Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) #54625216 válasza kolopele (#146) üzenetére


#54625216
törölt tag

Igazából a Dark Souls csak annyira nehéz, mint a jobb játékok voltak a 80-as évek végén.

(#152) kolopele válasza #54625216 (#151) üzenetére


kolopele
nagyúr

Lehet, csak én már kinőttem az olyan nehézségű játékokból. Gyerekként még kihívás volt, ma már csak szórakozás a való életbeli kihívások mellett ;)

[ Szerkesztve ]

(#153) Dr. Akula válasza kolopele (#127) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

NEm is teszem. De nem ez volt a kérdés, hanem hogy mitől indulnának be a konzol eladások. Hát nem attól hogy "akkor ne játssz vele".

(#154) kolopele válasza Dr. Akula (#153) üzenetére


kolopele
nagyúr

A konzol eladások leginkább az exclusive címek és a PC nem éppen olcsó fejleszthetősége miatt fogytak, szerintem nem attól függött sosem hogy egér vagy kontroller. A PS5 meg attól lehet sztár szerintem, ha tényleg hozni fogja a 4K 60 fps - t, bár én ebben még kételkedem a megjelenésig.

(#155) Cs1csó válasza kolopele (#154) üzenetére


Cs1csó
félisten

Az egyszerűség is számít, a kényelmesen tévére köthetőség, egyszerű kezelhetőség, fotelből vezeték nélküli játék, ketten is kényelmesen játszhatnak.

+ sokan az internetezést sem PC-vel oldják meg ott a telefonjuk, tabletjük egy olcsó notebook, vagy akár a tévén is lehet már.

[ Szerkesztve ]

(#156) Sinesol válasza Cs1csó (#155) üzenetére


Sinesol
veterán

Már nem azért, de ez mind megy PC-ről is, játékok esetén még gyorsabb is a betöltés manapság már..

A legtöbb háztartásban a Pc össze van kötve valamilyen módon a Tv-vel, egy vezetéknélküli box kontrollert meg pár másodperc összekötni a géppel. Nekem már legutobbi 2 deszkám mind bluetooth-os volt, az ujabb Intel deszkákból már nem is tudsz tán olyat venni, amin nincs bluetooth. Amihez jobb a kontroller, ahhoz azt használom mindig.

Az olcsó notebook egyébként kimeriti a Pc fogalmát, csak szólok, telón meg elnetezget az ember, de ha van otthon jobb lehetőség, hát biztos nem fogom az apró kijelzőn nézegetni a dolgokat.

[ Szerkesztve ]

(#157) Albigator válasza Sinesol (#156) üzenetére


Albigator
őstag

+1

És nem is kell olyan alaplap.
Elég egy BT adapter is. Én is azt használok.

Nekem a gép egy médiaállomás is egyben, így tudtam pl az előbb normálisan NFL-t nézni (képernyő kiterjesztés, tv-re átküldve).
Persze lehet azt mondani, h van okostv meg tv okosító (pl: Chromecast) de akárki akármit mond, nem az igazi, tudom mert van mind2.
Pc-ről a legjobb a "streamvadászat" pl be lehet tenni többet is, ha az egyik mondjuk megállna.

[ Szerkesztve ]

(#158) kolopele válasza Cs1csó (#155) üzenetére


kolopele
nagyúr

Mindennek vannak előnyei és hátrányai.

(#159) zseko válasza Albigator (#101) üzenetére


zseko
veterán

Én azon egyszerű oknál fogva számolok a nettóval, mert azt kapom meg. Abból kell megélni, abból kell fizetni mindent. Marhára nem vagyok kisegítve a bruttóval.

HR24.hu

(#160) zseko válasza Cs1csó (#155) üzenetére


zseko
veterán

Javaslom, próbáld ki fél évig telefonról netezni (intézni) mindent. Kiköltözéskor nekem volt mellette egy 10-es tablet szerencsére, de a hetedik hónap felé már így is kezdett tikkelni a szemem :DDD Már egy 80GBP-s használt laptop is megváltás volt :)

HR24.hu

(#161) Dr. Akula válasza kolopele (#154) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

De mi arról beszéltünk hogy mitől váltanának a pc-sek konzolra.

