Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) $H4Đ0W


$H4Đ0W
csendes tag

Úgy látom a varázsló még erősebb lesz mint a DAO-ben végre már, várom :(((

(#2) KillBorn


KillBorn
senior tag

Lesz egy olyan opció, hogy "High Res. textures" szal a DX11-et majd még ez is meg fogja dobni. Alapból nem lehet a beállításokban jelenleg be X-elni, mert szürke, de állítólag a megjegjelenés hetében kiadják. Nem lettek kész vele mire leadták a dvd-t gyártani, ezért nincs benne a day 1 DLC sem alapból a játékban. Monnyuk kicsit gáz sztem.

[ Szerkesztve ]

"I guess your purge wasn't efficient enough, Vader!"

(#3) nuke7


nuke7
veterán

nem tűnik tényleg vmi must have rpg-nek az uj infok alapján, sokkal jobban várom a witcher 2-t ...

https://youtube.com/user/nuke7

(#4) MonKey[13] válasza nuke7 (#3) üzenetére


MonKey[13]
csendes tag

Én az első részeikkel voltam úgy, hogy a Witcher nem kötött le, a Dragon Age-et pedig többször is végigjátszottam. De a folytatásokat egyenlőre én is úgy látom, hogy megfordul ez a "beidegződés". :)

"...ha valaki lónak nevez, vágd jól orrba. Ha másodszor is lónak nevez, mondd neki, hogy bunkó. De ha harmadszor is lónak nevez, lehet, hogy ideje venni egy nyerget."

(#5) wikings2 válasza nuke7 (#3) üzenetére


wikings2
őstag

+nyócáz.
Witcher sokkalta jobban lekötött mint ennek az első része. Várjuk a 2 őt. Hosszúhaj powa :D

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#6) nuke7 válasza MonKey[13] (#4) üzenetére


nuke7
veterán

a witcher kicsit más, inkább dark fantasy és nekem sokkal "üdítőbb" színfolt volt, sokkal -ez hülye szó - de a mocsokos valósághoz közelibbnek éreztem, ezért azt nem tudtam abbahagyni mielőtt végigvittem volna, a DA:O-t meg már kb. 2-3 karakterrel az utolsó résznél vagyok, de már jópár hónapja, mert nem érdekel annyira, h befejezzem...

https://youtube.com/user/nuke7

(#7) Ateszzero


Ateszzero
őstag

A witcher-t én is jobban szerettem mint a DAO-t, és ahogy elnézem , így lesz ez mind akettő folytatásánál is. Csak el ne rontsák a witcher 2-t.

(#8) Rexdemon válasza Ateszzero (#7) üzenetére


Rexdemon
aktív tag

...mint ahogy rpg-ből hack&slash-é degradálták a DA2-t :( Így számomr a Witcher 2, a The last Hope RPG alcímet viseli ^^

Victory needs no Explanation; Defeats allows NONE.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.