Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) #51736960 válasza localhost (#48) üzenetére


#51736960
törölt tag

igen, de (a hasonlatodnál maradva) te vendégként nem tessékelhetsz ki senkit, az a kocsmáros dolga lenne.

viszont a kocsmáros oszt-szoroz, és rájön, hogy jobban jár az idióta kisgyerekekkel, mert ők tízszer annyian vannak, mint a tisztes családapák, és jóval több pénzt (klikkszámot) hoznak.

a törzsvendégek meg le vannak ejtve, kapnak a sarokban egy asztalt, ahol duzzoghatnak...

[ Szerkesztve ]

(#52) localhost válasza #51736960 (#51) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Yeah! Még két sört ide a sarokba !

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#53) Racecam válasza #51736960 (#51) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

:O

Talán, ha esetleg, még egyszer elolvasod amit írtam akkor megérted, hogy mi és miért van.
De erre a gusztustalan, "nem baj, ha szar, csak nagy legyen a klikkszám" szövegre nem vagyunk vevők.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#54) rarri válasza #51736960 (#51) üzenetére


rarri
senior tag

Ez nem erről szól. :N A kocsmáros nem rak ki olyan vendéget, aki nem csinált semmit, csak esetleg kicsit más. Valljuk be, minden kocsmában van olyan ember, aki valakinek nem tetszik. Na és? Mi is szeretnénk ha szívesen látnának akkor is, ha esetleg nem vagyunk olyan szépek, vagy nem vagyunk olyan okosak mint a többiek, de betartjuk a szabályokat. :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#55) Dany007 válasza rarri (#54) üzenetére


Dany007
veterán

Szerintem ott a pont. Igencsak.

@localhost: ide is jöhetne egy. Sőt, ha már itt van, akkor akár együtt is megihatjuk! ;)

(#56) Eastman


Eastman
őstag

Anno nálunk ugyan kint intézte mindenki, de havonta volt legalább két street fight. Más kérdés, hogy általában utánna bent együtt ittak a vitás felek. :D

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#57) #51736960 válasza rarri (#54) üzenetére


#51736960
törölt tag

én tisztában vagyok azzal, hogy nem rakhatnak ki valakit csak azért, mert nem tetszik a képe.
a gondom mindössze az, hogy a kedvenc kocsmám, ahová 6-7 éve járok, újabban egy játszótérre kezd hasonlítani...

#53: nem kezdek veled vitába, a múltkorinak is az lett a vége, hogy nyomtalanul eltűnt egy csomó postom (1984 rulez), plusz 3 napra ki lettem tiltva a semmiért.

[ Szerkesztve ]

(#58) tildy válasza #51736960 (#57) üzenetére


tildy
nagyúr

Vigyázz, mert a végén megkapod, ha nem tetszik el lehet innét menni szöveget. :U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#59) mephi666


mephi666
nagyúr

már tényleg kezd unalmas lenni ez a "téma" :( csak az az egyedüli megoldás, hogy: nem kell nézni a postjait... engem is főleg a jó szándék vezérelt, hogy kommenteljek a srác postjaiba (pár magas labdát azért nem tudtam kihagyni, de szerintem nem lőttem túl a célon), semmi látható eredménye nem volt... még annyi sem, hogy: "kösz, elgondolkozok rajta, amit mondtál" (pedig már ennyinek is nagyon örültem volna...) addig nem fogom innentől még "látogatni" sem, amíg véletlenül nem botlok bele egy színvonalas címlaposába... majd akkor talán kaphat egy esélyt, amikor megmutatja, hogy tud változtatni a tunya hozzáállásán és letesz valamit az asztalra...

...addig meg a kocsmában béreljük ki a különálló termet, ahonnan nem is látjuk a rózsaszín rucis kis porbafingót és ne is foglalkozzunk vele... mint ha ott sem lenne... majd rájön előbb-utóbb, hogy amíg nem változtat, nem fogadja el a környezet 99%-a... "egy tálca sör és egy tálca barackpálinka rendel!" :))

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#60) rarri válasza #51736960 (#57) üzenetére


rarri
senior tag

Igazad van, nekem is ez az érzésem néha. De ezt kellő nagylelkűséggel tolerálni lehet még , azt hiszem. Én ezt teszem. :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#61) localhost válasza rarri (#60) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Plusz egy strigulát a "Játszótérnek érzem" válasz mellé!
Most megint én rendelek: Isztok valamit?

Valamikor nem oly rég kb. úgy fogalmaztam, de aztán az a topic önkezűleg elkövetett törlés általi halálra ítéltetett: kikerekedett szemmel nézem, hogy régi kedves portálom mivé változik, amikor valaki topicot nyit arról, hogy "Jéh egy csiga", vagy "mekkora a dióm!"