(#162) kolopele válasza Dr. Akula (#161) üzenetére


kolopele
nagyúr

Tudom, csak úgy látszik én nem tudom megérteni, hogy egy egér plusz billentyű oka lehetne a váltásnak, főleg mivel nekem személy szerint csak az exclusive címek miatt kell konzol. Lehet, ebben közrejátszik az is hogy nálam csak a kontroller játszik, kompetitív multik nem érdekelnek, így tök mindegy éppen min tolom. Sosem vettem volna konzolt ha nem lett volna a Zelda, God Of War, Uncharted, de főleg a The Last Of Us ( csak itt lenne már a II. rész). Ezeket egyébként is jobb kontrollerrel játszani.

(#163) Albigator válasza kolopele (#158) üzenetére


Albigator
őstag

A saját szemszögemből nézve pont ezért nincs semmi előnye a konzoloknak. Kényelmi sincs. (2 vezetéknélküli kontroller most is jól üzemel nálam...)
Csak az áruk ugyebár.
(Meg h csomó játék ott jelenik meg először, de ez engem nem zavar)

(#159) zseko

Ez mind szép is jó de nem mutatja meg ki mennyit ér h értékeli, becsüli meg a munkáltató a dolgozóját..

Ha van két ugyanolyan beosztásban, ugyanolyan bruttó bérrel rendelkező ember de attól eltérhet a nettójuk és hiába henceg az egyik, h ő jobban keres mert ez úgymond nem teljesen igaz:

Pl. :

Aladár bruttó bére 350 000 ezer, de nincs gyereke, felesége (azaz első házas kedvezmény is kilőve).
Kap 232 750 Ft-ot, szegény nem keresi meg a nettó magyar átlagot. ;]

Ott van Béla akinek van 3 gyereke (kedvezményezett eltartott mind) szintén 350e bruttóval.
331 750 Ft-ot kap, majdnem 100 ezerrel többet.

Aztán ha csúfolja Aladárt ez az ember, hogy milyen keveset keres, Aladár pedig emiatt megy reklamálni a főnökéhez vagy bérszámfejtőkhez, akkor elküldik melegebb éghajlatra, hisz mind2 dolgozónak ugyanannyit fizetnek valójában.

Ezzel nem azt mondom h Béla nem érdemli meg a több pénzt a gyerekek miatt, hanem azt h ez nem ad reális képet arról, hogy a Munkáltatók mennyire fizetnek meg minket ...

(#164) kolopele válasza Albigator (#163) üzenetére


kolopele
nagyúr

Már írtam párszor, kizárólag az exclusive címek miatt éri meg nekem is. Vannak amelyek sosem lesznek PC - n.

(#165) Albigator válasza kolopele (#164) üzenetére


Albigator
őstag

Most is írtad az imént igen.
Saját szemszögből reagáltam megint.
Exclusive címek sem érintenek engem. :D

Bocsi, már fáradt vagyok de ezt az NFL meccset még meg kéne nézzem aztán menni dolgozni. :C

[ Szerkesztve ]

(#166) kolopele válasza Albigator (#165) üzenetére


kolopele
nagyúr

Jó szórakozást. Én már csak január 6 - al kezdek :)

(#167) Albigator válasza kolopele (#166) üzenetére


Albigator
őstag

Köszi, meg lesz. :D

Csak hnapra mára kell majd az erő.

Te amúgy akkor kezdesz amikor szeretnél, nem? ;]

(#168) janeszgol válasza Albigator (#163) üzenetére


janeszgol
félisten

Hu bakker, ez igen. Én pontosan 350 bruttót keresek, se feleség, se gyerek, és pont az a 232 ezer ft a nettom. Ennyit számít három gyerek? Hm. Jó tudom az élet nem ilyen fekete-fehér, mire megszületik a gyerek, az sem kevés pénz, meg ugye ez a plusz százezer pont arra elég, hogy a hárommal több éhes száj megteljen. De na!

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#169) Dr. Akula válasza kolopele (#162) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Aki már megszokta az egérrel történő precíz és gyors célzást, annak Ferrariról BKV-ra átüléssel egyenértékű egy controller. Hamar elmegy az ember kedve a játéktól ha csak annyit lát belőle hogy még irányítani se lehet. Ez nem egy olyan élmény amitől az a gondolat jut az ember eszébe hogy ezért még pénzt is kéne kiadni. :)

Persze vannak olyan játékstílusok amire teljesen jó egy controller, pl. az autós vagy verekedős, csak a pc-sek nem ebből az irányból érkeznek jellemzően.

