Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Albigator


Albigator
őstag

Itt most ez tényleg nem arról szólt igazából ki mennyit keres konkrétan, hanem h aki nettó 200-250 ezernél kevesebbet tesz zsebre, az vagy beteg, rugalmatlan, vagy lusta... :U (Amúgy nem értem miért mindig a nettó van emlegetve, nem jó összehasonlítási alap, bruttót kéne vizsgálni.)
Persze van sok olyan ember aki ügyes, sikeres, nagyon profi abban amit csinál és ez kifizetődő. Nekik jár a :C .
De ne hurrogjuk már le azokat akik szimplán "átlagosak" és szarul keresnek. Valószínűleg ez a többség, de nem semmirekellő lusta népség ez a réteg sem.

(#102) kolopele válasza Albigator (#101) üzenetére


kolopele
nagyúr

Azt elhiheted, én ilyenre még csak nem is gondoltam. Nagyon sok szakma van ami alul van fizetve sajnos, pedig sokat dolgoznak benne az emberek, ill. a munkájukra is nagy szükség van. Elég, ha csak annyit mondok vannak akik a semmiért kaptak több mint 600 ezer nettó prémiumot év végén, és vannak akik még tízezret sem, holott az életüket kockáztatják nap mint nap, vagy éppen betegeket ápolnak, vigyáznak rájuk, gyerekeket tanítanak, de még lehetne sorolni. Ettől függetlenül azért ott van az a réteg is, amelyik a saját hibáik miatt, lustaságból, stb. nem jutnak sehová soha az életben, és a legtöbbször nekik van a legnagyobb szájuk :)

[ Szerkesztve ]

(#103) akaido válasza Timer (#89) üzenetére


akaido
addikt

Egy a tábor, egy a csónak, csak neked és nekem és sokunknak eveznünk kell... vagy fújnunk a vitorlát, vagy lapátolni a szenet, szőkítenünk kell a benyát, hogy haladjunk... Ki tudja merre...
Ez a fejezet nem nagyon változott~ik a népmesékben... sem

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#104) Sinesol


Sinesol
veterán

Na már megint totál érdektelen offolásba fordult az egész topik, valamiert nagyon szeretnek a magyarok más zsebében turkálni.

Am kiváncsi vagyok, vajon tényleg drágulna a VGA, vagy csak az ilyen önbeteljesítő jóslatok miatt mindenki megy majd vga-t venni míg nem drágul és az így megnőtt kereslet miatt kialakuló készlethiány miatt lesz drágulás? :D

[ Szerkesztve ]

(#105) yericho800 válasza Albigator (#58) üzenetére


yericho800
aktív tag

hadjuk már ezt a semmire kellő átlagot.
bele vették mészáros átlagát is? meg a sok uri burzsuly gyökerét? azzal lett 234xxx ezer ft?
itt a melós rétegről van szó de te itt bejelentve nagyon kevés helyen keresel majdnem 240k... :(
max feketén. nettonak már alsó hangon 300k kéne lennie átlagban legalább.

R5 3600 4,2ghz -2x16gb tridentz neo 3600mhz - 3060ti ftw3 ultra

(#106) yericho800 válasza yericho800 (#105) üzenetére


yericho800
aktív tag

meg a 240k mire elég? főleg ha nincs saját lakás, mert apunak nincs csokigyára és nem pattintott a seggem alá egy kéglit.
jelenlegi albérlet árak mellett meg főleg halál a mostani " átlag" kereset. kaja, kégli kifizet, ne adj isten még cigizek is aztán ennyi volt s korpa... :N

R5 3600 4,2ghz -2x16gb tridentz neo 3600mhz - 3060ti ftw3 ultra

(#107) Dr. Akula válasza kolopele (#62) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Mitől lenne multi? Single playerben már elég az 1 ujjas nagymama tempós pötyögés is?

(#108) janeszgol válasza Dr. Akula (#107) üzenetére


janeszgol
félisten

Talán nézd meg, hogy játszanak kontrollerrel a többiek, utána hívd nagymamás pötyögésnek.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#109) Dr. Akula válasza janeszgol (#108) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Nem bírom nézni azt az amatőrfesztivált, olyan mint amikor 20-al cammog előtted az autópályán valaki. GTA5-ben pl. csomó konzolos haver panaszkodott hogy mennyit szoptak azzal a küldetéssel ahol sniperrel kell belelőni a repülő hajtóművébe. Egérrel ez 3 klikkelés volt, még csak replayt se igényelt. De biztos jobb szenvedni...