Persze itt megint csak példálózok, nem a valóságról írtam! Ilyen topicot úgysem nyitna senki! :)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#62) tildy válasza localhost (#61) üzenetére


tildy
nagyúr

Pedig ha ilyen "mekkora a mogyoróm" című topik lenne, az mennyire sikeres lenne ? :)
Kérek sört én is oda a sarokba. Mondjuk valami Kastel rouge jöhet :)

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#63) localhost válasza tildy (#62) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Miért érzem úgy, hogy ebből IRL valósidejű sörözés lesz ? Keresni kéne egy jó kis sarkot! :C
Helyszínjavaslat IDŐPONT??????????

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#64) mephi666 válasza localhost (#61) üzenetére


mephi666
nagyúr

a dióról nekem mindig a vadkanok c. vígjáték ugrik be, amiben az egyik főszereplőnek hererákja lett és kiműtötték az egyik golyóját... ő meg megbízta a haverját, hogy csórja el neki, mert az az ő golyója volt és hozzá tartozik... az meg elbénázta, végigkergette az "elszabadult golyót" a fél kórházon, ahol végül az egyik orvos bonbonos dobozába beleugrott, az meg megette... aztán a golyó helyett vitt egy óriási diót a heverjának, az meg megköszönte, üvegbe öntette és nagy büszkén a kulcstartóján hordta :)) kegyetlen volt az a film, meg kellene néznem újra... láttam már vagy 5ször eddig, de akármikor tudok rajta szakadni...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#65) Dany007 válasza localhost (#63) üzenetére


Dany007
veterán

Megint Budapest :( Pedig Veszprém is jó hely... :U

(#66) localhost válasza Dany007 (#65) üzenetére


localhost
Közösségépítő

FULLOFF!

VESZPRÉM: Nekem a VOLT Lenin-ligetből (ma mi az: Erzsébetliget?) van friss gesztenyém, hétfőn hozta ajándékba a lányom, nosztalgiából.
Nem ismerek én ott már semmit, a Mackó-cukrászdán, a Hungárián, a Cserhát éttermen kívül... Ja meg az a hely még, ahol most lesz a 30-dik érettségitalálkozónk, nem jut eszembe a neve. A Napló szerk. mellett leejtős kis utcában balra.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#67) Dany007 válasza localhost (#66) üzenetére


Dany007
veterán

:C
Igen, a lenin liget meg van még. Nemtom mi a neve. Talán még a Mackó is. Cserhát is. Azért ismersz pár dolgot.
A napló szerk. melletti lejtős utcán van a Pokol. Vagy Skorpió, a Cozma gyilkosság kapcsán vált híressé, szerintem arra gondoltál. Vagy, a volt Drink Tracy. Azt most Other Side-nak hívják. Az van egy kicsit lejebb. Más nincs arrafelé.
Amúgy jó szórakozást, ha oszt. tali miatt lejössz Vp-be, akkor majd egy PH!- tali miatt is, talán ;)

[ Szerkesztve ]

(#68) localhost válasza Dany007 (#67) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Erős szándékom visszatérni az eredeti témához. :R

Szóval ideje lenne, ha mindenki azon gondolkodna, mennyire vállalható egy-egy mai írása évek múlva! Mit tesz bárki is, ha 5-10 év múlva munkahelykeresés közben a leendő főnöke bediktálja a nevét egy akkori keresőben és előtte lesz az ember minden munkája, írása, gondolata. Vegyük már észre, hogy nem a mának, hanem az örökkévalóságnak pötyögünk itt. És néha jól esik szólnom bárkinek is, "öcsi ne csinálj hülyét magadból", tudván, hogy évek múlva nem lesz büszke arra, aminek ma még nem érzi a súlyát. Jóindulat rulez!

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#69) tildy válasza localhost (#68) üzenetére


tildy
nagyúr

Ez már manapság is dívik: utána szoktak nézni az embernek wiwen. :U később nem wiw lesz, hanem beírják a googlebe a nevét, vagy nicknevét, azt annyi...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#70) Dany007 válasza localhost (#68) üzenetére


Dany007
veterán

Egyetértek.
És egyetértek abban is, hogy kicsit jobban oda kéne figyelni minderre. De próbáld ezt megmagyarázni egy 14 évesnek... Nekem is voltak írásaim 12-13 éves koromból. Nemrég találtam meg. Hát sírva röhögtem, de jó volt nosztalgiázni. Persze akkor még messze nem volt internet. Se blog se semmi.
Így szerintem ez az online dolog, elég jól összehozza a különböző korosztályokat. Pl v.színű az apám lehetnél. Szal ebből adódóan egy 13-14 éves mentalitása, viselkedése ütközhet a már 18-28 éves emberekével. V.színű, hogy az én 12 évesen írt naplómra se lenne kíváncsi senki az ég világon. De nehéz lenne kitiltani innen, hacsak nem vezetnek be korhatárt.

