Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#114) Algieba válasza cappa72 (#111) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Tegye fel a kezét, aki fajfenntartás miatt óhajt hetente többször szeretkezni. Senki? Érthetetlen.
Esetleg nem lehet, hogy a szex sokkal inkább az élvezet része miatt fontos nekünk? És ezen túl aztán oly mindegy, hogy két felnőtt ember mit művel a hálószobában, kivel köti össze az életét, alapít családot. Vagy a család csak férfi-nő gyerekek kombináció lehet? Biztos?
Hagyjuk a francba a vaskalapos marhaságot, hogy a szex oka a természetes fajfenntartás! Ez régen nem igaz.

És még valami, hogy a meleg témát a melegek erőszakkal tolják a heterók arcába. Hát nem is tudom, engem természetimádó pogányként kimondottan feszélyez a sok templom, vagy a sok egyházi duma a közrádióban. Őszintén szólva egyáltalán nem érdekel, hogy egy pap miféle bölcsességet óhajt rám tukmálni egy régi mítosz gyűjtemény alapján. Ki is kapcsolom a rádiót. A vallásosság vagy hit magánügy. Irritáló, hogy állami pénzből, az én adómból is tömik a katolikus egyházat és tolják a gyerekeknek a vallásos marhaságot. Felháborító! Ahogy a Szent Jobb körmenet is. Undorító. Csinálnák a négy fal között... :U

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.