(#110) janeszgol válasza Dr. Akula (#109) üzenetére


janeszgol
félisten

Vannak olyanok (sajna nem én, ahhoz nagyon keveset játszok), akik bizony igen jól játszanak a kontrollerrel. Egy közepes-jó egérhasználót simán hoznak. Én akkor láttam ilyet élőben, amikor egy igen sokat játszó haverom mutatta, hogyan is kell. Addig nem gondoltam volna, hogy az autóversenyzésen kívül bármire is jó a konti.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#111) Zanik


Zanik
addikt

Ajajj, ez nem jó hír. Épp most szeretném lecserélni az RX 480-at, mert tervben van az 1440-re váltás, de nem látom mire lenne érdemes. 100k alatt nincs értelme, max RX 590, de az nem érdemi előrelépés. RX 5700 XT vagy RTX 2060 Super lenne reális, de 160k környéke mindenhol a normálisabb kivitel (köszi, de stock hűtőt nem).
Pont azt reméltem hogy a CES után talán mérséklődnek az árak mert a nép már várja majd a 2020-as modelleket, de így.
Lehet muszáj lesz előrébb hoznom a beszerzést...

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#112) Fecogame


Fecogame
veterán

Nálam marad egy ideig az RX480, ha már ennyit küzdöttem a megfelelő darab beszerzésével :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#113) yericho800


yericho800
aktív tag

asus rx 580 rog strix gaming 8gb TOP, szérián belül van vélemény? :)

[ Szerkesztve ]

R5 3600 4,2ghz -2x16gb tridentz neo 3600mhz - 3060ti ftw3 ultra

(#114) tailor74


tailor74
őstag

"Drágulhatnak" - tehát drágulni is fognak.

Nincs ezzel semmi baj, akinek lesz rá pénze megveszi, akinek nem, az majd vesz olcsóbbat.
Majd igazítja az igényeit a lehetőségeihez.

Én biztosan nem veszek 3-400k-ért vga-t, mégha anyagi akadálya nincs is, ez nekem már egyszerűen nem ér ennyit, ezt a pénzt inkább elköltöm a családomra, vagy más hobbira.
Marad a 180k-s ps5, a "szegény ember gamer pc-je". Számomra már a ps4 pro is bebizonyította, hogy tökéletesen elegendő az én igényeimhez.

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#115) Pipó válasza Qtya123 (#51) üzenetére


Pipó
őstag

Azért nem jó az összevetés, mert az elektronikai cikkek azóta a töredékére estek. És haszon ugyan úgy van rajta, tehát nem nagylelkűségből. Egy 640*480-as (vagy mittudodomén mi volt akkor, csak az árára emlékszem) 42"-es plazmatévé abban az időben 4 millió volt.

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#116) tasiadam válasza janeszgol (#110) üzenetére


tasiadam
veterán

Ja. Auto aimmal multikban meg singlekben :D aztan azert kovetnek meg mindenkit a ps4-es csoportokban aki hama eger-bill atalakitot arul a konzolhoz. Holott lehetne azt is, hogy vesz az ember 1 konzold, 1 atalakitot, egy sima monitort es ugyan ugy nyomhatja a multit. Szoval netto semmivelsem jobb egy fps-ben a kontroler. Minden masban viszont jobb.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#117) Felesbandi válasza kolopele (#42) üzenetére


Felesbandi
senior tag

Nekem az a legnagyobb bajom konzol oldalon, hogy a mar meglevo headsetemet (g930) nem biztos hogy tamogatja az adott konzol (ps4-en hasznalhatatlan volt, switchen jo, de van nemi feherzaj), tovabba online jateknal a chat opciok erosen limitaltak. Nekem a pc-s teamspeak/discord kombo sokkal kenyelmesebbnek es megbizhatobbnak bizonyult eddig. Ha pl a ps5-on lehetne a hatterben inditani egy discord-ot es fogadna egybol a headsetem, semmi problemam nem lenne vele. Esetleg meg jo lenne ha minden jatekban offolhato lenne a motion blur es tarsai. Ezeket megoldanak, kevesbe hianyozna a pc. En is mindig kontrollerrel tolom. :D