(#170) yericho800 válasza Cs1csó (#141) üzenetére


yericho800
aktív tag

a ds3 már jól megcsinálták az egér bill irányítást. :) én úgy pörgettem rengeteget. :K

R5 3600 4,2ghz -2x16gb tridentz neo 3600mhz - 3060ti ftw3 ultra

(#171) yericho800 válasza Cs1csó (#150) üzenetére


yericho800
aktív tag

már ha a gpu be nem adja a kulcsot, vagy nem lessz vezérlő hibás. :DDD ;] :))

R5 3600 4,2ghz -2x16gb tridentz neo 3600mhz - 3060ti ftw3 ultra

(#172) CPT.Pirk válasza Cs1csó (#155) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Havernak van PS4. Pár perc használat után visít mint egy hajszárító, mert melege van szerencsétlennek. Nem győzött meg róla, hogy egy ilyen tárgyat szeretnék a nappalimba. :N

Állítólag első generációs és azért ilyen, de hát na, a cég nem ma kezdte a konzolok gyártását...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#173) Zanik válasza CPT.Pirk (#172) üzenetére


Zanik
addikt

Egy portalanítás és egy újrapasztázás sokat javít ám rajta. De a Slim és a Pro tényleg halkabb.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#174) CPT.Pirk válasza Zanik (#173) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nem az enyém... Aki konzolt vesz, az általában nem tud vagy nem akar ilyesmit megcsinálni. Amúgy nem porosodott el, mert az első naptól ilyen. Elkezdesz játszani vele és már zúg is benne a venti mint állat.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#175) b. válasza janeszgol (#168) üzenetére


b.
félisten

igen és ebben az a vicces, hogy aki 2 gyereket nevel az 70 ezerrel kevesebbet kap, nem kap semmiféle étkeztetési kedvezményt stb. 3 gyerekkel ingyen ehetnek pl iskolában, meg ilyesmi. Félre értés ne essék, nem tőlük sajnálom, csak egyszerűen manapság az van, hogy vagy egy gyerekekkel könnyebb, vagy hárommal. persze most azonos bérekre levetítve a dolgot.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#176) Timer válasza b. (#175) üzenetére


Timer
veterán

Ez mondjuk így volt a kilencvenes évek elején is, amikor én voltam kisiskolás. Akinek három gyereke volt, annak ingyen ment a napközi, a tankönyv, a menza, a kirándulások, stb. Én egymagam voltam sokáig, a szüleim mindent fizettek utánam, és később, amikor született egy húgom, akkor se volt változás e tekintetben. Én sem irigylem tőlük, csak ez a helyzet is olyan, mint a félig telt pohár: ugyanazt nézzük mindannyian, de merőben másképp éljük meg, amit látunk. Szerintem az, hogy a bérekre hatással van (és pláne ekkora mértékben) az, hogy van gyereked vagy nincs, az a munkaerőpiacon zajló nonstop verseny szégyene. Személy szerint bérben semmi esetre sem tennék különbséget, mert ez nem ösztönöz sem önképzésre, sem korrekt napi munkára. Aki hármat vállal be, az fogadja el, hogy többletköltséget vesz a nyakába, viszlát. Senki sem kötelezi az embereket arra, hogy túlvállalják magukat, csak a saját egójuk és az álmaik. Én megértem, hogy van aki szeretne három gyereket, de ha bevállalja, akkor vállalja be minden vonzatával együtt. Én is szeretnék egy V6-os autót vagy 20 éve, de ha egyszer végre megveszem, nem fogok a benzinkúton sírni, hogy brrüüühüüühüü, nem bírom tankolni, húzzon ki az állam a sz@rból, mer'nekemezjár. Sarkított példa, de talán érthető. Minden - manapság oly divatos - családtámogatási megoldás azokat löki be tátott szájjal a f@szerdőbe, akik nem akarnak gyereket, egészségügyi okokból nem vállalhatnak gyereket, netán a fiatal éveiket folyamatos önképzéssel és munkával töltik, esetleg csak 1 vagy 2 lurkót szeretnének majd valamikor, és ez baromira inkorrekt. Hogy mást ne mondjak, nézzük meg mit művelt a lakásárakkal a CSOK. Az utolsó romhalmaz vályog vidéki viskót is 20 millió környékén akarnak eladni egy 30 ezres kisváros kisebbség lakta szegletében! Úgy, hogy 1 évvel ezelőtt ugyanez a ház jó, ha 7-8 milliót ért. Ráadásul, nekem is annyiba kerül, mint annak, aki kap mellé ajcsiba tíz millát (ami nem is annyira jó deal, ha tényleg költeni is akar arra a három gyerekre, de ezt most hagyjuk), mert eltudta oldani a gatyaszíjat háromszor. Kiváló teljesítmény, gratulálok, de ne én fizessem már meg ennek az árát.

