Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Ez most menő? Én hányok ezektől a DLC dolgoktól. Kiadni egy játék felét, majd a többit DLC-ként. Hányás.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2) Mooka-Miki válasza Plazmacucci (#1) üzenetére


Mooka-Miki
senior tag

Teljesen igazad van. :( Teljesen olyan érzés mint a micropaymentes megoldások az "ingyenes" online játékoknál.

(#3) Morden24 válasza Plazmacucci (#1) üzenetére


Morden24
nagyúr

Nem teljesen értem, miért lenne a játék félkész attól, hogy az eddig expansionként árult csomagokat felosztják több részre.
Ha az összeset meg akarod venni, akkor persze jóval drágább, tehát ebben az irányban is értelmezhető a dolog.
Én meg inkább úgy értelmezem, hogy a DAO esetében is volt egy halom DLC, amit ingyen is csak akkor játszottam volna végig, ha nincsen jobb dolgom (és elég hosszú a lista), így viszont szelektálhattam.

Sectumsempra - For Enemies

(#4) Plazmacucci válasza Morden24 (#3) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Mafia 2-ből kiindulva... Amúgy meg úgy emlékszem a DAO első déelcéje nem a megjelenése elött lett beharangozva, ergo nem ezekkel foglalkoztak az eredeti kiadása elött :U

[ Szerkesztve ]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#5) Morden24 válasza Plazmacucci (#4) üzenetére


Morden24
nagyúr

Megnyugtatlak, az extra tartalomként is érkező Stone Prisoner már a megjelenés előtt is figyelt.

Viszont ettől még nem értem továbbra sem, hogy ha a megjelenés előtt már tudunk egy mondjuk 1-2 órányi játékidőt érő DLC-ről, attól miért is lesz félkész a játék.Be is baszna, ha ez a kiegészítő játékidő felét jelentené.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#6) Plazmacucci válasza Morden24 (#5) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Oké akkor ez egy tök jó dolog, örüljünk neki :R

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#7) Morden24 válasza Plazmacucci (#6) üzenetére


Morden24
nagyúr

Miért, eddig nem voltak kiegészítők?
De, voltak. Csak ott egyben került X ezer forintba a teljes csomag, és nem tudtál szelektálni. Most legalább megtehetem ezt is.

Azt aláírom, hogy ha egy játékot nulla tartalommal adnak ki (Mafia2-től már rég elijesztettek, meg sem néztem utána), akkor az szopacs, de azért nem a DLC, mint koncepció a hibás, hanem a cég, aki úgy gondolja, hogy így kezelheti a játékosokat.

Amúgy én tényleg örülök neki, hogy egy-egy DLC-t jóval kevesebb emererő és idő alatt meg lehet írni, mint egy komplett expaziót, így jó esetben egészen méretes mennyiségű extra tartalmat kaphatsz a szeretett játékhoz, még akár a kiadás után sokkal (vagy a kövi rész előtt kevéssel) is, ld. Mass Effect 2. És ez fasza dolog. Ha valakinek nem kell, még mindig nem kötelező megvenni.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#8) HaaS


HaaS
addikt

Én egy olyan déelcét szeretnék, ami befonhatóvá teszi egy vadiúj karakter, a Süni frizuráját, aki bosszút esküszik Marcsi és Petike ellen, akik az erdőben leszedték a hátáról az almát. Külön déelcében lenne fésű, na meg hajsütővas a dauernak, cserélhető lábacskák, meg egy lefelé fordított lukas lavór, hogy a szex se maradjon ki.

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#9) Brutális eb válasza HaaS (#8) üzenetére


Brutális eb
addikt

Én meg olyat ami minimum 6 óra tiszta játékidőt hoz tisztessége áron.
A fütykösgyűrű dlck kikészítenek:D

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#10) Rexdemon válasza HaaS (#8) üzenetére


Rexdemon
aktív tag

:R :DD :DD

"Süni frizuráját, aki bosszút esküszik Marcsi és Petike ellen, akik az erdőben leszedték a hátáról az almát."

A klasszikus műveltsége ugye :) Süni hátán almával, óh, bódóg gyermekkor D

[ Szerkesztve ]

Victory needs no Explanation; Defeats allows NONE.

(#11) Plazmacucci válasza Morden24 (#7) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Akkor lehet, hogy maradi vagyok, de nekem jobban bejön, ha egy hosszú expanziót kapok esetleg fél, egy év múlva a játék árának mondjuk feléért. De ez manapság nagyon nem divat. Csak a gyors pénzszerzés. Ezek a "két új karakter meg egy új dándzsön" DLC-k nagyon igénytelenek számomra. persze kinek a pap, kinek a paplan. :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#12) Morden24 válasza Plazmacucci (#11) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ezek a "két új karakter meg egy új dándzsön" DLC-k nagyon igénytelenek számomra

Azok nekem is, nem is veszem meg őket.

Sectumsempra - For Enemies

(#13) Plazmacucci válasza Morden24 (#12) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Mondjuk az is igaz, hogy az utolsó kieg amit vettem az a Lord of Destruction :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#14) oxox válasza Plazmacucci (#1) üzenetére


oxox
addikt

osztom a velemenyed....nyuzzak a bort a neprol...

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.