(#118) b. válasza Timer (#89) üzenetére


b.
félisten

Középkategóriás kártyán ki mit ért.
AMD oldalán az RX 590 ilyen olcsó még soha nem volt se a Vega 56.
Nvidia oldalán az 1660 és 1660Ti olcsóbb mint az GTx 1060 volt 3 éve.FHD ra szerintem elegek.
Fiam egy GTX 1060 kártyával játsza éppen az RDR2-t FHD-n ,de nem agyonbutított grafikával. Az igényeket is érdemes néha a pénztárcával összemérni.

Egyébként baromi jó komment volt, az utolsó bekezdést kétszer is elolvastam. :K

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#119) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Az is egy lehetőség, hogy az ember nem a legújabb játékokkal játszik, már ha a multi nem érdekli. Amúgy is több játék jelenik meg évről évre, mint amire időm van végigjátszani. Így sem tudom érdemben csökkenteni a Steam backlogomat, de legalább megy minden UHD-ben. Egy kétéves játék pedig egyrészt olcsó, másrészt ma is szép.

(#120) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Remélem az Intel odab@sz mindkét cégnek, mert ezek az árak már most is felháborítóak. Egyébként meg most egy ilyen rémhír miatt biztos nem fogok váltani, a Cyberpunk-ig úgyis minden elfut röhögve maxon.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#121) Timer válasza b. (#118) üzenetére


Timer
veterán

Köszi, szívből jött.

"Középkategóriás kártyán ki mit ért."

Én momentán a középkategória felső részéből szoktam nézelődni, most például minimum a 2060 Super magasságot tartanám időtálló választásnak, de ebből már inkább 150 környékén találhatók jobb példányok. Nekem ez a lélektani maximum, amit még kiadok kártyára, de ez is már olyan szinten a teteje, hogy ennél feljebb nem tudok, és nem is akarok menni. Két éve pont ennyiért vettem egy fapados 1080-at, ami akkor majdnem a tető volt teljesítményben, a Ti és a TITAN volt csak felette, ha jól rémlik. Nem érte meg ez sem igazán, de a 1070 alig volt olcsóbb egy akció miatt, így lett ez. A durva, hogy az felső kategória volt, és két évvel később ezért a pénzért alig kapsz jobb teljesítményt, ha egyáltalán.

(#122) #54625216 válasza Qtya123 (#51) üzenetére


#54625216
törölt tag

A 90-es évek végéhez képest annyi változott, hogy a több(tíz)szeresére nőtt a piac. Így ami akkoriban rétegtermék volt, az mára mainstream lett. Ez normális esetben árcsökkenést eredményez, csak ahhoz piaci verseny is kellene, amit annak idején az MS monopólium, most pedig az Nvidia, illetve egyes chipgyártók egyeduralma akadályoz.
Ha megnézed, hogy mennyibe került egy "okos" telefon az akkori fizetésekhez képest és mennyibe kerül most, akkor láthatod, hogy milyen az, amikor valódi verseny van egy bővülő piacon.

(#123) b. válasza Timer (#121) üzenetére


b.
félisten

nem akarlak meggyőzni semmiről, mert valóban drágultak a kártyák,de most akkora választék van hogy csak na.
Akkoriban az 1080 500$ MSRP vel volt az1070 pedig 420$ .
jelenleg ennyiért kapsz 500$ körül 2070 S-ami az 1080 Ti vagy inkább fölötte van 400 dollárért meg 2060 S % 5700 sorozat ami 1080 és Ti közötti teljesítményt. Ez a drágulás viszonylagos, mert ugye piacon van a GTX is és az RTX is.1660 TI= 1070TI kártyát hozza 270 dollárér.Szóval nem volt olyan fényes árazása a Pascalnak sem már de van némi előrelépésre lehetőség azonos árban.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#124) raveinT válasza MeszesKPT (#119) üzenetére


raveinT
tag

A vicc, hogy nálam az elmúlt két év során két olyan játék volt a "GOTY", ami kb. bármin elfut: Hollow Knight és Blasphemous.