Amúgy azért szerintem közeledtek az álláspontok. A megoldás persze nincs, és szerintem nem is lesz meg. Mivel a megoldásnak az alapelvek és az általános szabályok szerint kellene megvalósulnia. De a 'másik' fél érdeke ütközik ezekbe a szabályokba. (gondolok itt a méltán népszerű: 'szem. bejegyz.-be mindenki azt ír amit akar c. szabályra)
Így viszont nehéz lesz közös megoldást találni.
Bár részemről továbbra se fogom olvasni. Tildynek mondtam is prájvitban, hogy ha tehetném Hexagon elmélkedéseihez hasonló gondolatokat olvasnék egyfolytában : )
De persze ez se lenne ferr.

(#71) biker


biker
nagyúr

otthon igérem, elolvasok mindent innen, de nekem lenne egy gondolatom, mert sokszor volt már példa, hogy olyan beszólást értek tetten, amit X attól az Y-tól elviselne, de mégis kimoderálták.

Ergo X "beszól" Y-nak, akkor Y legyen kérdezve, kéri e a moderálást, ha igen, moderálva, ha nem, akkor nem.

hülyeség?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#72) No-kia


No-kia
őstag

a cigit veheted frodítva a szádba, haverom szokta néha, még nem égette meg magát, :C
hál Istennek én nem dohányzok

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#73) localhost válasza biker (#71) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Én pl. lehülyézhetnélek ? :K // Jajj! De offolós kedvemben vagyok ! :W

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#74) Dany007 válasza biker (#71) üzenetére


Dany007
veterán

Sz.tem ez nem off. A téma erről (is) szól.
Szerintem a megoldás okés, csak időigényes. Így sok idő, amíg megtalálják a felet. Reagálnak, intézkednek stb...

(#75) biker válasza localhost (#73) üzenetére


biker
nagyúr

símán :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#76) biker válasza Dany007 (#74) üzenetére


biker
nagyúr

jön a modi, meglát egy b+-et, amit válaszként X-nek írtak.
ekkor megnyomja a mod gombot, és akinek írta a választ, legközelebb látja, hogy valami moderálási ügy van folyamatban, ránéz, és megnézi: ja, csak Y hülyézett le, törlöm, vagy iiigen, az anyját, engedélyezem a moderálást.

egyszerűbb ez, mint a "teanyád" kezdetű sorozat, nem?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#77) Dany007 válasza biker (#76) üzenetére


Dany007
veterán

Ahhaam, és akkor mindenki saját magát moderálná? Végülis... Persze így is időigényesebb a dolog.
De akkor ez csak a személyeskedésre lenne alkalmas, nem? Ha a kisebbséget szidom, akkor gondolom nem fogják nekem felajánlani, moderáljam szépen magam :)

(#78) localhost válasza biker (#75) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Még egy sört ide a sarokba!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#79) talmida válasza Rive (#19) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Miféle játszmaelméletről beszélsz? :F Ha volt egy kis javulása, elismertem. Ha valaki az ízléstelenségig alázta (remember: törölt képek, őt gúnyoló törölt topikok!), akkor a védelmére keltem, de soha nem pátyolgattam, nem veregettem a vállát az elkapkodott lépései miatt, sőt...

(Ezt a pátyolgatás szót, meg pótmama szerepet csak vakegérke húzta rám, ami ellen nem egyszer tiltakoztam is...szóval az ő elképzelése ragadt meg benned) Ja, meg bevallom, száz számra írtam neki helyesírással kapcsolatban privátban. Ezek voltak a bűneim, amik olyan nagy botránykövek? :U

"Könyörgöm" engedtessék már meg egy kis másság és SZ A B A D S Á G, hogy önként ott segítsen az ember, ahol jónak látja, vagy, ahol erre kérik!

a Logout meg abszolút nem hasonlítható egy nyílt bárhoz, inkább a TV-hez, amin különböző csatornák (cikk címek) vannak. Mindenki oda kattint, ahova akar, és az akarata ellenére senki nem piszkít a képernyőjére. ;)

Mindenkinek CSAK a saját akaratát kell reguláznia. :DDD

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#80) localhost válasza talmida (#79) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Pont Te (egy nő aki elvben többfelé tud figyelni) nevezi TV-nek ezt a komplex multimédeát? :Y
Ez rosszabb hasonlat, mint a kocsma :((

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#81) talmida válasza localhost (#80) üzenetére


talmida
Közösségépítő

A kocsmába belépve egy adott atmoszféra fogad. Itt, --hacsak nem direkt az egyik tag saját linkje a homepage-ed :DDD , akkor-- tudtommal egy "étlap" (csak egy kínálat) fogad. Te választod ki, hogy mit akarsz elolvasni, mit nem.