Na, ez már nagyon OFF, inkább zárjuk is le, a kesergéstől nem lesz olcsó 2080Ti a polcokon! ;)

[ Szerkesztve ]

(#177) Depression válasza Timer (#176) üzenetére


Depression
veterán

"Kiváló teljesítmény, gratulálok, de ne én fizessem már meg ennek az árát." Az a 3 gyerek fogja fizetni a nyugdíjadat, mert te inkább pc-re, mobilra, utazásra költesz, semmint egy gyereket nevelnél. Ha minden pár csak 1 gyereket vállalna, akor 30-40 év alatt megfeleződne a lakosság. És hírtelen 2x annyi nyugdíjas lenne, mint munkás.

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#178) b. válasza Timer (#176) üzenetére


b.
félisten

ezzel nagyon nem értek egyet,de szerintem is inkább engedjük el.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#179) Timer válasza Depression (#177) üzenetére


Timer
veterán

Ja. Abból a három gyerekből kettő kimegy majd külföldre, mert itthon nem boldogul (nem tud, vagy nem akar, ez a végeredmény szempontjából lényegtelen) a maradék egyet meg a szülei tartják el, mert csak várja a csodát, de tenni nem tesz semmit. Demagóg? Nem jobban, mint a Te példád volt. És abba még bele sem mentem, hogy hány középosztálybeli család vállal három gyereket, és hány olyan család, akiknek anyagi lehetőségekhez mérten még 1 is sok lenne. Nyilván ez a fizetős felsőoktatás küszöbén állva előre meghatározza a várható kereset, illetve az azután befizetett sarc mértékét is. De beszéljenek helyettem a tények, csak nézz körül! Tele vagyunk neveletlen, a munkájára, életére egyaránt igénytelen, funkcionális analfabéta suttyóval, meg egymagától még bevásárolni is képtelen (nem ritkán 30-35 éves!) mama kiskedvencével, akik csak azért mennek néha dolgozni, mert már otthonról is kiáll a rúd.

Azt meg ugye mondanom sem kell, hogy 1 ember is fizethet több adót és járulékot a munkája után, mint 3, szóval a darabszám irreleváns a minőség vizsgálata nélkül a nyugdíj vonatkozásában, ezért ne gyere nekem a kormány propagandával, légy szíves. Mélyebb szociológia eszmefuttatásba már inkább nem megyek bele, ha nem baj, nem hiányzik a bann.

[ Szerkesztve ]

(#180) kolopele válasza Albigator (#167) üzenetére


kolopele
nagyúr

Igen, valahogy úgy :)
Megnézted az NFL - t?

(#181) Depression válasza Timer (#179) üzenetére


Depression
veterán

"De beszéljenek helyettem a tények, csak nézz körül!" Más környezetben élünk ;]
Nem kell kormánypropaganda, ez a világon mindenhol így van, még Kínában is, hogy pénzzel motiválják a lakosságot gyerekvállalásra, vagy ellenkezőjére, mivel mással nem tudják.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#182) kolopele válasza Depression (#181) üzenetére


kolopele
nagyúr

Elég baj ez, mindenkinek csak annyi gyereket lenne szabad vállalni amennyit saját maga el tud tartani, szépen fel tud nevelni, ruházni, stb., és nem az államnak szülnék a sok sérült gyereket. Nekem kettő van, az élet úgy hozta hogy több nem lehetett, az iker szülésnek vannak sajnos veszélyei, nem is ment simán. Viszont úgy voltam vele, lett kettő, tragédia végül nem történt, jól van ez így. Amennyiben nem jött volna közbe probléma még biztos lett volna kettő, a két fiú mellé még két lány (vagy addig próbálkoztunk volna hogy legalább egy lány legyen, aztán lehet, kijött volna egy fiú focicsapat :DDD ). Mondjuk így sem jött könnyen össze a két fiú sem, most 11 évesek, én meg 52.