Próbáltam AAA játékokat is (pl.: DMC V), azok is szépen elfutnak többnyire 1080p-n a 970-en, de egyik se kötött le annyira, hogy a végére is érjek.

Szoktam nézegetni, hogy mire lenne érdemes lecserélni a kártyát, de aztán mindig eszembe jut, hogy tulajdonképpen minek..

(#125) Timer válasza b. (#123) üzenetére


Timer
veterán

Jó, így nézve nem drámai a helyzet, mert azonos pénzért több kraftot kapsz. Csak hát, a helyzet az, hogy a tömegek által is emészthető ársávban (nagyon maximum 50k) nagyjából nincs most semmi érdemleges, pedig ez volt a népkártyák terepe évekig. Olyan, mintha a teljes paletta feljebb tolódott volna az alapárak meglódulásával, és erre készülnek most még egy lapáttal pakolni.

No és azt se felejtsük el, hogy az árak dollárban vannak megadva, a pénzünk meg nagyobb ütemben romlik, mint ahogy a bérek növekednek (nem a statisztika, hanem IRL látottak alapján, természetesen).

(#126) tasiadam válasza b. (#118) üzenetére


tasiadam
veterán

En velem el akartak cserelni az rx580am 1060ra mert en nem jatszom uj cimekkel, az ember meg igen. Es az rdr2 megterdeklte a 1060at siman. 30-40fps. Ehhez kepest az 580 sokkal tobbet tud. De vegul beletorodott sorsaba, es cpu-t is cserelt csak hogy az utolso cseppeket is kihuzza a gepbol.

Ha valaki uj cimekkel akar 1080p-t akkor szemezzenek a 1660 s es Ti-al.
Ha regebbi, akkor rx580 es 1060 is jo ra.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#127) kolopele válasza Dr. Akula (#109) üzenetére


kolopele
nagyúr

Nagyon egyszerű, ha nem tudsz játszani kontrollerrel ne játssz vele. Én nem tudok egérrel meg billentyűzettel, így nem játszok vele. Nekem az lenne a szenvedés, neked meg ez.

(#128) Televan74 válasza kolopele (#127) üzenetére


Televan74
nagyúr

Én tudok mind a kettővel, sőt még variálom is! ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#129) Albigator


Albigator
őstag

Én is "vegyesen" játszok:
Fifa: controller
Minden más: egér+bill

Ha pedig versenyzős, autós gameket tolnék valószínű egy se lenne jó igazán, oda kormány kéne. :)

(#130) Cs1csó válasza tasiadam (#126) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nekem GTX 970-em van FHD 60Hz, de nem győzött meg az 1660TI ami kb. 40%-al jobb csak nála, addig nem váltok amíg legalább 100%-al (2x erősebb) gyorsabb kártyát nem kapok jóáron.

+ amúgy is lehet, hogy inkább befizetek majd a PS5-re.

[ Szerkesztve ]

(#131) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Jópofa dolog azt mondani, hogy ne halogassa a döntét aki vásrolni szeretne. Oké, akkor kérek egy RTX 3070-et, vagy legyen majd bármi a neve. Hol tudom gyorsan megvenni? Ha már kártyát vált az ember legyen értelme is. Mert kidobni az ablakon egy zsák pénzt +10-20-30%-ért nem a legjobb üzlet.

(#132) Cs1csó válasza antikomcsi (#131) üzenetére


Cs1csó
félisten

:K várj: :K :K

Bekaphatja az Nvidia is frankó volt az elnevezés a 10xx-ig (1030-180TI) aztán az RTX-el ezt telibeXarták, majd jött ez az XVII. század ?! 1650, 1660, 1660Ti

Amit én várnék:
1130-1180TI
1230-1280TI
vagy ahogy írtad 3030-3080TI és abból a 3070-re, ami a 970-nél legyen 3x gyorsabb.

Az 1660Ti is csak 40%-al gyorsabb az 5 éve megjelent 970-nél.

