Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) tildy válasza talmida (#94) üzenetére


tildy
nagyúr

no name nem is ír mostanában, és úgy látom, mintha nagyon is hiányozna egyeseknek, mert nincs kin élesíteni a fogakat.
Nem érdekes, hogy amióta nicns cizoe, ő sincs ? :U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#102) Dany007 válasza tildy (#101) üzenetére


Dany007
veterán

Lehet, hogy mégis egy személy volt a kettő... ;]
Bár Cizoe nincs, és - számomra ismeretlen oknál fogva már - Ádzy sincs, kíváncsi lennék, hogy most lenne e bármilyen balhé a nn topicokban.

(#103) talmida válasza tildy (#101) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Csak nem komolyan gondolod, hogy cizoe = no name? :DDD

Én ezt elképzelhetetlennek tartom, de, ha ez mégis bebizonyosodna, akkor visszaadom a diplomámat. :DDD

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#104) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Azt senki sem gondolhatja komolyan, hogy cizoe egy kiskölyök bőrébe bújik, hogy jó kis balhét szítson.
Ha mégis így lett volna, miért tiltatta ki jól bejáratott, saját avatarral rendelkező nickjét? Ez is sántít.
Attól, hogy kitiltották, nem hogy vissza kéne fognia magát, hanem méginkább provokatív zagyvaságokat kéne írnia ,,no name"-ként. Szerintem így logikus.

Nézzük máshonnan.
Épp cizoe volt az, aki rátalált Flódung Rolandra.
Aki tag az IWIW-en, az láthatja, hogy mikor regisztrált az illető. Azt senki se mondja nekem, hogy ez egy két éve tervezett provokáció volt.
Ami azt illeti, nem sértettem titkot, hiszen az IWIW-en szereplő személyek adatai publikusak, ahogy az enyémek is.

Nem ír a srác. Szerintem kivár. A privikbe nem látnak bele, és feltételezésem szerint kapott jópárat. Talán begyulladt némelyiktől, és most reszketve várja, hogy mi fog történni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#105) tildy válasza Vakegérke (#104) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem egészen erre gondoltam.
Nincs cizoe, nincs aki pörgesse a topikját, ergo már nem is poén irogatni...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#106) ne_nezze válasza tildy (#93) üzenetére


ne_nezze
aktív tag

:W :DDD :))

Intelligence is not the privilege of old age. »»───(knee)───►

(#107) Vakegérke válasza tildy (#105) üzenetére


Vakegérke
veterán

Pörgetnénk páran, de nem szabad. Szégyen, vagy sem, én is be vagyok tojva. Álmomban sem gondoltam volna, hogy egy napos kitiltást kapok azért, amiért kaptam. Kockáztassak még csúnyábbat?
Tabu, nem szabad, elfenekellek.
Így van ez jól. Széltől is óvni a gyereket. Aztán ha felnőtt korára kehes lesz, az kinek a hibája?

Szerk: Ha tovább gondolom meglátásod, adódik egy kérdés. Épp azok fosztották meg az írás örömétől, akik mindentől védik?

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#108) bullseye


bullseye
addikt

Finom, konfliktuskerülő módon hadd jegyezzem meg, hogy a hosszúéletű fórumokon/topikokon 1-2 évente előáll a helyzet, hogy a veteránokat sokkolja az új generáció szánalmassága. De aztán akit ezzel nem üldöznek el, abból is veterán lesz, és 2 év múlva már ő hány epét az újaktól, akik lezüllesztik a világot.
Azonban én pl. mindannyiótoknál sokkal jobb vagyok, mégsem fikázlak titeket... :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#109) talmida válasza bullseye (#108) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Különösen a szerénységed irígylésre és dícséretre méltó. :C :D

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#110) tildy válasza bullseye (#108) üzenetére


tildy
nagyúr

Te mióta nem vagy moderátor ? :F

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#111) localhost válasza tildy (#105) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Vagy kapott egy jóindulatú, mondom mégegyszer jóindulatú moderátori (házigazdai) javaslatot, "Édesapa, most azt gondoljuk, jobb lesz, ah x ideig csak olvasol és nem írsz! Érted, ugye ?! Kérlek, ígérd ezt meg nekünk, jó ?" - és megsimogatták buksi kis kobakját.

Addig marad neki ez :

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#112) tildy válasza localhost (#111) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem hiszek ilyenben :U
A mesékból meg már kinőttem :U
Én viszont szeretem a buksisimit

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#113) localhost válasza tildy (#112) üzenetére


localhost
Közösségépítő

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#114) bullseye válasza tildy (#110) üzenetére


bullseye
addikt

évek óta... és akkor is csak a Chip-es fórumokon voltam moderaféle, nem teljes értékű...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#115) talmida válasza bullseye (#114) üzenetére


talmida
Közösségépítő

nem teljes értékű...
AS2 :DDD Angel Second Class :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#116) Vakegérke


Vakegérke
veterán

2009-09-17 15:29:42 - 2009-09-17 15:53:19
7, azaz hetes darab privi. Erős három percenként egy. A feladó azonos.

Szánalmas, és szégyenteljes. Valamint fenyegető.

Köszönöm, én nem kérek védelmet. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#117) Dany007 válasza Vakegérke (#116) üzenetére


Dany007
veterán

EZt fejtsd ki bővebben. Kíváncsi vagyok!

(#118) Vakegérke válasza Dany007 (#117) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem szabad. Privi, és az szent.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#119) talmida válasza Vakegérke (#118) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Úgy tudom, hogyha valami törvénybeütköző (büntethető) valamit követ el valaki, akkor az nyilvánosságra hozható. :K A fenyegetés és a zaklatás is ilyen. Jó, ha tudod!! ;]

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#120) Viktor77 válasza talmida (#119) üzenetére


Viktor77
titán

Rosszul tudod. Maximum a rendőrségnek adható ki. De ha jól tippelek, ez nem fog megtörténni.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#121) talmida válasza Viktor77 (#120) üzenetére


talmida
Közösségépítő

OK

Akkor viszont akárki akármit mondhat, hogy így, meg úgy megfenyegették pr-ban :DDD , nagy nulla (teljesen fölösleges) az ilyen üres beszéd, mert ilyent bárki mondhat. :P

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.