaknak!!
Ja főleg az az idegesítő hogy leírja az egész szakmát!!fogalma nincs az egészről!!

(#86) zsoltika82 válasza Carlo009 (#84) üzenetére


zsoltika82
csendes tag

Az egy TGA MAN ami a képeken van belűről mert annak a belseje olyan:!

(#87) gumikacsa20 válasza zsoltika82 (#85) üzenetére


gumikacsa20
csendes tag

Na ja, abba kereshetné. De mostis hülyeséget ír, páv-on nincs olyan hogy felvillan valami és a kormányt kell elrántani, legalábbis nálam nemvolt meg akikkel beszéltem azoknál se. A kormányos feladatnál egy pöttyöt kell vezetni egy vékony sávon ami kanyarog össze vissza. Beszél ez mindent ilyen embernek megse adják a pávot kezdjük ott. :D

(#88) Carlo009


Carlo009
tag

Jó estét mindenkinek!

Most már ez a cég,ahol helyettesítek,ha Angliába szól a fuvar nem Calais kikötőből hajózunk át,hanem Bologne-ból. Ez kicsivel hosszabb út,kb: 2,5óra. Hajó is csak reggel,délben meg este megy Bologne-ból. LD Line hajóstársaság. Ez biztos olcsóbb,mint a Seafrance vagy a P&O. :U

Ja,...erről jut eszembe,ez az LD hajó eszméletlen,amelyik teherautó üres vagy csak kis súllyal van azt beszállásnál felterelik a felső szintre. Odafelé az alsón voltam,mivel majdnem 24t-t vittem,de visszafelé csak 7t-m volt. Fel is küldtek fölülre. :O
Egy nagyon meredek hidat kell elképzelni a hajó bal oldalán és nagyon szűk....hát a kezem nem tettem volna oda a fal és a kocsi közé,annyira szűk. Fent meg meg kell fordulni mindenkinek és beállni,de úgy,hogy jómagam is a bal oldali tükröt behajtottam,csak így fértem el. :F

Amikor meg le kell menni,a feljáró hidat megfordítják,mindenkinek egy varga betűt kell fennt tenni,vagyis megint megfordulni,de nagyon vigyázva,hogy jobbról is elférj,mert ha balra kiszeded a kormányt a pótkocsi legvége kilendül jobbra. Teljesen a fal mellett kellett haladni a félpótkocsi elejével,hogy mire a hídra ér a gépjármű akkor a pótkocsi is egyenesben legyen,mert különben nem férsz rá a hídra,ha a félpótkocsid eleje kilóg. :U
Aki már vezetett nyergest,tudja miről beszélek. Végül is sikerrel jártam,lejutottam.
Üdv!

[ Szerkesztve ]

(#89) potyautas válasza Carlo009 (#88) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Most már én se tudom mit higgyek, s mit ne. "Aki már vezetett nyergest,tudja miről beszélek. Végül is sikerrel jártam,lejutottam." Aki már vezetett nyergest, eszébe nem jutna ilyen evidens dolgokat leírni. Már az ashfordi videót se tartom bizonyítéknak. Van rajta egy fehér Scania, de se cégjelzés, se rendszám. Legalább ülne a volánnál egy pofa, aki integetne, hogy :Huú! Én vagyok Carlo009.

Téma befejezve részemről, legalábbis itt, a Laci fórumán.

(#90) Sh@un válasza potyautas (#89) üzenetére


Sh@un
csendes tag

" Én vagyok Carlo 009,Hahó " :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :N

Köszöntem

(#91) Daniel88


Daniel88
csendes tag

Sziasztok!
Eddig csak olvastam Laci naplóját ami nagyon jó és nagyon tetszik, meg a hozzászólások is jók elég jó csapat vergődött össze szerintem. De ez a Carlo009 annyira belerondít a hülye és valótlan írásaival a fórumba hogy néha tönkre vágja az egész fórum hangulatát, mert vannak rajtam kívül akik szembe szállnak vele mert tudják hogy még a jogosítványa sincs meg nemhogy külföldön kamionozik, és ennek a fórumnak nem erről kellene szólnia valahogy ki kellene innen tiltatni máshol felőlem azt ír amit akar de nekem már nagyon elegem van hogy itt hűlyit és bosszant nem csak engem, hanem másokat is.

"A csavargás egy életforma!"