(#133) kolopele válasza Televan74 (#128) üzenetére


kolopele
nagyúr

:)
Én viszont elég komoly konzolos múlttal bírok, egyáltalán nem áll kezemre más csak a kontroller. Az autós játékok nem érdekelnek (oda egyébként is kormány kell), az online lövöldék szintén hidegen hagynak, single fsp - ben meg ott az auto aim :D

[ Szerkesztve ]

(#134) kolopele válasza antikomcsi (#131) üzenetére


kolopele
nagyúr

A 2080 Ti sem hozott hatalmas ugrást az 1080 Ti - hez képest, a 4K miatt mégis volt értelme rá váltani, mert azon a felbontáson minden fps számít. Természetesen FHD 60-75 fps esetében merőben más a helyzet, hiszen azt az előző széria kártyái is tudják, ott sok értelme nem volt a cserének, főleg komolyabb ráfizetéssel.

[ Szerkesztve ]

(#135) Sinesol válasza kolopele (#133) üzenetére


Sinesol
veterán

Auto aim mellett mondjuk sok ertelme nincs egy fps-nek. De amugy moba, vagy strategia se igazan jatszhato ertelmesen kontrollerröl.

[ Szerkesztve ]

(#136) Cs1csó válasza kolopele (#133) üzenetére


Cs1csó
félisten

Erről volt szó a minap, hogy egy amcsi gyerek aki 8 éves kora óta kontrollerrel tol minden játékot fel tudja venni a versenyt egy egér+ bill kombós versenytárssal, volt is aki említette, hogy volt valami verseny ahol a kontrolleres versenyző győzött a bill+ egér kombós ellen.

(#137) Sinesol válasza Cs1csó (#136) üzenetére


Sinesol
veterán

Szerintem csak hoax, alapbol fizikailag lehetetlen a dolog a kontroller tulajdonsagai miatt.
Ha meg autoaim volt a kontroller mellett, akkor meg nagyon sokat megint nem ér az osszehasonlitas.

[ Szerkesztve ]

(#138) kolopele válasza Sinesol (#135) üzenetére


kolopele
nagyúr

Dehogynem. Én mindig csak egy jót akarok lövöldözni, no halál, 52 évesen éjszaka nem kínlódni akarok :) Moba, stratégia is hidegen hagynak, Call Of Duty, Assassins Creed, Metro, stb. Mind remekül játszható kontrollerrel.
csicso82: Biztos vagyok benne hogy van ilyen. Kicsit olyan ez, mint amikor láttam egy videót, ahol egy srác bemutatta hogyan alázza szét a 240 fps - el játszó CSGO - zókat 60 fps mellett., mert ugye ott állítólag az a jobb játékos akinek több az fps - e, nem az aki kezdetek óta mással sem játszik :)

[ Szerkesztve ]

(#139) Sinesol válasza kolopele (#138) üzenetére


Sinesol
veterán

De nem is lovoldozol jot, a gep lovoldoz, nem te. :D
Sose értettem az ilyet, hogy mi az öröm abban ha valaki cheattel belövögeti a dolgokat.
Meg ha már az ember nem akarja erőltetni magát, akkor miért nincs egy gomb arra hogy minden enemy meghaljon és mehess tovabb a gameban? Mint pl cs-ben botgameban volt a !killbots parancs.

[ Szerkesztve ]

(#140) kolopele válasza Sinesol (#139) üzenetére


kolopele
nagyúr

Azért nem egészen, én irányítom a kontrollert, húzom meg a ravaszt, forgok, stb. Nehézségi fokozattól függően még így is meg lehet halni azonnal :) Trainert nem szoktam használni, ha annyira nehéz egy játék (Dark Souls) azt hagyom a fenébe. Örök élet, örök energia, stb. nem az én világom. Amúgy meg olyanokkal játszom szinte csak amiket felsoroltam, azokhoz meg szinte kötelező a kontroller használata. Fsp játék szinte csak a COD ami érdekel, na meg a hangulata miatt a DOOM volt még ami nagyon bejött, de azzal azért megszenvedtem beállításoktól függetlenül mire végig játszottam, ugyanis nem egyszer elfogyott a lőszer :D

[ Szerkesztve ]

(#141) Cs1csó válasza kolopele (#140) üzenetére


Cs1csó
félisten

;] a Darks Souls-t nem mertem még kipróbálni PC-én gyötrelem az irányítás. (aszongyáák)