A TV tényleg nem jó hasonlat, mert, ha bekapcsolod, azonnal a képedbe nyomul az egyil chanel. De itt nem!! :N Te vagy az Úr. Te irányítod a lépéseidet..

A legnagyobb röhej meg az, amikor egyesek XY-t hibáztatják Z kitiltása miatt. :DDD
Mindenki saját maga felel a saját tetteiért. Ha vki olyan hülye, hogy kirúgatja magát áthágva a szabályzatot, akkor magára vessen. Az érintettől kérdezném, ha olvasnák ezt a bejegyzést: Amikor megsérült a karja az üvegajtón vagy ablakon, akkor meg az a hülye üveg volt a hibás, ugye? :U

IN GOD WE TRUST!

(#82) tildy válasza talmida (#81) üzenetére


tildy
nagyúr

Tévedsz, it is egy adott atmoszféra fogad. Vagy legalábbis fogadott.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#83) talmida válasza tildy (#82) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Ne mondd már, hogy az egyéni oldalakból áradó atmoszféra a címlapon keresztül fertőz és agyonvág!? :DDD Te egyből belelátsz az egyéni oldalakba? :Y

Ha a kínálat nem olyan megfelelő, odébb lehet állni, nézelődni más portálokon...vagy még jobbat mondok, le lehet zárni a gépet és több időt tölteni a társsal. Harmadik 5letem az, hogy te írj színvonalnövelő, példamutató cikkeket.;)

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#84) Vakegérke válasza talmida (#79) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ami a pótanyuka szerepet illeti, emlékeim szerint felvállaltad. Ha nem így van, elénézést. Ha mégis, akkor mostanra blamázs?
Pátyolgatás. Tudsz jobb szót arra, hogy védencedet anyatigrisként óvod, és neki adsz igazat, holott kitiltások szegélyezik jelenlétét?

Segíts neki, abból nincs baj. Csak nem kéne elkapatni. Nézd csak, mi lett a szerény kisfiúból. Egy részvétlen karrierista.

tildy mondott valamit.
"Ezért gondolom azt -és tartom is a vélemény annak ellenére, hogy amdoerátorok msát gondolnak - hogy no namet nem kitiltani kell, hanem a megfelelő helyre irányítani( logoszférába), vagy kérni tőle a kommentek kikapcsolását (ugyanis flamekeltő az írása, akkor is, ha totál semleges témákról ír.)"
Osztom a véleményét.
Ja, hogy akkor csórikám hozzászólások nélkül marad? Nem jobb úgy neki? Hányan fogadják kitörő örömmel, hurrázással írásait? Kapásból jön a kritika, és mivel képtelen kezelni a hozzászólásokat, előbb utóbb jön a "szétoffolták" című duzzogás.
Ki a fenének kell ez?

Ami tildy meglátását, javaslatát illeti, hozzátennék valamit, moderátorok figyelmét kérem.
Mivel tényleg nem igazán üdvös a srác tevékenysége, írjon a logoszférába. Ez nem jelent elszigeteltséget, hiszen publikus blogjában megjelentethetné az írás címét, és egy linket, ahol a lényeg olvasható. Hozzászólás engedélyezett.
Cirkalmas? Igen.
De nem tolakodik kapásból az arcunkba az a helyesírási, szellemi mocsok, amely önmagában is provokatív.
Aki kíváncsi az írásra, az rákattint a linkre, és élvezze kedvére a mesteri, művészi alkotást. Véleményt akar alkotni, egekbe magasztalni a szerzeményt? Semmi akadálya. Bezárja (vagy sem) az új ablakot, és a publikus blog topicjában megteheti.

Véleményem szerint megnyugtató megoldás lenne. A kecske, és a káposzta esete.

talmida:
"Ha a kínálat nem olyan megfelelő, odébb lehet állni, nézelődni más portálokon...vagy még jobbat mondok, le lehet zárni a gépet és több időt tölteni a társsal. Harmadik 5letem az, hogy te írj színvonalnövelő, példamutató cikkeket."
Ez kritikán aluli beszólás volt. Mondhatnám gusztustalan. Hányan menjünk új otthont keresgélni csak azért, mert jött egy akárki, és mocskot borít a lábunk elé?
Ami pedig a cikkeket illeti, tildy legsutább szösszenetével sem összevethető védenced egyetlen szerzeménye sem.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#85) tildy válasza talmida (#83) üzenetére


tildy
nagyúr

Baloldalt fenn, top 10, illetve jobboldalt a frissülő írások.
Mondok valamit: ezernyi blogoldal kínál szabadon használható blogot, ahol tényleg azt ír az ember, amit akar, tényleg úgy ír ahogy akar, akkor miért a törzsgárdát zavarnád el innét? És miért pont ezt az oldalt kell bizonyos szint alá süllyeszteni?