[ Szerkesztve ]

(#183) Timer válasza Depression (#181) üzenetére


Timer
veterán

Nem látom az összefüggést, vagy épp az ellentmondást a kiragadott mondatom, és az általad leírtak között. Nem írtam olyat, hogy ez nem így van a világban másutt. Azt írtam, hogy erősen kontraproduktív már rövid távon is a mennyiséget a minőség elé helyezni, mert ezzel csökken az egyedre vetített tanult képességek köre, ezzel együtt pedig az értékteremtő képesség. A frissen munkába álló korosztály alapszintű írási és olvasási képességei is erősen korlátoltak a legtöbb esetben (kivétel természetesen mindig van, de itt most az arányok eltolódásáról a "rossz" irányba tendenciájára utalok), a kötelezettség vállalás, felelősség vállalás pedig olyan szinten idegen a legtöbb egyedtől, hogy az példátlan. Előtérbe kerülő ego, hedonizmus, yolózás, a funkcionális teljesítmény meg egy nagy nulla. Ilyenekből lesz egyre több, ezért írtam, hogy alapvetően hibás a családpolitika, szerintem. Az értékteremtő képességét nem vizsgálja sohasem, csak a születések számát, ami a megtermelt javak mennyiségét tekintve totál irreleváns adat önmagában, pláne mert nem mutatja meg azt sem, hogy a megnövekedett egyedszám a közszolgáltatások körét mennyiben terheli majd túl, miközben a termelékenység nem nő exponenciálisan, vagy akár csak lineárisan az egyedszámmal együtt. Összegezve: hiába vagyunk többen, ha a hatékonyság lóf@sz. Erre egy megoldás van, pont mint az iparban: a lehető legkisebb beruházással a lehető legnagyobb értékben termelni. Ehhez viszont nem a nyakra-főre, eszetlen módon bevállalt, majd a nevelésbe, tanítottásba fikarcnyi energiát sem invesztáló rétegek fellegekbe tolásán át vezet az út, különösen nem a dolgozni akaró és tudó réteg kárára (ide értve a már 50-es éveiket taposó korosztályt is, nem csak a gyermektelen fiatalokat).

Basszus, jó messzire mentünk. Ha valakinek a lábára tapostam, elnézést kérek, nem személyeskedés volt a célom.

[ Szerkesztve ]

(#184) Depression válasza Timer (#183) üzenetére


Depression
veterán

Az adókedvezmény, amiről eredetileg szó volt, az pont nem a szegény réteget támogatja.
Aztán idehozod a 10m-t, meg a családi pótlékot, stb, csak azért, hogy neked megfelelő irányba tereld, és tovább szidalmazhass. Tegyük hozzá, pont annyira nem szeretem a mostani néphülyítő "jön a rézf.szú bagoly" politikát, mint az ilyen tereléseket.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#185) kolopele válasza Timer (#183) üzenetére


kolopele
nagyúr

+1
Kár, hogy itt ez most nem az a topik, lenne erről mit beszélni.

[ Szerkesztve ]

(#186) Timer válasza Depression (#184) üzenetére


Timer
veterán

"Az adókedvezmény, amiről eredetileg szó volt, "

Mutasd meg légy kedves, mikor írtam én CSAK az adókedvezményről. Kezdetektől komplex egészként hivatkoztam a problémára, nem csak a fizetések kapcsán jelentkező adókedvezménnyel, hanem CSOK-kal, természetbeni juttatásokkal együtt. A nyugdíjat nem én hoztam fel. Most kezdjek én is személyeskedni az értő olvasás kapcsán, ahogyan Te kezdted el az utóbbi kommentedben a személyemet támadni?

"csak azért, hogy neked megfelelő irányba tereld, és tovább szidalmazhass."

Mit is tereltem? Ha mindenképpen kötekedni akarsz, a hozzászólásaim lényegi részét támadd, ne kreálj velem kapcsolatban nem létező téziseket, amire hivatkozhatsz! Ugyan kit szidalmaztam? Véleményt, kritikát fejtettem ki, jellemzően az aktuális családpolitika, a gazdasági viszonyok, illetve a társadalmi erózió kapcsán. Szó nem volt szidalmazásról.

"Az adókedvezmény, amiről eredetileg szó volt, az pont nem a szegény réteget támogatja"

Nem az a baj, hogy őket mennyiben támogatja, vagy hogy támogatja-e egyáltalán. A baj az, hogy a népesség gyarapítás nem pont abban a minőségben (és ha jól belegondolok, mennyiségben sem) történik, amely garantálná 30-40 év múlva azokat az előnyöket, amelyekre a kormány jelenleg hivatkozik a támogatások bevezetésének indoklása kapcsán. Ha egyszerűbb így, inkább tűnik szavazat vásárlásnak és PR fogásnak, mint a probléma hathatós kezelésének.