(#92) Daniel88


Daniel88
csendes tag

Én nem szeretnék kamuzni senki előtt mint ahogy azt egy bizonyos felhasználó teszi..., én is sofőr vagyok itt belföldön. Vas megyében Sárváron van a raktár, Zalaegerszegre hordok raklapokat, fix fuvar heti 2-3 alkalom nem nagy munka de tanuló helynek első osztályú hogy felvettek kezdő sofőrként. Egy 12 tonna összsúlyú 7,5 tonna terhelhetőségű 2003-as évjáratú Renault Midlummal járok.
Idén áprilisban lett meg C kategóriám, voltam PÁV vizsgálaton is 2-es csoportúra mentem megkaptam határozatlan időre és közel sem olyan volt a vizsgálat mint ahogy Carlo leírja, ha valaki kíváncsi rá szívesen leírom a valóságot a vizsgálatról.
Utána letettem az új árufuvarozói engedélyt(GKI), igaz ide nem kellene mert a cég saját autójával saját gyártású raklapját hordom, de szeretnék majd nemzetközizni és oda már kell. Júliusban kezdtem el az E kategóriát augusztus 10.-e felé lesz a KRESZ vizsga attól nem félek, reméljük a rutin és a városi vezetés sem fog gondot okozni

"A csavargás egy életforma!"

(#93) schummy válasza Daniel88 (#92) üzenetére


schummy
tag

sok sikert hozzá,
carlo pedig tényleg kamugép, elején még szórakoztam, hogy vannak ilyen hülyék is, de most már kicsit sok

(#94) Carlo009 válasza schummy (#93) üzenetére


Carlo009
tag

Szia!
Miben vagyok "hülye" barátom? Azzal,hogy levizsgáztam és váltó sofőrként jártam Európa útjait? (Párizs,London,Brüsszel...stb).
Vagy azzal,hogy fényképezőgépem hiányában,csak a mobilommal tudtam képeket és videókat készíteni? Vagy a naplóm nem tetszett?

Feltételezem rólad,hogy te gyakorlott kamionsofőr vagy és jobban megoldottad volna a vezetést és a fuvarfeladatot! (pl: Spanyolországba való elektronikai cikk szállítását.)
Vagy te biztosan őstehetség is vagy és a PÁV-on te önbizalommal vetted az akadályokat és ez miatt így minősítesz egy fórumtársadat?

(#95) schummy válasza Carlo009 (#94) üzenetére


schummy
tag

Hello,

nem vagyok a barátod, és az nem tetszik, hogy kamuzol. Ha pedig nem, akkor tényleg gondok vannak az agyi képességeiddel. Nem vagyok kamionsofőr, nem is mondtam soha, hogy jobban vezetek mint Te, de mivel versenyző vagyok nemzetközi szinten, gondolom jobban megoldottam volna mint olyan aki ezerszer elmondja, hogy "nem kell hozzá diploma", közben meg kérdezget afelől, hogy hogyan is kell tolatni... szerintem szánalmas

(#96) én vagyokk


én vagyokk
csendes tag

Hello!! Hogyha válaszolnál pár kérdésemre azt nagyon megköszöném. A WABERER'S-nél kb:hány kilómétert tudsz megtenni havonta? és mennyit adnak 1 kilóméterér.Válaszodat előre is köszönöm. További jó utat kivánok:)))))

(#97) Carlo009 válasza schummy (#95) üzenetére


Carlo009
tag

Tudod mit? Minősítsd a nénikédet nemzetközi szinten aki,b..s volt Kaposváron.
Nem hazudtam semmit senkinek,minden,amit írtam igaz.
Hol láttad,hogy én kérdeztem,hogy kell tolatni? Neked az agyadra ment a tömegpschihozis!
Valakit itt istenítenek,a többi hozzászóló is azt teszi. Valakire negatív dolgot írnak,akkor a tömeg megy utána. Nem győzi meg őket,sem kép,sem videó,sem őszinte hozzászólás.
Csak kijelentik valakiről,hogy: se jogosítványa,se pávja,Angliában se volt,sehol nem volt,vezetni sem tud...stb. Ez elképesztő!

(#98) schummy válasza Carlo009 (#97) üzenetére


schummy
tag

most nem fogom visszakeresni, de írtad, hogy nem volt tolatás a vizsgádon, és még az oktatód sem tud tolatni... egyébként nekem tök mindegy, hogy voltál-e vagy sem, de a levegőt ne rontsd itt, normálisan nem nagyon sikerült még megnyilvánulnod
mi volt a nénikém kaposváron? komolyan nem tudom mi a b..s ? :(

(#99) cspetee


cspetee
csendes tag

Szerintem csak ezt kellene mindenkinek követni és abbahagyná: Ki is az a troll?

(#100) L.T.


L.T.
aktív tag

Mikor jön már a 18. rész :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.