Én őt sem zavarnám, csak megfelelő helyre irányítanám: de nem lehet.
Én is mondok valamit: lehet, hogy az a társ épp dolgozik :P
Mint kiderült " no name" nem az írás öröméért ír, hiszen megírta, úgy már nem is poénos, ha nem lehet közvetlenül hozzászólni az írásaihoz, az már nem funny. Mi ez ha nem direkt arra játszás, hogy mindegy hogy hogyan, de szó legyen róla?
Volt itt ilyen ember, nevét nem mondom ki ki , de annak még az írmagját is irtották a moderátorok. Igaz ő sokkal erőszakosabban nyomult, de a cél ez volt: beszéljenek róla.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#86) Racecam válasza Vakegérke (#84) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Akkor most én is szeretnék javasolni valamit.

Kérlek, hogy vedd figyelembe a végleges álláspontunkat, az ott leírt okoknál fogva és ne olvasd és ne írj abba a blogba, azokhoz a bejegyzésekhez. És győzz meg mindenkit akit tudsz, akire valamelyest befolyással vagy, aki hallgat Rád, hogy tegyen Ő is így. Akkor biztosan béke és nyugalom lesz, amit reményeim szerint Ti is biztosan óhajtotok.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#87) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Nekem tökéletesen sikerült no name-teleníteni magamat. :) Egyszerűen nem nyitom meg az érdeklődési körömön kívül eső bejegyzéseit. Ennyi.
Hihetetlen, hogy egy kölyök miatt ekkora cirkusz lett. Már nem azért, de egy fecske nem csinál nyarat, ellenben sokan gyűltek össze, még hozzá nehéz bombázókat vezetve, a srác írásai alatt. :D Nem no name kavarta a vihart, hanem az érett és tapasztalt fórumozók.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#88) Vakegérke válasza Racecam (#86) üzenetére


Vakegérke
veterán

Elméletileg ez egy semleges blog, semleges topic, bár tény, hogy témába vágó.
Hiszem, hogy nem okoztam kárt harmatos lelkekben, mert mondtam valamit.

Nos, a javaslatot érdemes lenne megfontolni. Ki lenne húzva a méregfog.

Megjegyzem yetike tett egy ígéretet, mely szerint elbeszélget a sráccal. Történt egyáltalán valami? A privi titok, de mégis, létezik közös nevező?

Nem vagyok én ellenség. Kár rám spejzolni.
Túlbecsülsz. Szavaim elenyésznek, követőim nincsenek.

Megszólíttattam, megszólaltam. Ennyi.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#89) concret_hp


concret_hp
addikt

én amugy az egészet nem értem :)

ami nem érdekel azt bezárom a francba, annyira nme unatkozok, hogy minden hülyeséget elolvassak.

ha mégis elolvasom és segíteni akarok, megteszem. ha semmi változás, hagyom a francba, vannak fontosabb dolgaim is.

más oldalon is látok ilyeneket, ahol ráadásul minden blog címoldalra kerül (bár dolgoznak a változtatáson). az emberek azon idegesítik magukat, mert egy másik hülyeségeket írkál meg mert -0 a helyesírása? és akkor mi van? be lehet zárni, lehet olvasni mást, stb... :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#90) talmida válasza Vakegérke (#84) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Ami a pótanyuka szerepet illeti, emlékeim szerint felvállaltad.
Nem. Rosszul emlékszel, de, ahogy kérted, el van nézve. (Csak emlékeztetőül mondom, hogy többször is kifejezetten tiltakoztam ez ellen a titulus ellen mindig kihangsúlyozva, hogy "van neki igazi anyukája, nem kell neki pót"....Most, hogy így, szószerint idéztem magam, talán már jobban emlékszel, ugye? ;) )

kitiltások szegélyezik jelenlétét
Mostantól én is hozzád hasonló stílusban reagálok, engedelmeddel ismételni fogom magam: :DDD