Ha ezekre érdemben tudsz válaszolni, válaszolj. Ha nem, engedjük el a témát, nem akarok egy személyeskedésbe átcsapó offolásba folyni, már így is sok volt.

[ Szerkesztve ]

(#187) Dr. Akula válasza CPT.Pirk (#172) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Állítólag a BKV se ma keztdte a buszozgatást, mégis minden télen meglepődnek hogy "hóra nem számítottunk". :D

(#188) Z10N


Z10N
veterán

Pedig eddig milyen olcsok voltak...

"az NVIDIA és az AMD között is egyre komolyabb a harc"
Ev vicce? :DDD

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#189) Dr. Akula válasza Z10N (#188) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

A szájkarate is harc, nem? :D

(#190) Cs1csó válasza Z10N (#188) üzenetére


Cs1csó
félisten

Gigászok összecsapása a CÉL az elégedett vásárló aki kiváló és olcsó termékhez juthat a harc következtében.

(#191) Busterftw válasza Cs1csó (#190) üzenetére


Busterftw
veterán

Igen ez látszik a valamennyire életképes(ebb) Navi után.
Ja nem, az AMD ugyanúgy drágábban adja a szériát, annyira hogy inkább a "drága" Nvidia éri meg jobban.

(#192) Televan74 válasza Busterftw (#191) üzenetére


Televan74
nagyúr

Ezt a hülyeséget mikor álmodtad meg! Igyál még egy kicsit,ki vagy száradva! :DDD

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#193) Albigator válasza kolopele (#180) üzenetére


Albigator
őstag

Ja sajnos nem, elaludtam 3:50-kor. Így meg volt a 2.5 óra alvás meló előtt, így utána lehúztam 8.5+2.5 órát pluszban.
Pedig még most is megnézném, de nincs időm, inkább a mindjárt kezdődő dartsot figyelem és alszok el rajta.

Visszakanyarodva a VGA-kra legalább egy picit: Sajna nem volt megint elég időm tesztelni, játszani eleget a Stixel pedig utolsó előtti napon vagyok, ha meggondolnám magam.
Csak most sincs kedvem gép előtt ülni se mikor ezt tettem 11, jó mondjuk csak 10,5 órán keresztül.

Hnapi nap meg Szilveszter ugyebár, de meg kéne oldani azt is valahogy okosba h az összes Elek Zolis videó meglegyen, mert az "öreg" törli a csatornát hnap 00:00-kor. :O

(#168) janeszgol

Ja igen, ennyit jelent.

[ Szerkesztve ]

(#194) Cs1csó válasza Albigator (#193) üzenetére


Cs1csó
félisten

Töltsd le a videót, pl. 3DYouTubeDownloader-rel.

(#195) Albigator válasza Cs1csó (#194) üzenetére


Albigator
őstag

Ez a legjobb ilyen letöltő? Nem vagyok otthon ebben a témába, azért kérdem. Nem akarok véletlen vmi vírusos progit leszedni.
Lehet kicsit szürke zóna is, de nem szabad h vesszenek az Elek Zolis videók. Az új csatornájára nem hiszem h felteszi ezeket.

Amúgy tök jó h mindenről van szó már ez ezalatt a hír alatt. :C (Ebben én is hibás vagyok tudom. ;] )

[ Szerkesztve ]

(#196) Cs1csó válasza Albigator (#195) üzenetére


Cs1csó
félisten

[link]

Megbízható program, egyszerű mint egy faék. Ajánlom a 64 bites verziót.

(#197) Albigator válasza Cs1csó (#196) üzenetére


Albigator
őstag

Thx. :R

(#198) Busterftw válasza Televan74 (#192) üzenetére


Busterftw
veterán

Nezz mar at a 5500 XT topikjaba.
Polarissal a piacon tul van arazva, meg a konkurenciahoz kepest is.
Az 5600(XT) meg csak pletyka szintu arai sem olcsok, aztan meg ki se jott a kartya.

Esetleg legkozelebb hozzal (ellen)erveket is.

[ Szerkesztve ]

(#199) FlashLed


FlashLed
senior tag

És hova? Így is 2000 szeres haszon van az összes szutyok vga-n. Röhejes az egész...

The Mechanic

(#200) QwErTy42 válasza Timer (#176) üzenetére


QwErTy42
addikt

Az autódnak nincsen társadalmi haszna , a gyerekvállalásnak igen. Ezért ösztönzi az állam. Ilyen egyszerű.

Mennnyi OFF ;]

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.