[ Szerkesztve ]

(#142) Sinesol válasza kolopele (#140) üzenetére


Sinesol
veterán

Sok jatekhoz tényleg jó, főleg ilyen Assassins Creedhez, Tomb Raiderhez, Devil May Cry, Nier, stb, de fps-hez egyszerűen fizikailag erősen korlátolt, ha az ember komolyan akar játszani. Volt persze én is, hogy végigtoltam konzolon fps-eket, bele lehet jönni, de nem az igazi egérhez képest. Meg alapbol a bepitett aimhack miatt nem is nagy élmény, ha belősz valamit.

[ Szerkesztve ]

(#143) kolopele válasza Cs1csó (#141) üzenetére


kolopele
nagyúr

Nem az irányítás a gyötrelem, főleg nem a 3. részé, az teljesen oké, hanem az, hogy egy csapással meg tud ölni egy mezei járókelő, és kezdheted ezer kilométerrel előbbről úgy, hogy az összes addigi ellenfél újra a pályán van. A másik "remek" dolog, amikor vért izzadva eljutsz pár órás melóval egy fő bosszhoz, ott nyilván meghalsz elsőre, másodjára, századjára, és megint vissza ezer kilométert. Nem, ilyet soha :N

(#144) kolopele válasza Sinesol (#142) üzenetére


kolopele
nagyúr

Amiket felsoroltál én szinte csak olyanokkal játszom, meg platformerekkel (Trine, Skylar, Spyro, Bandicoot, stb.), így adott a kontroller. Ahol fsp - t írtam ott természetesen fps - t akartam :)

[ Szerkesztve ]

(#145) Cs1csó válasza kolopele (#143) üzenetére


Cs1csó
félisten

Komoly? Kedves, ezzel lehet egy 20 órás kijátszhatóságú játékot kitolni 50-re :DDD

Úgy tudom bill + egér kombóval fárasztó mivel ez elsősorban konzolos játék plusz mivel van kardozás, vívás stb. kicsit olyan mint az Assassin Creed vagy Tomb Raider mászkálós cucc. Azok meg kontrollerrel az igaziak.

Most szinte csak PES 19-el játszom (van hozzá patch tehát korrekt 2019/20-as idénnyel, keretek, mezek) de azt kontrollerrel Logitech F310-el. (PS kontroller koppintás)

(#146) kolopele válasza Cs1csó (#145) üzenetére


kolopele
nagyúr

Igen, plusz a fejlődési rendszer is iszonyat lassú, és ugye nincsenek nehézségi fokozatok sem, ezt szándékosan így csinálták meg, mazochisták, rengeteg szabad idővel rendelkezők előnyben :) Így van, ez pl. egy tipikusan kontrolleres játék, meg azok is amiket felsoroltál, ahogy a foci is. A Logitechben az a jó, hogy kedvez azoknak akik PS kontrollerhez szoktak, viszont ugyanúgy felismeri, kiírja a gombokat PC - n mint az XBOX kontrollereknél.

[ Szerkesztve ]

(#147) Cs1csó válasza kolopele (#146) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ne is mond, kipróbáltam egy XBOX "style" megoldást tehát a bal oldali analóg kar felül volt és nem tetszett tehát amúgy is a PS tetszik jobban, de ha váltok vagy csak beruházok egy konzolra az valószínűleg a Sony "üdvöskéje" lesz PS5 személyében.

(#148) kolopele válasza Cs1csó (#147) üzenetére


kolopele
nagyúr

Nekem jobban bejön az X - es kiosztás, de mindkettőt meg lehet szokni, csak váltogatni fura egymás után.

(#149) tasiadam válasza Cs1csó (#130) üzenetére


tasiadam
veterán

Azért ha 1080p-re használod az a 970 nem olyan kártya amivel a jövőben is boldogulni fogsz. És elég sokáig kell várnod hogy jobbat kapj jó pénzért. Se nem asszinkron, se nem legalább 6 gigás.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#150) Cs1csó válasza tasiadam (#149) üzenetére


Cs1csó
félisten

Persze ezt tudom, de az igényeim alapján - most lesz 5 éves és még 3 évig ezt szeretném nyúzni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.