A legnagyobb röhej az, amikor egyesek XY-t hibáztatják Z kitiltása miatt. :DDD
Mindenki saját maga felel a saját tetteiért. Ha vki olyan hülye, hogy kirúgatja magát áthágva a szabályzatot, akkor magára vessen! Az érintettől kérdezném, ha olvasná ezt a bejegyzést: Amikor megsérült a karja az üvegajtón vagy ablakon, akkor meg az a hülye üveg volt a hibás, ugye?
:U

no namet nem kitiltani kell, hanem a megfelelő helyre irányítani
Nem. Bocs, de ebben se neked, se tildynek nem adok igazat, maradjon csak itt, mert a Logout sokkal szebb, jobb hely, nem pedig egy lakatlan sziget. Mit szólnál, ha téged cígőlnének oda?? He? ;]

vagy kérni tőle a kommentek kikapcsolását (ugyanis flamekeltő az írása, akkor is, ha totál semleges témákról ír.)
Ezzel sem értek egyet. Ne hidd, hogy hozzászólások nélkül maradna!....még akkor sem, ha a törzsgárdás fikázók lelépnének. Pl néha én is szeretnék hozzászólni. :D Aztán meg van itt egy rakás hozzá hasonló korú gyerek, akik szintén szeretik és megértik no name-et. Egyszer láttam, hogy nagyon jól elbeszélgettek, amikor seki más nem szólt közbe. :K
Mindegyik vétett hibát, de egyik sem javítgatta a másikat, jól elvoltak.. :DDD

Pont ma olvastam itt egy no name-nél 1 évvel idősebb gyerek hasonló kaliberű cikkét. :) Tisztára ugyanaz a feeling volt:DDD, az a srác max egy hajszálnyival jobb helyesíró, de elképzelheted, hogy milyen lehet, ha egy hajszálnyit mondtam. :B Lényeg az, hogy minden hibája ellenére örültem, hogy olvashattam az írását, bár nem szóltam hozzá..Itt sokat fog majd fejlődni. Maga az írás gyakorlása is fejleszt. :K Őt sem küldeném a Logoszférába, pedig alig van különbség a 2 gyerek kifejezésbeli szinvonala között, ill talán annyi, hogy az egyik budapesti, a másik meg vidéki. ..És ezt sem szabad elfelejteni! Vidéken máshogy kommunikálnak az emberek. Kicsit talán komplikáltabban, cirkalmányosabban, --udvariasabban? :F -- De az is vicces, hogy ezt pont én magyarázom nektek 5395 mile, vagyis 8682 km távolságból :DDD, hogy egészen precízek legyünk ;]

Mindenki oda kattint különben, arra a userre, ill arra a cikkre, amelyikre csak akar. Garantáltan állítom, hogy a saját akarata ellenére senkinek a képernyőjén nem fognak megjelenni no name cikkei. ;] ..ércsük? :DDD

szellemi mocsok, amely önmagában is provokatív.
Vakegérke, ez durva volt :(((
Szellemi mocsokról tudnék szólni, de nem akarok...

Nem sokszor adtam hálát azért, hogy tanárnak tanultam, de most bizony, adok, mert látom, hogy talán emiatt van az, hogy jobban szeretem és értem a fiatalokat. :B

"Ha a kínálat nem olyan megfelelő, odébb lehet állni, nézelődni más portálokon...vagy még jobbat mondok, le lehet zárni a gépet és több időt tölteni a társsal. Harmadik 5letem az, hogy te írj színvonalnövelő, példamutató cikkeket."
Ezt te kritikán aluli gusztustalan beszólásnak nevezted. :DDD Azt gondolod madadról, hogy a szavak mestere vagy. Az lehet, de az is biztos, hogy néha fogalomzavarban szenvedsz, mert noha kicsit félreérthető az, amit írtam, de nem arra gondoltam, hogy a Logoutról végleg tovább állni, hanem arra, hogy, amíg a kínálat szerinted nem megfelelő, addig valami másik websiteon olvasgatni stb.

Ami pedig a cikkeket illeti, tildy legsutább szösszenetével sem összevethető védenced egyetlen szerzeménye sem. vakegérke, ne égesd tovább magad, ;] Az "57" ? Az tényleg versenyképes. ;]

tildy:
Honnan veszed, hogy a törzsgárdát elüldözném? :(
Nem arra gondoltam, hogy végleg odébb állni, hanem csak abban a percben, amikor véleményed szerint nem olyan jó a kínálat, akkor lehetne mást is olvasni, vagy dolgozni vagy mitt'omén..

Harmadik 5letemet se hagyjátok figyelmen kívül, vagyis te állíts követendő példát.;) :K

Állítom, hogyha azok, akik a színvonalat szokták kifogásolni, a nyafi helyett pédaadó írásokat nyújtanának, akkor máris nem lenne okuk panaszra.

De mevallom, nekem jó így a Logout, ahogy van. Mondhatod, hogy igénytelen vagyok, :D Na, bumm! :DDD .. de, ha őszinte vagy, te sem nagyon dicsekedhetsz, mert nézd csak meg pl az egyik utóbbi cikkedet. Ha ugyanezt no name követte volna el, már ezerrel menne az anyázás..., még a helyesírási hibái miatt is. :DDD

az elvárásaid szerint a te "57" című cikked simán a Logoszférába kerülne, ha bevezetnék a nagy szigort. :K Azt a cikket ugyanis csak a hozzászólások éltetik, mint, ahogy a többi kyrabaybee típusút is.

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#91) tildy válasza talmida (#90) üzenetére


tildy
nagyúr

Mivel Vakegérke igényes írásokat ír, ez nem valószínű, hogy előfordulhatna.
De ha megkérnék, és többen jeleznék felé ( vagy felém) , akkor elgondolkodnánk rajta, illetve reagálnánk rá .

Lehet kérni, hogy ne reagáljanak rá. Oké, akkor aki nem tudja türtőztetni magát, privátban tolná, ahol a moderátorok sem látják, megosztani meg ugye azt nem lehet a nagyérdeművel: 22-es csapdája.
Az 57 tényleg versenyképes - csak te nem látsz a tartalom mögé, míg vakegérke tudja mit jelent - mindezek mellet kicsit teszt is, mennyire van eltűrve az ilyesmi.
Beismerem azzal az írással feszegetem a határokat. Kíváncsi voltam, megkapom-e érte azt, hogy ez totál értelmetlen.
Örülök hogy pont tőled kaptam meg , ezzel beismertél jópár dolgot:D

A követendő példák pedig ott vannak: van pár kiemelt írásom , ami szakmailag megállja a helyét, ami pedig nem odavaló, azt is próbálom korrektül megfogalmazni.

Mindezek mellett figyelmedbe ajánlom Viszlát írásait - nem akarok a nevével takarózni , de most muszáj - akinek szintén szemet szúrt az , amiről beszélünk (én így láttam) , az eredményt ismered.

Ha kicsit is olvasol , akkor tudod miért nem a logoszférába került. Leírtam egy korábbi írásomban. Az ok egyértelmű: pont "no name" miatt. Sőt tervemben volt folytatni is, mert én már csak ilyen rendszerellenes vagyok, és akár meg is tehetném, hogy végigspammelem számokkal a személyes bejegyzésem. Mindig az írásaim lennének legfelül, kíváncsi voltam, mikor szólnának a modok.
Viszont ez olyan szinten mélyre süllyesztene azok szemében, akik a nevem után keresnek, hogy ezt nem tehetem meg. Majd egyszer talán álnéven. (Bár akkor meg Vakegérke orrolna meg rám:D)

És hidd el, nagyon jól tudom, hogy a logoszférában lenne a helye, és egy percig sem tiltakoznék miatta. :P :U

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#92) tildy válasza tildy (#91) üzenetére


tildy
nagyúr

mellett , természetesen, elnézést az elgépelésért.
Egyébként , hogy , hogy nem valahogy eltűnt a személyes bejegyzéseim közül az az írás, amiben leírtam. Nem emlékszem rá, hogy töröltem volna.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#93) tildy válasza tildy (#92) üzenetére


tildy
nagyúr

Mégis megvan. Én voltam figyelmetlen.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#94) talmida válasza tildy (#91) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Közhellyel kezdem: ízlések és pofonok különbözők...

Örülök hogy pont tőled kaptam meg , ezzel beismertél jópár dolgot:D
Kétlem! Figyelmen kívül hagytad az első szavakat. Azt írtam: az elvárásaid szerint , ami azt jelenti, hogyha a te sztenderded szerint értékelné(n)k a topikokat, akkor mi történne azzal a cikkeddel. Akkor hova kerülne? ;]

A követendő példák pedig ott vannak: van pár kiemelt írásom
Senki nem a régi Logoutra panaszkodik, hanem a mostanira, hát én se a tegnapi napról beszéltem. :N ..de mindezt is csak amiatt említettem, mert neked vannak kifogásaid, mintha néha te sírnád vissza a múltat? Engem a jelen és a jövő érdekel, ..jelen esetben a múlt nélkül ..sorry!

Sajnálom, hogy Viszlát (szerintem) rosszul döntött, amikor elment, de ez nem az én dolgom. Ő tudja, hogy mit miért tett. Ha nem jött vissza, valószínű nagyon jól érzi magát a bőrében. Isten éltesse! :D Szia viszlát! Minden jót!!

...nem szeretem a pletyit. Többek között ezért nem is szoktam az ún női összejövetelekre eljárni, mert valahogy ott mindig előjön valami "jó" kis csemege..., amiből én thx, de inkább nem kérek...

Tildy, neked sem a múlton kellene rágódni, hanem a jelent jobbá tenni. Nekem jó így is, ahogy van, csak miattad mondom, hogy tegyél érte, ha zavar a pillanatnyi ábra.

BTW a jó írás jó, ha jó tartalmat, jó szellemet, "jó illatot" is hordoz, :K mert sokszor hiába igényes egy cikk helyesírásilag, ha közben egy negédes, vagy kesernyés szájízt hagy maga után. Az összes fikázó, másokat lehúzó cikk ilyen, no meg az önfényezők is ebbe a bűzlő, bomlasztó kategóriába tartoznak.

..no name nem is ír mostanában, és úgy látom, mintha nagyon is hiányozna egyeseknek, mert nincs kin élesíteni a fogakat. :((

És hidd el, nagyon jól tudom, hogy a logoszférában lenne a helye, és egy percig sem tiltakoznék miatta. :P :U
No problem, engem nem zavarna a kiemelt címlapon sem, mert a címet, meg a bevezetőt azért többnyire el szoktam olvasni, és, ha nem kelti fel annyira az érdeklődésemet, véletlenül sem kerül a monitoromra.

Upsz, akaratlanul rossz biillentyűt nyomtam le és kitöröltem egy szakaszt.:W
Ki tudja, hogy lehet itt undo-zni? :F Már olyan sokszor kellett volna.. :O Na, mind1, már úgyis túl hosszú lett a hsz-om, így hagyom, nem szaporítom tovább a szót.
:B

IN GOD WE TRUST!

(#95) Dany007 válasza talmida (#94) üzenetére


Dany007
veterán

Sz.tem CTRL+Z. Firefoxban bejön.

(#96) Vakegérke válasza talmida (#94) üzenetére


Vakegérke
veterán

"..no name nem is ír mostanában, és úgy látom, mintha nagyon is hiányozna egyeseknek, mert nincs kin élesíteni a fogakat."

Szerintem jobb is így. Legalább lecsitulnak a kedélyek.
Ami pedig a fogak élesítését illeti, újra felrakott írásaiban szóvá tehettünk volna pár dolgot, nem éltünk a lehetőséggel.
Szószátyár vagyok, de már én is legyintek, nem érdekel.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#97) talmida válasza Dany007 (#95) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Szuper! Működik! :DD Köszi!!! :R

Vakegérke:
Szószátyár vagyok ..upsz, ezt nem én mondtam ;]

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#98) Vakegérke válasza talmida (#97) üzenetére


Vakegérke
veterán

Idáig sem volt titok. :N

Ami pedig kettőnk dolgát illeti, én komolyan hiszem, hogy bár eléggé kemény csatákat vívunk időnként, nincs köztünk balhé.
Tény, hogy khm... hogy is mondjam... nem igazán értem kitartó ragaszkodásod egy olyan személyhez, akitől okkal elfordult rajtad kívül mindenki. Az viszont, hogy nem értem, nem jelenti azt, hogy nem tisztelem.
Mondok még valamit.
Az egy dolog, hogy védencednek van szeretett anyukája, ám ugye elfoglalt, és elfogult gyermekével szemben.
Te kívülről látsz, és talán tisztábban, mint az édes szülő, hiszen képesítésed is erre ösztönöz. Nos, ezen az alapon véllek pótanyukának. Támogatod, pátyolgatod védenced, és akkor sem pártolsz el tőle, amikor már az ég is rászakad. Szerintem megtisztelő a titulus, és ha a srácot megkérdeznénk, büszkén felvállalna.
Részemről többször nem térek ki a dologra, megígérem.

Védenced nem ír, és ahogy mondtam, ez a szünet jót tesz a kedélyek lecsillapításának. Van idő eltöprengeni az eseményeken, és ha fájnak is az elvesztett társak, lassacskán múlttá válnak a történtek.

A hamu alatt viszont ott van a szikra. A tűzvész megelőzhető, csak kompromisszum kérdése. Idézem magamat.
"Mivel tényleg nem igazán üdvös a srác tevékenysége, írjon a logoszférába. Ez nem jelent elszigeteltséget, hiszen publikus blogjában megjelentethetné az írás címét, és egy linket, ahol a lényeg olvasható. Hozzászólás engedélyezett.
Cirkalmas? Igen.
... Ezt a bántó részt kihagytam ...
Aki kíváncsi az írásra, az rákattint a linkre, és élvezze kedvére a mesteri, művészi alkotást. Véleményt akar alkotni, egekbe magasztalni a szerzeményt? Semmi akadálya. Bezárja (vagy sem) az új ablakot, és a publikus blog topicjában megteheti."

Szerinted bántó megoldás?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#99) localhost válasza biker (#71) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Tehát?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#100) talmida válasza Vakegérke (#98) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Mindegyik, általad most újra feszegetett témáról leírtam már a gondolataimat, de persze, hogy nincs harag. ;) Sajnos újat mondani nem tudok. :U

IN GOD WE TRUST!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.